Ema Kameníková

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 15 let
Aktuální klub
Sokol H. Králové
Výška
182 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
236
Procento vítězství
67.8%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 Sokol ZVUS Hradec Králové "B" 6 - 0.3 0.2 0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - skupina B Sokol Hradec "B" 26 - 1.5 0.7 0 0.2/0.6 25.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP II Sokol Hradec 17 - 4.5 1.8 0 0.8/1.6 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - skupina jih Sokol Hradec "B" 16 - 6.2 2.9 0 0.3/0.8 38.5 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - základní Sokol Hradec 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - základní Sokol Hradec 6 - 7.2 3.3 0 0.5/1.3 37.5 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - o 1.-4. místo Sokol Hradec "B" 1 - 8.0 3 0 2/5 40.0 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - finále Sokol Hradec "B" 1 - 10.0 4 0 2/2 100.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - skupina VPII Sokol Hradec "B" 16 - 5.5 2.3 0.1 0.7/2.1 33.3 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - základní MČR 6 - 3.2 1.3 0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - základní Sokol Hradec 6 - 7.3 3.2 0 1/2.5 40.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - základní Sokol Hradec "B" 2 - 5.5 2 0 1.5/3 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - skupina VPI Sokol Hradec 16 - 5.1 2.3 0 0.4/1.3 35.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPI play-off Sokol Hradec 2 - 2.5 1 0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPI final four Sokol Hradec 1 - 7.0 3 0 1/2 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPI finále Sokol Hradec 1 - 4.0 0 0 4/8 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPII o 5.-8.místo Sokol Hradec "B" 1 - 3.0 1 0 1/4 25.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPII o 5.místo Sokol Hradec "B" 1 - 6.0 3 0 0/1 0.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - základní Sokol Hradec "B" 20 - 6.1 2.6 0 0.9/1.9 44.7 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever Sokol Hradec Králové 16 - 12.1 5.3 0.1 1.3/2.5 50.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever 1-3 Sokol Hradec Králové 2 - 3.0 1.5 0 0/1.5 0.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C Sokol H. Králové 4 - 7.3 2.8 0.3 1/2 50.0 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina E Sokol H. Králové 4 - 18.0 7.8 0 2.5/5 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 18 17.6 5.2 1.8 /3.8 0.3 0.7/1.4 52.0 1.8 5.9
2021/22 kadetky U17 - skupina B Sokol H. Králové B 1 - 14.0 5 0 4/7 57.1 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C Sokol H. Králové 10 - 15.8 7.3 0 1.2/2.3 52.2 - -
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga B Sokol H. Králové 14 - 13.8 5.7 0.4 1.3/2.9 45.0 - -
2021/22 starší žákyně U15 - MČR Sokol H. Králové 3 - 11.3 2.7 1.7 1/4 25.0 2.7 5.7
2021/22 kadetky U17 - MČR Sokol H. Králové 2 8.0 1.0 0.5 /3 0 0/1 0.0 1.5 1.5
2022/23 juniorky U19 - skupina B Sokol H. Králové 8 18.6 4.5 1.8 /4.3 0.1 0.6/1.8 35.7 2.0 5.8
2022/23 kadetky U17 - skupina B Sokol H. Králové 7 19.4 6.7 2.1 /5.3 0.6 0.7/1.3 55.6 1.7 8.3
Průměr za kariéru 29.5 2.6 6.6 2.8 0.1 0.8/1.7 155.2 1.3 1.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 SBŠ Ostrava 2. 10. 2022
2B body 4 SBŠ Ostrava 2. 10. 2022
3B body 2 SBŠ Ostrava 23. 10. 2022
Obranné doskoky 6 KP Brno 9. 10. 2022
Útočné doskoky 6 BK Havířov 1. 10. 2022
Doskoky celkem 11 Loko Trutnov 12. 11. 2022
Body 11 SBŠ Ostrava 2. 10. 2022
Užitečnost 14 SBŠ Ostrava 2. 10. 2022
Asistence 2 ŠBK P-H Sadská 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Žabiny Brno B 4. 10. 2020 2020/21
2B body 17 Žabiny Brno B 4. 10. 2020 2020/21
3B body 2 SBŠ Ostrava 19. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 8 Basket Slovanka 9. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 USK Praha 27. 2. 2022 2021/22
Doskoky celkem 11 Loko Trutnov 12. 11. 2022 2022/23
Body 39 Žabiny Brno B 4. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 14 ŠBK P-H Sadská 14. 11. 2021 2021/22
Asistence 3 ŠBK P-H Sadská 14. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina B ŠBK P-H Sadská 20:13 7 3 75.0 0 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2022 skupina B Loko Trutnov 18:07 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
1. 10. 2022 skupina B BK Havířov 22:16 7 2 22.2 1 50.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 19:30 11 4 80.0 0 0.0 3/5 60.0
8. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 19:13 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B KP Brno 18:39 7 3 33.3 0 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2022 skupina B BA Sparta Praha 18:58 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 19:39 10 2 33.3 1 100.0 3/5 60.0
23. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 18:03 8 1 33.3 2 50.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 21:17 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B K2 Prostějov 20:13 4 2 40.0 0 0.0 0/1 0.0
10. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 20:23 7 2 40.0 1 100.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 19:52 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 12:43 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2022 skupina B BK Havířov 16:08 4 2 40.0 0 0.0 0/2 0.0
Celkem 15 285:14 83 29 40.8 5 31.3 10/23 43.5
Průměr 15 19:00 5.5 1.9 40.8 0.3 31.3 0.7/1.5 43.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SBŠ Ostrava 4 0:00 14.3 4.8 0.0 1.0 0.0 1.8/3.8 46.7 3.5
BK NAPOS Vysoká n.L 4 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 1.3
K2 Prostějov 2 0:00 22.0 8.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
SK Týniště nad Orlicí 4 0:00 10.8 5.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.3
OSK Olomouc 3 0:00 12.3 5.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 2.7
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 18.5 8.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BSK TJ Jičín 4 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.8/0.8 100.0 1.5
BK Studánka Pardubic 4 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 1.8
TJ Loko Krnov 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.5 0.0 0.5/4.0 12.5 3.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Hradec "B" 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 -
Loko Trutnov 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
ŠBK P-H Sadská 3 16:19 8.7 4.0 80.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.0
Loko Trutnov 4 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.3
BK Ústí nad Orlicí 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
FM 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
KMČR 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 6 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.5 44.4 1.2
BK Bizoni Náchod 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 1.0
Sokol Nová Paka 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 2.0
BK Studánka Pardubic 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Loko Trutnov 3 20:02 6.0 2.3 38.9 0.3 33.3 0.3/1.3 25.0 1.3
BVK Holice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta 2 10:03 8.5 3.0 66.7 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SK Týniště nad Orlic 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 0.8
SBŠ Ostrava 2 20:17 8.5 1.0 28.6 2.0 57.1 0.5/1.0 50.0 2.5
BVK Holice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Svitavy 4 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.8
Žabiny Brno 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 3.5
SŠB Pardubice 6 0:00 2.3 1.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.5
BK Vividbooks Pardub 7 0:00 2.0 0.9 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.9
BSK TJ Jičín 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Královští Sokoli 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
BK Vividbooks Pardub 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 0.7
Sokol Nová Paka 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 1.0
Basket Ostrava 2 20:27 6.5 1.5 33.3 0.5 50.0 2.0/3.5 57.1 3.0
BSK TJ Jičín 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 16:06 6.0 2.0 80.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BKHAV 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Havířov 2 19:12 5.5 2.0 28.6 0.5 50.0 0.0/1.0 0.0 1.5
SKB Česká Třebová 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Levhartice Chomutov 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
KP Brno 3 12:54 3.3 1.3 33.3 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
HB Basket 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno 2 20:20 4.5 1.5 33.3 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Loko Trutnov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Královští Sokoli 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Levhartice Chomutov 2 18:32 4.0 2.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
HB Basket 2 20:09 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Tygři Praha 3 13:00 2.0 0.3 25.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
BK Přelouč 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 1 18:58 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Strakonice 1 14:21 5.0 1.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ JIčín 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
USK Praha 1 17:15 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
K2 Prostějov 1 20:13 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Přelouč 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SŠB Pardubice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Basket Slovanka 1 30:19 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
KP Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 21:17 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 1 18:07 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0