Aneta Kalousová
Národnost
CZE
Ročník narození
2009 -
15 let
Aktuální klub
BC Benešov
Výška
165 cm
Kariéra
Sezony
4
Zápasy
83
Procento vítězství
30.1%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A" | BC Ben.U11B | 7 | 0.6 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" | BC Ben.U11B | 7 | 1.3 | 0.6 | 0 | 0.1/0.3 | 50.0 | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina D | BC Benešov | 7 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0.3 | 0.0 | - |
2021/22 starší minižákyně U13 - Základní fáze | BA Sparta | 11 | 2.2 | 1 | 0 | 0.2/0.6 | 28.6 | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - liga B | BC Benešov | 6 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2022/23 mladší žákyně U14 - Skupina D | BA Sparta Praha | 3 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina B | BC Benešov | 8 | 2.3 | 1.1 | 0 | 0/0.3 | 0.0 | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina B1 | BC Benešov | 7 | 2.9 | 1.1 | 0 | 0.6/1.3 | 44.4 | - |
2023/24 starší žákyně U15 - Skupina A | BC Benešov | 12 | 7.4 | 3.5 | 0 | 0.4/1.7 | 25.0 | - |
2023/24 kadetky U17 - Skupina B | BC Benešov "B" | 10 | 5.1 | 1.8 | 0 | 1.5/4.2 | 35.7 | - |
2023/24 kadetky U17 - Nadstavba 5.-7. sk.B | BC Benešov "B" | 2 | 11.0 | 4.5 | 0 | 2/6 | 33.3 | - |
2023/24 starší žákyně U15 - Nadstavba 1.-4. sk.A | BC Benešov | 2 | 4.0 | 2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
Průměr za kariéru | 20.5 | 3.1 | 1.3 | 0.0 | 0.4/1.2 | 54.3 | 1.1 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | Skupina A | BK Beroun | 17 | 8 | 0 | 1/4 | 25.0 |
24. 9. 2023 | Skupina A | ŠSK Příbram | 8 | 3 | 0 | 2/4 | 50.0 |
1. 10. 2023 | Skupina B | BK Č. Lípa | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 10. 2023 | Skupina A | Nobiles | 6 | 3 | 0 | 0/4 | 0.0 |
8. 10. 2023 | Skupina A | Basket Slovanka "B" | 10 | 5 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | Skupina B | BC Wizards Újezd nad Lesy | 13 | 6 | 0 | 1/2 | 50.0 |
21. 10. 2023 | Skupina A | DBaK B | 12 | 5 | 0 | 2/2 | 100.0 |
22. 10. 2023 | Skupina A | SKB Rokycany | 6 | 3 | 0 | 0/2 | 0.0 |
5. 11. 2023 | Skupina B | AŠ Mladá Boleslav | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
18. 11. 2023 | Skupina B | ŠBK Borotín | 7 | 3 | 0 | 1/3 | 33.3 |
19. 11. 2023 | Skupina B | ŠBK Borotín | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 25.0 |
2. 12. 2023 | Skupina A | ŠSK Příbram | 6 | 3 | 0 | 0/2 | 0.0 |
3. 12. 2023 | Skupina A | BK Beroun | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | Skupina B | BK Č. Lípa | 6 | 1 | 0 | 4/10 | 40.0 |
10. 12. 2023 | Skupina B | Loko Liberec | 7 | 2 | 0 | 3/9 | 33.3 |
7. 1. 2024 | Skupina B | BC Wizards Újezd nad Lesy | 3 | 1 | 0 | 1/3 | 33.3 |
6. 1. 2024 | Skupina B | Basket Říčany | 4 | 1 | 0 | 2/4 | 50.0 |
13. 1. 2024 | Skupina A | Basket Slovanka "B" | 12 | 6 | 0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Skupina A | Nobiles | 6 | 3 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | Skupina B | AŠ Mladá Boleslav | 5 | 2 | 0 | 1/3 | 33.3 |
27. 1. 2024 | Skupina A | SKB Rokycany | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
28. 1. 2024 | Skupina A | DBaK B | 2 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 |
25. 2. 2024 | Nadstavba 5.-7. sk.B | ŠBK Borotín | 7 | 3 | 0 | 1/5 | 20.0 |
2. 3. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.A | DBaK B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
23. 3. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.A | SKB Rokycany | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | Nadstavba 5.-7. sk.B | BC Wizards Újezd nad Lesy | 15 | 6 | 0 | 3/7 | 42.9 |
Celkem | 26 | 170 | 73 | 24/74 | 32.4 | ||
Průměr | 26 | 6.5 | 2.8 | 0.0 | 0.9/2.8 | 32.4 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BC Wizards Újezd nad Lesy | 3 | 10.3 | 4.3 | 0.0 | 1.7/4.0 | 41.7 | 2.7 |
ŠSK Příbram | 6 | 4.7 | 2.2 | 0.0 | 0.3/1.2 | 28.6 | 1.3 |
Basket Slovanka "B" | 2 | 11.0 | 5.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BK Beroun | 2 | 10.5 | 5.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 0.5 |
SKB Rokycany | 6 | 2.7 | 1.3 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 1.7 |
ŠBK Borotín | 3 | 5.3 | 2.0 | 0.0 | 1.3/5.3 | 25.0 | 2.0 |
DBaK B | 3 | 4.7 | 2.0 | 0.0 | 0.7/1.3 | 50.0 | 2.0 |
PORG Basket | 2 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | - |
Nobiles | 2 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.5 |
BK Č. Lípa | 2 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 0.5 |
Loko Liberec | 1 | 7.0 | 2.0 | 0.0 | 3.0/9.0 | 33.3 | 4.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 2 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 1.0 |
Basket Říčany | 1 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | 2.0 |
HB Basket | 2 | 2.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.5 |
BSK TJ Jičín | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BA Sparta Praha | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
JUVENTA U11B | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Bran U11B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Loko Trutnov | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.7 |
AŠ Mladá Boleslav | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
USK Praha | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Studánka Pardubice | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 0.5 |
Sokol H. Králové | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
KP Brno | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
PandyU11(mix) | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |