Adéla Zvolánková

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
153
Procento vítězství
56.2%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší minižáci U12 - základní VPI BK Studánka Pardubic 16 - 3.8 1.9 0 0.1/0.1 50.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - sever BK Studánka Pardubic 10 - 8.0 4 0 0/0.1 0.0 - -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 5 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 9.5 4.8 0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubic 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" BK Stud.Pard.U11G 9 - 1.1 0.6 0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" BK Stud.Pard.U11G 8 - 0.3 0.1 0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever BK Studánka Pardubic 16 - 2.9 1.4 0 0.2/0.2 100.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever 7-9 BK Studánka Pardubic 1 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2020/21 starší minižáci U13 - základní VPI BK Studánka Pardubic 3 - 9.3 4.3 0 0.7/2 33.3 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina D BK Studánka Pardubice B 3 - 10.7 5 0 0.7/2 33.3 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 2 13.0 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 2 - 4.5 2 0 0.5/3 16.7 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina D Studánka Pardubice 10 - 14.7 6.6 0 1.5/2.6 57.7 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina D Studánka Pardubice 5 - 6.6 2.8 0 1/2.8 35.7 - -
2021/22 starší žákyně U15 - liga B Studánka Pardubice 2 - 17.5 8.5 0 0.5/2 25.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga B Studánka Pardubice 10 - 13.9 5.8 0 2.3/3.1 74.2 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B Studánka Pardubice 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR Studánka Pardubice 2 - 11.0 4 0 3/3 100.0 2.5 8.5
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina C Studánka Pardubice 2 - 24.0 11.5 0 1/2 50.0 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina B Studánka Pardubice 6 - 13.0 6.2 0 0.7/2.2 30.8 - -
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga B Studánka Pardubice 6 - 9.3 4.5 0 0.3/1.7 20.0 - -
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina Studánka Pardubice 3 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2022/23 starší žákyně U15 - MČR Studánka Pardubice 3 18.0 2.0 1 0 0/0 0.0 2.0 1.0
2023/24 kadetky U17 - Skupina B Studánka Pardubice 7 - 4.7 2 0.1 0.3/0.3 100.0 - -
2023/24 juniorky U19 - Skupina C Studánka Pardubice 4 - 3.8 1.5 0 0.8/2 37.5 - -
2023/24 juniorky U19 - play-out C Studánka Pardubice 7 - 3.9 1.9 0 0.1/0.4 33.3 - -
2023/24 kadetky U17 - Finálová skupina Studánka Pardubice 3 - 4.7 2.3 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 17.0 0.5 6.7 3.1 0.0 0.5/0.9 88.6 1.1 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 BC Kolín 18. 11. 2023
2B body 7 BA Sparta B 10. 12. 2023
3B body 1 Pandy Čelákovice 21. 1. 2024
Body 14 BA Sparta B 10. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 SK Bruntál 16. 2. 2022 2021/22
2B body 13 Lokomotiva Liberec 15. 10. 2022 2022/23
3B body 1 Pandy Čelákovice 21. 1. 2024 2023/24
Obranné doskoky 1 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 1 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Body 30 SK Bruntál 16. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
18. 11. 2023 Skupina B BC Kolín 4 1 0 2/2 100.0
19. 11. 2023 Skupina B BC Kolín 8 4 0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina C BK Frýdek-Místek 4 2 0 0/0 0
10. 12. 2023 Skupina B BA Sparta B 14 7 0 0/0 0
9. 12. 2023 Skupina B BC Benešov 4 2 0 0/0 0
6. 1. 2024 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 0 0 0 0/0 0
7. 1. 2024 Skupina B Sokol Nusle 0 0 0 0/0 0
12. 1. 2024 Skupina C Basket Ostrava 6 2 0 2/6 33.3
13. 1. 2024 Skupina C Žabiny Brno B 3 1 0 1/2 50.0
14. 1. 2024 Skupina C K2 Prostějov 2 1 0 0/0 0
21. 1. 2024 Skupina B Pandy Čelákovice 3 0 1 0/0 0
27. 1. 2024 play-out C FASTAV Zlín 6 3 0 0/0 0
28. 1. 2024 play-out C K2 Prostějov 9 4 0 1/2 50.0
18. 2. 2024 play-out C Sokol Hradec Králové B 6 3 0 0/1 0.0
24. 2. 2024 Finálová skupina OSK Olomouc 6 3 0 0/0 0
25. 2. 2024 Finálová skupina Žabiny Brno B 2 1 0 0/0 0
2. 3. 2024 play-out C BK Frýdek-Místek 0 0 0 0/0 0
1. 3. 2024 play-out C Basket Vlamez 0 0 0 0/0 0
23. 3. 2024 play-out C K2 Prostějov 0 0 0 0/0 0
24. 3. 2024 play-out C FASTAV Zlín 6 3 0 0/0 0
7. 4. 2024 Finálová skupina Pandy Čelákovice 6 3 0 0/0 0
Celkem 21 89 40 1 6/13 46.2
Průměr 21 4.2 1.9 0.0 0.3/0.6 46.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Sokol H. Králové 4 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 23.5 10.5 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 -
SK Bruntál 1 0:00 30.0 12.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 -
BSK TJ Jičín 3 0:00 9.3 4.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
KP Brno 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 -
Loko Trutnov 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BVK Holice 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Sokol Hradec "B" 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Bizoni Náchod 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BA Sparta B 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
K2 Prostějov 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Sokol Hradec 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Královští Sokoli 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Benešov 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
FASTAV Zlín 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Hradec "B" 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol H. Králové 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
K2 Prostějov 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Sokol Hradec 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bižuterie Jablonec n.N. 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Strakonice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Žabiny Brno 3 0:00 3.3 1.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Loko Trutnov "B" 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
OSK Olomouc 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pandy Čelákovice 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Žabiny Brno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
KP Brno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BraU11G 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BLNP 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Ostrava 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
OSK Olomouc 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Hradec Králové B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Loko Trutnov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Loko Trutnov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Hradec Králové 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno B 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Hradec 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
MČR 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Žabiny Brno B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pardub 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBKSad U11G 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 10:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 15:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Vlamez 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -