Liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Levhartice Chomutov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala Tereza Vágnerová
Tomáš Rosenberger
84
53
23
10
38
22
60
37
Review
skupina A 1. kolo 4
BK Kralupy junior
BK Lvice Litoměřice
19. 11. 2016
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Dominik Výborný
Jan Hejnic
28
56
8
12
15
31
19
43
Review
skupina A 1. kolo 3
TJ Sokol Kladno
BA Sparta Praha B
19. 11. 2016
19:00
Hala 5. ZŠ Kladno Vladimír Slanina
Radomír Kohout
41
55
6
18
24
36
36
45
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
DBaK
29. 11. 2016
19:30
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Jiří Jodl
53
64
13
14
27
30
39
46
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Levhartice Chomutov
BK Kralupy junior
8. 10. 2016
13:00
Městská sportovní hala Petr Šmůla
Tomáš Tax
104
33
27
7
54
16
85
26
Review
skupina A 2. kolo 8
DBaK
BA Sparta Praha B
8. 10. 2016
13:30
ZŠ Kožlany Václav Galajda
Sandra Šrámková
103
40
34
11
59
21
81
27
Review
skupina A 2. kolo 7
BK Klatovy
TJ Sokol Kladno
8. 10. 2016
16:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Jiří Jodl
51
61
18
9
28
29
43
40
Review
skupina A 2. kolo 6
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Lvice Litoměřice
8. 10. 2016
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
64
39
11
13
25
23
45
30
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Levhartice Chomutov
BK Lvice Litoměřice
9. 10. 2016
09:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Tomáš Tax
84
28
29
6
43
12
64
13
Review
skupina A 3. kolo 10
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Kralupy junior
9. 10. 2016
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Václav Ježek
69
57
11
14
38
27
52
44
Review
skupina A 3. kolo 11
BK Klatovy
BA Sparta Praha B
9. 10. 2016
10:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Jiří Smetana
93
43
21
10
41
22
67
31
Review
skupina A 3. kolo 12
DBaK
TJ Sokol Kladno
9. 10. 2016
14:00
Tělocvična 25. ZŠ Jan Karásek
Sandra Šrámková
56
60
18
7
33
23
43
37
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
22. 10. 2016
16:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Ingrid Ašenbrenerová
45
81
13
10
26
36
31
60
Review
skupina A 4. kolo 14
BK Lvice Litoměřice
BA Sparta Praha B
22. 10. 2016
17:00
Hala 6. ZŠ Jindřich Zámostný
Daniel Rom
93
18
28
3
49
11
73
12
Review
skupina A 4. kolo 13
BK Kralupy junior
TJ Sokol Kladno
22. 10. 2016
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Radek Šťavík
Viktor Timko
31
61
11
15
14
32
21
40
Review
skupina A 4. kolo 15
BK Levhartice Chomutov
BK Klatovy
14. 10. 2016
18:00
Městská sportovní hala Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
85
48
23
13
48
20
71
30
Review
skupina A 5. kolo 20
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Klatovy
23. 10. 2016
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Ingrid Ašenbrenerová
74
65
8
15
36
32
55
48
Review
skupina A 5. kolo 19
BK Levhartice Chomutov
DBaK
23. 10. 2016
10:00
Městská sportovní hala Tereza Vágnerová
Václav Ježek
92
45
32
12
56
23
75
35
Review
skupina A 5. kolo 18
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Kladno
23. 10. 2016
11:00
Hala 6. ZŠ Jindřich Zámostný
Daniel Rom
60
58
17
12
33
32
43
44
Review
skupina A 5. kolo 17
BK Kralupy junior
BA Sparta Praha B
23. 10. 2016
16:30
SH Kralupy nad Vltavou Tereza Vágnerová
Jindřich Zámostný
68
69
14
16
35
37
52
55
Review
skupina A 6. kolo 22
DBaK
BK Lvice Litoměřice
5. 11. 2016
13:00
ZŠ Kožlany Václav Ježek
Jindřich Nesper
79
60
21
17
35
27
62
44
Review
skupina A 6. kolo 24
BA Sparta Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
5. 11. 2016
16:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Vratislav Novák
46
68
11
12
17
28
28
52
Review
skupina A 6. kolo 23
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov
5. 11. 2016
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Vladimír Slanina
Jindřich Zámostný
45
56
6
22
21
32
33
40
Review
skupina A 6. kolo 21
BK Klatovy
BK Kralupy junior
5. 11. 2016
17:00
SH BK Klatovy Martin Buršík
Michal Kocián
93
38
32
7
49
20
69
29
Review
skupina A 7. kolo 25
BK Klatovy
BK Lvice Litoměřice
6. 11. 2016
10:00
SH BK Klatovy Martin Buršík
Michal Kocián
67
46
19
14
45
27
55
43
Review
skupina A 7. kolo 26
DBaK
BK Kralupy junior
6. 11. 2016
13:30
Tělocvična 25. ZŠ Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
101
28
28
5
53
18
75
24
Review
skupina A 7. kolo 27
TJ Sokol Kladno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
6. 11. 2016
14:00
Hala 5. ZŠ Kladno Vladimír Slanina
Jindřich Zámostný
69
56
23
18
36
30
52
41
Review
skupina A 7. kolo 28
BA Sparta Praha B
BK Levhartice Chomutov
6. 11. 2016
15:00
Hala Kuncova Petr Havlíček
Vratislav Novák
44
94
11
16
18
39
30
69
Review
skupina A 8. kolo 32
BK Lvice Litoměřice
BK Kralupy junior
20. 11. 2016
10:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Jiří Šlaj
76
30
20
5
42
11
60
19
Review
skupina A 8. kolo 29
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Levhartice Chomutov
20. 11. 2016
13:15
SH BK Loko Karlovy Vary Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
65
92
21
26
36
58
54
79
Review
skupina A 8. kolo 31
BA Sparta Praha B
TJ Sokol Kladno
20. 11. 2016
15:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Vladimír Slanina
55
61
11
12
25
27
34
39
Review
skupina A 8. kolo 30
DBaK
BK Klatovy
18. 11. 2016
18:45
Tělocvična 25. ZŠ Jiří Jodl
Jan Karásek
70
64
13
17
26
31
47
49
Review
skupina A 9. kolo 33
BK Lvice Litoměřice
BK Levhartice Chomutov
3. 12. 2016
10:30
Kalich aréna Martin Kučírek
Daniel Sejrek
38
59
17
8
25
36
35
49
Review
skupina A 9. kolo 34
BK Kralupy junior
BK Lokomotiva Karlovy Vary
3. 12. 2016
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Tereza Vágnerová
Pavel Bohata
39
72
8
17
16
37
27
53
Review
skupina A 9. kolo 35
BA Sparta Praha B
BK Klatovy
3. 12. 2016
16:00
Hala Kuncova Daniel Holeš
Václav Ježek
44
63
11
17
21
35
28
50
Review
skupina A 9. kolo 36
TJ Sokol Kladno
DBaK
3. 12. 2016
16:00
Hala 5. ZŠ Kladno Vojtěch Tesárek
Lukáš Balog
68
55
18
9
37
25
53
40
Review
skupina A 10. kolo 39
TJ Sokol Kladno
BK Klatovy
4. 12. 2016
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Tomáš Linhart
Jan Renc
64
60
24
15
42
25
54
42
Review
skupina A 10. kolo 38
BK Lvice Litoměřice
BK Lokomotiva Karlovy Vary
4. 12. 2016
12:00
Hala 6. ZŠ Ingrid Ašenbrenerová
Daniel Sejrek
45
42
15
9
20
17
33
30
Review
skupina A 10. kolo 40
BA Sparta Praha B
DBaK
4. 12. 2016
13:00
Hala Kuncova Daniel Holeš
Václav Ježek
36
69
2
17
13
37
24
51
Review
skupina A 10. kolo 37
BK Kralupy junior
BK Levhartice Chomutov
4. 12. 2016
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Tereza Vágnerová
Pavel Bohata
51
71
14
18
28
42
43
61
Review
skupina A 11. kolo 42
TJ Sokol Kladno
BK Lvice Litoměřice
17. 12. 2016
11:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Eisner
Daniel Rom
56
49
19
9
32
20
44
36
Review
skupina A 11. kolo 41
BA Sparta Praha B
BK Kralupy junior
17. 12. 2016
17:00
Hala Kuncova Miloslav Jon
Martin Buršík
49
39
7
7
20
16
33
27
Review
skupina A 11. kolo 43
DBaK
BK Levhartice Chomutov
17. 12. 2016
18:00
ZŠ Kožlany Vladimír Slanina
Daniel Sejrek
32
108
7
27
19
53
28
89
Review
skupina A 11. kolo 44
BK Klatovy
BK Lokomotiva Karlovy Vary
21. 12. 2016
18:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Jiří Jodl
57
54
8
10
20
24
40
46
Review
skupina A 12. kolo 46
BA Sparta Praha B
BK Lvice Litoměřice
18. 12. 2016
09:00
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Dominik Výborný
30
54
7
20
13
26
22
42
Review
skupina A 12. kolo 48
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
18. 12. 2016
09:30
ZŠ Kožlany Vladimír Slanina
Daniel Sejrek
66
98
22
25
36
52
51
73
Review
skupina A 12. kolo 47
BK Klatovy
BK Levhartice Chomutov
18. 12. 2016
10:00
SH BK Klatovy Vratislav Novák
Jiří Jodl
53
50
10
14
30
22
42
36
Review
skupina A 12. kolo 45
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy junior
18. 12. 2016
14:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Eisner
Daniel Rom
88
31
16
15
38
20
63
25
Review
skupina A 13. kolo 49
BK Lvice Litoměřice
BK Klatovy
14. 1. 2017
16:00
Hala 6. ZŠ Daniel Rom
Richard Menšík
57
52
18
9
28
31
44
46
Review
skupina A 13. kolo 50
BK Kralupy junior
DBaK
14. 1. 2017
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Martin Buršík
Michal Horník
41
60
6
16
12
33
25
51
Review
skupina A 13. kolo 52
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta Praha B
14. 1. 2017
16:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Jan Hendrych
71
54
18
13
32
23
51
39
Review
skupina A 13. kolo 51
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Sokol Kladno
14. 1. 2017
17:30
SH BK Loko Karlovy Vary Václav Ježek
Jiří Jodl
61
55
12
12
30
24
41
44
Review
skupina A 14. kolo 55
BK Levhartice Chomutov
TJ Sokol Kladno
15. 1. 2017
08:30
Městská sportovní hala Karel Anton
Jan Hendrych
73
42
15
4
36
17
52
30
Review
skupina A 14. kolo 54
BK Lvice Litoměřice
DBaK
15. 1. 2017
09:00
Hala 6. ZŠ Pavel Šmíd
Daniel Rom
59
48
14
20
25
35
44
37
Review
skupina A 14. kolo 56
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BA Sparta Praha B
15. 1. 2017
09:45
SH BK Loko Karlovy Vary Václav Ježek
Jiří Jodl
89
37
20
14
45
20
65
24
Review
skupina A 14. kolo 53
BK Kralupy junior
BK Klatovy
15. 1. 2017
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Martin Buršík
Michal Horník
52
84
12
21
25
45
42
61
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karolína Pikalová Levhartice Chomutov 21 24 1.0 20.8 8.7 0.5 2.1/3.7 58.0 1.0
7 Lucie Poláčková BK Klatovy 21 22 1.0 17.0 6.2 0.3 3.9/6.5 59.0 2.5
Zuzana Plachá OSK Olomouc 20 23 1.0 15.6 5.6 0.0 4.4/7.0 63.4 3.0
Pavlína Tabačková Studánka Pardubice 21 20 1.0 16.8 7.2 0.1 2.3/3.6 63.9 1.8
5 Lenka Slavíková BK Žďár n. S. 20 19 1.0 17.1 5.7 0.7 3.4/5.1 66.0 2.3
Anna Pleskotová BC Kolín 21 20 1.0 16.1 5.3 1.1 2.5/4.1 60.5 1.0
Dagmar Hrabovská Loko Karlovy Vary 21 18 1.0 17.8 4.4 2.0 2.9/5.2 57.0 3.0
Markéta Šoltysová Biž. Jablonec n.N. 21 24 1.0 13.0 4.5 0.8 1.6/2.5 64.4 1.4
5 Aneta Škápíková Jiskra Kyjov 20 20 1.0 15.3 4.3 1.3 2.9/4.5 64.4 3.8
Barbora Nováková USK Praha B 21 23 1.0 12.6 4.1 0.7 2.1/3.2 67.1 2.1
16 Zuzana Máchová BK Žďár n. S. 21 22 1.0 13.1 4.1 1.1 1.5/2.7 56.7 1.6
6 Karolína Zástěrová BK Klatovy 22 23 1.0 12.3 4.0 0.8 1.8/2.5 70.7 1.2
13 Karolína Tesárková TJ Sokol Kladno 20 22 1.0 12.7 5.1 0.3 1.7/2.6 66.7 1.9
22 Lucia Michaličková BK Brandýs n.L. 22 21 1.0 13.2 4.2 0.9 2.1/2.8 77.6 1.8
Daniela Marková ADFORS Basket Litomyšl 22 21 1.0 13.0 5.9 0.0 1.0/2.7 39.3 1.9
Tereza Hánělová ADFORS Basket Litomyšl 21 22 1.0 12.4 1.6 3.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Kateřina Poulíčková OSK Olomouc 22 24 1.0 11.3 5.0 0.0 1.3/2.2 56.6 2.1
Barbora Obešlová Sokol Nusle 22 22 1.0 12.2 2.3 1.9 2.0/3.2 64.3 1.7
12 Lenka Bočková Basket Říčany 22 24 1.0 11.2 4.7 0.0 1.7/2.8 61.2 2.5
Aneta Finková BSK TJ Jičín 20 24 1.0 10.9 3.7 0.7 1.6/2.4 65.5 2.0
Gabriela Tmějová BK Lvice Litoměřice 22 24 1.0 10.9 4.5 0.0 1.7/2.8 60.6 3.0
4 Nikola Švambergová DBaK 21 18 1.0 14.4 4.3 1.4 1.7/3.2 51.7 2.0
Natálie Horsáková Levhartice Chomutov 21 17 1.0 15.2 6.1 0.0 3.1/7.0 44.5 3.2
Adéla Sedláčková Biž. Jablonec n.N. 21 23 1.0 11.2 4.3 0.5 1.0/2.4 43.6 3.1
Tereza Nesvadbová OSK Olomouc 22 24 1.0 10.7 1.8 1.9 1.4/2.0 68.8 1.4
Nela Michálková BSK TJ Jičín 22 19 1.0 13.3 3.2 1.4 2.8/3.1 89.8 2.5
13 Klára Votrubová BK Brandýs n.L. 22 24 1.0 10.1 3.0 0.8 1.8/2.3 81.5 2.0
Klára Běloušková Levhartice Chomutov 21 21 1.0 11.3 4.7 0.0 2.0/3.0 65.6 3.0
Marie Anna Machytková USK Praha B 20 16 1.0 14.6 5.3 0.0 4.0/8.3 48.1 2.7
Adéla Hlavová BSK TJ Jičín 22 23 1.0 10.1 3.4 0.2 2.6/3.9 66.3 2.4
11 Iva Jedovnická Jiskra Kyjov 21 18 1.0 12.5 3.8 0.5 3.4/5.7 60.8 3.7
8 Sára Sitárová BK Lvice Litoměřice 20 24 1.0 8.8 3.7 0.0 1.4/2.1 66.0 1.7
12 Natálie Badinková BK Lvice Litoměřice 21 24 1.0 8.6 3.7 0.1 0.9/1.8 0.0* 2.9
21 Ladislava Borlová BK Brandýs n.L. 21 24 1.0 8.6 3.4 0.0 1.8/2.9 63.8 2.8
14 Sára Kočová Basket Říčany 22 23 1.0 8.9 3.9 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.8
32 Aneta Říhová TJ Sokol Kladno 21 22 1.0 8.8 3.0 0.4 1.8/3.0 59.7 2.6
Rozálie Votrubová Sokol Nusle 20 19 1.0 10.1 3.5 0.2 2.5/3.7 67.6 2.3
Marie Dosedělová OSK Olomouc 20 23 1.0 8.3 1.8 1.0 1.5/2.3 67.3 1.5
10 Kateřina Šurýova BK Klatovy 21 19 1.0 9.7 3.4 0.5 1.4/2.2 65.9 1.7
Nela Hurtová BC Kolín 20 20 1.0 9.0 3.6 0.2 1.3/2.2 60.5 1.9
Natálie Vyoralová Sokol Nusle 22 24 1.0 7.5 1.4 1.2 1.2/2.0 57.1 3.0
Klára Drbohlavová BSK TJ Jičín 20 18 1.0 9.9 3.0 0.7 1.8/2.6 68.1 1.0
Tereza Dobrušová BK Lvice Litoměřice 21 23 1.0 7.7 3.2 0.2 0.9/2.1 40.8 1.8
Simona Jindřichová BA Sparta B 20 20 1.0 8.9 3.0 0.6 1.1/1.6 0.0* 1.7
Gabriela Blažková KP Brno B 22 17 1.0 10.4 3.2 1.1 0.9/1.9 0.0* 2.3
8 Karolína Huláková BK Brandýs n.L. 21 23 1.0 7.7 3.0 0.2 1.0/1.7 0.0* 1.6
13 Veronika Kramplová SBŠ Ostrava B 19 16 1.0 11.0 4.3 0.1 2.2/3.1 70.0 2.7
Natálie Černohorská Studánka Pardubice 21 16 1.0 10.7 3.6 0.8 1.0/1.8 0.0* 1.6
Sabina Knesplová ADFORS Basket Litomyšl 20 15 1.0 11.4 3.1 1.3 1.3/2.2 60.6 1.7
13 Eva Fastnerová DBaK 20 23 1.0 7.3 2.0 0.8 0.9/1.9 0.0* 1.5
8 Kateřina Dolejšová DBaK 21 21 1.0 7.8 3.4 0.2 0.5/1.6 0.0* 1.1
4 Kateřina Šrámková Basket Říčany 21 14 1.0 11.3 2.4 1.7 1.3/2.5 51.4 1.9
Anna Wágenknechtová BSK TJ Jičín 21 20 1.0 7.9 3.0 0.2 1.3/2.1 61.9 2.3
12 Natálie Juhászová DBaK 21 10 1.0 15.1 6.2 0.2 2.1/5.0 42.0 2.0
Daniela Hartmanová Levhartice Chomutov 21 20 1.0 7.5 2.6 0.5 0.9/1.5 0.0* 2.0
Kateřina Michalová SŠMH Handicap Brno B 21 17 1.0 8.8 2.7 0.7 1.3/2.9 44.0 1.4
Veronika Pískačová Biž. Jablonec n.N. 22 20 1.0 7.3 2.5 0.3 1.4/2.6 54.9 3.3
Mariana Jadrníčková KP Brno B 21 10 1.0 14.4 4.8 1.0 1.8/2.5 72.0 1.3
Karolína Pakostová ADFORS Basket Litomyšl 19 23 1.0 6.3 2.0 0.4 1.0/2.0 0.0* 1.1
16 Tereza Křiváčková BK Klatovy 22 22 1.0 6.5 3.0 0.0 0.6/2.0 31.8 2.6
Kristýna Jansová KP Brno B 22 12 1.0 11.8 3.7 0.2 4.0/5.6 71.6 3.8
Kristýna Helebrantová BKj. Kralupy n.V. 20 12 1.0 11.8 4.9 0.2 1.4/3.0 47.2 1.7
Natálie Hniličková Aritma Praha 22 20 1.0 7.0 2.5 0.1 1.9/3.0 61.7 2.2
Anna Bobková Biž. Jablonec n.N. 20 24 1.0 5.8 2.2 0.2 0.9/1.7 0.0* 2.3
Tereza Chodilová OSK Olomouc 21 21 1.0 6.6 0.7 1.3 1.2/2.0 0.0* 1.5
Romana Veselá KP Brno B 21 11 1.0 12.2 5.1 0.0 2.0/3.5 56.4 1.1
Charlotte Kunayová BA Sparta B 20 20 1.0 6.7 2.6 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.9
6 Marie Marethová SBŠ Ostrava B 19 20 1.0 6.6 2.8 0.1 0.9/2.6 32.7 1.3
Veronika Borýsková KP Brno B 21 16 1.0 8.2 3.4 0.2 0.9/1.4 0.0* 1.2
Viktorie Jakubcová ADFORS Basket Litomyšl 21 24 1.0 5.3 1.4 0.5 0.9/1.4 0.0* 1.8
42 Petra Vlachová Jiskra Kyjov 22 23 1.0 5.5 1.7 0.4 0.7/1.3 0.0* 2.6
Adéla Buřtová SŠMH Handicap Brno B 21 14 1.0 8.8 2.8 0.4 1.9/3.3 58.7 2.1
Eva Dubná Jiskra Kyjov 21 18 1.0 6.8 1.4 0.6 2.3/3.4 67.2 1.4
Barbora Karlovská Biž. Jablonec n.N. 21 21 1.0 5.8 2.5 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.1
19 Nela Pastrňáková SBŠ Ostrava B 19 16 1.0 7.6 2.0 0.8 1.3/2.4 53.8 2.3
10 Barbora Froňková DBaK 21 9 1.0 13.2 2.7 1.9 2.2/4.6 48.8 3.1
Tereza Pavlíčková Studánka Pardubice 21 22 1.0 5.4 2.0 0.1 1.2/2.0 61.4 2.0
12 Nikol Pytlová BK Klatovy 21 22 1.0 5.3 1.6 0.5 0.6/1.2 0.0* 2.2
Veronika Kymličková Sokol Nusle 21 22 1.0 5.0 1.9 0.1 0.9/1.8 0.0* 2.2
Veronika Vallová KP Brno B 20 14 1.0 7.9 3.1 0.0 1.6/3.3 47.8 2.4
Petra Janderová Biž. Jablonec n.N. 21 22 1.0 4.9 2.0 0.0 0.7/2.4 30.8 2.2
Bára Truhličková BSK TJ Jičín 21 15 1.0 7.1 2.3 0.3 1.4/2.1 67.7 1.5
18 Kristýna Šillarová BK Klatovy 22 23 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.4
Kristína Zídková BK Lvice Litoměřice 22 22 1.0 4.7 2.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.6
15 Aneta Zimolová TJ Sokol Kladno 21 22 1.0 4.7 1.3 0.6 0.1/0.6 0.0* 2.2
21 Lenka Kapitánová DBaK 21 22 1.0 4.7 1.5 0.5 0.3/0.9 0.0* 0.9
9 Aneta Svobodová Basket Říčany 21 21 1.0 4.9 1.8 0.0 1.2/2.3 54.2 1.8
7 Adriana Smělíková BK Žďár n. S. 22 11 1.0 9.3 3.8 0.0 1.6/3.4 48.6 2.5
Tereza Pogányová SŠMH Handicap Brno B 21 10 1.0 10.1 4.4 0.0 1.3/3.0 43.3 1.1
Michaela Čechová BSK TJ Jičín 21 17 1.0 5.9 2.4 0.1 0.9/1.3 0.0* 1.9
Nela Kopicová Biž. Jablonec n.N. 21 20 1.0 5.0 1.9 0.2 0.8/1.7 0.0* 1.9
Lenka Klosnarová KP Brno B 21 11 1.0 9.0 3.6 0.0 1.7/3.3 52.8 1.9
Barbora Jünglingová Levhartice Chomutov 21 16 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.5
Veronika Štursová SŠMH Handicap Brno B 21 12 1.0 8.0 2.9 0.0 2.2/4.3 51.0 1.5
Anna Ovsjanniková DBaK 18 11 1.0 8.5 2.8 0.5 1.5/2.8 51.6 2.6
19 Barbora Kopecká Basket Říčany 20 24 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/0.9 0.0* 3.6
Kateřina Erbenová OSK Olomouc 21 24 1.0 3.6 1.0 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.2
Sára Kocourková SKB Tišnov U19 21 7 1.0 12.0 3.4 0.0 5.1/8.7 59.0 3.7
6 Nikola Klanicová BK Brandýs n.L. 21 23 1.0 3.6 1.4 0.0 0.8/1.1 0.0* 1.5
Nicola Kohoutová DBaK 21 7 1.0 11.9 5.4 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.9
Jitka Fukanová OSK Olomouc 21 20 1.0 4.2 1.2 0.4 0.7/1.3 0.0* 0.9
Aneta Jurečková Basket Ostrava 20 12 1.0 6.7 1.6 0.6 1.8/2.8 63.6 3.8
Kristýna Janouchová BSK TJ Jičín 20 18 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.2
Adéla Kohoutová BKj. Kralupy n.V. 20 13 1.0 5.8 2.4 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.7
4 Šárka Perseinová TJ Sokol Kladno 20 6 1.0 12.7 4.3 0.2 3.5/5.2 67.7 1.5
Petra Karlíková KP Brno B 20 10 1.0 7.4 2.8 0.1 1.5/2.2 68.2 3.0
11 Petra Libertová TJ Sokol Kladno 20 22 1.0 3.4 1.3 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.0
24 Eliška Zahradníková TJ Sokol Kladno 20 14 1.0 5.2 1.7 0.4 0.5/1.1 0.0* 1.3
Michaela Richterová Jiskra Kyjov 22 17 1.0 4.2 1.5 0.1 1.0/2.2 44.7 1.8
Eliška Hamzová SŠMH Handicap Brno B 21 13 1.0 5.5 1.5 0.4 1.2/2.5 50.0 1.6
17 Tereza Kulhejmová Jiskra Kyjov 21 19 1.0 3.7 0.8 0.6 0.1/0.1 0.0* 1.2
Eva Šoltésová Sokol Nusle 21 10 1.0 6.9 2.9 0.0 1.1/2.7 40.7 3.1
Tereza Peteříková DBaK 21 16 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.1
Charlotte Lulu Semgady Sokol Nusle 21 4 1.0 17.0 7.3 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
8 Natálie Doskočilová Basket Říčany 20 23 1.0 2.9 0.8 0.3 0.6/1.1 0.0* 2.2
Iva Vallová KP Brno B 20 13 1.0 5.1 1.9 0.1 1.0/2.2 44.8 1.7
Petra Malíková BKj. Kralupy n.V. 20 4 1.0 15.8 6.5 0.3 2.0/3.5 57.1 2.3
Gabriela Novotná SŠMH Handicap Brno B 21 9 1.0 6.9 2.3 0.6 0.6/1.9 0.0* 1.1
22 Klára Odvárková Basket Říčany 19 11 1.0 5.6 1.9 0.5 0.5/1.2 0.0* 2.2
Martina Šíšová KP Brno B 21 23 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.1
Klára Hynková KP Brno B 22 14 1.0 4.2 1.5 0.0 1.2/2.3 53.1 1.5
9 Barbora Bušková TJ Sokol Kladno 21 5 1.0 11.8 3.8 0.0 4.2/6.6 63.6 2.6
00 Andrea Křešťáková Basket Slovanka 21 19 21.1 3.1 0.9 0.1/0.6 1.0/1.4 0.0* 1.4
Allie Formánková BA Sparta B 20 10 1.0 5.8 2.4 0.1 0.7/2.0 35.0 1.7
30 Nikola Štěpánková SBŠ Ostrava B 20 12 1.0 4.8 1.7 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.2
Karla Řápková Sokol Nusle 22 15 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.7
23 Barbora Holubová BK Klatovy 22 10 1.0 5.5 2.3 0.0 0.9/2.4 37.5 1.0
Aneta Dyntarová BSK TJ Jičín 21 20 1.0 2.8 0.8 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.4
8 Klára Vítková BK Klatovy 22 19 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.7
21 Marie Charvátová Basket Říčany 21 22 1.0 2.4 0.6 0.2 0.6/1.1 0.0* 0.9
Anna Bielková ADFORS Basket Litomyšl 22 12 1.0 4.3 2.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.3
Eliška Trnková OSK Olomouc 20 22 1.0 2.4 1.0 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.7
5 Marcela Mišková TJ Sokol Kladno 20 22 1.0 2.2 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Kateřina Klučková Jiskra Kyjov 22 17 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.5 0.0* 2.4
17 Iveta Haviarová SBŠ Ostrava B 20 12 1.0 3.8 1.4 0.2 0.5/1.0 0.0* 2.8
42 Alena Farkašová BA Sparta B 20 7 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.6
Barbora Čermáková SŠMH Handicap Brno B 21 17 1.0 2.6 1.0 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.6
Veronika Kociánová USK Praha B 21 23 1.0 1.8 0.6 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.7
Markéta Shejbalová SŠMH Handicap Brno B 20 18 1.0 2.3 0.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.2
Adéla Řehořová USK Praha B 20 3 1.0 13.7 6.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
Eliška Kouřilová SŠMH Handicap Brno B 22 12 1.0 3.4 1.3 0.1 0.5/0.8 0.0* 0.3
Monika Ropková ADFORS Basket Litomyšl 20 19 1.0 2.1 0.8 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.9
Pavla Kopecká Basket Ostrava 20 3 1.0 12.3 4.0 0.7 2.3/4.7 50.0 2.3
Klára Krýsová Jiskra Kyjov 20 2 1.0 17.5 4.0 1.5 5.0/6.0 83.3 1.5
Tea Samouk USK Praha B 20 3 1.0 11.3 4.7 0.0 2.0/3.0 66.7 1.3
Klára Trávníčková KP Brno B 21 13 1.0 2.5 0.8 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.1
11 Eva Hunalová Basket Říčany 21 12 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.4
Tereza Čadilová SPA 23 10 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.6
Michaela Sýkorová Levhartice Chomutov 21 17 1.0 1.9 0.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.6
19 Romana Schreiber BK Klatovy 21 21 1.0 1.5 0.5 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.8
Natálie Lencová Sokol Nusle 22 8 1.0 3.6 1.3 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.9
Amálie Lehečková BK Lvice Litoměřice 21 3 1.0 9.7 3.7 0.7 0.3/0.7 0.0* 2.7
Charlotte Sarah Adamíková BSK TJ Jičín 20 14 1.0 2.0 0.8 0.1 0.2/1.1 0.0* 0.8
7 Imari Lauren Cook BK Brandýs n.L. 19 19 1.0 1.5 0.5 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.4
Jana Drobná Levhartice Chomutov 21 24 1.0 1.1 0.2 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.2
Klaudie Kuboušková BA Sparta B 18 7 1.0 3.7 1.1 0.4 0.1/0.6 0.0* 2.1
Kateřina Voříšková ADFORS Basket Litomyšl 21 19 1.0 1.3 0.5 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.8
Kateřina Pletichová DBaK 21 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.7
15 Anna Rosecká BA Sparta 21 4 19.8 5.3 1.0 0.8/2.0 1.0/1.8 0.0* 1.0
Natálie Rišková BA Sparta B 20 12 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.9
Hana Zachová BA Sparta B 21 19 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.7
Andrea Foltýnová KP Brno B 20 8 1.0 2.4 0.6 0.4 0.0/0.3 0.0* 1.4
Magdalena Bubeníková USK Praha 21 16 9.1 1.2 0.4 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.3
Tereza Zbořilová OSK Olomouc 20 16 1.0 1.1 0.3 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.2
Tereza Dohnalová SŠMH Handicap Brno B 21 13 1.0 1.3 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.1
4 Hana Kolegarová BA Sparta 21 1 34.0 15.0 4.0 2.0/2.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Hana Gottwaldová Levhartice Chomutov 21 20 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
44 Veronika Endrštová Levhartice Chomutov 21 5 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Tereza Jahodová SPA 23 10 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
15 Pavla Slavíčková BKj. Kralupy n.V. 22 3 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.0
34 Rebeka Slanařová BA Sparta 21 2 21.5 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
18 Viktorie Nováková BK Brandýs n.L. 19 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Monika Vernerová KP Brno B 19 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.3
Andrea Zábojová SŠMH Handicap Brno B 21 6 1.0 1.7 0.5 0.0 0.7/0.8 0.0* 1.0
Anna Belaníková OSK Olomouc 19 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
14 Michaela Tomisová SBŠ Ostrava B 20 3 1.0 3.0 0.7 0.3 0.7/1.0 0.0* 1.7
12 Tereza Halátková BA Sparta 21 2 20.0 4.5 0.5 1.0/3.0 0.5/1.0 0.0* 4.0
Jana Lipková Basket Ostrava 19 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 3.0
Michaela Filipcová OSK Olomouc 20 9 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
9 Lucie Cicáková BKj. Kralupy n.V. 21 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
23 Barbora Bombová BK Brandýs n.L. 20 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
9 Anna Šímová BA Sparta Praha 21 8 10.3 0.8 0.4 0.0/0.4 0.0/0.1 0.0* 0.4
5 Vendula Böhmeová BKj. Kralupy n.V. 21 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
6 Eva Hrdličková Basket Říčany 20 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
55 Simona Sklenářová KVA 22 1 8.0 4.0 1.0 0.0/1.0 2.0/2.0 100.0 0.0
10 Šárka Žvejkalová Basket Slovanka 22 3 8.3 1.0 0.3 0.0/0.3 0.3/0.7 0.0* 1.0
Hana Myslíková USK Praha B 20 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
30 Barbora Jindrová KVA 22 2 9.0 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
15 Tereza Holečková BK Brandýs n.L. 19 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
11 Anežka Čiháková BKj. Kralupy n.V. 20 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
18 Michaela Pitrová BA Sparta 22 1 10.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Karolína Kellerová SPA 23 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Denisa Točíková SŠMH Handicap Brno B 21 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jana Kofroňová USK Praha 21 2 7.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Natálie Spirákusová Biž. Jablonec n.N. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Mísařová Biž. Jablonec n.N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Kateřina Vilhumová Basket Říčany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kaiserová DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Lindovská Basket Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Ferklová Basket Říčany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Vostatková Levhartice Chomutov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Doležalová Jiskra Kyjov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Matulová Jiskra Kyjov 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michaela Brichtová Jiskra Kyjov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Jirchářová Biž. Jablonec n.N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Suková USK Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Aneta MÜllerová Basket Říčany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Andrea Fichtlová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Nádvorníková Basket Říčany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dorota Cabálková BA Sparta B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Jirounková USK Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leona Straková Sokol Nusle 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Miroslava Knapová TJ Sokol Kladno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
43 Klára Polánková BA Sparta B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Jakabová Jiskra Kyjov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Lucáková DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Klukanová BK Žďár n. S. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Koppová KP Brno B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Reichmannová Sokol Nusle 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Zuzana Kadlecová TJ Sokol Kladno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Karolína Klivanová USK Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Magdaléna Mundlová BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kalačová Sokol Nusle 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Natálie Durdová BKj. Kralupy n.V. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Adéla Šedinová Basket Říčany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Věra Gärtnerová Basket Říčany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Alexandrova Basket Říčany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Kendíková USK Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Janoušková BSK TJ Jičín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Řeřichová Basket Říčany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Katka Petržilková BK Lvice Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Juricová Biž. Jablonec n.N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Julia Vydrová BA Sparta B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Terezie Matlachová Levhartice Chomutov 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Anna Sekyrová BA Sparta Praha 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Annemarie Flámová USK Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Adéla Mešková Levhartice Chomutov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ping Liová Basket Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Matasová BA Sparta B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Agáta Müllerová Basket Říčany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Studénková Sokol Nusle 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Linda Lukešová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Svozilová Jiskra Kyjov 20 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Květoňová SŠMH Handicap Brno B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Karolína Kukuľová BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Schejbalová BC Kolín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Julie Smáhová BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Michaela Endrštová Levhartice Chomutov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Kateřina Kostková BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kulhánková USK Praha B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Volechová BSK TJ Jičín 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
43 Rebeka Anna Lišková TJ Sokol Kladno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Matulková USK Praha B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Hubínková USK Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Adéla Vysušilová USK Praha B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Švábová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Sofia Pokorná BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Voláková USK Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Taševská USK Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Tomášková USK Praha B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Katarína Brányiková USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Hůlková USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Červenková USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Vrkočová USK Praha B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Věra Kvapilová USK Praha B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Veronika Kretíková USK Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Řezníčková USK Praha B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Korbelová USK Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vítková SPA 22 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zoglauerová USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Bendová USK Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samra Muhičová USK Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Lucie Havelková USK Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Kateřina Buřilová USK Praha B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Zacpalová KP Brno B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Vránová BK Lvice Litoměřice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Budajová BK Lvice Litoměřice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Chomátová USK Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julia Reisingerová USK Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Maglenová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Votrubová USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Kylarová USK Praha B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Scholzová USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nella Borovenová USK Praha B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Joštová USK Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ludmila Dudáčková BK Klatovy 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Hořejší USK Praha B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Malá USK Praha B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Nepivodová USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Tintěrová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Vaisová USK Praha B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Vltavská Basket Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kulhavá USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Míková USK Praha B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Helena Čechurová USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Ručková SBŠ Ostrava B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Zelenková USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Jalamudisová USK Praha B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Karolína Štefková BKj. Kralupy n.V. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Trojanová USK Praha B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Škripecká USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Odstrčilová USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Houfková USK Praha B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Denisa Halátková BKj. Kralupy n.V. 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Černá USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Žitníková USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Lucie Švecová USK Praha B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Adéla Kvapilová USK Praha B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Terčová Basket Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Edita Bendová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Herynková USK Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Dotzauerová USK Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Vančíková USK Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Zeithammerová USK Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Edita Hercíková USK Praha B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Doškářová BSK TJ Jičín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kézrová Sokol Nusle 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Paťorková Basket Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Tereza Králová BC Kolín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Cigánková Jiskra Kyjov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Brušáková BK Klatovy 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Hakrová Sokol Nusle 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Poláčková USK Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iveta Radnická USK Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Nyklová Basket Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Tereza Poděbradská BK Žďár n. S. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Kučová USK Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Černá USK Praha B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Křížová BSK TJ Jičín 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Löflerová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kůželová USK Praha B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Jánská BC Kolín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Černá USK Praha B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Przeczková Basket Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Chalupová BK Žďár n. S. 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Čejková DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Schneiderová Basket Říčany 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Eliška Hněvsová Basket Říčany 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Novotná USK Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Knesplová ADFORS Basket Litomyšl 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Barbora Radnická USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Svobodová USK Praha B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Gabriela Josefusová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Renata Menclerová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Plačková USK Praha B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Kristýna Pancová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Šebestová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Petra Kotrlová USK Praha B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Benešová USK Praha B 26 1