Kateřina Mikulášová

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 15 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
167 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
175
Procento vítězství
61.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" BK Stud.Pard.U11G 5 - 1.2 0.6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" BK Stud.Pard.U11G 5 - 0.4 0.2 0.0 0 0.0 0/0.4 0.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - sever BK Studánka Pardubic 14 - 12.9 6.3 0.0 0 0.0 0.3/1.4 20.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 6 - 2.7 1.3 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 5 - 6.0 2.4 0.0 0 0.0 1.2/2.8 42.9 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - skupina VPII BK Studánka Pardubic 13 - 6.5 2.9 0.0 0 0.0 0.6/1.4 44.4 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII play-off BK Studánka Pardubic 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII final four BK Studánka Pardubic 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII o 3.místo BK Studánka Pardubic 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - o 1.-4.místo BK Studánka Pardubic 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - finále BK Studánka Pardubic 1 - 10.0 4 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D Studánka Pardubice 1 - 7.0 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever BK Studánka Pardubic 18 - 9.7 4.6 0.0 0.1 0.0 0.4/1.2 38.1 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - základní VPI BK Studánka Pardubic 18 - 8.7 4.2 0.0 0 0.0 0.3/0.7 41.7 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 4.0 1.8 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever 7-9 BK Studánka Pardubic 2 - 15.5 7.5 0.0 0 0.0 0.5/3 16.7 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B Studánka Pardubice 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina D BK Studánka Pardubice B 4 - 12.3 5.8 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 starší minižáci U13 - základní VPI BK Studánka Pardubic 4 - 14.8 7.3 0.0 0 0.0 0.3/1.5 16.7 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 2 18.0 2.0 1 /5.5 18.2 0 0.0 0/1 0.0 0.5 -2.0
2021/22 starší žákyně U15 - skupina D Studánka Pardubice 6 - 9.2 4.3 0.0 0.2 0.0 0/1.2 0.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina D Studánka Pardubice 11 - 15.8 7.2 0.0 0 0.0 1.5/3.3 44.4 - -
2021/22 starší žákyně U15 - liga B Studánka Pardubice 4 - 19.3 9 0.0 0 0.0 1.3/2.8 45.5 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga B Studánka Pardubice 13 - 11.8 5.4 0.0 0.2 0.0 0.6/1.6 38.1 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B Studánka Pardubice 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR Studánka Pardubice 2 - 7.0 1.5 100.0 0 0.0 4/4.5 88.9 2.0 4.5
2022/23 kadetky U17 - skupina B Loko Trutnov 3 18.3 6.3 3 /7.3 40.9 0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3 4.0
2022/23 kadetky U17 - Skupina B Studánka Pardubice 11 - 15.7 5.8 0.0 0.7 0.0 1.9/4.2 45.7 - -
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina C Studánka Pardubice 6 - 16.2 6.7 0.0 0.2 0.0 2.3/4.8 48.3 - -
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga B Studánka Pardubice 5 - 8.4 4 0.0 0 0.0 0.4/1.6 25.0 - -
Průměr za kariéru 29.0 0.5 9.8 4.4 26.5 0.1 0.0 0.7/1.7 130.2 1.4 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Sokol Nusle 9. 10. 2022
2B body 10 Loko Trutnov 1. 10. 2022
3B body 5 Sokol H. Králové B 13. 11. 2022
Obranné doskoky 2 KP Brno 8. 1. 2023
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 22. 10. 2022
Doskoky celkem 5 SBŠ Ostrava 22. 10. 2022
Body 24 Sokol Nusle 9. 10. 2022
Užitečnost 12 KP Brno 8. 1. 2023
Asistence 2 SBŠ Ostrava 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Brandýs n.L. 8. 10. 2022 2022/23
2B body 16 TJ Turnov 27. 10. 2018 2018/19
3B body 5 Sokol H. Králové B 13. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 2 KP Brno 8. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 22. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 5 SBŠ Ostrava 22. 10. 2022 2022/23
Body 32 TJ Turnov 27. 10. 2018 2018/19
Užitečnost 12 KP Brno 8. 1. 2023 2022/23
Asistence 2 SBŠ Ostrava 22. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 9. 2022 Skupina C Kol U15 0:00 19 7 0.0 0 0.0 5/7 71.4
2. 10. 2022 Skupina C Sokol H. Králové 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/4 25.0
1. 10. 2022 Skupina C Loko Trutnov 0:00 22 10 0.0 0 0.0 2/4 50.0
8. 10. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 22 8 0.0 0 0.0 6/10 60.0
9. 10. 2022 Skupina B Sokol Nusle 0:00 24 9 0.0 0 0.0 6/10 60.0
15. 10. 2022 Skupina C Lokomotiva Liberec 0:00 20 10 0.0 0 0.0 0/2 0.0
16. 10. 2022 Skupina C BSK TJ Jičín 0:00 17 6 0.0 0 0.0 5/8 62.5
22. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 21:23 7 3 33.3 0 0.0 1/2 50.0
22. 10. 2022 Skupina B Sojky Pelhřimov 0:00 21 9 0.0 1 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 Skupina B BC Benešov 0:00 13 5 0.0 1 0.0 0/0 0
10. 11. 2022 skupina B Sokol H. Králové 16:08 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 Skupina B Sokol H. Králové B 0:00 21 8 0.0 0 0.0 5/10 50.0
13. 11. 2022 Skupina B Sokol H. Králové B 0:00 15 0 0.0 5 0.0 0/2 0.0
19. 11. 2022 Skupina C Sokol H. Králové 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/4 25.0
3. 12. 2022 Skupina B BSK TJ Jičín 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/5 0.0
8. 1. 2023 skupina B KP Brno 16:57 8 4 57.1 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 Skupina B Sokol Nusle 0:00 18 7 0.0 0 0.0 4/4 100.0
8. 1. 2023 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2023 extraliga B SKB Zlín 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2023 extraliga B K2 Prostějov 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/4 50.0
21. 1. 2023 Skupina B BC Benešov 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/1 0.0
22. 1. 2023 Skupina B Sojky Pelhřimov 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/4 0.0
25. 1. 2023 extraliga B Sokol H. Králové 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/4 0.0
28. 1. 2023 extraliga B SBŠ Ostrava 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 1. 2023 extraliga B OSK Olomouc 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 2. 2023 nadstavba B Tygři Praha 14:11 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 26 68:39 331 133 554.2 9 300.0 38/85 44.7
Průměr 26 2:38 12.7 5.1 554.2 0.3 300.0 1.5/3.3 44.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Trutnov 2 0:00 26.5 12.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK VLČICE Žďár 2 0:00 23.0 10.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 -
SK Týniště nad Orlicí 3 0:00 14.3 6.3 0.0 0.3 0.0 0.7/2.3 28.6 0.7
Sokol Nusle 2 0:00 21.0 8.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
Sokol H. Králové 4 0:00 9.0 3.3 0.0 0.3 0.0 1.8/2.5 70.0 2.0
Sokol H. Králové B 2 0:00 18.0 4.0 0.0 2.5 0.0 2.5/6.0 41.7 1.5
Sojky Pelhřimov 2 0:00 17.5 8.0 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
K2 Prostějov 3 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 1.7
Sokol Hradec "B" 2 0:00 15.5 7.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BVK Holice 4 0:00 7.5 3.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol H. Králové 3 0:00 9.7 4.0 0.0 0.3 0.0 0.7/4.0 16.7 3.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Žabiny Brno 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
OSK Olomouc 3 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
TJ Svitavy 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
Sokol Hradec 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.3
BC Benešov 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Lokomotiva Liberec 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Kol U15 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 1.0
KP Brno 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sokol Hradec 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
OSK Olomouc 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Hradec "B" 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 2.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
BSK TJ Jičín 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Studánka Pardubice 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/5.0 0.0 4.0
Sokol Hradec 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ JIčín 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
BK Loko Trutnov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
MČR 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
KP Brno 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BVK Holice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK Týniště nad Orlicí 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BSK Jičín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
KP Brno 1 16:57 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Bizoni Náchod 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
SBŠ Ostrava 1 21:23 7.0 3.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SlaU11G 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Hradec Králové 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Zlín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové 1 16:08 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BenU11G 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
DBaK 1 14:43 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Tygři Praha 2 17:31 1.0 0.5 14.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5

články