Gábina Borovičková

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 16 let
Aktuální klub
ŠBK P-H Sadská
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
222
Procento vítězství
73%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G ŠBKSad U11G 7 - 0.9 0.3 0.0 0 0.0 0.3/0.6 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B ŠBKSad U11G 8 - 2.5 1.3 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o Národní finále ŠBK SadU11G(kv) 4 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 1-3 ŠBKSad U11G 5 - 1.6 0.8 0.0 0 0.0 0/0.4 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" Sad U12G 7 - 1.7 0.9 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" Sad U12G 10 - 2.0 0.9 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" ŠBKSad U11G 16 - 3.6 1.8 0.0 0 0.0 0.1/0.2 33.3 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" ŠBKSad U11G 15 - 3.8 1.7 0.0 0 0.0 0.5/0.9 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o NF U11G finále ŠBK Sadská U11G(kv-1 4 - 2.5 1.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 Sad U12G 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) Sad U12G 3 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/1.3 75.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Sad U12G 8 - 6.3 3 0.0 0 0.0 0.3/0.4 66.7 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B1" Sad U12G 8 - 5.6 2.8 0.0 0 0.0 0.1/0.8 16.7 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B" Sad U13G 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B1" Sad U13G 5 - 1.4 0.6 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o národní finále U12G ŠBK Sadská U12G(kv) 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G Finále ŠBK Sadská U13G 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-4 Sad U13G 3 - 2.7 1 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-2 Sad U12G 4 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D ŠBK Parker-Hannifin Sadská 11 - 2.1 1 0.0 0 0.0 0.1/0.7 12.5 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B" Sad U13G 8 - 6.0 2.8 0.0 0 0.0 0.5/1.6 30.8 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B1" Sad U13G 8 - 6.3 3 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o NF U13G finále ŠBK Sadská U13G 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B ŠBK Parker-Hannifin Sadská 7 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B ŠBK P-H Sadská 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina C ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 - 3.3 1.3 0.0 0 0.0 0.8/0.8 100.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A Kol U15 4 - 10.8 3.3 0.0 0 0.0 4.3/10.3 41.5 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BC Kolín 13 - 4.2 1.1 0.0 0.4 0.0 0.9/1.7 54.5 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C ŠBK P-H Sadská 9 - 4.0 1.9 0.0 0 0.0 0.2/0.7 33.3 - -
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga A ŠBK P-H Sadská 12 - 6.1 2 0.0 0.3 0.0 1.3/3.2 42.1 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B BC Kolín 7 - 4.3 1.7 0.0 0 0.0 0.9/2 42.9 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina C BC Kolín 2 - 8.0 1.5 0.0 0.5 0.0 3.5/4.5 77.8 - -
2022/23 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 12 13.1 1.1 0.3 /2.6 9.7 0 0.0 0.6/0.8 70.0 1.6 -3.1
2022/23 kadetky U17 - Skupina B Kol 5 - 7.0 2.2 0.0 0.2 0.0 2/3.4 58.8 - -
Průměr za kariéru 31.7 0.7 3.6 1.5 1.4 0.0 0.0 0.5/1.1 180.6 1.3 -0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Sojky Pelhřimov 21. 5. 2022
2B body 4 AŠ Mladá Boleslav 23. 10. 2022
3B body 1 AŠ Mladá Boleslav 23. 10. 2022
Obranné doskoky 3 KP Brno 21. 1. 2023
Útočné doskoky 2 KP Brno 21. 1. 2023
Doskoky celkem 5 KP Brno 21. 1. 2023
Body 11 AŠ Mladá Boleslav 23. 10. 2022
Užitečnost 3 Žabiny Brno 21. 10. 2022
Asistence 2 Žabiny Brno 21. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 USK Praha B 26. 9. 2020 2020/21
2B body 7 BC Benešov 13. 9. 2020 2020/21
3B body 4 Sokol H. Počernice 24. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 3 Basket Ostrava 8. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 2 KP Brno 21. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 5 KP Brno 21. 1. 2023 2022/23
Body 16 BC Benešov 13. 9. 2020 2020/21
Užitečnost 3 Žabiny Brno 21. 10. 2022 2022/23
Asistence 2 Žabiny Brno 21. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
21. 5. 2022 Skupina C BK Frýdek-Místek U19 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
21. 5. 2022 Skupina C Sojky Pelhřimov 0:00 9 2 0.0 0 0.0 5/7 71.4
24. 9. 2022 skupina B Sokol H. Králové 9:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina B Loko Trutnov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 10:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 26:12 4 0 0.0 0 0.0 4/6 66.7
21. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 17:16 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
22. 10. 2022 Skupina B Pandy Čelákovice 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/5 60.0
22. 10. 2022 skupina B KP Brno 7:30 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 Skupina B AŠ Mladá Boleslav 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
24. 11. 2022 Skupina B TJ Sokol Pečky 0:00 8 2 0.0 0 0.0 4/6 66.7
3. 12. 2022 skupina B Loko Trutnov 22:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 Skupina B BC Benešov "B" 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 skupina B SBŠ Ostrava 6:51 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina B Basket Ostrava 10:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 1. 2023 skupina B Sokol H. Králové 20:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2023 skupina B KP Brno 15:16 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
22. 1. 2023 skupina B Žabiny Brno 11:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2023 Skupina B Pandy Čelákovice 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/6 50.0
Celkem 19 156:59 64 17 54.8 2 18.2 24/36 66.7
Průměr 19 8:15 3.4 0.9 54.8 0.1 18.2 1.3/1.9 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ČBrU13G 4 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 1.0
Pečky U12G 4 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.8
SlaU11G 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.3
BraU11G 10 0:00 2.3 1.1 0.0 0.0 0.0 0.1/0.6 16.7 0.7
HBU13G(ms) 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
Pastelka U12G 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
BK Stud.Pard.U11G 8 0:00 2.4 1.1 0.0 0.0 0.0 0.1/0.5 25.0 0.8
BA Sparta 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 3 0:00 5.7 1.7 0.0 0.3 0.0 1.3/3.0 44.4 3.7
BC Benešov 1 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/9.0 22.2 3.0
Kol U12G 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
Studánka Pardubice 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BenU11G 6 0:00 2.2 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 1.3
Pandy Čelákovice 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.5
Tygři Praha B 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.3
HB Basket 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 3.5
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCBenU12G 6 0:00 1.8 0.7 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 37.5 1.7
BK Brandýs n.L. 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Tygři Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Bra U12G 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Sojky Pelhřimov 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 1.0
BenU13G 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Basket Slovanka B 3 0:00 2.7 0.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.3
TJ Sokol Pečky 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
AŠMBU13G 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Frýdek-Místek U19 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Loko Trutnov 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BSK TJ Jičín 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 16:31 3.0 0.5 14.3 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BK Strakonice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
KP Brno 2 11:23 2.5 1.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
SBŠ Ostrava U14 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov "B" 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Stud.Pard.U12G 4 0:00 0.8 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
Sokol H. Králové B 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Tygři Praha 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 2 14:10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BA Sparta Praha 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 2 14:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Ostrava 2 10:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 2 11:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0