Daniela Otrubová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
104
Procento vítězství
60.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. C Žabiny Brno B 5 - 6.0 2.4 0.2 0.6/2.4 25.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina D Žabiny Brno B 8 - 8.5 3.5 0.4 0.4/1.3 30.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina E Žabiny Brno 12 - 7.8 3.2 0.2 0.9/3.1 29.7 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Žabiny Brno 7 - 4.4 2 0 0.4/1.1 37.5 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C Žabiny Brno 3 - 8.7 3.7 0 1.3/3.3 40.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E Žabiny Brno B 7 - 4.9 2 0 0.9/2.6 33.3 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Žabiny Brno B 7 - 6.0 2.1 0.3 0.9/4 21.4 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina C Žabiny Brno B 5 - 5.6 2.4 0 0.8/1.2 66.7 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 24 14.4 2.4 1 /3 0 0.3/0.5 53.8 2.3 0.7
2021/22 kadetky U17 - skupina C Žabiny Brno B 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out B Žabiny Brno B 4 - 4.3 1.8 0.3 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR Žabiny Brno 3 4.0 0.0 0 /0.7 0 0/0 0.0 2.7 -2.0
2022/23 kadetky U17 - Skupina C Žabiny Brno B 10 - 15.0 6.1 0.2 2.2/2.7 81.5 - -
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina Žabiny Brno B 8 - 8.9 3.1 0.5 1.1/2.1 52.9 - -
Průměr za kariéru 20.8 3.4 6.3 2.5 0.1 0.8/1.8 94.4 2.1 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Jiskra Kyjov 7. 1. 2023 2022/23
2B body 11 Jiskra Kyjov 7. 1. 2023 2022/23
3B body 3 BSK TJ Jičín 12. 3. 2023 2022/23
Obranné doskoky 4 Sokol H. Králové 23. 3. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 BK Strakonice 9. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 8 ŠBK P-H Sadská 30. 4. 2022 2021/22
Body 29 Jiskra Kyjov 7. 1. 2023 2022/23
Užitečnost 8 KP Brno 27. 4. 2022 2021/22
Asistence 3 HB Basket 15. 5. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
K2 Prostějov 4 0:00 11.3 4.0 0.0 0.3 0.0 2.5/3.0 83.3 3.3
SKB Zlín 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Žabiny Brno B 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 4.5
Studánka Pardubice 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
SKB FASTAV Zlín 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
K2 Prostějov 4 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.5
K2 Prostějov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 1.7
Studánka Pardubice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/4.0 0.0 0.5
OSK Olomouc 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Basket Ostrava 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 3.3
SBŠ Ostrava 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 2.5
ŠBK P-H Sadská 2 17:17 5.0 2.5 41.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
OSK Olomouc 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
KP Brno 1 15:01 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 2 19:09 3.5 1.5 30.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol H. Králové 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.3
KP Brno B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BKHAV 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Basket Ostrava 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 2 13:21 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 4.5
BK Havířov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 3 10:26 1.7 0.7 33.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
USK Praha 2 12:37 2.5 0.5 14.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 14:30 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 3 12:19 1.3 0.7 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.7
KP Brno B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Slovanka 3 10:57 1.3 0.7 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Loko Trutnov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Strakonice 2 11:41 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basket Ostrava 2 8:03 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 14:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Levhartice Chomutov 1 18:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0