Sokol Nusle

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 30. 8. 2010
Mgr. Ondřej Kádě
oukey79@gmail.com
608 757 417

Trenér

od: 30. 6. 2022
Michala Ferbasová
misaferbasova@gmail.com
721 451 188

Asistent trenéra

od: 30. 6. 2022
Mgr. Ondřej Kádě
oukey79@gmail.com
608 757 417

Technický zápis

od: 4. 1. 2023
Michala Ferbasová
misaferbasova@gmail.com
721 451 188

Technický zápis

od: 4. 1. 2023
Mgr. Ondřej Kádě
oukey79@gmail.com
608 757 417

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha
Na Květnici 700/1a
140 00 Praha 4

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Rozálie Ježková 2008 172 16 18 1.0 8.6 3.3 0.1 1.6/3.3 48.3 1.6
Marie Tuháčková 2007 180 17 15 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/2.0 40.0 2.2
Kateryna Pryimak 2009 177 15 12 1.0 6.1 2.4 0.0 1.3/2.4 51.7 0.6
Eliška Urxová 2009 167 15 10 1.0 6.4 2.5 0.2 0.8/1.5 0.0 2.5
Eliška Nácovská 2008 156 16 17 1.0 3.4 1.0 0.4 0.3/0.5 0.0 2.3
Anna Kadeřábková 2007 155 17 14 1.0 3.9 1.0 0.6 0.1/0.5 0.0 1.1
Anna Runtschová 2007 163 17 7 1.0 7.3 2.1 0.9 0.4/1.7 0.0 2.4
Matylda Sacherová 2010 173 14 4 1.0 7.5 3.3 0.3 0.3/0.3 0.0 1.8
Amálie Krejbichová 2009 166 15 13 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.2 0.0 0.8
Johana Kvasničková 2009 169 15 6 1.0 4.8 1.8 0.2 0.7/1.0 0.0 1.3
Loreta Krejčí 2007 172 17 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0 1.6
Julie Ondroušková 2009 170 15 10 1.0 2.2 0.6 0.2 0.4/1.0 0.0 2.4
Eliška Adamcová 2008 172 16 9 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.3 0.0 0.6
Sofie Salehová 2008 168 16 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.6 0.0 1.2
Ema Václavíková 2009 164 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Tereza Vaňáčová 2007 0 17 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0 1.0
Tereza Školová 2009 173 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Beáta Vanduchová 2008 165 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Barbora Štěpová 2009 180 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tina Formánková 2009 158 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniela Albrechtová 2006 163 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Theodora Ulrichová 2009 170 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Synková 2006 168 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tatiana Dolnik 2006 171 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Pospíšilová 2006 164 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Pavlicová 2006 154 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Julie Křelinová 2006 177 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eliška Chalupová 2006 171 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Amalie Smith 2006 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
258 liga (kadetky U17) Domácí 5. 5. 2024 BC Benešov : 0 /0 %
254 liga (kadetky U17) Domácí 4. 5. 2024 BA Sparta Praha B : 0 /0 %
253 liga (kadetky U17) Domácí 21. 4. 2024 Sokol Nusle : 0 /0 %
250 liga (kadetky U17) Domácí 20. 4. 2024 Sokol Nusle : 0 /0 %
246 liga (kadetky U17) Domácí 7. 4. 2024 BC Kolín : 0 /0 %
238 liga (kadetky U17) Domácí 3. 4. 2024 BK Brandýs nad Labem : 0 /0 %
242 liga (kadetky U17) Domácí 17. 3. 2024 Sokol Nusle : 0 /0 %
241 liga (kadetky U17) Domácí 16. 3. 2024 Sokol Nusle : 0 /0 %
229 liga (kadetky U17) Domácí 13. 3. 2024 Sokol Nusle : 0 /0 %
236 liga (kadetky U17) Domácí 21. 2. 2024 Bižuterie Jablonec n.N. 37:56 0 0 0/0 %
112 liga (kadetky U17) Domácí 21. 1. 2024 BA Sparta Praha B 62:67 26 0 10/21 47.6%
107 liga (kadetky U17) Domácí 20. 1. 2024 BC Benešov 48:79 13 2 16/30 53.3%
104 liga (kadetky U17) Hosté 7. 1. 2024 BK Studánka Pardubice 62:41 13 4 3/6 50%
100 liga (kadetky U17) Hosté 6. 1. 2024 BC Kolín 71:57 21 3 6/9 66.7%
94 liga (kadetky U17) Hosté 10. 12. 2023 Pandy Čelákovice 75:45 14 4 5/11 45.5%
90 liga (kadetky U17) Hosté 9. 12. 2023 BK Brandýs nad Labem 63:42 13 3 7/14 50%
57 liga (kadetky U17) Hosté 13. 11. 2023 Bižuterie Jablonec n.N. 72:35 2 0 0/0 %
85 liga (kadetky U17) Domácí 7. 11. 2023 Bižuterie Jablonec n.N. 55:67 20 4 3/6 50%
83 liga (kadetky U17) Hosté 5. 11. 2023 BC Benešov 58:30 13 1 1/4 25%
80 liga (kadetky U17) Hosté 4. 11. 2023 BA Sparta Praha B 29:38 16 1 3/15 20%
76 liga (kadetky U17) Domácí 15. 10. 2023 BC Kolín 52:68 22 1 5/15 33.3%
72 liga (kadetky U17) Domácí 14. 10. 2023 BK Studánka Pardubice 44:84 14 3 7/11 63.6%
66 liga (kadetky U17) Domácí 1. 10. 2023 BK Brandýs nad Labem 39:46 15 1 6/11 54.5%
62 liga (kadetky U17) Domácí 30. 9. 2023 Pandy Čelákovice 37:85 16 0 5/13 38.5%
18 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Domácí 28. 5. 2023 TBS Přerov 51:28 23 0 5/10 50%
20 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Hosté 28. 5. 2023 BC Vysočina 83:28 13 0 2/3 66.7%
12 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Domácí 27. 5. 2023 BK Beroun 46:75 17 2 6/18 33.3%
15 kvalifikace o ligu (kadetky U17) Hosté 27. 5. 2023 BK Brandýs nad Labem 66:42 16 2 4/8 50%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 27. 5. 2023
18:00
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
66
42
19
8
31
20
56
31
Skupina B Review
1. kolo 27. 5. 2023
12:00
Sokol Nusle
BK Beroun
46
75
9
15
20
32
24
57
Skupina B Review
1. kolo 28. 5. 2023
18:00
BC Vysočina
Sokol Nusle
83
28
21
4
38
10
66
16
Skupina B Review
1. kolo 28. 5. 2023
14:00
Sokol Nusle
TBS Přerov
51
28
14
8
25
22
35
24
Skupina B Review
2. kolo 30. 9. 2023
15:00
Sokol Nusle
Pandy Čelákovice
37
85
11
24
23
47
27
73
Skupina B Review
3. kolo 1. 10. 2023
12:00
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
39
46
14
2
22
21
32
33
Skupina B Review
4. kolo 14. 10. 2023
15:45
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
44
84
5
22
19
37
30
71
Skupina B Review
5. kolo 15. 10. 2023
13:00
Sokol Nusle
BC Kolín
52
68
11
10
26
31
45
47
Skupina B Review
6. kolo 4. 11. 2023
09:00
BA Sparta Praha B
Sokol Nusle
29
38
6
9
11
21
21
29
Skupina B Review
7. kolo 5. 11. 2023
11:00
BC Benešov
Sokol Nusle
58
30
14
5
25
9
42
20
Skupina B Review
8. kolo 7. 11. 2023
18:00
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
55
67
19
16
22
31
36
46
Skupina B Review
1. kolo 13. 11. 2023
17:45
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
72
35
14
8
34
22
52
31
Skupina B Review
9. kolo 9. 12. 2023
12:00
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
63
42
16
6
27
23
44
35
Skupina B Review
10. kolo 10. 12. 2023
10:00
Pandy Čelákovice
Sokol Nusle
75
45
18
13
35
23
58
30
Skupina B Review
11. kolo 6. 1. 2024
09:00
BC Kolín
Sokol Nusle
71
57
16
15
33
32
56
45
Skupina B Review
12. kolo 7. 1. 2024
11:00
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
62
41
18
10
29
26
49
32
Skupina B Review
13. kolo 20. 1. 2024
17:00
Sokol Nusle
BC Benešov
48
79
12
20
21
39
34
64
Skupina B Review
14. kolo 21. 1. 2024
10:00
Sokol Nusle
BA Sparta Praha B
62
67
14
16
30
33
47
46
Skupina B Review
3. kolo 21. 2. 2024
16:30
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
37
56
12
12
20
30
29
47
play-out B Review
1. kolo 13. 3. 2024
17:15
BC Kolín
Sokol Nusle
play-out B Preview
5. kolo 16. 3. 2024
00:00
BC Benešov
Sokol Nusle
play-out B Preview
6. kolo 17. 3. 2024
00:00
BA Sparta Praha B
Sokol Nusle
play-out B Preview
4. kolo 3. 4. 2024
16:30
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
play-out B Preview
8. kolo 7. 4. 2024
00:00
Sokol Nusle
BC Kolín
play-out B Preview
9. kolo 20. 4. 2024
00:00
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
play-out B Preview
10. kolo 21. 4. 2024
00:00
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
play-out B Preview
11. kolo 4. 5. 2024
00:00
Sokol Nusle
BA Sparta Praha B
play-out B Preview
12. kolo 5. 5. 2024
00:00
Sokol Nusle
BC Benešov
play-out B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 kvalifikace o ligu 4 5
2023/24 liga 8 15
2022/23 liga 5 28
2021/22 liga 2 34
2019/20 liga 7 21
2018/19 liga 6 28
2017/18 liga 4 32
2016/17 kvalifikace o extraligu 3 2
2016/17 liga 5 30
2015/16 liga 2 41

články