Johana Kučerová
Národnost
CZE
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
174 cm
Kariéra
Sezony
8
Zápasy
267
Procento vítězství
66.7%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze | HB Basket Praha | 10 | - | 0.9 | 0.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.8 | 37.5 | - | - |
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" | HBB U12G(MS) | 3 | - | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0.7 | 0.0 | - | - |
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 | HBB U12G(MS) | 3 | - | 2.3 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/1.3 | 25.0 | - | - |
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 | HBB U12G(MS) | 2 | - | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 (B) | HBB U12G(MS) | 2 | - | 4.5 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.5/1 | 50.0 | - | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina A | HB Basket | 12 | - | 5.8 | 2.7 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.2/1.2 | 14.3 | - | - |
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A | HB Basket | 6 | - | 5.2 | 2.2 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | - | - |
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" | HBU13G(ms) | 3 | - | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 | HBU13G(ms) | 2 | - | 2.0 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/1 | 0.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"A" | HBU13G(ms) | 6 | - | 4.2 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.2/0.7 | 25.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"A1" | HBU13G(ms) | 6 | - | 5.7 | 2.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 9-10 | HBU13G(ms) | 2 | - | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B" | HBU13G(ms) | 1 | - | 6.0 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B1" | HBU13G(ms) | 1 | - | 10.0 | 5 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2018/19 starší minižákyně U13 - Základní fáze | HB Basket | 15 | - | 2.2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.2/0.4 | 50.0 | - | - |
2019/20 starší minižákyně U13 - Základní fáze | HB Basket | 15 | - | 6.3 | 2.9 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.6/1.5 | 40.9 | - | - |
2017/18 mladší minižákyně U12 - Základní fáze | HB Basket | 7 | - | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.1/1.4 | 10.0 | - | - |
2018/19 mladší minižákyně U12 - Základní fáze | HB Basket | 18 | - | 9.5 | 4.4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.6/2.3 | 26.2 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze | HB Basket | 9 | - | 5.7 | 2.6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.6/2 | 27.8 | - | - |
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A | HB Basket | 5 | - | 4.4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.4/1.8 | 22.2 | - | - |
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina B | HB Basket | 3 | - | 11.0 | 4.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1.7/5.7 | 29.4 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina A | HB Basket | 10 | - | 11.7 | 3.8 | 0.0 | 1 | 0.0 | 1.1/2.3 | 47.8 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - základní část | HB Basket | 10 | 8.4 | 0.6 | 0.2 /1.4 | 14.3 | 0 | 0.0 | 0.2/0.7 | 28.6 | 0.5 | -1.7 |
2021/22 kadetky U17 - skupina A | HB Basket B | 11 | - | 8.2 | 2.8 | 0.0 | 0.6 | 0.0 | 0.6/2.7 | 23.3 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga A | HB Basket | 14 | - | 6.6 | 2.2 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.7/2.5 | 28.6 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - play-out A | HB Basket B | 5 | - | 10.6 | 3.8 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 0.6/1.2 | 50.0 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - MČR | HB Basket | 3 | - | 10.7 | 3.7 | 100.0 | 0.7 | 100.0 | 1.3/1.7 | 80.0 | 2.3 | 8.0 |
2021/22 kadetky U17 - MČR | HB Basket | 3 | 8.0 | 0.7 | 0 /0.7 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0.7/1.3 | 50.0 | 1.0 | -2.0 |
2022/23 kadetky U17 - skupina A | HB Basket | 10 | 16.7 | 5.2 | 1.5 /2.7 | 55.6 | 0.7 | 21.2 | 0.1/0.3 | 33.3 | 1.4 | 1.1 |
2022/23 juniorky U19 - Skupina A | HB Basket B | 8 | - | 7.5 | 2.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 1/3.4 | 29.6 | - | - |
2022/23 juniorky U19 - play-out A | HB Basket B | 10 | - | 13.2 | 4.9 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 1/2.8 | 35.7 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - nadstavba A | HB Basket | 8 | 15.6 | 4.5 | 1.4 /3.8 | 36.7 | 0.4 | 25.0 | 0.6/1.5 | 41.7 | 1.0 | 0.9 |
2022/23 kadetky U17 - MČR | HB Basket | 3 | 17.7 | 4.7 | 1 /2.7 | 37.5 | 0.3 | 16.7 | 1.7/2.7 | 62.5 | 1.7 | 0.7 |
2023/24 kadetky U17 - skupina A | HB Basket | 14 | 20.7 | 6.9 | 2.3 /5.2 | 43.8 | 0.5 | 20.0 | 0.9/1.5 | 57.1 | 1.7 | 3.1 |
2023/24 juniorky U19 - Skupina A | HB Basket B | 5 | - | 12.0 | 3.4 | 0.0 | 1.2 | 0.0 | 1.6/3.2 | 50.0 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - základní část | HB Basket | 14 | 6.6 | 1.7 | 0.2 /0.7 | 30.0 | 0.3 | 36.4 | 0.4/0.6 | 75.0 | 0.7 | 0.5 |
2023/24 juniorky U19 - play-out A | HB Basket B | 3 | - | 14.0 | 4.3 | 0.0 | 1 | 0.0 | 2.3/3 | 77.8 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - nadstavba A | HB Basket | 4 | 17.3 | 4.5 | 0.8 /1.8 | 42.9 | 0.8 | 27.3 | 0.8/2 | 37.5 | 2.3 | -0.3 |
Průměr za kariéru | 19.0 | 3.4 | 5.8 | 2.2 | 25.8 | 0.3 | 17.6 | 0.6/1.6 | 90.5 | 1.4 | 0.3 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 3 | BK Karlovy Vary | 28. 1. 2024 |
2B body | 7 | Levhartice Chomutov | 21. 1. 2024 |
3B body | 2 | Sokol H. Králové | 10. 2. 2024 |
Obranné doskoky | 3 | SLUNETA Ústí n. L. | 1. 10. 2023 |
Útočné doskoky | 1 | Levhartice Chomutov | 21. 1. 2024 |
Doskoky celkem | 4 | BA Sparta | 7. 1. 2024 |
Body | 17 | Sokol Nusle | 21. 10. 2023 |
Užitečnost | 17 | Levhartice Chomutov | 21. 1. 2024 |
Asistence | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 9. 12. 2023 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 4 | Tygři Praha | 17. 11. 2021 | 2021/22 |
2B body | 10 | Basket Říčany | 7. 4. 2018 | 2017/18 |
3B body | 3 | BK Loko K. Vary | 21. 11. 2021 | 2021/22 |
Obranné doskoky | 3 | Sokol H. Králové | 10. 10. 2021 | 2021/22 |
Útočné doskoky | 2 | Sokol H. Králové | 10. 10. 2021 | 2021/22 |
Doskoky celkem | 5 | Sokol H. Králové | 10. 10. 2021 | 2021/22 |
Body | 24 | Sokol Kladno | 14. 2. 2023 | 2022/23 |
Užitečnost | 17 | Levhartice Chomutov | 21. 1. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 5 | SLUNETA Ústí n. L. | 9. 12. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | základní část | BA Sparta Praha | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 9. 2023 | základní část | Tygři Praha | 6:48 | 5 | 0 | 0.0 | 1 | 100.0 | 2/2 | 100.0 |
30. 9. 2023 | skupina A | Basket Slovanka | 19:10 | 14 | 4 | 80.0 | 2 | 50.0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 23:48 | 3 | 1 | 20.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
7. 10. 2023 | základní část | Sluneta Ústí n.L. | 14:10 | 6 | 0 | 0.0 | 2 | 66.7 | 0/0 | 0 |
8. 10. 2023 | základní část | Levhartice Chomutov | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
14. 10. 2023 | skupina A | BA Sparta | 21:28 | 5 | 2 | 20.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
15. 10. 2023 | skupina A | USK Praha | 19:49 | 8 | 1 | 33.3 | 1 | 33.3 | 3/4 | 75.0 |
21. 10. 2023 | Skupina A | Sokol Nusle | 0:00 | 17 | 6 | 0.0 | 1 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
22. 10. 2023 | Skupina A | BŠ Tygři Praha B | 0:00 | 14 | 4 | 0.0 | 1 | 0.0 | 3/8 | 37.5 |
4. 11. 2023 | skupina A | Levhartice Chomutov | 26:10 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 20.0 | 0/2 | 0.0 |
5. 11. 2023 | skupina A | BK Loko Karlovy Vary | 16:04 | 4 | 2 | 33.3 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
11. 11. 2023 | základní část | Sokol H. Králové | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
12. 11. 2023 | základní část | Loko Trutnov | 10:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
12. 11. 2023 | Skupina A | BK Lvice Litoměřice | 0:00 | 8 | 1 | 0.0 | 2 | 0.0 | 0/0 | 0 |
18. 11. 2023 | skupina A | Tygři Praha | 21:45 | 7 | 1 | 20.0 | 1 | 33.3 | 2/3 | 66.7 |
19. 11. 2023 | skupina A | Tygři Praha | 28:04 | 6 | 3 | 60.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
2. 12. 2023 | Skupina A | DBaK | 0:00 | 10 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/4 | 50.0 |
3. 12. 2023 | Skupina A | BK Klatovy | 0:00 | 11 | 2 | 0.0 | 2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
9. 12. 2023 | skupina A | SLUNETA Ústí n. L. | 24:57 | 7 | 2 | 50.0 | 1 | 20.0 | 0/2 | 0.0 |
10. 12. 2023 | skupina A | Basket Slovanka | 17:22 | 9 | 4 | 57.1 | 0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 |
16. 12. 2023 | základní část | BK Strakonice | 7:40 | 2 | 1 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
17. 12. 2023 | základní část | BK Strakonice | 19:28 | 4 | 1 | 100.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
6. 1. 2024 | skupina A | USK Praha | 20:22 | 4 | 2 | 40.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | skupina A | BA Sparta | 15:31 | 4 | 2 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | skupina A | BK Loko Karlovy Vary | 16:22 | 8 | 1 | 16.7 | 1 | 50.0 | 3/4 | 75.0 |
21. 1. 2024 | skupina A | Levhartice Chomutov | 19:19 | 15 | 7 | 77.8 | 0 | 0.0 | 1/1 | 100.0 |
27. 1. 2024 | základní část | Levhartice Chomutov | 7:37 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
28. 1. 2024 | play-out A | BK Karlovy Vary | 0:00 | 15 | 6 | 0.0 | 0 | 0.0 | 3/4 | 75.0 |
10. 2. 2024 | nadstavba A | Sokol H. Králové | 26:55 | 7 | 0 | 0.0 | 2 | 66.7 | 1/2 | 50.0 |
11. 2. 2024 | nadstavba A | SBŠ Ostrava | 0:00 | 5 | 2 | 100.0 | 0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 |
17. 2. 2024 | základní část | Žabiny Brno | 4:27 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | základní část | SBŠ Ostrava | 7:04 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
18. 2. 2024 | play-out A | BŠ Tygři Praha B | 0:00 | 14 | 4 | 0.0 | 1 | 0.0 | 3/3 | 100.0 |
2. 3. 2024 | základní část | Loko Trutnov | 12:13 | 5 | 1 | 100.0 | 1 | 50.0 | 0/0 | 0 |
3. 3. 2024 | play-out A | BA Tygřice Louny | 0:00 | 13 | 3 | 0.0 | 2 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
16. 3. 2024 | nadstavba A | SBŠ Ostrava | 18:24 | 2 | 1 | 33.3 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | nadstavba A | Sokol H. Králové | 23:34 | 4 | 0 | 0.0 | 1 | 33.3 | 1/2 | 50.0 |
23. 3. 2024 | základní část | KP Brno | 2:58 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | základní část | USK Praha | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 40 | 451:29 | 241 | 68 | 75.6 | 23 | 40.4 | 36/62 | 58.1 | |
Průměr | 40 | 11:17 | 6.0 | 1.7 | 75.6 | 0.6 | 40.4 | 0.9/1.6 | 58.1 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BŠ Tygři Praha B | 5 | 0:00 | 12.8 | 4.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 1.8/3.8 | 47.4 | 1.6 |
Sokol Kladno | 3 | 0:00 | 17.3 | 6.7 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 2.0/4.7 | 42.9 | - |
BK Strakonice | 4 | 0:00 | 9.5 | 3.0 | 0.0 | 0.8 | 0.0 | 1.3/2.3 | 55.6 | 2.3 |
Basket Slovanka | 5 | 14:57 | 7.6 | 1.8 | 52.9 | 1.2 | 40.0 | 0.4/0.6 | 66.7 | 0.6 |
DBaK | 3 | 0:00 | 12.3 | 4.7 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.3 |
USK Praha B | 3 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 2.0 |
BASlov U13 | 5 | 0:00 | 7.0 | 3.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.6/1.6 | 37.5 | 0.6 |
Sokol Nusle | 3 | 0:00 | 10.7 | 4.0 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 0.7/2.3 | 28.6 | 2.3 |
USK Praha | 7 | 0:00 | 4.3 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 40.0 | 1.3 |
Basketbal Sokol Horní Počernice | 2 | 0:00 | 15.0 | 6.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 0.5 |
Bižuterie Jablonec n.N. | 3 | 0:00 | 9.7 | 2.3 | 0.0 | 1.7 | 0.0 | 0.0/1.3 | 0.0 | 1.7 |
Klatovy U15 | 3 | 0:00 | 8.7 | 3.7 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3/1.0 | 33.3 | 2.3 |
Tygři Praha | 5 | 0:00 | 4.8 | 1.4 | 0.0 | 0.4 | 0.0 | 0.8/2.8 | 28.6 | 3.4 |
USK Praha | 6 | 12:31 | 4.0 | 1.0 | 42.9 | 0.5 | 21.4 | 0.5/0.7 | 75.0 | 1.0 |
BA Sparta | 5 | 14:24 | 4.8 | 2.0 | 52.6 | 0.2 | 14.3 | 0.2/0.6 | 33.3 | 0.8 |
USK Praha | 3 | 0:00 | 8.0 | 2.7 | 0.0 | 0.7 | 0.0 | 0.7/1.3 | 50.0 | 2.7 |
BC Benešov | 2 | 0:00 | 12.0 | 5.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
Sokol H. Králové | 7 | 16:21 | 3.3 | 0.7 | 21.7 | 0.4 | 25.0 | 0.6/1.3 | 44.4 | 1.6 |
BK Lvice Litoměřice | 3 | 0:00 | 7.0 | 0.7 | 0.0 | 1.7 | 0.0 | 0.7/2.7 | 25.0 | 1.0 |
BK Levhartice Chomutov | 3 | 0:00 | 7.0 | 1.3 | 0.0 | 1.3 | 0.0 | 0.3/1.3 | 25.0 | 2.7 |
DBaK | 3 | 0:00 | 6.7 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.3/3.7 | 36.4 | 1.0 |
ŠBK P-H Sadská | 2 | 0:00 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 2.5 |
Levhartice Chomutov | 5 | 12:18 | 4.0 | 1.6 | 66.7 | 0.2 | 16.7 | 0.2/0.6 | 33.3 | 1.6 |
Žabiny Brno | 5 | 17:35 | 4.0 | 0.8 | 30.8 | 0.4 | 18.2 | 1.2/2.0 | 60.0 | 1.4 |
BA Sparta | 5 | 0:00 | 3.4 | 1.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.2/0.8 | 25.0 | 1.4 |
Sokol Nusle | 1 | 0:00 | 17.0 | 6.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 1.0 |
Tygři Praha | 5 | 18:47 | 3.4 | 1.0 | 33.3 | 0.2 | 7.7 | 0.8/1.6 | 50.0 | 1.2 |
BK Karlovy Vary | 1 | 0:00 | 15.0 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/4.0 | 75.0 | - |
BA Tygřice Louny | 1 | 0:00 | 13.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | - |
DBaK | 2 | 0:00 | 6.5 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
USK Praha | 5 | 0:00 | 2.6 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.6/2.8 | 21.4 | 1.6 |
Sojky Pelhřimov | 2 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.5 | 0.0 | 0.5 |
BK Loko Karlovy Vary | 2 | 16:13 | 6.0 | 1.5 | 25.0 | 0.5 | 33.3 | 1.5/2.0 | 75.0 | 1.5 |
Sluneta Ústí n.L. | 2 | 0:00 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/8.0 | 25.0 | 3.5 |
KP Brno | 3 | 15:31 | 3.7 | 0.7 | 25.0 | 0.3 | 25.0 | 1.3/2.3 | 57.1 | 1.0 |
BK Klatovy | 1 | 0:00 | 11.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
BK Strakonice | 3 | 19:10 | 3.3 | 1.7 | 62.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.3 |
TJ Sokol Nusle | 2 | 0:00 | 5.0 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.5 | 0.0 | 2.0 |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 10.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/3.0 | 66.7 | 4.0 |
SLUNETA Ústí n. L. | 2 | 24:22 | 5.0 | 1.5 | 33.3 | 0.5 | 10.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 2.0 |
Basket Ostrava | 2 | 10:30 | 4.5 | 1.5 | 75.0 | 0.5 | 50.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.5 |
B. Jablonec n. N. | 1 | 0:00 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | - |
BSK TJ Jičín | 1 | 0:00 | 9.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0/4.0 | 50.0 | - |
BK Levhartice Chomutov | 1 | 0:00 | 9.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 4.0 |
OSK Olomouc | 1 | 0:00 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 1.0 |
BA Sparta | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
BA Sparta | 4 | 0:00 | 1.8 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.8/1.5 | 50.0 | 2.0 |
SBŠ Ostrava | 2 | 9:12 | 3.5 | 1.5 | 60.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 1.5 |
USK Praha | 4 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
Basket Slovanka | 4 | 0:00 | 1.5 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.5 |
Sluneta Ústí n.L. | 1 | 14:10 | 6.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 66.7 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Basket Slovanka | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Strakonice | 2 | 13:34 | 3.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.5 |
Loko Trutnov | 1 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
ŠSK Příb U12G | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 1.0 |
Loko Trutnov | 2 | 11:06 | 2.5 | 0.5 | 100.0 | 0.5 | 50.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
Tygři Praha | 1 | 6:48 | 5.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 100.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
USK Praha | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
BK Strakonice | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 2.0 |
BA Říč U13G | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
Loko Karlovy Vary | 1 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/4.0 | 0.0 | 2.0 |
DBaK | 1 | 0:00 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | - |
SKla U12G | 2 | 0:00 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 3.0 |
Levhartice Chomutov | 2 | 3:48 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | 0.5 |
BA Sparta Praha | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
ŠBK P-H Sadská | 1 | 5:46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol H. Králové | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sla U13G | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Žabiny Brno | 1 | 4:27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
SBŠ Ostrava | 1 | 7:04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
KP Brno | 1 | 2:58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
USK Praha | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |