Adéla Civínová

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
182 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
271
Procento vítězství
53.5%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basket Slovanka 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Slovanka 6 - 6.7 2.7 0.0 0.2 0.0 0.8/2.2 38.5 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Základní fáze Basket Slovanka 14 - 12.4 5.8 0.0 0 0.0 0.9/2.6 33.3 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Sad U12G 7 - 5.6 2.6 0.0 0 0.0 0.4/1.4 30.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B1" Sad U12G 7 - 5.7 2.9 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-2 Sad U12G 3 - 9.3 4.3 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B" Sad U13G 5 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B1" Sad U13G 6 - 3.3 1.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-4 Sad U13G 4 - 2.8 1.3 0.0 0 0.0 0.3/1.5 16.7 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 1-2 Sad U13G 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" BKČ.B.U12G 10 - 4.3 2.1 0.0 0 0.0 0.1/0.1 100.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" BKČ.B.U12G 10 - 4.8 2.2 0.0 0 0.0 0.4/0.4 100.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 BKČ.B.U12G 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) BKČ.B.U12G 4 - 4.5 2.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SlČesBrodU11mix 5 - 1.6 0.8 0.0 0 0.0 0/0.4 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B skupina B SlČesBrodU11mix 5 - 0.8 0.4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Skupina 4-5 SlČesBrodU11mix 4 - 3.5 1.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o národní finále U12G ŠBK Sadská U12G(kv) 2 - 7.0 3.5 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina B Basket Slovanka 12 - 10.9 4.8 0.0 0 0.0 1.4/3 47.2 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Basket Slovanka 5 - 5.2 2 0.0 0 0.0 1.2/2.4 50.0 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina C Basket Slovanka 4 - 21.3 9.5 0.0 0 0.0 2.3/5.3 42.9 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G Finále ŠBK Sadská U13G 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina C Basket Slovanka "B" 10 - 6.7 3 0.0 0 0.0 0.7/1.4 50.0 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina B Basket Slovanka 11 - 19.0 8.2 0.0 0.2 0.0 2.1/4.6 45.1 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 21 16.8 4.9 2 /5.3 38.4 0 0.0 0.8/1.3 63.0 1.8 5.5
2021/22 kadetky U17 - skupina B Basket Slovanka B 11 - 15.5 6.8 0.0 0.1 0.0 1.5/3.8 40.5 - -
2021/22 starší žákyně U15 - liga A Basket Slovanka 1 - 19.0 7 0.0 0 0.0 5/6 83.3 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B Basket Slovanka B 5 - 12.4 5.2 0.0 0 0.0 2/4.6 43.5 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out B Basket Slovanka B 8 - 9.5 2.5 0.0 1.4 0.0 0.4/0.8 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR Basket Slovanka 3 5.3 0.7 0.3 /2.3 14.3 0 0.0 0/0.7 0.0 1.0 -2.7
2022/23 juniorky U19 - skupina A Basket Slovanka 11 17.5 2.5 0.9 /2.8 32.3 0.2 25.0 0.2/0.5 33.3 2.0 1.8
2022/23 kadetky U17 - skupina A Basket Slovanka 12 25.5 12.1 5.3 /12.3 42.9 0.3 10.7 0.8/2.1 40.0 3.0 7.0
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B Basket Slovanka 5 9.4 3.6 1.8 /3.2 56.3 0 0.0 0/0 0.0 0.6 2.4
2022/23 kadetky U17 - nadstavba A Basket Slovanka 8 31.9 10.6 4 /11.9 33.7 0.4 11.1 1.5/2.9 52.2 4.1 2.8
2022/23 kadetky U17 - play-off Basket Slovanka 2 32.5 14.0 5 /15 33.3 1 18.2 1/2 50.0 3.0 7.0
2022/23 kadetky U17 - MČR Basket Slovanka 3 31.0 8.7 3 /11 27.3 0 0.0 2.7/4 66.7 3.3 2.7
2023/24 juniorky U19 - základní část Tygři Praha 20 23.2 7.9 3.2 /7.5 42.3 0.3 15.2 0.9/1.5 58.6 2.8 5.2
2023/24 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 14 23.6 11.9 4.6 /10.1 46.1 0.6 34.6 0.6/1.1 60.0 2.2 13.9
2023/24 kadetky U17 - nadstavba A Tygři Praha 4 24.8 11.8 3.5 /8.5 41.2 1 26.7 1.8/2.3 77.8 2.8 9.3
Průměr za kariéru 19.4 8.2 8.1 3.4 29.2 0.2 10.1 0.8/1.6 105.2 1.9 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 SBŠ Ostrava 8. 10. 2023
2B body 12 Basket Slovanka 9. 12. 2023
3B body 3 SBŠ Ostrava 10. 2. 2024
Obranné doskoky 10 Sluneta Ústí n.L. 12. 11. 2023
Útočné doskoky 7 BK Loko Karlovy Vary 4. 11. 2023
Doskoky celkem 15 BK Loko Karlovy Vary 4. 11. 2023
Body 30 Basket Slovanka 9. 12. 2023
Užitečnost 39 Basket Slovanka 9. 12. 2023
Asistence 8 Basket Slovanka 1. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BA RadotínU13G(ms) 9. 2. 2020 2019/20
2B body 22 ASK Lovosice 4. 10. 2020 2020/21
3B body 3 Basket Poděbrady 2. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 13 Basket Ostrava 2. 4. 2023 2022/23
Útočné doskoky 8 BK Strakonice 25. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 17 Basket Ostrava 2. 4. 2023 2022/23
Body 47 ASK Lovosice 4. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 39 Basket Slovanka 9. 12. 2023 2023/24
Asistence 8 Basket Slovanka 1. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
23. 9. 2023 základní část BK Strakonice 24:06 11 5 62.5 0 0.0 1/3 33.3
24. 9. 2023 základní část HB Basket 24:34 9 3 60.0 1 33.3 0/0 0
30. 9. 2023 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 19:36 16 6 60.0 1 50.0 1/1 100.0
1. 10. 2023 skupina A Basket Slovanka 25:37 13 5 50.0 1 33.3 0/0 0
7. 10. 2023 základní část Žabiny Brno 21:33 11 5 71.4 0 0.0 1/3 33.3
8. 10. 2023 základní část SBŠ Ostrava 20:03 13 5 55.6 0 0.0 3/4 75.0
14. 10. 2023 skupina A USK Praha 21:31 9 4 80.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2023 skupina A BA Sparta 18:10 12 3 60.0 1 100.0 3/4 75.0
21. 10. 2023 základní část KP Brno 21:01 4 1 33.3 0 0.0 2/2 100.0
22. 10. 2023 základní část USK Praha 15:58 6 3 33.3 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 skupina A BK Loko Karlovy Vary 27:03 14 7 43.8 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina A Levhartice Chomutov 25:00 10 5 50.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 základní část Levhartice Chomutov 26:01 3 1 11.1 0 0.0 1/2 50.0
12. 11. 2023 základní část Sluneta Ústí n.L. 24:22 11 4 66.7 1 25.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina A HB Basket 23:18 9 3 25.0 1 100.0 0/2 0.0
19. 11. 2023 skupina A HB Basket 31:42 9 3 27.3 1 33.3 0/0 0
2. 12. 2023 základní část Loko Trutnov 23:05 8 4 44.4 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2023 základní část Sokol H. Králové 31:01 9 3 50.0 1 50.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina A Basket Slovanka 27:39 30 12 70.6 1 20.0 3/4 75.0
10. 12. 2023 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 22:44 6 3 27.3 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2023 základní část BA Sparta Praha 22:42 8 3 75.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 12. 2023 základní část BA Sparta Praha 25:39 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
6. 1. 2024 skupina A BA Sparta 23:04 9 3 33.3 1 50.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina A USK Praha 20:34 5 2 50.0 0 0.0 1/1 100.0
13. 1. 2024 základní část HB Basket 25:56 15 7 46.7 0 0.0 1/2 50.0
14. 1. 2024 základní část BK Strakonice 17:34 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 skupina A Levhartice Chomutov 24:36 9 3 33.3 1 100.0 0/1 0.0
21. 1. 2024 skupina A BK Loko Karlovy Vary 19:10 15 6 50.0 1 50.0 0/0 0
27. 1. 2024 základní část SBŠ Ostrava 22:14 13 5 45.5 1 50.0 0/0 0
28. 1. 2024 základní část Žabiny Brno 20:43 4 1 20.0 0 0.0 2/3 66.7
10. 2. 2024 nadstavba A SBŠ Ostrava 23:47 19 4 40.0 3 50.0 2/2 100.0
11. 2. 2024 nadstavba A Sokol H. Králové 26:57 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 2. 2024 základní část USK Praha 19:51 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 základní část KP Brno 17:28 5 2 25.0 0 0.0 1/2 50.0
24. 2. 2024 nadstavba A Žabiny Brno 21:40 7 2 20.0 0 0.0 3/4 75.0
25. 2. 2024 nadstavba A KP Brno 26:16 16 6 66.7 1 33.3 1/1 100.0
2. 3. 2024 základní část Sluneta Ústí n.L. 32:37 12 4 36.4 1 14.3 1/4 25.0
3. 3. 2024 základní část Levhartice Chomutov 27:04 4 2 22.2 0 0.0 0/0 0
Celkem 38 891:56 371 142 43.8 18 24.3 33/53 62.3
Průměr 38 23:28 9.8 3.7 43.8 0.5 24.3 0.9/1.4 62.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři Praha 7 22:45 10.3 3.9 34.6 0.6 21.1 0.9/2.4 35.3 2.6
BA Sparta 5 25:21 11.4 4.2 42.0 0.4 25.0 1.8/2.6 69.2 1.6
KP Brno 5 22:35 10.0 3.6 36.7 0.4 20.0 1.6/2.2 72.7 3.8
HB Basket 6 22:16 7.8 3.0 37.5 0.5 30.0 0.3/1.2 28.6 1.8
BC Kolín 3 0:00 15.0 6.3 0.0 0.0 0.0 2.3/6.3 36.8 1.7
Tygři Praha B 3 0:00 14.7 6.3 0.0 0.3 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Basket Slovanka 2 26:38 21.5 8.5 63.0 1.0 25.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Strakonice 4 20:44 10.8 5.0 47.6 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 2.3
Studánka Pardubice 3 0:00 14.3 6.3 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 3.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 14.3 6.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 3.0
Sokol H. Králové 6 28:21 7.2 3.2 38.0 0.2 10.0 0.3/1.0 33.3 2.8
Levhartice Chomutov 5 21:27 8.4 3.6 40.0 0.2 50.0 0.6/0.8 75.0 3.0
BK Levhartice Chomutov 3 0:00 12.7 5.0 0.0 0.0 0.0 2.7/5.3 50.0 3.0
Basket Ostrava 4 31:01 9.0 3.5 35.9 0.3 6.7 1.3/2.3 55.6 3.3
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 18.0 8.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
USK Praha 7 17:14 5.1 2.1 36.6 0.0 0.0 0.9/1.0 85.7 2.4
USK Praha 3 0:00 11.7 5.0 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.3
Pečky U12G 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.3
BC Slaný 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.5
Sluneta Ústí n.L. 4 21:19 7.8 2.5 50.0 0.8 21.4 0.5/1.5 33.3 1.3
SBŠ Ostrava 3 18:49 10.3 3.0 50.0 1.0 50.0 1.3/1.3 100.0 1.7
SBŠ Ostrava 4 11:44 7.5 3.0 50.0 0.3 50.0 0.8/1.0 75.0 1.5
BK Loko Karlovy Vary 2 23:06 14.5 6.5 46.4 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 5 22:15 5.8 1.8 25.0 0.0 0.0 2.2/3.6 61.1 1.8
HB Basket 4 20:52 7.0 3.0 44.4 0.3 25.0 0.3/0.5 50.0 2.5
USK Praha 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.7
Sokol Kladno 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Studánka Pardubice 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 0.7
BCM Sokolov 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
BSK TJ Jičín 1 0:00 23.0 10.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 3.0
Sokol Nusle 2 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 21:10 11.0 4.5 42.9 0.5 25.0 0.5/0.5 100.0 4.0
BK Levhartice Chomutov 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.7
AŠ MB U12 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.3
TJ AŠ M.B. U11B 8 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
USK Praha 4 17:55 4.5 2.3 37.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
USK Praha 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Strakonice 3 21:46 5.3 2.3 58.3 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 3.7
Žabiny Brno 2 21:08 7.5 3.0 50.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.5
Levhartice Chomutov 4 21:23 3.5 1.3 22.7 0.3 20.0 0.3/0.5 50.0 1.5
ŠBK P-H Sadská 2 19:53 7.0 3.5 46.7 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
Bra U12G 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sad U12G 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
BA Sparta Praha 2 24:10 5.0 1.5 33.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
HB Basket 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BA Sparta 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 1 31:01 9.0 3.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 2 19:14 4.5 1.5 27.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
Basket Ostrava 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Trutnov 1 23:05 8.0 4.0 44.4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 2 14:37 4.0 1.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BCKOLU13G(ms) 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.3
BSK TJ Jičín 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Loko Trutnov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 5.0
BCKolU11B 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Žabiny Brno B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Trutnov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha 2 19:49 1.0 0.5 12.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Bran U11B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKBranU13G(kv) 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
K2 Prostějov 1 6:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články