Adéla Civínová

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 14 let
Aktuální klub
Basket Slovanka
Výška
177 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
153
Procento vítězství
59.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SlČesBrodU11mix 5 - 1.6 0.8 0 0/0.4 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B skupina B SlČesBrodU11mix 5 - 0.8 0.4 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Skupina 4-5 SlČesBrodU11mix 4 - 3.5 1.8 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" BKČ.B.U12G 10 - 4.3 2.1 0 0.1/0.1 100.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" BKČ.B.U12G 10 - 4.8 2.2 0 0.4/0.4 100.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 BKČ.B.U12G 4 - 1.5 0.8 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) BKČ.B.U12G 4 - 4.5 2.3 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Sad U12G 7 - 5.6 2.6 0 0.4/1.4 30.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B1" Sad U12G 7 - 5.7 2.9 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B" Sad U13G 5 - 3.8 1.8 0 0.2/0.4 50.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B1" Sad U13G 6 - 3.3 1.7 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o národní finále U12G ŠBK Sadská U12G(kv) 2 - 7.0 3.5 0 0/2 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G Finále ŠBK Sadská U13G 2 - 3.5 1.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-4 Sad U13G 4 - 2.8 1.3 0 0.3/1.5 16.7 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-2 Sad U12G 3 - 9.3 4.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-2 Sad U13G 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina B Basket Slovanka 12 - 10.9 4.8 0 1.4/3 47.2 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina C Basket Slovanka "B" 10 - 6.7 3 0 0.7/1.4 50.0 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Základní fáze Basket Slovanka 14 - 12.4 5.8 0 0.9/2.6 33.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basket Slovanka 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Basket Slovanka 5 - 5.2 2 0 1.2/2.4 50.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Slovanka 6 - 6.7 2.7 0.2 0.8/2.2 38.5 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina C Basket Slovanka 4 - 21.3 9.5 0 2.3/5.3 42.9 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 7 16.0 3.1 1.3 /3.4 0 0.6/1.1 50.0 1.3 2.0
2021/22 kadetky U17 - skupina B Basket Slovanka B 6 - 12.7 5.2 0.2 1.8/3.8 47.8 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina B Basket Slovanka 8 - 18.9 8.3 0.3 1.6/3.6 44.8 - -
Průměr za kariéru 25.5 0.7 7.2 3.2 0.0 0.6/1.5 141.9 1.5 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 USK Praha 3. 10. 2021
2B body 16 Slavoj BK Litoměřice 7. 11. 2021
3B body 2 Slavoj BK Litoměřice 7. 11. 2021
Obranné doskoky 4 Levhartice Chomutov 9. 10. 2021
Útočné doskoky 3 Levhartice Chomutov 9. 10. 2021
Doskoky celkem 7 Levhartice Chomutov 9. 10. 2021
Body 41 Slavoj BK Litoměřice 7. 11. 2021
Užitečnost 4 Basket Ostrava 25. 9. 2021
Asistence 2 Basket Ostrava 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BA RadotínU13G(ms) 9. 2. 2020 2019/20
2B body 22 ASK Lovosice 4. 10. 2020 2020/21
3B body 2 Slavoj BK Litoměřice 7. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 4 Levhartice Chomutov 9. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Levhartice Chomutov 9. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 Levhartice Chomutov 9. 10. 2021 2021/22
Body 47 ASK Lovosice 4. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 4 Basket Ostrava 25. 9. 2021 2021/22
Asistence 2 Basket Ostrava 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina B Slavoj BK Litoměřice 0:00 22 10 0.0 0 2/4 50.0
19. 9. 2021 skupina B Sluneta Ústí n.L. 0:00 23 11 0.0 0 1/6 16.7
25. 9. 2021 základní část Basket Ostrava 31:55 5 2 33.3 0 1/2 50.0
26. 9. 2021 základní část SBŠ Ostrava 16:06 4 2 66.7 0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina B BA Sparta 0:00 10 5 0.0 0 0/2 0.0
3. 10. 2021 skupina B USK Praha 0:00 20 8 0.0 0 4/6 66.7
6. 10. 2021 skupina B Tygři Praha B 0:00 17 6 0.0 1 2/3 66.7
9. 10. 2021 základní část Levhartice Chomutov 16:28 2 1 20.0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B BC Kolín 0:00 8 3 0.0 0 2/6 33.3
15. 10. 2021 skupina B Sokol H. Počernice 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina B BC Slaný 0:00 11 5 0.0 0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina B BK Levhartice Chomutov 0:00 11 5 0.0 0 1/3 33.3
23. 10. 2021 základní část KP Brno 5:03 0 0 0.0 0 0/0 0
24. 10. 2021 základní část Žabiny Brno 13:02 2 1 25.0 0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina B Sluneta Ústí n.L. 0:00 13 6 0.0 0 1/2 50.0
7. 11. 2021 skupina B Slavoj BK Litoměřice 0:00 41 16 0.0 2 3/4 75.0
13. 11. 2021 základní část HB Basket 11:58 3 1 100.0 0 1/2 50.0
10. 11. 2021 skupina B Studánka Pardubice 0:00 13 5 0.0 0 3/7 42.9
14. 11. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 19 8 0.0 0 3/4 75.0
14. 11. 2021 základní část Tygři Praha 17:12 6 2 40.0 0 2/4 50.0
27. 11. 2021 skupina B Sokol H. Počernice 0:00 17 8 0.0 0 1/3 33.3
Celkem 21 111:44 249 106 441.7 3 28/60 46.7
Průměr 21 5:19 11.9 5.0 441.7 0.1 1.3/2.9 46.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Slavoj BK Litoměřice 2 0:00 31.5 13.0 0.0 1.0 2.5/4.0 62.5 4.0
BCBenU12G 7 0:00 5.4 2.6 0.0 0.0 0.3/0.6 50.0 0.9
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 18.0 8.5 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Pečky U12G 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.3
USK Praha 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.7
Studánka Pardubice 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.7
Biž. Jablonec n. N. 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
BK Stud.Pard.U12G 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Levhartice Chomutov 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.7
USK Praha 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
AŠ MB U12 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.3
BA Sparta 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BŠ Tygři Praha 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol H. Počernice 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Tygři Praha B 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 2.0/3.0 66.7 1.0
USK Praha 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Bra U12G 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
ČelákU12G 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Studánka Pardubice 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Pandy Čelákovice 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 3.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sad U12G 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
BC Slaný 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HB Basket 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BA Sparta 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
Pastelka MB(ms) 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 2.0/3.0 66.7 -
Tygři Praha 1 17:12 6.0 2.0 40.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
SLUNETA Ústí nad Labem 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 31:55 5.0 2.0 33.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 5.0
SBŠ Ostrava 1 16:06 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCKolU11B 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Loko Trutnov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HB Basket 1 11:58 3.0 1.0 100.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Bran U11B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Levhartice Chomutov 1 16:28 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 13:02 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 5:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0