Aneta Zahradníčková
Národnost
CZE
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
BC Benešov
Výška
170 cm
Kariéra
Sezony
7
Zápasy
152
Procento vítězství
61.8%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A | BC Benešov B | 4 | 10.8 | 4.3 | 0.3 | 1.5/3.8 | 40.0 | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina A | BC Benešov | 1 | 0.0 | 0 | 0 | 0/2 | 0.0 | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Liga sk. C | BC Benešov | 1 | 4.0 | 2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"A" | BC Benešov | 1 | 3.0 | 1 | 0 | 1/4 | 25.0 | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"A1" | BC Benešov | 1 | 4.0 | 2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A" | BC Benešov | 8 | 7.5 | 3.6 | 0 | 0.3/0.8 | 33.3 | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"A1" | BC Benešov | 7 | 4.6 | 2.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 4-6 | BenU11G | 3 | 1.0 | 0.3 | 0 | 0.3/0.7 | 50.0 | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" | BenU11G | 13 | 4.0 | 1.7 | 0 | 0.6/1.2 | 53.3 | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" | BenU11G | 11 | 1.6 | 0.8 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A" | BCBenU12G | 2 | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1" | BCBenU12G | 1 | 8.0 | 4 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" | BCBenU12G | 5 | 6.0 | 2.4 | 0 | 1.2/1.8 | 66.7 | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A1" | BCBenU12G | 5 | 4.8 | 2 | 0 | 0.8/1.6 | 50.0 | - |
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina A | Tygři Praha | 3 | 5.3 | 2.7 | 0 | 0/0.7 | 0.0 | - |
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B1 | BC Benešov | 2 | 5.0 | 2.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G skupina B | BCBenU13G | 2 | 6.0 | 3 | 0 | 0/1 | 0.0 | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Základní fáze | Tygři Praha | 7 | 2.3 | 1.1 | 0 | 0/0.3 | 0.0 | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina B | BC Benešov | 10 | 1.7 | 0.7 | 0.1 | 0/0 | 0.0 | - |
2022/23 juniorky U19 - skupina A | BCBenU19G | 15 | 3.0 | 0.7 | 0.5 | 0.1/0.1 | 100.0 | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina B | BC Benešov "B" | 8 | 5.6 | 1.4 | 0.8 | 0.6/1 | 62.5 | - |
2022/23 kadetky U17 - play-out B | BC Benešov | 10 | 1.8 | 0.1 | 0.5 | 0.1/0.2 | 50.0 | - |
2023/24 juniorky U19 - Skupina B | BC Benešov | 1 | 5.0 | 1 | 1 | 0/0 | 0.0 | - |
2023/24 juniorky U19 - Skupina B | BC Benešov | 9 | 1.6 | 0.1 | 0.3 | 0.3/0.6 | 60.0 | - |
2023/24 kadetky U17 - Skupina B | BC Benešov | 13 | 3.8 | 0.8 | 0.6 | 0.3/0.9 | 33.3 | - |
2023/24 juniorky U19 - play-out B | BC Benešov | 1 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2023/24 kadetky U17 - play-out B | BC Benešov | 8 | 4.1 | 0.8 | 0.9 | 0/0.1 | 0.0 | - |
Průměr za kariéru | 11.7 | 3.7 | 1.3 | 0.3 | 0.3/0.6 | 48.0 | 1.2 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. 5. 2023 | Skupina B | Slovan Varnsdorf | 5 | 1 | 1 | 0/0 | 0 |
23. 9. 2023 | Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 9. 2023 | Skupina B | BSK TJ Jičín | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | Skupina B | BC Kolín | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
1. 10. 2023 | Skupina B | Studánka Pardubice | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 25.0 |
14. 10. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
15. 10. 2023 | Skupina B | Pandy Čelákovice | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 10. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 3 | 0 | 1 | 0/0 | 0 |
22. 10. 2023 | Skupina B | B. Jablonec n. N. | 3 | 0 | 1 | 0/0 | 0 |
4. 11. 2023 | Skupina B | Bižuterie Jablonec n.N. | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | Skupina B | Sokol Nusle | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | Skupina B | BA Sparta B | 9 | 3 | 1 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina B | ŠBK P-H Sadská | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 12. 2023 | Skupina B | BSK TJ Jičín | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
9. 12. 2023 | Skupina B | Studánka Pardubice | 3 | 0 | 1 | 0/0 | 0 |
10. 12. 2023 | Skupina B | BC Kolín | 5 | 1 | 1 | 0/0 | 0 |
16. 12. 2023 | Skupina B | Basket Slovanka | 4 | 0 | 1 | 1/3 | 33.3 |
17. 12. 2023 | Skupina B | Basketbal Sokol Horní Počernice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | Skupina B | Pandy Čelákovice | 7 | 0 | 2 | 1/2 | 50.0 |
7. 1. 2024 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 8 | 2 | 1 | 1/2 | 50.0 |
13. 1. 2024 | Skupina B | B. Jablonec n. N. | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | Skupina B | Sokol Nusle | 7 | 0 | 2 | 1/2 | 50.0 |
21. 1. 2024 | Skupina B | Bižuterie Jablonec n.N. | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
28. 1. 2024 | play-out B | Basketbal Sokol Horní Počernice | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 2. 2024 | play-out B | Bižuterie Jablonec n.N. | 3 | 0 | 1 | 0/0 | 0 |
11. 2. 2024 | play-out B | BK Brandýs n.L. | 6 | 0 | 2 | 0/0 | 0 |
24. 2. 2024 | play-out B | BA Sparta B | 3 | 0 | 1 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | play-out B | Sokol Nusle | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | play-out B | BC Kolín | 8 | 1 | 2 | 0/0 | 0 |
5. 4. 2024 | play-out B | BK Brandýs n.L. | 3 | 0 | 1 | 0/0 | 0 |
7. 4. 2024 | play-out B | Bižuterie Jablonec n.N. | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 4. 2024 | play-out B | BA Sparta B | 2 | 1 | 0 | 0/1 | 0.0 |
Celkem | 32 | 102 | 19 | 19 | 7/18 | 38.9 | |
Průměr | 32 | 3.2 | 0.6 | 0.6 | 0.2/0.6 | 38.9 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
BK Brandýs n.L. | 7 | 3.4 | 0.6 | 0.7 | 0.1/0.3 | 50.0 | 1.3 |
Sla U13G | 4 | 5.3 | 2.5 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 1.3 |
Sokol Nusle | 6 | 3.0 | 0.7 | 0.5 | 0.2/0.3 | 50.0 | 1.3 |
BASlov U13 | 2 | 9.0 | 4.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Válečnice Děčín | 3 | 5.3 | 1.0 | 1.0 | 0.3/0.3 | 100.0 | 1.0 |
KlS U13G | 3 | 4.7 | 2.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BA Sparta B | 3 | 4.7 | 1.3 | 0.7 | 0.0/0.3 | 0.0 | 1.7 |
ŠSK Příb U12G | 3 | 4.7 | 2.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.7 |
BC Kolín | 3 | 4.3 | 0.7 | 1.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 3.0 |
Tigers Č. Budějovice | 1 | 13.0 | 4.0 | 1.0 | 2.0/6.0 | 33.3 | 1.0 |
SKB Česká Třebová | 3 | 4.0 | 1.0 | 0.7 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.7 |
SlaU11G | 4 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.8 |
Pas U13G | 2 | 5.5 | 2.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
SKla U12G | 2 | 5.5 | 2.0 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.5 |
Studánka Pardubice | 4 | 2.5 | 0.8 | 0.3 | 0.3/1.0 | 25.0 | 1.5 |
Pandy Čelákovice | 3 | 3.0 | 0.3 | 0.7 | 0.3/0.7 | 50.0 | 3.3 |
Bra U12G | 2 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BraU11G | 2 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BA Sparta Praha | 1 | 8.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
BC Kolín | 2 | 4.0 | 0.5 | 1.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
Bižuterie Jablonec n.N. | 7 | 1.0 | 0.3 | 0.1 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Slovan Varnsdorf | 1 | 5.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Basket Slovanka | 1 | 4.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | - |
BSK TJ Jičín | 2 | 2.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 2.0 |
Studánka Pardubice | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
B. Jablonec n. N. | 2 | 1.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Brandýs n.L. | 1 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
USK Praha | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BSK TJ Jičín | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
ŠBK P-H Sadská | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
HB Basket | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
DBaK | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Strakonice | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
ŠBKSad U11G | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
Basketbal Sokol Horní Počernice | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |