Tereza Klimešová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
K2 Prostějov
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
120
Procento vítězství
66.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B OP Prostějov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina E OP Prostějov 10 - 6.2 2.9 0 0.4/0.8 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. D OP Prostějov 10 - 7.4 3.3 0 0.8/1.1 72.7 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Turnaj 1 TJ OP Prostějov 2 - 5.0 2 0 1/1 100.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C K2 Prostějov 12 - 6.2 2.6 0.2 0.5/1.4 35.3 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina E K2 Prostějov 14 - 8.9 3.7 0.1 1.1/2.3 46.9 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga K2 Prostějov 9 - 4.7 2 0.1 0.3/0.4 75.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B K2 Prostějov 7 - 5.3 2.1 0.1 0.6/0.6 100.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C K2 Prostějov 3 - 6.0 2.3 0 1.3/2.7 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A K2 Prostějov 2 - 5.0 2 /2 0 1/1 100.0 2.0 3.0
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo K2 Prostějov 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2021/22 juniorky U19 - skupina C K2 Prostějov 9 - 4.7 2.1 0 0.4/0.9 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 13 - 11.1 5.2 0.1 0.4/1.6 23.8 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina K2 Prostějov 6 - 4.3 1.8 0 0.7/1.2 57.1 - -
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina K2 Prostějov 7 - 14.3 7 0 0.3/1.6 18.2 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy K2 Prostějov 2 25.5 6.5 3 /9 0 0.5/1.5 33.3 1.5 7.5
2022/23 juniorky U19 - skupina B K2 Prostějov 8 12.4 0.8 0.4 /1.5 0 0/0.3 0.0 1.8 -0.6
Průměr za kariéru 20.0 1.3 6.6 2.9 0.1 0.5/1.2 135.4 2.2 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 KP Brno 29. 5. 2022
2B body 4 Sluneta Ústí n.L. 27. 5. 2022
Obranné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 27. 5. 2022
Útočné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 27. 5. 2022
Doskoky celkem 14 Sluneta Ústí n.L. 27. 5. 2022
Body 8 Sluneta Ústí n.L. 27. 5. 2022
Užitečnost 8 KP Brno 29. 5. 2022
Asistence 1 BA Sparta Praha 19. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 TJ Rožnov pod Radhoštěm 24. 2. 2019 2018/19
2B body 15 STRABAG Zlín 26. 3. 2022 2021/22
3B body 2 Jiskra Kyjov 1. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 27. 5. 2022 2022/23
Útočné doskoky 7 Sluneta Ústí n.L. 27. 5. 2022 2022/23
Doskoky celkem 14 Sluneta Ústí n.L. 27. 5. 2022 2022/23
Body 30 STRABAG Zlín 26. 3. 2022 2021/22
Užitečnost 8 KP Brno 29. 5. 2022 2022/23
Asistence 1 BA Sparta Praha 19. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 29:48 8 4 26.7 0 0/2 0.0
29. 5. 2022 o postup do extraligy KP Brno 20:55 5 2 66.7 0 1/1 100.0
28. 9. 2022 skupina B Žabiny Brno 12:30 4 2 100.0 0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B BA Sparta Praha 21:42 0 0 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina B BK Havířov 6:42 0 0 0.0 0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 8:46 0 0 0.0 0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B Sokol H. Králové 20:16 0 0 0.0 0 0/2 0.0
17. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 11:01 0 0 0.0 0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina B BA Sparta Praha 17:37 2 1 50.0 0 0/0 0
Celkem 10 149:17 19 9 30.0 1/5 20.0
Průměr 10 14:55 1.9 0.9 30.0 0.0 0.1/0.5 20.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
STRABAG Zlín 4 0:00 17.8 8.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 2.0
TJ Rožnov pod Radhoštěm 4 0:00 12.8 5.8 0.0 0.0 0.0 1.3/1.8 71.4 1.5
Žabiny Brno 6 0:00 5.2 2.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.7 50.0 2.8
Sojky Pelhřimov 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
BK Havířov 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BC Vysočina 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Basket Ostrava 3 0:00 7.3 3.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Žabiny Brno B 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
BK VLČICE Žďár 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
KP Brno 4 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.8
Sokol Nilfisk H. Králové 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BKHAV 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
SBŠ Ostrava 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 3.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
SK Bruntál 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
KP Brno 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.3
Žabiny Brno 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Žabiny Brno B 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
DBaK 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
KP Brno B 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
USK Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n.L. 2 14:54 4.0 2.0 26.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol H. Králové B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Žabiny Brno A 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Krnov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
KP Brno 1 20:55 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Žabiny Brno 2 11:45 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
DBaK 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 19:39 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Havířov 1 6:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Trutnov 1 8:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové 1 20:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -