Alice Kinclová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
192
Procento vítězství
47.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Sla U13G 8 - 0.8 0.3 0 0.3/0.8 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" BCSlaU12G 9 - 3.9 1.8 0 0.3/2.1 15.8 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 BCSlaU12G 9 - 7.3 3.3 0 0.7/1.6 42.9 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina B BC SlaU12G(kv) 4 - 7.5 3.3 0 1/2.3 44.4 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 BCSlaU12G 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) BCSlaU12G 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BC Slaný 3 - 1.3 0.3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" Sla U13G 12 - 7.7 3.3 0 1/3 33.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 Sla U13G 12 - 5.5 2.7 0 0.2/1.3 13.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. A BC Slaný 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 3-4 Sla U13G 2 - 9.0 3.5 0 2/3.5 57.1 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina A HB Basket 11 - 2.8 1.4 0 0.1/0.6 14.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B HB Basket B 8 - 3.0 1.5 0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B1 HB Basket B 8 - 5.0 2.3 0 0.5/1.4 36.4 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B HB Basket 10 - 6.3 2.7 0 0.9/2.2 40.9 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B HB Basket 3 - 8.3 3.3 0 1.7/2.7 62.5 - -
2019/20 starší žákyně U15 - 2. kolo HB Basket 2 - 0.0 0 0 0/1 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 12 - 4.3 1.3 0.4 0.4/1.1 38.5 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 9 - 4.4 1.4 0.4 0.2/0.2 100.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. A HB Basket 6 - 8.5 1.5 1.5 1/1.5 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 3 - 1.3 0.3 0 0.7/0.7 100.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 4 - 3.5 1.3 0.3 0.3/1 25.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B HB Basket B 5 - 2.6 1 0 0.6/1.2 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část HB Basket 17 7.8 2.6 1.1 /1.6 0 0.4/0.8 42.9 1.0 2.5
2021/22 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 7 - 10.7 4.4 0 1.9/5.3 35.1 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out A HB Basket B 8 - 6.6 2.4 0.4 0.8/1.5 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 6 - 7.5 3 0 1.5/4.3 34.6 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR HB Basket 3 6.7 4.0 1.3 /2 0.3 0.3/1.7 20.0 0.7 3.0
2022/23 juniorky U19 - Skupina A HB Basket B 3 - 9.7 3.7 0.3 1.3/4.3 30.8 - -
2022/23 ženy - Středočeská basketbalová liga žen HBB 2 - 10.5 3.5 0.5 2/4 50.0 - -
Průměr za kariéru 27.3 0.8 5.0 2.0 0.1 0.6/1.7 162.5 1.6 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BraB 24. 9. 2022
2B body 6 DBaK 30. 9. 2022
3B body 1 BŠ Tygři Praha B 28. 9. 2022
Body 12 BraB 24. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 SLUNETA Ústí nad Labem 6. 4. 2019 2018/19
2B body 10 USK Praha B 25. 9. 2021 2021/22
3B body 2 Basket Slovanka 26. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 Loko Trutnov 9. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 Loko Trutnov 9. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 6 Loko Trutnov 9. 10. 2021 2021/22
Body 21 USK Praha B 25. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 14 BK Strakonice 1. 5. 2022 2021/22
Asistence 3 Žabiny Brno 26. 3. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BraB 12 3 1 3/4 75.0
28. 9. 2022 Skupina A BŠ Tygři Praha B 8 1 1 3/8 37.5
28. 9. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BK ČB 9 4 0 1/4 25.0
30. 9. 2022 Skupina A DBaK 12 6 0 0/0 0
2. 10. 2022 Skupina A Sokol Kladno 9 4 0 1/5 20.0
Celkem 5 50 18 2 8/21 38.1
Průměr 5 10.0 3.6 0.4 1.6/4.2 38.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Karlovy Vary 8 0:00 5.5 1.9 0.0 0.1 0.0 1.4/3.3 42.3 1.8
USK Praha B 3 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/4.3 30.8 2.3
DBaK 4 0:00 7.8 2.8 0.0 0.5 0.0 0.8/1.5 50.0 1.5
BK Strakonice 4 0:00 7.8 2.0 0.0 1.0 0.0 0.8/0.8 100.0 2.5
DBaK 5 0:00 6.2 2.4 0.0 0.2 0.0 0.8/1.8 44.4 2.0
HBU13G(ms) 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.8
KlS U13G 4 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.8/3.0 25.0 2.3
Bra U13G 4 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 2.0
BASlov U13 4 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BKj. Kralupy n.V. 5 0:00 4.8 2.4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.6
SKla U12G 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 1.0
Sokol Kladno 3 0:00 7.3 2.7 0.0 0.3 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Levhartice Chomutov 3 0:00 7.0 2.7 0.0 0.3 0.0 0.7/2.3 28.6 3.3
Basket Slovanka 3 0:00 6.7 1.3 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Bižuterie Jablonec n.N. 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.5 0.0 3.5
Basket Slovanka B 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BC Benešov 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.3
SLUNETA Ústí nad Labem 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 58.3 1.3
Sokol Kladno 2 0:00 9.5 2.5 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
Sokol Nusle 4 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.8 40.0 2.0
Žabiny Brno 3 11:25 5.0 1.7 71.4 0.3 33.3 0.7/2.3 28.6 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BraB 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sokol Horní Počernice 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bor 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Loko Trutnov 1 18:01 11.0 5.0 71.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Strakonice 2 9:17 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK ČB 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Basket Říčany 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
BS Č. Brod 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BŠ Tygři Praha B 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0
USK Praha 3 8:24 2.7 1.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BA Sparta 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
KP Brno 2 8:02 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sad U12G 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Loko K. Vary 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
DBaK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
ŠSK Příb U12G 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 0.5
BA Sparta 2 3:18 1.5 0.5 33.3 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Basket Slovanka 2 5:35 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 3 1:52 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BK Klatovy 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Stud.Pard.U12G 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Levhartice Chomutov 1 3:49 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Strakonice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 4:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 1:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Ostrava 1 7:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0