Lucie Všetečková

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
BSK TJ Jičín
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
281
Procento vítězství
52.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní BSK Continental TJ Jičín 6 - 0.5 0.2 0 0.2/0.2 100.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - turnaje BSK Continental TJ Jičín 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 2 - 1.0 0.5 0 0/1 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín 1 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - skupina C - 5x5 BSK Continental TJ J 9 - 0.9 0.4 0 0/0.2 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina C - 5x5 BSK TJ Jičín 6 - 3.7 1.7 0 0.3/1.2 28.6 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play off 1.kolo BSK TJ Jičín 4 - 0.5 0.3 0 0/1 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 6 - 0.5 0.2 0 0.2/0.3 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 2 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo BSK TJ Jičín 4 - 4.8 2.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Play-off 2.kolo BSK Continental TJ J 4 - 1.5 0.8 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - o 10.-12.místo BSK Continental TJ J 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BSK Continental TJ Jičín 8 - 6.1 2.8 0 0.6/1.6 38.5 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 BSK Continental TJ J 9 - 3.1 1.6 0 0/0.3 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 4 - 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 1.8 0.7 0 0.5/1.3 37.5 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - finále BSK Continental TJ Jičín 2 - 9.0 4.5 0 0/1 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK Continental TJ Jičín 10 - 4.0 1.9 0 0.2/0.4 50.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ J 12 - 1.2 0.5 0 0.2/0.7 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 6 - 1.5 0.5 0 0.5/1.3 37.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Final Four BSK Continental TJ Jičín 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Final Four BSK Continental TJ J 2 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BSK Jičín 12 - 4.9 2.3 0 0.4/1 41.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP II BSK Continental TJ J 18 - 3.8 1.8 0 0.3/0.6 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín - kval 5 - 4.2 1.6 0 1/1.2 83.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" BSK Jič.U13 4 - 4.0 1.5 0 1/2.3 44.4 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 BSK Jič.U13 4 - 6.8 3 0 0.8/1.3 60.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BSK Jičín 12 - 0.9 0.4 0 0.1/0.2 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 12 - 2.4 1 /1 0 0.4/0.7 62.5 1.0 1.2
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D BSK Jičín 9 - 6.8 3.1 0 0.6/1.1 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 13 - 6.1 2.6 /2.6 0.2 0.4/0.6 62.5 0.8 5.0
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B BSK Jičín 12 - 5.2 2.3 0.1 0.4/1.3 31.3 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out C BSK TJ Jičín 2 - 4.0 1 0.5 0.5/1 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BSK Jičín 3 - 4.7 2.3 0 0/1 0.0 0.7 3.0
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BSK Jičín 2 - 9.5 4.5 0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 14 - 7.1 3.1 0.1 0.7/1.3 55.6 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C BSK TJ Jičín 14 - 7.3 3.3 0 0.7/1.5 47.6 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 8 - 13.6 6 0.1 1.3/1.5 83.3 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C BSK TJ Jičín 5 - 7.4 2.8 0.2 1.2/1.6 75.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C BSK CTJ Jičín 4 - 8.3 1.5 1.5 0.8/2.5 30.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 2 19.5 2.5 0.5 /3.5 0.5 0/0 0.0 1.5 -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 2 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo BSK TJ Jičín 2 - 4.5 1.5 0.5 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 2 24.0 5.0 2.5 /4 0 0/0.5 0.0 0.5 7.0
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 8 - 8.6 2.9 0.9 0.3/0.3 100.0 - -
Průměr za kariéru 31.2 0.3 4.3 1.9 0.1 0.4/0.9 160.5 0.8 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Studánka Pardubice 25. 9. 2021
2B body 8 BC Kolín 19. 6. 2021
3B body 3 BK Brandýs n.L. 23. 10. 2021
Obranné doskoky 5 BA Sparta 14. 11. 2021
Útočné doskoky 3 BA Sparta 14. 11. 2021
Doskoky celkem 8 BA Sparta 14. 11. 2021
Body 16 BC Kolín 19. 6. 2021
Užitečnost 9 BA Sparta 14. 11. 2021
Asistence 1 BA Sparta 14. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 ŠBK P-H Sadská 28. 10. 2018 2018/19
2B body 10 BC Vysočina 11. 1. 2020 2019/20
3B body 3 BK Brandýs n.L. 23. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 5 BA Sparta 14. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BA Sparta 14. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 BA Sparta 14. 11. 2021 2021/22
Body 22 BC Vysočina 11. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 12 Sokol Nusle 2. 3. 2019 2018/19
Asistence 1 KP Brno 3. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina B BK Klatovy 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina B BC Kolín 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 6. 2021 2. kolo Sokol H. Počernice 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
27. 6. 2021 2. kolo Sokol H. Počernice 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina B Studánka Pardubice 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina B BC Kolín 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 11 1 0.0 3 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B Basket Slovanka B 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 základní část ŠBK P-H Sadská 18:54 2 1 100.0 0 0.0 0/1 0.0
14. 11. 2021 základní část BA Sparta 29:11 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
9. 11. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B Sokol H. Králové B 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina B BC Kolín 0:00 15 6 0.0 1 0.0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B Studánka Pardubice 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 14 48:05 104 39 487.5 8 400.0 2/3 66.7
Průměr 14 3:26 7.4 2.8 487.5 0.6 400.0 0.1/0.2 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BC Vysočina 4 0:00 12.5 5.3 525.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 0.8
Lokomotiva Trutnov 8 0:00 5.8 2.8 366.7 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.4
Basket Ostrava 3 0:00 13.3 5.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BC Kolín 3 0:00 13.0 6.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Studánka Pardubice 5 0:00 6.6 2.2 0.0 0.4 0.0 1.0/1.6 62.5 2.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.3 0.0 0.5/0.8 66.7 1.5
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 7.0 2.8 366.7 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Žabiny Brno B 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 1.3
Loko Trutnov 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové B 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
USK Praha 7 0:00 2.9 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.9 33.3 0.3
Basket Ostrava 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 6 0:00 2.5 1.2 0.0 0.0 0.0 0.2/0.7 25.0 0.5
Basket Slovanka B 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Studánka Pardubice 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
K2 Prostějov 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Studánka Pardubic 5 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 0.6
BA Sparta Praha 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
TJ Jiskra Heřmanův Městec 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK KARA Trutnov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
KP Brno B 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Havířov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol H. Počernice 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BC Vysočina 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/6.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 29:11 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 4 0:00 2.0 0.8 300.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sokol Hradec 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
KMČR 5 0:00 1.4 0.6 0.0 0.0 0.0 0.2/2.0 10.0 0.6
SŠB Pardubice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Skuteč 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Sokol ZVUS Hradec Králové 5 0:00 1.2 0.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
SBŠ Ostrava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Basket Slovanka 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
KP Brno 1 20:12 5.0 1.0 25.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol PP Hradec Králové 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
ADFORS Basket Litomy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SŠB Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
SKB Česká Třebová 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 1 18:54 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
MČR 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pce 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Hradec 5 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 0.8
BK KARA Trutnov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Studánka Pardubic 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Pastelka MB(ms) 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Žabiny Brno 1 18:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -