Hana Novotná

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
164 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
274
Procento vítězství
54%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP II BK Studánka Pardubic 6 - 0.8 0.3 0.0 0 0.0 0.2/0.7 25.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - skupina VPII BK Studánka Pardubic 10 - 7.7 3.3 0.0 0 0.0 1.1/2 55.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII play-off BK Studánka Pardubic 2 - 9.5 3.5 0.0 0 0.0 2.5/2.5 100.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII final four BK Studánka Pardubic 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII o 3.místo BK Studánka Pardubic 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - základní VPI BK Studánka Pardubic 16 - 5.1 2.3 0.0 0 0.0 0.4/0.9 46.7 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - sever BK Studánka Pardubic 14 - 8.8 4.1 0.0 0 0.0 0.6/1.8 36.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - o 1.-4.místo BK Studánka Pardubic 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - finále BK Studánka Pardubic 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 0.8 0.3 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 5 - 4.2 1.6 0.0 0 0.0 1/1.2 83.3 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 3 - 0.3 0 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 6 - 3.3 1.5 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - základní BK Studánka Pardubic 3 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - základní BK Studánka Pardubic 4 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní BK Studánka Pardubice 2 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G BK Stud.Pard.U11G 2 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B BK Stud.Pard.U11G 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 1-3 BK Stud.Pard.U11G 4 - 1.3 0.5 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" BK Stud.Pard.U11G 13 - 5.2 2.4 0.0 0 0.0 0.4/1.1 35.7 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" BK Stud.Pard.U11G 13 - 5.3 1.9 0.0 0.2 0.0 1/1.6 61.9 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B" BK Stud.Pard.U12G 4 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/1.8 14.3 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"B1" BK Stud.Pard.U12G 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 BK Stud.Pard.U12G 2 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 (B) BK Stud.Pard.U12G 2 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D Studánka Pardubice 4 - 4.8 2 0.0 0 0.0 0.8/1.8 42.9 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B Studánka Pardubice 2 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever BK Studánka Pardubic 16 - 8.0 3.5 0.0 0.1 0.0 0.8/1.9 41.9 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever 7-9 BK Studánka Pardubic 2 - 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0/1 0.0 - -
2020/21 starší minižáci U13 - základní VPI BK Studánka Pardubic 3 - 12.0 5.3 0.0 0 0.0 1.3/2 66.7 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina D BK Studánka Pardubice B 4 - 8.3 3.3 0.0 0 0.0 1.8/4 43.8 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 1 22.0 0.0 0 /2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Studánka Pardubice 2 - 5.5 1.5 0.0 0 0.0 2.5/3 83.3 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina D Studánka Pardubice 8 - 13.9 6.3 0.0 0.1 0.0 1/1.9 53.3 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina D Studánka Pardubice 10 - 6.5 1.8 0.0 0.5 0.0 1.4/2.8 50.0 - -
2021/22 starší žákyně U15 - liga B Studánka Pardubice 3 - 8.0 3 0.0 0.3 0.0 1/1.3 75.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga B Studánka Pardubice 9 - 3.8 1.2 0.0 0.1 0.0 1/1.3 75.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR Studánka Pardubice 2 - 3.0 1 100.0 0 0.0 1/1.5 66.7 2.5 -
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina C Studánka Pardubice 8 - 10.6 3.8 0.0 0.8 0.0 0.9/1.1 77.8 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina B Studánka Pardubice 8 - 7.1 2.1 0.0 0.6 0.0 1/1.6 61.5 - -
2022/23 kadetky U17 - skupina B Loko Trutnov 1 26.0 7.0 2 /3 66.7 1 33.3 0/1 0.0 1.0 2.0
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga B Studánka Pardubice 14 - 6.4 1.9 0.0 0.6 0.0 0.7/1.4 52.6 - -
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina Studánka Pardubice 10 - 5.1 1.4 0.0 0.6 0.0 0.5/1.5 33.3 - -
2022/23 starší žákyně U15 - MČR Studánka Pardubice 3 30.0 7.3 0.7 14.3 2 27.3 0/0 0.0 2.0 -1.7
2023/24 kadetky U17 - Skupina B Studánka Pardubice 11 - 13.2 4.4 0.0 0.9 0.0 1.7/3.2 54.3 - -
2023/24 juniorky U19 - Skupina C Studánka Pardubice 8 - 6.8 1.9 0.0 0.8 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2023/24 juniorky U19 - play-out C Studánka Pardubice 7 - 13.6 3.3 0.0 1.7 0.0 1.9/2.6 72.2 - -
2023/24 kadetky U17 - Finálová skupina Studánka Pardubice 6 - 12.8 4.5 0.0 0.7 0.0 1.8/2 91.7 - -
Průměr za kariéru 14.4 0.5 6.4 2.4 9.5 0.3 3.2 0.8/1.5 118.4 1.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BC Benešov 9. 12. 2023
2B body 8 Bižuterie Jablonec n.N. 15. 10. 2023
3B body 5 Basket Vlamez 1. 3. 2024
Body 27 BC Kolín 18. 11. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BC Benešov 9. 12. 2023 2023/24
2B body 13 BK VLČICE Žďár 12. 9. 2021 2021/22
3B body 5 Basket Vlamez 1. 3. 2024 2023/24
Obranné doskoky 2 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 2 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Body 27 BK VLČICE Žďár 12. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 2 ŠBK P-H Sadská 25. 9. 2022 2022/23
Asistence 1 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
23. 9. 2023 Skupina C Basket Ostrava 4 2 0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina C FASTAV Zlín 2 1 0 0/0 0
14. 10. 2023 Skupina B Sokol Nusle 11 4 0 3/4 75.0
15. 10. 2023 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 16 8 0 0/2 0.0
21. 10. 2023 Skupina C K2 Prostějov 9 1 2 1/4 25.0
4. 11. 2023 Skupina B Pandy Čelákovice 0 0 0 0/0 0
5. 11. 2023 Skupina B BK Brandýs n.L. 6 0 2 0/0 0
18. 11. 2023 Skupina B BC Kolín 27 6 4 3/6 50.0
19. 11. 2023 Skupina B BC Kolín 10 5 0 0/0 0
24. 11. 2023 Skupina C Sokol Hradec Králové B 2 1 0 0/0 0
2. 12. 2023 Skupina C BK Frýdek-Místek 7 1 1 2/2 100.0
9. 12. 2023 Skupina B BC Benešov 21 7 0 7/14 50.0
6. 1. 2024 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 12 5 0 2/3 66.7
7. 1. 2024 Skupina B Sokol Nusle 14 5 0 4/6 66.7
12. 1. 2024 Skupina C Basket Ostrava 7 2 1 0/0 0
13. 1. 2024 Skupina C Žabiny Brno B 17 5 2 1/4 25.0
14. 1. 2024 Skupina C K2 Prostějov 6 2 0 2/2 100.0
20. 1. 2024 Skupina B BK Brandýs n.L. 18 6 2 0/0 0
21. 1. 2024 Skupina B Pandy Čelákovice 10 2 2 0/0 0
27. 1. 2024 play-out C FASTAV Zlín 13 4 1 2/2 100.0
28. 1. 2024 play-out C K2 Prostějov 11 1 3 0/0 0
10. 2. 2024 Finálová skupina Pandy Čelákovice 17 7 1 0/0 0
17. 2. 2024 play-out C Sokol Hradec Králové B 20 6 1 5/6 83.3
18. 2. 2024 play-out C Sokol Hradec Králové B 6 3 0 0/0 0
24. 2. 2024 Finálová skupina OSK Olomouc 9 2 1 2/2 100.0
25. 2. 2024 Finálová skupina Žabiny Brno B 19 6 1 4/4 100.0
1. 3. 2024 play-out C Basket Vlamez 23 3 5 2/4 50.0
16. 3. 2024 Finálová skupina BK Strakonice 6 1 0 4/4 100.0
17. 3. 2024 Finálová skupina USK Praha B 9 3 1 0/0 0
23. 3. 2024 play-out C K2 Prostějov 4 0 1 1/2 50.0
24. 3. 2024 play-out C FASTAV Zlín 18 6 1 3/4 75.0
7. 4. 2024 Finálová skupina Pandy Čelákovice 17 8 0 1/2 50.0
Celkem 32 371 113 32 49/77 63.6
Průměr 32 11.6 3.5 1.0 1.5/2.4 63.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Pandy Čelákovice 4 0:00 11.0 4.3 0.0 0.8 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
Bižuterie Jablonec n.N. 4 0:00 9.5 4.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 1.0
SK Týniště nad Orlicí 3 0:00 12.7 5.7 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 1.0
BraU11G 6 0:00 6.2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.5
BC Kolín 2 0:00 18.5 5.5 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
FASTAV Zlín 3 0:00 11.0 3.7 0.0 0.7 0.0 1.7/2.0 83.3 3.0
KP Brno 2 0:00 16.5 5.0 0.0 1.0 0.0 3.5/7.0 50.0 2.5
BK Brandýs n.L. 3 0:00 11.0 2.7 0.0 1.7 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
BSK TJ Jičín 5 0:00 6.4 1.8 0.0 0.4 0.0 1.6/2.4 66.7 1.4
K2 Prostějov 4 0:00 7.5 1.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Bizoni Náchod 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BC Benešov 2 0:00 14.5 4.0 0.0 0.5 0.0 5.0/9.0 55.6 2.0
Žabiny Brno B 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Loko Trutnov "B" 3 0:00 9.3 4.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Hradec Králové B 3 0:00 9.3 3.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.0 83.3 1.3
KP Brno 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.0
Sokol Nusle 3 0:00 8.3 3.0 0.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 0.3
Loko Trutnov 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
BLNP 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BSK TJ Jičín 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
Basket Vlamez 1 0:00 23.0 3.0 0.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Sokol Hradec 7 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.1 87.5 0.7
Sokol Hradec 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 1.0
Žabiny Brno 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Loko Trutnov 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 -
OSK Olomouc 4 0:00 4.8 1.8 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Bizoni Náchod 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 -
Sokol Nová Paka 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Sokol H. Králové 4 0:00 4.3 1.0 0.0 0.3 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Žabiny Brno B 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BK Loko Trutnov 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.0
Sokol Hradec "B" 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
ŠBKSad U11G 8 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.1
SlaU11G 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Hradec 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 12.0 0.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Hradec "B" 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BVK Holice 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
FASTAV Zlín 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Basket Ostrava 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
OSK Olomouc 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
USK Praha B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
ŠSK Příb U12G 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Hradec Králové 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
Tygři Praha 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
BK Pardub 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 1 26:10 7.0 2.0 66.7 1.0 33.3 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
SK Bruntál 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sad U12G 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Královští Sokoli 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Strakonice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
K2 Prostějov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
K2 Prostějov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava 1 0:00 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
MČR 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Žabiny Brno 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Přelouč 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BSK TJ Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
AŠ MB U12 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
DBaK 1 22:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0