Alžběta Brzoňová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
167 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
226
Procento vítězství
68.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 12 - 0.7 0.3 0 0.2/0.3 50.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BŠ Pha U12 (mix) 8 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 16 - 2.1 1 0 0.1/0.2 66.7 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 19 - 2.3 1 0 0.3/1.4 23.1 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 4 - 4.8 2.3 0 0.3/1.5 16.7 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 4 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 4 - 0.3 0 0 0.3/0.5 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 20 - 4.6 2.2 0 0.3/1.2 20.8 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - F - 1.-4. místo BŠ-Tygři Praha 9 - 0.2 0.1 0 0/0.7 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BŠ-Tygři Praha 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13(mix)(ms 6 - 2.7 1 0 0.7/2 33.3 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" BŠPhaU12B 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" BŠPhaU12B 2 - 7.5 3.5 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 14 - 5.1 2.4 0 0.4/1.6 27.3 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 BŠPhaU12B 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 B BŠPhaU12B 2 - 3.0 1.5 0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BŠ Tygři Praha B 9 - 5.0 2.2 0 0.6/1.8 31.3 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 4.7 2.1 0 0.4/0.9 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. B BŠ Tygři Praha B 10 - 2.7 1.3 0 0.1/0.6 16.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B Slovan Litoměřice 14 - 2.9 1.4 0 0.1/0.4 16.7 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D Tygři Praha 12 - 8.9 4.3 0 0.3/0.8 30.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Slovan Litoměřice 5 - 1.2 0.6 0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Tygři Praha 7 - 5.1 2.3 0 0.6/1.6 36.4 - -
2020/21 kadetky U17 - Skupina A Tygři Praha B 2 - 5.0 2.5 0 0/1 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Tygři Praha 2 13.5 3.5 1.5 /4.5 0 0.5/1 50.0 3.0 -4.0
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo Tygři Praha 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Tygři Praha 3 8.0 2.7 1.3 /2 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2021/22 kadetky U17 - skupina B Tygři Praha B 6 - 7.3 3.3 0.2 0.2/1.2 14.3 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina Tygři Praha 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B Tygři Praha B 1 - 14.0 7 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 28.1 0.2 3.4 1.6 0.0 0.2/0.8 72.9 1.0 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BC Kolín 9. 1. 2022
2B body 8 Sokol H. Počernice 13. 11. 2021
3B body 1 K2 Prostějov 15. 1. 2022
Obranné doskoky 1 Studánka Pardubice 19. 6. 2021
Útočné doskoky 1 Loko Trutnov 10. 10. 2021
Doskoky celkem 2 Loko Trutnov 10. 10. 2021
Body 16 Sokol H. Počernice 13. 11. 2021
Užitečnost 6 Loko Trutnov 10. 10. 2021
Asistence 2 Loko Trutnov 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 3 Pas MB U14 22. 9. 2018 2018/19
2B body 10 Studánka Pardubice 20. 10. 2019 2019/20
3B body 1 Studánka Pardubice 8. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 1 DBaK 19. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 Loko Trutnov 10. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 2 Loko Trutnov 10. 10. 2021 2021/22
Body 21 Studánka Pardubice 20. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 6 Loko Trutnov 10. 10. 2021 2021/22
Asistence 2 Loko Trutnov 10. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina B DBaK 9:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina B Studánka Pardubice 17:37 7 3 33.3 0 0.0 1/2 50.0
25. 6. 2021 2. kolo K2 Prostějov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 10. 2021 skupina B Basket Slovanka B 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0
9. 10. 2021 základní část Sokol H. Králové 2:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 základní část Loko Trutnov 15:49 8 4 66.7 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Sluneta Ústí n.L. 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina B Studánka Pardubice 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina A Sokol Kladno 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina B ASK Lovosice 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 11. 2021 skupina B Sokol H. Počernice 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina B Sokol H. Počernice 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/1 0.0
8. 1. 2022 skupina B Studánka Pardubice 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina B BC Kolín 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/4 25.0
15. 1. 2022 finálová skupina K2 Prostějov 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
22. 1. 2022 základní část ŠBK P-H Sadská 6:06 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 1. 2022 play-out B BK Brandýs n.L. 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 18 51:51 89 40 266.7 2 66.7 3/11 27.3
Průměr 18 2:52 4.9 2.2 266.7 0.1 66.7 0.2/0.6 27.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 8 0:00 4.0 1.9 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 0.8
Studánka Pardubice 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 0.7
USK Praha 9 0:00 3.1 1.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 0.6
USK Praha 5 0:00 5.2 2.4 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.8
BA Sparta 7 0:00 3.6 1.7 0.0 0.0 0.0 0.1/1.0 14.3 1.4
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 3.0
BA Sparta Praha 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.7 0.0 3.0
BC Kolín 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Studánka Pardubice 3 5:52 6.7 2.7 88.9 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Sokol H. Počernice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
HB Basket 6 0:00 3.2 1.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 55.6 1.3
Basket Slovanka 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 5 0:00 3.0 1.4 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.4
BK Brandýs n.L. 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.0 66.7 1.3
BA Sparta 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Basket Slovanka 6 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.8
ASK Lovosice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
HB Basket Praha 10 0:00 1.1 0.5 0.0 0.0 0.0 0.1/1.8 5.6 1.2
Kol U12B 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK Praha 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Nusle 6 0:00 1.7 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Loko Trutnov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Loko Trutnov 1 15:49 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK B 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Měl U13B 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 3.5
K2 Prostějov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Kralupy junior 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
K2 Prostějov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Basket Slovanka B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Loko K. Vary 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK M. Lázně 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BANymU12 3 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
USK Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
K2 Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 2:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 1 9:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bra U12G 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Pod U13B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod U12G 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
K2 Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 6:06 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bol U12B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5