Eliška Urbanová
Národnost
CZE
Ročník narození
2010 -
14 let
Aktuální klub
BC Benešov
Výška
165 cm
Kariéra
Sezony
6
Zápasy
124
Procento vítězství
52.4%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2020/21 starší minižákyně U13 - Starší minižákyně U13G | BC Benešov | 2 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" | BenU11G | 3 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1" | BenU11G | 2 | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2020/21 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | BenU11G | 1 | 2.0 | 1 | 0 | 0/2 | 0.0 | - |
2020/21 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" | BenU11G | 1 | 6.0 | 3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A" | BC Ben.U11B | 9 | 2.4 | 0.9 | 0.1 | 0.3/0.8 | 42.9 | - |
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" | BC Ben.U11B | 8 | 1.0 | 0.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina D | BC Benešov | 8 | 1.3 | 0.6 | 0 | 0/0.3 | 0.0 | - |
2021/22 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G | BCBenU12G | 7 | 15.0 | 7.3 | 0 | 0.4/1.3 | 33.3 | - |
2021/22 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G | BCBenU12G | 7 | 13.6 | 6.4 | 0.1 | 0.3/1 | 28.6 | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - liga B | BC Benešov | 4 | 1.8 | 0.8 | 0 | 0.3/1.5 | 16.7 | - |
2022/23 mladší žákyně U14 - Skupina D | BA Sparta Praha | 6 | 4.7 | 1.8 | 0 | 1/3.8 | 26.1 | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina B | BC Benešov | 1 | 8.0 | 4 | 0 | 0/1 | 0.0 | - |
2022/23 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 | BC Benešov | 16 | 12.0 | 5.2 | 0 | 1.6/3.9 | 41.3 | - |
2022/23 mladší žákyně U14 - liga B | BA Sparta Praha | 3 | 5.0 | 2.3 | 0 | 0.3/2 | 16.7 | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina B1 | BC Benešov | 2 | 7.5 | 3 | 0 | 1.5/5.5 | 27.3 | - |
2022/23 starší minižákyně U13 - Finále o NF | BCBenU13G | 2 | 7.0 | 3.5 | 0 | 0/2 | 0.0 | - |
2022/23 starší minižákyně U13 - Final 4 | BC Benešov | 2 | 6.0 | 2.5 | 0 | 1/4 | 25.0 | - |
2022/23 starší minižákyně U13 - Skupina B | BC Benešov | 2 | 2.0 | 0.5 | 0 | 1/2 | 50.0 | - |
2022/23 starší minižákyně U13 - o 9.-12. místo | BC Benešov | 3 | 3.3 | 1.3 | 0 | 0.7/0.7 | 100.0 | - |
2023/24 starší žákyně U15 - Skupina A | BC Benešov | 11 | 11.7 | 4.9 | 0.1 | 1.6/3.8 | 42.9 | - |
2023/24 mladší žákyně U14 - Skupina A | BC Benešov | 10 | 7.8 | 3.6 | 0 | 0.6/2.9 | 20.7 | - |
2023/24 mladší žákyně U14 - Liga B | BC Benešov | 9 | 11.8 | 5.2 | 0.1 | 1/2.3 | 42.9 | - |
2023/24 starší žákyně U15 - Nadstavba 1.-4. sk.A | BC Benešov | 4 | 9.5 | 4 | 0 | 1.5/4.8 | 31.6 | - |
Průměr za kariéru | 17.6 | 7.4 | 3.3 | 0.0 | 0.7/2.2 | 78.0 | 1.3 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. 9. 2023 | Skupina A | Basket Slovanka | 4 | 2 | 0 | 0/2 | 0.0 |
23. 9. 2023 | Skupina A | BK Beroun | 13 | 5 | 0 | 3/8 | 37.5 |
24. 9. 2023 | Skupina A | ŠSK Příbram | 21 | 9 | 0 | 3/6 | 50.0 |
7. 10. 2023 | Skupina A | Nobiles | 18 | 7 | 0 | 4/8 | 50.0 |
8. 10. 2023 | Skupina A | Basket Slovanka "B" | 19 | 8 | 1 | 0/4 | 0.0 |
14. 10. 2023 | Skupina A | DBaK | 2 | 1 | 0 | 0/6 | 0.0 |
15. 10. 2023 | Skupina A | BK Strakonice | 10 | 5 | 0 | 0/3 | 0.0 |
21. 10. 2023 | Skupina A | DBaK B | 9 | 4 | 0 | 1/2 | 50.0 |
22. 10. 2023 | Skupina A | SKB Rokycany | 10 | 3 | 0 | 4/6 | 66.7 |
24. 10. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Nusle | 22 | 11 | 0 | 0/2 | 0.0 |
4. 11. 2023 | Skupina A | Basket Slovanka | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 50.0 |
5. 11. 2023 | Skupina A | TJ Sokol Nusle | 7 | 3 | 0 | 1/3 | 33.3 |
18. 11. 2023 | Skupina A | BCM Sokolov | 7 | 3 | 0 | 1/4 | 25.0 |
19. 11. 2023 | Skupina A | BK Karlovy Vary | 9 | 4 | 0 | 1/1 | 100.0 |
2. 12. 2023 | Skupina A | ŠSK Příbram | 6 | 3 | 0 | 0/2 | 0.0 |
3. 12. 2023 | Skupina A | BK Beroun | 16 | 8 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | Skupina A | BK Strakonice | 4 | 2 | 0 | 0/2 | 0.0 |
10. 12. 2023 | Skupina A | DBaK | 12 | 5 | 0 | 2/4 | 50.0 |
6. 1. 2024 | Liga B | Loko Trutnov | 10 | 5 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Liga B | BSK TJ Jičín | 9 | 4 | 0 | 1/2 | 50.0 |
13. 1. 2024 | Skupina A | Basket Slovanka "B" | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0.0 |
14. 1. 2024 | Skupina A | Nobiles | 11 | 4 | 0 | 3/4 | 75.0 |
20. 1. 2024 | Liga B | SKB Tišnov | 17 | 8 | 0 | 1/1 | 100.0 |
21. 1. 2024 | Liga B | Sojky Pelhřimov | 11 | 4 | 0 | 3/4 | 75.0 |
27. 1. 2024 | Skupina A | SKB Rokycany | 6 | 3 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 2. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.A | SKB Rokycany | 14 | 5 | 0 | 4/9 | 44.4 |
18. 2. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.A | ŠSK Příbram | 14 | 7 | 0 | 0/0 | 0 |
26. 2. 2024 | Liga B | BA Sparta Praha | 9 | 2 | 1 | 2/6 | 33.3 |
2. 3. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.A | DBaK B | 7 | 3 | 0 | 1/4 | 25.0 |
16. 3. 2024 | Liga B | BSK TJ Jičín | 12 | 6 | 0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | Liga B | Loko Trutnov | 8 | 4 | 0 | 0/0 | 0 |
23. 3. 2024 | Nadstavba 1.-4. sk.A | SKB Rokycany | 3 | 1 | 0 | 1/6 | 16.7 |
6. 4. 2024 | Liga B | Sojky Pelhřimov | 10 | 5 | 0 | 0/4 | 0.0 |
7. 4. 2024 | Liga B | SKB Tišnov | 20 | 9 | 0 | 2/4 | 50.0 |
Celkem | 34 | 351 | 153 | 2 | 39/111 | 35.1 | |
Průměr | 34 | 10.3 | 4.5 | 0.1 | 1.1/3.3 | 35.1 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠSK Příbram | 4 | 12.3 | 5.8 | 0.0 | 0.8/2.3 | 33.3 | 2.3 |
SKB Rokycany | 5 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0/5.0 | 40.0 | 2.4 |
SKB Tišnov | 2 | 18.5 | 8.5 | 0.0 | 1.5/2.5 | 60.0 | 0.5 |
BSK TJ Jičín | 3 | 12.3 | 5.3 | 0.0 | 1.7/3.3 | 50.0 | 3.0 |
BASlov U13 | 3 | 11.7 | 5.7 | 0.0 | 0.3/1.0 | 33.3 | 0.7 |
TJ Sokol Nusle | 3 | 11.0 | 5.3 | 0.0 | 0.3/1.7 | 20.0 | 3.0 |
Pod U13G(ms) | 3 | 10.3 | 4.7 | 0.0 | 1.0/3.3 | 30.0 | 2.3 |
Nobiles | 2 | 14.5 | 5.5 | 0.0 | 3.5/6.0 | 58.3 | 2.0 |
BK Beroun | 2 | 14.5 | 6.5 | 0.0 | 1.5/4.0 | 37.5 | 1.5 |
SKla U12G | 2 | 14.0 | 7.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Loko Trutnov | 3 | 8.0 | 3.7 | 0.0 | 0.7/2.7 | 25.0 | 3.0 |
Sojky Pelhřimov | 2 | 10.5 | 4.5 | 0.0 | 1.5/4.0 | 37.5 | 2.5 |
Basket Slovanka "B" | 2 | 9.5 | 4.0 | 0.5 | 0.0/3.0 | 0.0 | 1.0 |
Pečky U12G | 1 | 19.0 | 9.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.0 |
Sla U13G | 1 | 19.0 | 9.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 4.0 |
HBU13G(ms) | 2 | 9.0 | 3.5 | 0.0 | 2.0/4.5 | 44.4 | 2.0 |
KlS U13G | 2 | 8.5 | 3.0 | 0.0 | 2.5/5.5 | 45.5 | 3.0 |
DBaK B | 2 | 8.0 | 3.5 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 3.0 |
BK Strakonice | 2 | 7.0 | 3.5 | 0.0 | 0.0/2.5 | 0.0 | 2.0 |
DBaK | 2 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/5.0 | 20.0 | 2.5 |
BA Sparta Praha | 3 | 4.7 | 1.3 | 0.3 | 1.0/2.7 | 37.5 | 0.3 |
TJ Sokol Kladno U13G(kv) | 1 | 12.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
JUVENTA U11B | 4 | 2.8 | 1.3 | 0.0 | 0.3/0.5 | 50.0 | 0.8 |
BK Karlovy Vary | 1 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 1.0 |
SlaU11G | 2 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | - |
BCM Sokolov | 1 | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 3.0 |
Sokol H. Králové | 3 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 1.0 |
Basket Slovanka | 2 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 1.0 |
ŠBK Sadská U13G | 2 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 3.0 |
BK Brandýs n.L. | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Studánka Pardubice | 4 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/1.3 | 0.0 | 0.3 |
ŠBK Sadská U13G(kv) | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 3.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
KP Brno | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
PandyU11(mix) | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Bran U11B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BC KolU11G | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BKKraljunU11G(ms) | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |