Aneta Vodvářková

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 16 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
271
Procento vítězství
40.6%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní BK Studánka Pardubice 12 - 0.3 0.2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G BK Stud.Pard.U11G 8 - 1.4 0.6 0 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 2.5 1.3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B BK Stud.Pard.U11G 9 - 0.3 0.1 0 0.1/0.2 50.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Final Four BK Studánka Pardubice 2 - 6.0 3 0 0/1 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 1-3 BK Stud.Pard.U11G 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP II BK Studánka Pardubic 20 - 3.5 1.7 0 0.2/0.8 26.7 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 1.5 0.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 3.0 1.3 0 0.3/0.8 40.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" BK Stud.Pard.U12G 9 - 5.9 2.9 0 0.1/0.6 20.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" BK Stud.Pard.U12G 9 - 4.1 1.9 0 0.3/0.8 42.9 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" BK Stud.Pard.U11G 11 - 8.8 3.8 0 1.2/3.1 38.2 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" BK Stud.Pard.U11G 11 - 7.5 3.5 0 0.5/1.6 27.8 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 BK Stud.Pard.U12G 4 - 4.8 2.3 0 0.3/0.3 100.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 (B) BK Stud.Pard.U12G 4 - 3.0 1.3 0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - VPII 5-8 BK Studánka Pardubic 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - VPII o 17. místo BK Studánka Pardubic 1 - 10.0 5 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - skupina VPII BK Studánka Pardubic 16 - 5.4 2.3 0.1 0.7/3 22.9 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B" BK Stud.Pard.U13G 6 - 2.8 1.2 0 0.5/2.2 23.1 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B1" BK Stud.Pard.U13G 6 - 1.8 0.8 0 0.2/1.8 9.1 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 6 - 3.8 1.7 0 0.5/2 25.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - skupina VPII BK Studánka Pardubic 14 - 9.3 4.4 0 0.6/1.6 34.8 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII play-off BK Studánka Pardubic 2 - 12.0 5.5 0 1/3.5 28.6 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 5-8 BK Stud.Pard.U13G 2 - 10.0 4 0 2/4 50.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII final four BK Studánka Pardubic 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII o 3.místo BK Studánka Pardubic 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPII o 5.-8.místo BK Studánka Pardubic 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPII o 7.místo BK Studánka Pardubic 1 - 12.0 4 0 4/10 40.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D Studánka Pardubice 12 - 4.3 1.8 0 0.7/2 33.3 - -
2019/20 starší minižáci U13 - jih BK Studánka Pardubic 16 - 4.5 1.7 0.1 0.8/2.6 28.6 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Liga sk. C Studánka Pardubice 5 - 4.2 0.8 0.4 1.4/2.8 50.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - jih 7-9 BK Studánka Pardubic 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B Studánka Pardubice 6 - 2.7 0.8 0.3 0/0.7 0.0 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina D Studánka Pardubice 4 - 6.8 2.8 0 1.3/3.8 33.3 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 2 13.5 3.0 1 /4.5 0 1/1 100.0 0.5 -0.5
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 9 - 2.3 0.8 0.1 0.4/1.3 33.3 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina D Studánka Pardubice 6 - 3.5 1.2 0.2 0.7/1.3 50.0 - -
2021/22 starší žákyně U15 - liga B Studánka Pardubice 8 - 6.6 1.6 0.8 1.1/1.6 69.2 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B Studánka Pardubice 6 - 5.5 2.3 0.2 0.3/1 33.3 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina B Studánka Pardubice 14 - 2.0 0.6 0.1 0.3/0.7 40.0 - -
2022/23 juniorky U19 - Skupina C Studánka Pardubice 5 - 2.2 0.8 0.2 0/0.4 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - play-out B Studánka Pardubice 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 38.7 0.1 4.3 1.8 0.1 0.5/1.4 192.9 1.3 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Bižuterie Jablonec n.N. 4. 12. 2022
2B body 2 Sokol Nusle 9. 10. 2022
3B body 1 BC Benešov 21. 1. 2023
Body 7 Sokol Nusle 7. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 SlaU11G 9. 12. 2017 2017/18
2B body 10 Loko Trutnov "B" 15. 12. 2018 2018/19
3B body 3 Slavoj BK Litoměřice 23. 4. 2022 2021/22
Obranné doskoky 2 Tygři Praha 19. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 2 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Body 22 Loko Trutnov "B" 15. 12. 2018 2018/19
Užitečnost 2 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 0 0 0 0/0 0
25. 9. 2022 Skupina B BSK TJ Jičín 2 1 0 0/0 0
8. 10. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 0 0 0 0/0 0
9. 10. 2022 Skupina B Sokol Nusle 4 2 0 0/0 0
15. 10. 2022 Skupina C KP Brno B 5 1 1 0/0 0
16. 10. 2022 Skupina C KP Brno 2 1 0 0/0 0
22. 10. 2022 Skupina B Sojky Pelhřimov 0 0 0 0/0 0
23. 10. 2022 Skupina B BC Benešov 1 0 0 1/2 50.0
6. 11. 2022 Skupina C TJ Rožnov pod Radhoštěm 2 1 0 0/0 0
12. 11. 2022 Skupina B Sokol H. Králové B 1 0 0 1/2 50.0
13. 11. 2022 Skupina B Sokol H. Králové B 2 1 0 0/0 0
3. 12. 2022 Skupina B BSK TJ Jičín 0 0 0 0/0 0
4. 12. 2022 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 3 1 0 1/2 50.0
10. 12. 2022 Skupina C KP Brno 2 1 0 0/0 0
11. 12. 2022 Skupina C KP Brno B 0 0 0 0/2 0.0
7. 1. 2023 Skupina B Sokol Nusle 7 2 1 0/0 0
8. 1. 2023 Skupina B BK Brandýs n.L. 1 0 0 1/2 50.0
21. 1. 2023 Skupina B BC Benešov 3 0 1 0/0 0
22. 1. 2023 Skupina B Sojky Pelhřimov 4 2 0 0/2 0.0
29. 1. 2023 play-out B TJ Rožnov pod Radhoštěm 3 0 1 0/0 0
Celkem 20 42 13 4 4/12 33.3
Průměr 20 2.1 0.7 0.2 0.2/0.6 33.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SlaU11G 4 0:00 15.3 6.3 0.0 0.0 0.0 2.8/5.0 55.0 1.0
BraU11G 9 0:00 5.6 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 0.3
BK Bizoni Náchod 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Kol U12G 4 0:00 6.5 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠSK Příb U12G 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/0.8 100.0 1.5
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Loko Trutnov 3 0:00 7.3 2.3 0.0 0.7 0.0 0.7/1.0 66.7 2.0
SK Týniště nad Orlicí 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
BVK Holice 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 1.3
BK Brandýs n.L. 5 0:00 3.2 1.2 0.0 0.2 0.0 0.2/0.4 50.0 0.8
BSK TJ JIčín 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 0.5
Loko Trutnov 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Basket Slovanka B 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Tygři Praha B 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
AŠMBU13G 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Sokol Nusle 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Svitavy 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Brandýs n. L. 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
BK VLČICE Žďár 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Sokol Nová Paka 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
Sad U12G 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
OSK Olomouc 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Hradec 3 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Sokol Hradec 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 2.5
BSK Jičín 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
ADFORS Basket Litomy 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BC Kolín 3 0:00 2.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
K2 Prostějov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol H. Králové B 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
TJ Rožnov pod Radhoštěm 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno B 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
DBaK 1 12:43 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
KP Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sojky Pelhřimov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Benešov 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
KP Brno 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Žabiny Brno 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Bižuterie Jablonec n.N. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
SŠB Pardubice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
BK Přelouč 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BSK TJ Jičín 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 14:37 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BenU11G 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Hradec "B" 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.5
BSK TJ Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -