Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
DBaK
13. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 1. kolo 2
HB Basket Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
13. 11. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 1. kolo 3
USK Praha B
Sokol Nusle
13. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 1. kolo 4
Bižuterie Jablonec n.N.
Válečnice Děčín
13. 11. 2021
-
Městská hala I
Preview
skupina A 2. kolo 8
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Nusle
25. 9. 2021
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Eisner
Jindřich Nesper
66
55
18
13
31
26
51
39
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Klatovy
Bižuterie Jablonec n.N.
25. 9. 2021
14:00
SH BK Klatovy Pavel Šenk
Jakub Vampola
79
45
29
6
39
16
65
22
Review
skupina A 2. kolo 7
HB Basket Praha B
USK Praha B
25. 9. 2021
15:30
sportovní hala Zličín Jan Neubauer
Adam Križanský
80
57
22
21
43
32
55
45
Review
skupina A 2. kolo 6
DBaK
Válečnice Děčín
25. 9. 2021
17:30
Tělocvična 25. ZŠ Jakub Hejduk
Radomír Kohout
119
54
35
12
58
26
83
41
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Klatovy
Válečnice Děčín
26. 9. 2021
11:15
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
96
39
29
4
51
16
75
24
Review
skupina A 3. kolo 10
DBaK
Bižuterie Jablonec n.N.
26. 9. 2021
11:30
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Balog
Miloslav Jon
70
57
15
13
26
33
48
51
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Lokomotiva Karlovy Vary
USK Praha B
26. 9. 2021
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Eisner
Jindřich Nesper
79
55
11
16
30
26
49
34
Review
skupina A 3. kolo 11
HB Basket Praha B
Sokol Nusle
26. 9. 2021
13:30
sportovní hala Zličín Dennis Billík
Vojta Schaffner
46
57
21
13
31
31
40
44
Review
skupina A 4. kolo 14
Válečnice Děčín
Sokol Nusle
9. 10. 2021
09:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Vladislav Lunhul
45
96
9
22
24
40
37
67
Review
skupina A 4. kolo 13
Bižuterie Jablonec n.N.
USK Praha B
9. 10. 2021
13:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Eisner
Jan Kout
74
57
16
15
39
30
60
39
Review
skupina A 4. kolo 15
BK Klatovy
HB Basket Praha B
9. 10. 2021
13:30
SH BK Klatovy Ondřej Josefus
Lukáš Kalabza
74
50
30
9
44
21
63
34
Review
skupina A 4. kolo 16
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
9. 10. 2021
17:00
Tělocvična 25. ZŠ Jakub Vampola
Michal Dub
68
54
14
13
30
29
51
42
Review
skupina A 5. kolo 17
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
10. 10. 2021
09:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Blahout
Jaroslav Poživil
62
53
15
12
25
26
38
36
Review
skupina A 5. kolo 20
DBaK
HB Basket Praha B
10. 10. 2021
09:30
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Jakub Vampola
Michal Dub
78
57
19
17
36
23
54
47
Review
skupina A 5. kolo 19
BK Klatovy
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 10. 2021
13:30
SH BK Klatovy Ondřej Josefus
Lukáš Kalabza
64
44
12
2
32
20
40
27
Review
skupina A 5. kolo 18
Válečnice Děčín
USK Praha B
10. 10. 2021
14:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Vladislav Lunhul
45
77
6
26
20
51
31
63
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Válečnice Děčín
9. 1. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 6. kolo 23
USK Praha B
BK Klatovy
23. 10. 2021
14:00
SK Aritma Praha Jakub Petrák
Jakub Vampola
Preview
skupina A 6. kolo 24
Sokol Nusle
DBaK
23. 10. 2021
15:00
TJ Sokol Nusle Lucie Peterková
Simona Jindřichová
Preview
skupina A 6. kolo 21
HB Basket Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
23. 10. 2021
15:15
sportovní hala Zličín Jakub Hejduk
Fedor Lysov
Preview
skupina A 7. kolo 26
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bižuterie Jablonec n.N.
8. 1. 2022
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 7. kolo 27
USK Praha B
DBaK
24. 10. 2021
10:00
Hala Královka, plocha B
Preview
skupina A 7. kolo 28
Sokol Nusle
BK Klatovy
24. 10. 2021
11:00
TJ Sokol Nusle Lucie Peterková
Simona Jindřichová
Preview
skupina A 7. kolo 25
HB Basket Praha B
Válečnice Děčín
24. 10. 2021
12:30
SK Aritma Praha Jakub Petrák
Jakub Vampola
Preview
skupina A 8. kolo 29
DBaK
BK Klatovy
14. 11. 2021
-
ZŠ Kožlany
Preview
skupina A 8. kolo 30
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
14. 11. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 8. kolo 31
Sokol Nusle
USK Praha B
14. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 8. kolo 32
Válečnice Děčín
Bižuterie Jablonec n.N.
14. 11. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 9. kolo 33
Válečnice Děčín
BK Klatovy
27. 11. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 9. kolo 34
Bižuterie Jablonec n.N.
DBaK
27. 11. 2021
-
Městská hala I
Preview
skupina A 9. kolo 35
Sokol Nusle
HB Basket Praha B
27. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 9. kolo 36
USK Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
27. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 10. kolo 37
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Klatovy
28. 11. 2021
-
Městská hala I
Preview
skupina A 10. kolo 38
Válečnice Děčín
DBaK
28. 11. 2021
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 10. kolo 39
USK Praha B
HB Basket Praha B
28. 11. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 10. kolo 40
Sokol Nusle
BK Lokomotiva Karlovy Vary
28. 11. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 11. kolo 41
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
11. 12. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 11. kolo 42
USK Praha B
Válečnice Děčín
11. 12. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 11. kolo 43
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Klatovy
11. 12. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 11. kolo 44
HB Basket Praha B
DBaK
11. 12. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 12. kolo 45
USK Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
12. 12. 2021
-
SH Královka
Preview
skupina A 12. kolo 46
Sokol Nusle
Válečnice Děčín
12. 12. 2021
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 12. kolo 47
HB Basket Praha B
BK Klatovy
12. 12. 2021
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 12. kolo 48
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
12. 12. 2021
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 13. kolo 49
Válečnice Děčín
HB Basket Praha B
8. 1. 2022
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 13. kolo 51
DBaK
USK Praha B
8. 1. 2022
-
ZŠ Kožlany
Preview
skupina A 13. kolo 52
BK Klatovy
Sokol Nusle
8. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 13. kolo 50
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Lokomotiva Karlovy Vary
24. 10. 2021
12:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jaroslav Poživil
Vitaliy Shumskyy
Preview
skupina A 14. kolo 53
Bižuterie Jablonec n.N.
HB Basket Praha B
9. 1. 2022
-
Městská hala I
Preview
skupina A 14. kolo 55
BK Klatovy
USK Praha B
9. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 56
DBaK
Sokol Nusle
9. 1. 2022
-
ZŠ Kožlany
Preview
skupina A 14. kolo 54
Válečnice Děčín
BK Lokomotiva Karlovy Vary
23. 10. 2021
13:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Jaroslav Pazourek
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 15 4 1.0 14.0 4.3 1.5 1.0/3.0 33.3 3.0
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 14 4 1.0 10.5 4.0 0.3 1.8/2.8 63.6 0.3
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 4 1.0 10.3 3.5 0.8 1.0/2.3 44.4 2.8
Anežka Barusel SK Bruntál 15 4 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/3.3 46.2 2.8
Karolína Berková K2 Prostějov 16 4 1.0 7.8 3.3 0.3 0.5/2.5 20.0 2.0
Eliška Coufalová Sojky Pelhřimov 15 4 1.0 7.8 2.8 0.3 1.5/2.3 66.7 4.3
Eliška Doležajová BK Havířov 15 2 1.0 15.0 5.0 0.0 5.0/11.5 43.5 2.5
Laura Barthová Bižuterie Jablonec n.N. 15 4 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/3.5 50.0 3.0
Klára Aubrechtová DBaK 15 4 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 3.0
Anna Červenková BC Benešov 14 2 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/8.0 25.0 2.5
Karolína Bíšková BK Klatovy 15 6 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.7
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 4 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.3 44.4 3.5
Martina Buryanová Sokol H. Počernice 16 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Jolana Havlíčková Žabiny Brno B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Barbora Bencová BKDěč U17G 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.3
Nela Bártlová BC Kolín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fatima Al-Shammri KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bartošová Studánka Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kameníková Sokol H. Králové B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Alexandrová Basket Slovanka B 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Blažková HB Basket B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BSK TJ Jičín 4 33.8 3.0 10.3 /17.3 59.4 11.3
Studánka Pardubice 2 23.5 1.0 6.0 /13.0 46.2 14.5
Loko Karlovy Vary 4 23.0 1.5 10.3 /21.3 48.2 20.0
Sokol Nusle 4 24.0 3.0 8.3 /19.3 42.9 16.5
Sojky Pelhřimov 4 19.3 1.0 8.8 /21.6 40.7 29.0
STRABAG Zlín 4 26.3 2.5 15.3 /29.1 52.6 18.8
Sokol H. Králové B 4 26.3 3.8 7.3 /14.3 50.9 15.3
BC Kolín 4 20.5 1.3 10.0 /19.0 52.6 18.5
BC Benešov 4 19.3 1.8 12.3 /28.6 43.0 24.3
K2 Prostějov 4 30.0 2.8 8.0 /18.5 43.2 15.3
HB Basket B 4 19.5 3.3 9.5 /19.0 50.0 17.5
USK Praha B 4 23.0 1.3 11.8 /28.6 41.2 15.8
KP Brno B 4 20.8 1.5 8.8 /20.1 43.8 21.3
SK Bruntál 4 17.5 1.8 10.0 /21.3 47.1 15.8
Sokol H. Počernice 4 25.8 1.3 6.0 /15.5 38.7 16.3
BK Brandýs n.L. 3 23.7 3.7 13.3 /23.6 56.3 13.3
BK Havířov 4 21.0 1.3 9.5 /21.5 44.2 15.0
Žabiny Brno B 4 26.3 1.0 7.0 /24.3 28.9 21.8
Tygři Praha B 4 26.3 1.8 4.3 /9.6 44.7 14.3
BK Klatovy 4 29.0 3.8 9.0 /20.3 44.4 17.0
DBaK 4 33.5 2.5 9.3 /20.1 46.3 22.8
Válečnice Děčín 4 18.0 0.8 7.5 /19.8 38.0 18.0
Bižuterie Jablonec n.N. 4 23.3 1.5 8.5 /15.3 55.7 17.3
Basket Slovanka B 3 18.7 2.3 6.0 /15.3 39.1 17.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Velda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Týř Pavel 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Tvrdíková Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šlehofer Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Přidal Matouš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Poživil Jaroslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Pommer Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Perlík Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Neubauer Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesvadba Miloš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 2 0 2 0 2.5 1.0 1.8
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mycak Michael 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lunhul Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Lejčko Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Lahoda Radek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Križanský Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Kout Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Josefus Ondřej 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Jon Miloslav 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Hynková Klára 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Hejduk Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Frána Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 3 3 0 0 1.7 1.2 1.4
Dvořák Stanislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dub Michal 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Čížek Daniel 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Beran Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Balog Lukáš 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře