BC Benešov

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 11. 6. 2009
Tomáš Vaněk
tvanek@post.cz
608 210 281

Trenér

od: 12. 1. 2023
Jakub Malý
JakubMaly@atlas.cz
737 448 337

1. asistent trenéra

od: 19. 5. 2022
Václav Jiráček
venca.jiracek@gmail.com

Asistent trenéra

od: 19. 5. 2022
Barbora Hocková
hockova.bara@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 17. 9. 2022
Ondřej Zahradníček
zahradnicek.ondrej.cz@gmail.com

Statistika

od: 5. 6. 2021
Ondřej Zahradníček
zahradnicek.ondrej.cz@gmail.com

Technický zápis

od: 18. 9. 2023
Jakub Malý
JakubMaly@atlas.cz
737 448 337

Statistika

od: 23. 9. 2023
Václav Jiráček
venca.jiracek@gmail.com

Adresa

Basket Club Benešov, z.s.
Pražského povstání 1804
25601 Benešov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Barbora Podzimková 2008 170 16 21 1.0 9.8 3.5 0.5 1.3/2.6 50.0 1.7
Rozálie Žížalová 2007 165 17 17 1.0 10.4 4.2 0.2 1.2/2.5 46.5 2.3
Klaudie Kolbabová 2007 176 17 21 1.0 7.9 2.9 0.0 2.0/3.8 54.4 1.8
Kristýna Sedláčková 2007 177 17 21 1.0 7.4 2.8 0.0 1.7/2.9 60.0 1.5
Anna Červenková 2007 177 17 18 1.0 8.1 3.2 0.0 1.8/3.6 49.2 2.4
Anna Jiráčková 2007 160 17 20 1.0 5.1 1.9 0.2 0.9/1.1 0.0 2.2
Veronika Dudová 2009 168 15 12 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/2.9 42.9 0.3
Aneta Zahradníčková 2007 170 17 20 1.0 4.1 0.8 0.8 0.2/0.6 0.0 2.1
Veronika Dvorská 2007 176 17 17 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.7 0.0 0.8
Barbora Dudová 2007 175 17 13 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.9 0.0 0.9
Karolína Kupsová 2007 165 17 18 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0 1.3
Lucie Pelikánová 2008 166 16 11 1.0 2.9 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.1
Ema Sochůrková 2007 158 17 15 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/1.1 0.0 2.0
Natálie Machačová 2007 171 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kateřina Zatloukalová 2006 172 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Eva Frajerová 2006 163 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Hálová 2006 177 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Viktorie Hejrová 2006 165 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Žížalová 2007 165 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Valerie Hocková 2006 165 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Zvolská 2006 171 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Šváchová 2008 173 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jasmin Jiráková 2006 164 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Paličková 2006 177 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Klára Seidlová 2006 176 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Kleplová 2008 164 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marika Rýdlová 2006 169 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petronela Zoe Potužníková 2007 193 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Kuldová 2006 165 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Pánková 2006 155 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Pikalová 2007 165 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
258 liga (kadetky U17) Domácí 5. 5. 2024 BC Benešov : 0 /0 %
255 liga (kadetky U17) Domácí 4. 5. 2024 BC Benešov : 0 /0 %
251 liga (kadetky U17) Domácí 21. 4. 2024 BA Sparta Praha B : 0 /0 %
248 liga (kadetky U17) Domácí 7. 4. 2024 Bižuterie Jablonec n.N. 62:35 29 0 4/10 40%
244 liga (kadetky U17) Domácí 5. 4. 2024 BK Brandýs nad Labem 62:45 20 3 13/23 56.5%
243 liga (kadetky U17) Domácí 17. 3. 2024 BC Kolín 72:81 26 3 11/22 50%
241 liga (kadetky U17) Domácí 16. 3. 2024 Sokol Nusle 68:52 28 0 12/24 50%
234 liga (kadetky U17) Hosté 24. 2. 2024 BA Sparta Praha B 59:64 24 1 13/33 39.4%
232 liga (kadetky U17) Hosté 11. 2. 2024 BK Brandýs nad Labem 55:56 18 4 8/12 66.7%
231 liga (kadetky U17) Hosté 10. 2. 2024 Bižuterie Jablonec n.N. 63:50 19 2 6/12 50%
111 liga (kadetky U17) Hosté 21. 1. 2024 Bižuterie Jablonec n.N. 55:63 25 2 7/12 58.3%
107 liga (kadetky U17) Hosté 20. 1. 2024 Sokol Nusle 48:79 28 4 11/21 52.4%
101 liga (kadetky U17) Domácí 7. 1. 2024 BK Brandýs nad Labem 63:29 24 2 9/19 47.4%
98 liga (kadetky U17) Domácí 6. 1. 2024 Pandy Čelákovice 46:42 15 2 10/21 47.6%
95 liga (kadetky U17) Domácí 10. 12. 2023 BC Kolín 72:63 29 1 11/14 78.6%
92 liga (kadetky U17) Domácí 9. 12. 2023 BK Studánka Pardubice 64:74 24 4 4/9 44.4%
87 liga (kadetky U17) Hosté 19. 11. 2023 BA Sparta Praha B 55:69 21 2 21/33 63.6%
59 liga (kadetky U17) Domácí 18. 11. 2023 BA Sparta Praha B 81:25 27 2 21/35 60%
83 liga (kadetky U17) Domácí 5. 11. 2023 Sokol Nusle 58:30 26 0 6/18 33.3%
79 liga (kadetky U17) Domácí 4. 11. 2023 Bižuterie Jablonec n.N. 54:38 20 1 11/30 36.7%
74 liga (kadetky U17) Hosté 15. 10. 2023 Pandy Čelákovice 57:50 19 2 6/16 37.5%
69 liga (kadetky U17) Hosté 14. 10. 2023 BK Brandýs nad Labem 50:73 32 1 6/13 46.2%
68 liga (kadetky U17) Hosté 1. 10. 2023 BK Studánka Pardubice 72:32 13 0 6/16 37.5%
63 liga (kadetky U17) Hosté 30. 9. 2023 BC Kolín 62:49 18 1 10/25 40%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 30. 9. 2023
09:00
BC Kolín
BC Benešov
62
49
14
11
21
28
37
43
Skupina B Review
3. kolo 1. 10. 2023
11:30
BK Studánka Pardubice
BC Benešov
72
32
15
6
30
10
52
20
Skupina B Review
4. kolo 14. 10. 2023
12:00
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
50
73
12
22
27
37
39
59
Skupina B Review
5. kolo 15. 10. 2023
15:30
Pandy Čelákovice
BC Benešov
57
50
17
21
28
29
45
49
Skupina B Review
6. kolo 4. 11. 2023
12:00
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
54
38
11
9
31
21
49
30
Skupina B Review
7. kolo 5. 11. 2023
11:00
BC Benešov
Sokol Nusle
58
30
14
5
25
9
42
20
Skupina B Review
1. kolo 18. 11. 2023
15:00
BC Benešov
BA Sparta Praha B
81
25
22
4
43
8
66
16
Skupina B Review
8. kolo 19. 11. 2023
09:00
BA Sparta Praha B
BC Benešov
55
69
13
20
27
40
43
57
Skupina B Review
9. kolo 9. 12. 2023
11:00
BC Benešov
BK Studánka Pardubice
64
74
17
11
35
29
50
53
Skupina B Review
10. kolo 10. 12. 2023
11:00
BC Benešov
BC Kolín
72
63
17
19
39
37
62
53
Skupina B Review
11. kolo 6. 1. 2024
15:00
BC Benešov
Pandy Čelákovice
46
42
14
10
18
19
32
26
Skupina B Review
12. kolo 7. 1. 2024
11:00
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
63
29
12
7
32
16
51
20
Skupina B Review
13. kolo 20. 1. 2024
17:00
Sokol Nusle
BC Benešov
48
79
12
20
21
39
34
64
Skupina B Review
14. kolo 21. 1. 2024
10:00
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
55
63
14
12
29
40
43
47
Skupina B Review
1. kolo 10. 2. 2024
17:00
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
63
50
21
11
39
18
50
36
play-out B Review
2. kolo 11. 2. 2024
09:00
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
55
56
14
14
22
28
37
42
play-out B Review
3. kolo 24. 2. 2024
10:00
BA Sparta Praha B
BC Benešov
59
64
19
18
34
38
45
51
play-out B Review
5. kolo 16. 3. 2024
15:00
BC Benešov
Sokol Nusle
68
52
19
15
37
29
48
42
play-out B Review
6. kolo 17. 3. 2024
10:00
BC Benešov
BC Kolín
72
81
21
18
38
41
58
58
play-out B Review
7. kolo 5. 4. 2024
17:30
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
62
45
26
15
41
24
54
33
play-out B Review
8. kolo 7. 4. 2024
14:00
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
62
35
18
8
42
16
50
28
play-out B Review
10. kolo 21. 4. 2024
12:30
BC Benešov
BA Sparta Praha B
play-out B Preview
11. kolo 4. 5. 2024
00:00
BC Kolín
BC Benešov
play-out B Preview
12. kolo 5. 5. 2024
00:00
Sokol Nusle
BC Benešov
play-out B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 liga 3 24
2022/23 kvalifikace o ligu 3 4
2022/23 liga 2 32
2021/22 kvalifikace o ligu 3 4
2021/22 liga 6 25
2016/17 kvalifikace o ligu 1 4