Barbora Havranová
Národnost
CZE
Ročník narození
2008 -
16 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
180 cm
Kariéra
Sezony
7
Zápasy
172
Procento vítězství
54.1%
Počet klubů
2
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- | VAL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019/20 mladší minižáci U12 - základní VPI | BK Studánka Pardubic | 16 | - | 1.6 | 0.7 | 0 | 0.2/0.3 | 75.0 | - | - |
2018/19 nejmladší minižáci U11 - sever | BK Studánka Pardubic | 4 | - | 3.0 | 1.5 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 mladší minižákyně U12 - základní | BK Studánka Pardubic | 3 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" | BK Stud.Pard.U11G | 6 | - | 0.3 | 0.2 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" | BK Stud.Pard.U11G | 6 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" | BK Stud.Pard.U11G | 3 | - | 2.7 | 0.3 | 0.7 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1" | BK Stud.Pard.U11G | 4 | - | 0.5 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina D | Studánka Pardubice | 2 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/1 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší minižáci U13 - jih | BK Studánka Pardubic | 14 | - | 0.7 | 0.4 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2019/20 starší minižáci U13 - jih 7-9 | BK Studánka Pardubic | 2 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2020/21 starší minižáci U13 - základní VPII | BK Studánka Pardubic | 4 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina D | Studánka Pardubice | 10 | - | 4.4 | 2 | 0.1 | 0.1/0.8 | 12.5 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina D | Studánka Pardubice | 5 | - | 1.2 | 0.4 | 0 | 0.4/1.2 | 33.3 | - | - |
2021/22 kadetky U17 - skupina B | Studánka Pardubice | 1 | - | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2021/22 starší žákyně U15 - liga B | Studánka Pardubice | 6 | - | 2.3 | 1.2 | 0 | 0/0.3 | 0.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - extraliga B | Studánka Pardubice | 13 | - | 2.8 | 1.3 | 0 | 0.2/0.3 | 50.0 | - | - |
2021/22 mladší žákyně U14 - MČR | Studánka Pardubice | 2 | - | 0.0 | 0 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina C | Studánka Pardubice | 9 | - | 4.8 | 1.9 | 0.2 | 0.3/1 | 33.3 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina B | Studánka Pardubice | 10 | - | 1.4 | 0.7 | 0 | 0/0.2 | 0.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - extraliga B | Studánka Pardubice | 12 | - | 2.0 | 0.9 | 0 | 0.2/0.4 | 40.0 | - | - |
2022/23 kadetky U17 - finálová skupina | Studánka Pardubice | 5 | - | 1.6 | 0.6 | 0 | 0.4/0.4 | 100.0 | - | - |
2022/23 starší žákyně U15 - MČR | Studánka Pardubice | 3 | 4.3 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | -1.3 |
2023/24 kadetky U17 - Skupina B | Studánka Pardubice | 8 | - | 3.3 | 1.6 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2023/24 juniorky U19 - Skupina C | Studánka Pardubice | 11 | - | 2.7 | 1 | 0.1 | 0.5/1.1 | 41.7 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - skupina B | Loko Trutnov | 5 | 14.6 | 2.0 | 0.8 /3.4 | 0 | 0.4/0.4 | 100.0 | 1.2 | -0.8 |
2023/24 juniorky U19 - play-out C | Studánka Pardubice | 4 | - | 1.5 | 0.8 | 0 | 0/0 | 0.0 | - | - |
2023/24 kadetky U17 - Finálová skupina | Studánka Pardubice | 4 | - | 0.3 | 0 | 0 | 0.3/1 | 25.0 | - | - |
Průměr za kariéru | 15.6 | 0.5 | 2.0 | 0.9 | 0.0 | 0.1/0.4 | 46.4 | 1.1 | 0.0 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Rekord | Hodnota rekordu | Tým | Datum |
---|---|---|---|
1B body | 2 | ŠBK P-H Sadská | 20. 1. 2024 |
2B body | 4 | BC Kolín | 18. 11. 2023 |
3B body | 1 | BK Frýdek-Místek | 2. 12. 2023 |
Obranné doskoky | 2 | BSK TJ Jičín | 21. 1. 2024 |
Útočné doskoky | 3 | BSK TJ Jičín | 21. 1. 2024 |
Doskoky celkem | 5 | BSK TJ Jičín | 21. 1. 2024 |
Body | 8 | BC Kolín | 18. 11. 2023 |
Užitečnost | 4 | ŠBK P-H Sadská | 20. 1. 2024 |
Asistence | 1 | BSK TJ Jičín | 21. 1. 2024 |
Kariérní rekord
Rekord | Hodnota rekordu | Soupeř | Datum | Sezóna |
---|---|---|---|---|
1B body | 3 | TJ Svitavy | 15. 12. 2019 | 2019/20 |
2B body | 6 | BC Benešov | 27. 11. 2021 | 2021/22 |
3B body | 2 | BaŘíč U11G | 22. 2. 2020 | 2019/20 |
Obranné doskoky | 2 | BSK TJ Jičín | 21. 1. 2024 | 2023/24 |
Útočné doskoky | 3 | BSK TJ Jičín | 21. 1. 2024 | 2023/24 |
Doskoky celkem | 5 | BSK TJ Jičín | 21. 1. 2024 | 2023/24 |
Body | 15 | BC Benešov | 27. 11. 2021 | 2021/22 |
Užitečnost | 4 | ŠBK P-H Sadská | 20. 1. 2024 | 2023/24 |
Asistence | 1 | Sokol H. Králové | 5. 12. 2023 | 2023/24 |
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. 9. 2023 | Skupina C | Basket Ostrava | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
30. 9. 2023 | skupina B | KP Brno | 11:52 | 2 | 1 | 100.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 10. 2023 | Skupina C | FASTAV Zlín | 0:00 | 3 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
4. 11. 2023 | Skupina B | Pandy Čelákovice | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
3. 11. 2023 | Skupina C | Sokol Hradec Králové B | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
5. 11. 2023 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
14. 11. 2023 | skupina B | Sokol H. Králové | 13:01 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
18. 11. 2023 | Skupina B | BC Kolín | 0:00 | 8 | 4 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | Skupina B | BC Kolín | 0:00 | 4 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
24. 11. 2023 | Skupina C | Sokol Hradec Králové B | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
1. 12. 2023 | Skupina C | BK Frýdek-Místek | 0:00 | 6 | 2 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/3 | 66.7 |
2. 12. 2023 | Skupina C | BK Frýdek-Místek | 0:00 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 0.0 | 0/0 | 0 |
5. 12. 2023 | skupina B | Sokol H. Králové | 19:12 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
16. 12. 2023 | Skupina C | Basket Vlamez | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
17. 12. 2023 | Skupina C | FASTAV Zlín | 0:00 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/4 | 25.0 |
6. 1. 2024 | Skupina B | Bižuterie Jablonec n.N. | 0:00 | 6 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Skupina B | Sokol Nusle | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
12. 1. 2024 | Skupina C | Basket Ostrava | 0:00 | 7 | 3 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/3 | 33.3 |
13. 1. 2024 | Skupina C | Žabiny Brno B | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
14. 1. 2024 | Skupina C | K2 Prostějov | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | Skupina B | BK Brandýs n.L. | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | skupina B | ŠBK P-H Sadská | 4:49 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 2/2 | 100.0 |
21. 1. 2024 | skupina B | BSK TJ Jičín | 23:34 | 6 | 3 | 37.5 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | Skupina B | Pandy Čelákovice | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | play-out C | FASTAV Zlín | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
10. 2. 2024 | Finálová skupina | Pandy Čelákovice | 0:00 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 1/2 | 50.0 |
24. 2. 2024 | Finálová skupina | OSK Olomouc | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
25. 2. 2024 | Finálová skupina | Žabiny Brno B | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
2. 3. 2024 | play-out C | BK Frýdek-Místek | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
1. 3. 2024 | play-out C | Basket Vlamez | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
17. 3. 2024 | Finálová skupina | USK Praha B | 0:00 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/2 | 0.0 |
24. 3. 2024 | play-out C | FASTAV Zlín | 0:00 | 2 | 1 | 0.0 | 0 | 0.0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 32 | 72:28 | 73 | 31 | 182.4 | 1 | 33.3 | 8/18 | 44.4 | |
Průměr | 32 | 2:15 | 2.3 | 1.0 | 182.4 | 0.0 | 33.3 | 0.3/0.6 | 44.4 |
Soupeř | Z | Min. | B | 2B | 2B % | 3B | 3B % | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BSK TJ Jičín | 5 | 4:42 | 3.2 | 1.6 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.8 |
BC Benešov | 2 | 0:00 | 7.5 | 3.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.5 |
BSK TJ Jičín | 2 | 0:00 | 7.0 | 2.5 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.5 |
Sokol H. Králové | 4 | 0:00 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3/1.5 | 16.7 | 1.0 |
BC Kolín | 2 | 0:00 | 6.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 4.0 |
BK Frýdek-Místek | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.5 |
KP Brno | 2 | 0:00 | 5.5 | 2.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
BK Frýdek-Místek | 3 | 0:00 | 3.0 | 0.7 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.7/1.0 | 66.7 | 1.0 |
FASTAV Zlín | 4 | 0:00 | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 3.5 |
Sokol Nusle | 3 | 0:00 | 2.7 | 1.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.7 |
OSK Olomouc | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK NAPOS Vysoká n.L | 2 | 0:00 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BaŘíč U11G | 2 | 0:00 | 4.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Basket Ostrava | 2 | 0:00 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 2.5 |
SK Bruntál | 2 | 0:00 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 2.0 |
Loko Trutnov | 3 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.7 |
Bižuterie Jablonec n.N. | 3 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.7 | 0.0 | 1.3 |
K2 Prostějov | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Brandýs n. L. | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BK Brandýs n.L. | 4 | 0:00 | 1.5 | 0.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.8 |
SBŠ Ostrava | 2 | 0:00 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Pandy Čelákovice | 3 | 0:00 | 1.7 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3/0.7 | 50.0 | 1.3 |
KP Brno | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
FASTAV Zlín | 1 | 0:00 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 |
Královští Sokoli | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Sokol Hradec Králové B | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BVK Holice | 4 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
OSK Olomouc | 3 | 0:00 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.7 |
Basket Vlamez | 2 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
K2 Prostějov | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
BK Strakonice | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BraU11G | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Žabiny Brno B | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
ŠBK P-H Sadská | 1 | 4:49 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | - |
K2 Prostějov | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Žabiny Brno | 1 | 0:00 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
SBŠ Ostrava | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.5 |
Sokol Hradec | 2 | 0:00 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
KP Brno | 1 | 11:52 | 2.0 | 1.0 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
Sokol H. Králové | 2 | 16:06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
OSK Olomouc | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Strakonice | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Žabiny Brno B | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
USK Praha | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Loko Trutnov | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Tygři Praha | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Sokol H. Králové | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Žabiny Brno | 3 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.7 |
Sokol Hradec | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
SlaU11G | 5 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
BK Pardub | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Královští Sokoli | 2 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BVK Holice | 3 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.3 |
USK Praha B | 1 | 0:00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |