Michaela Jebavá

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 16 let
Aktuální klub
BC Kolín
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
144
Procento vítězství
40.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" Kol U13G 3 - 1.3 0.7 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" Kol U12G 10 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/1.2 25.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" Kol U12G 10 - 2.1 0.8 0.0 0 0.0 0.5/0.7 71.4 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 Kol U13G 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o národní finále U11MIX skupina B BC Kol U11(mix kv) 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 Kol U12G 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 (B) Kol U12G 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B" BCKOLU13G(ms) 6 - 2.8 1.2 0.0 0 0.0 0.5/0.7 75.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"B1" BCKOLU13G(ms) 5 - 1.0 0.4 0.0 0 0.0 0.2/0.6 33.3 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G skupina B BCKol U13G (kv) 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o národní finále U13 G Finále BCKol U13G (kv) 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 5-8 BCKOLU13G(ms) 2 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 5-6 BCKOLU13G(ms) 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D BC Kolín 10 - 1.2 0.6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Liga sk. B BC Kolín 4 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina D BC Kolín 2 - 7.0 3 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A Kol U15 4 - 3.5 1.3 0.0 0 0.0 1/3.5 28.6 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BC Kolín 2 - 3.5 1 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BC Kolín 12 - 1.2 0.5 0.0 0 0.0 0.2/0.9 18.2 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C ŠBK P-H Sadská 7 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0.1/0.6 25.0 - -
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga A ŠBK P-H Sadská 10 - 3.6 1.7 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B BC Kolín 10 - 3.3 1.4 0.0 0 0.0 0.5/1.2 41.7 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina C BC Kolín 2 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2022/23 kadetky U17 - skupina B ŠBK P-H Sadská 10 20.9 2.8 0.9 /3.2 28.1 0 0.0 1/1.7 58.8 1.5 4.6
2022/23 juniorky U19 - skupina A BC Kolín 9 - 12.4 4.9 0.0 0.1 0.0 2.3/3.7 63.6 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina B Kol 7 - 15.1 5 0.0 0 0.0 5.1/7.4 69.2 - -
Průměr za kariéru 23.8 1.5 3.7 1.5 4.7 0.0 0.0 0.7/1.4 144.7 1.3 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BC Benešov "B" 4. 12. 2022
2B body 10 BCBenU19G 16. 10. 2022
3B body 1 BC Slaný 11. 12. 2022
Obranné doskoky 8 Loko Trutnov 3. 12. 2022
Útočné doskoky 3 Sokol H. Králové 24. 9. 2022
Doskoky celkem 10 Sokol H. Králové 24. 9. 2022
Body 24 BCBenU19G 16. 10. 2022
Užitečnost 13 Sokol H. Králové 24. 9. 2022
Asistence 1 KP Brno 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BC Benešov "B" 4. 12. 2022 2022/23
2B body 10 BCBenU19G 16. 10. 2022 2022/23
3B body 1 BC Slaný 11. 12. 2022 2022/23
Obranné doskoky 8 Loko Trutnov 3. 12. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 Sokol H. Králové 24. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 10 Sokol H. Králové 24. 9. 2022 2022/23
Body 24 BCBenU19G 16. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 13 Sokol H. Králové 24. 9. 2022 2022/23
Asistence 1 KP Brno 22. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
21. 5. 2022 Skupina C BK Frýdek-Místek U19 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 5. 2022 Skupina C Sojky Pelhřimov 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/4 50.0
17. 9. 2022 skupina A SKB Česká Třebová 0:00 9 3 0.0 0 0.0 3/3 100.0
24. 9. 2022 skupina B Sokol H. Králové 22:49 6 2 66.7 0 0.0 2/3 66.7
24. 9. 2022 Skupina B TJ Sokol Pečky 0:00 17 6 0.0 0 0.0 5/6 83.3
25. 9. 2022 skupina B Loko Trutnov 14:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A Loko Liberec 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Válečnice Děčín 0:00 19 8 0.0 0 0.0 3/4 75.0
8. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 18:57 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 13:31 8 2 50.0 0 0.0 4/4 100.0
15. 10. 2022 skupina A BC Slaný 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/6 33.3
16. 10. 2022 skupina A BCBenU19G 0:00 24 10 0.0 0 0.0 4/5 80.0
22. 10. 2022 Skupina B Pandy Čelákovice 0:00 17 5 0.0 0 0.0 7/9 77.8
22. 10. 2022 skupina B KP Brno 35:39 5 2 28.6 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2022 Skupina B AŠ Mladá Boleslav 0:00 12 4 0.0 0 0.0 4/6 66.7
6. 11. 2022 skupina A SKB Česká Třebová 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
24. 11. 2022 Skupina B TJ Sokol Pečky 0:00 19 8 0.0 0 0.0 3/3 100.0
3. 12. 2022 skupina B Loko Trutnov 35:03 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 Skupina B BC Benešov "B" 0:00 21 6 0.0 0 0.0 9/12 75.0
10. 12. 2022 skupina A BCBenU19G 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0
11. 12. 2022 skupina A BC Slaný 0:00 20 8 0.0 1 0.0 1/3 33.3
7. 1. 2023 skupina B SBŠ Ostrava 21:13 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
8. 1. 2023 skupina B Basket Ostrava 10:12 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
11. 1. 2023 skupina B Sokol H. Králové 20:52 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
14. 1. 2023 skupina A SKB Česká Třebová 0:00 14 5 0.0 0 0.0 4/8 50.0
21. 1. 2023 Skupina B TJ Sokol Pečky 0:00 14 3 0.0 0 0.0 8/10 80.0
22. 1. 2023 skupina B Žabiny Brno 17:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
27. 1. 2023 Skupina B Pandy Čelákovice 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/6 0.0
28. 1. 2023 skupina A Loko Liberec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 29 209:22 255 91 284.4 1 50.0 70/108 64.8
Průměr 29 7:13 8.8 3.1 284.4 0.0 50.0 2.4/3.7 64.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TJ Sokol Pečky 3 0:00 16.7 5.7 0.0 0.0 0.0 5.3/6.3 84.2 3.7
BCBenU19G 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 4.0
BC Slaný 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 2.5
SKB Česká Třebová 3 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.3 69.2 3.3
Pandy Čelákovice 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/7.5 46.7 2.5
BC Benešov "B" 1 0:00 21.0 6.0 0.0 0.0 0.0 9.0/12.0 75.0 2.0
Basket Slovanka B 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 1.3
Válečnice Děčín 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
AŠMBU13G 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BA Sparta 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
HB Basket 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Stud.Pard.U12G 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.8
SBŠ Ostrava 2 17:22 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BASlov U13 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sojky Pelhřimov 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Tygři Praha B 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
ŠSK Příb U12G 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Sad U12G 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol H. Králové 2 21:50 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
BSK TJ Jičín 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BK Strakonice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
KP Brno 1 35:39 5.0 2.0 28.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 4 0:00 1.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.0
Sokol H. Králové B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCBenU13G(kv) 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Basket Ostrava 2 14:34 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Loko Liberec 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKBranU13G(kv) 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Brandýs n.L. 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Loko Trutnov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Frýdek-Místek U19 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 1 17:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Loko Trutnov 2 24:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK Sadská U13G 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0