Adéla Stindlová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BSK TJ Jičín
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
292
Procento vítězství
64%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižáci U11 - skupina C - 5x5 BSK TJ Jičín 9 - 1.6 0.7 0 0.2/0.7 33.3 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play off 1.kolo BSK TJ Jičín 4 - 2.5 1.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 3.5 1.3 0 1/1.3 80.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Play-off 2.kolo BSK TJ Jičín 4 - 1.0 0.5 0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 7.-9.místo BSK TJ Jičín 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BSK Continental TJ Jičín 8 - 8.8 3.9 0 1/2.5 40.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 BSK Continental TJ J 5 - 3.6 1.6 0 0.4/0.4 100.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 2 - 1.0 0.5 0 0/2 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 3.7 1 0 1.7/3.7 45.5 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - finále BSK Continental TJ Jičín 2 - 9.0 4.5 0 0/1 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o 5.- 7.místo BSK Continental TJ J 2 - 4.5 2 0 0.5/3 16.7 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK Continental TJ Jičín 10 - 8.6 3.8 0 1/4.2 23.8 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní BSK Continental TJ Jičín 12 - 17.1 8 0 1.1/3.3 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 6 - 5.5 2.5 0 0.5/2.7 18.8 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 13.3 6.5 0 0.3/4 6.3 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Final Four BSK Continental TJ Jičín 2 - 17.0 8.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Final Four BSK Continental TJ Jičín 2 - 8.0 3 0 2/3 66.7 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP II BSK TJ Jičín 16 - 9.3 4.2 0 0.9/2.1 42.4 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP II BSK TJ JIčín 18 - 13.1 6.4 0 0.3/2 16.7 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín - kval 4 - 7.5 3.5 0 0.5/2 25.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 4 - 16.0 7.5 0 1/4.3 23.5 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" BSK Jič.U13 5 - 7.6 3.2 0 1.2/4.6 26.1 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 BSK Jič.U13 5 - 6.4 3.2 0 0/1.2 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BSK Jičín 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - VPII 1-4 o 11.- 13.misto BSK TJ JIčín 2 - 11.0 4.5 0 2/4 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - skupina VPI BSK TJ Jičín 26 - 9.9 4.6 0 0.7/2.2 32.8 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín - kval 6 - 9.7 4.3 0 1/1.5 66.7 - -
2018/19 mladší žáci U14 - základní BSK Continental TJ J 5 - 7.8 3.6 0 0.6/1.2 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D BSK Jičín 7 - 7.4 3.4 0 0.6/1.1 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B BSK Jičín 12 - 9.1 3.8 0 1.4/3.3 43.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - o 9.-12.místo BSK Continental TJ J 2 - 3.0 1.5 0 0/2 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPI o 5.-8.místo BSK TJ Jičín 1 - 13.0 6 0 1/6 16.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPI o 5.místo BSK TJ Jičín 1 - 20.0 10 0 0/2 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BSK Jičín 3 - 4.3 1 0 2.3/5.7 41.2 2.7 -1.7
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BSK Jičín 2 - 8.0 2.5 0 3/5 60.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 12 - 9.8 4.1 0 1.6/2.5 63.3 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina C BSK Jičín 10 - 21.2 9.6 0 2/4 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 7 - 8.4 3.6 0 1.3/2.4 52.9 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BSK Jičín 6 - 12.5 5.7 0 1.2/3.5 33.3 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C BSK TJ Jičín 2 - 10.0 3.5 0 3/4 75.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 16 22.1 5.5 2.1 /5.4 0.2 0.8/0.9 86.7 2.0 6.9
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 12 - 14.5 6.6 0.1 1.1/2 54.2 - -
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina BSK TJ Jičín 8 - 12.1 5 0 2.1/4 53.1 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR Sokol H. Králové 3 15.7 1.3 0.7 /3 0 0/0 0.0 2.0 1.3
2022/23 juniorky U19 - skupina B Loko Trutnov 3 14.0 3.7 1.3 /4 0 1/2 50.0 1.0 1.3
2022/23 kadetky U17 - skupina B Sokol H. Králové 7 18.9 7.3 2.3 /6 0.6 1/2.3 43.8 2.9 6.1
Průměr za kariéru 36.3 2.0 9.2 4.1 0.0 0.9/2.4 202.7 1.7 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Loko Trutnov 12. 11. 2022
2B body 7 Loko Trutnov 12. 11. 2022
3B body 1 Žabiny Brno 8. 10. 2022
Obranné doskoky 6 Loko Trutnov 10. 11. 2022
Útočné doskoky 3 BA Sparta Praha 16. 10. 2022
Doskoky celkem 8 Loko Trutnov 10. 11. 2022
Body 16 Loko Trutnov 12. 11. 2022
Užitečnost 10 Basket Ostrava 22. 10. 2022
Asistence 2 KP Brno 9. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 ŠBK P-H Sadská 28. 9. 2019 2019/20
2B body 14 B. Jablonec n. N. 22. 9. 2019 2019/20
3B body 1 Sokol H. Počernice 9. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 Loko Trutnov 10. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 Basket Slovanka 9. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 9 Basket Slovanka 9. 1. 2022 2021/22
Body 30 B. Jablonec n. N. 22. 9. 2019 2019/20
Užitečnost 16 Loko Trutnov 24. 3. 2022 2021/22
Asistence 3 SBŠ Ostrava 19. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina B ŠBK P-H Sadská 21:19 6 1 20.0 1 50.0 1/2 50.0
8. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 16:23 5 1 25.0 1 50.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B KP Brno 19:12 2 1 20.0 0 0.0 0/4 0.0
16. 10. 2022 skupina B BA Sparta Praha 22:32 9 4 50.0 0 0.0 1/4 25.0
22. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 16:37 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 18:16 9 2 28.6 1 50.0 2/4 50.0
22. 10. 2022 Skupina B BC Benešov 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/4 25.0
23. 10. 2022 Skupina B Sojky Pelhřimov 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B K2 Prostějov 8:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 10:16 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
10. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 21:08 8 2 28.6 1 50.0 1/2 50.0
12. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 19:31 16 7 63.6 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 12 174:09 82 28 51.9 5 38.5 11/26 42.3
Průměr 12 14:30 6.8 2.3 51.9 0.4 38.5 0.9/2.2 42.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK NAPOS Vysoká n.L. 5 0:00 10.0 4.8 0.0 0.0 0.0 0.4/1.4 28.6 1.2
SLUNETA Ústí nad Labem 3 0:00 16.7 6.7 0.0 0.0 0.0 3.3/6.3 52.6 2.3
Loko Trutnov 4 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
USK Praha 4 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.8
Loko Trutnov 3 0:00 15.3 7.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.7
TJ Svitavy 4 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Loko Trutnov 4 0:00 11.3 5.3 0.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 2.3
Sokol H. Králové B 4 0:00 10.8 5.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.5
BK Studánka Pardubic 4 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BK Přelouč 2 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 1.5
BC Kolín 2 0:00 18.0 8.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Hradec "B" 4 0:00 8.8 3.5 0.0 0.0 0.0 1.8/3.0 58.3 2.0
Loko Trutnov 4 20:38 8.8 3.0 52.2 0.5 40.0 1.3/1.5 83.3 2.8
ADFORS Basket Litomy 4 0:00 8.5 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.5
Pod U13G(ms) 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.5 35.7 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Nová Paka 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Nová Paka 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.5 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BK Havířov 2 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Basket Slovanka B 1 0:00 24.0 11.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
KMČR 6 0:00 4.0 1.2 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 1.2
BK Skuteč 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Sokol Hradec Králové 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 2.0
DBaK 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 1.5
USK Praha 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
STRABAG Zlín 1 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
Tygři Praha B 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sokol Hradec 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.8 18.2 1.0
BK Levhartice Chomutov 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
MČR 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
SBŠ Ostrava 2 21:23 8.5 2.0 25.0 1.0 66.7 1.5/3.0 50.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
Sokol Hradec 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/3.0 11.1 2.3
Basket Ostrava 2 19:45 8.0 3.5 46.7 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Žabiny Brno 2 21:55 7.5 2.0 50.0 0.5 50.0 2.0/2.0 100.0 2.5
ŠBK P-H Sadská 2 22:43 7.0 2.5 35.7 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BC Benešov 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
HB Basket 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
KP Brno 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 3.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 2.3
OSK Olomouc 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
Sokol PP Hradec Králové 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov 3 23:56 3.3 1.7 27.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BA Sparta 2 9:41 4.5 1.5 60.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 1 22:32 9.0 4.0 50.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Nobiles 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Basket Slovanka 2 28:39 4.0 1.5 23.1 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Žabiny Brno B 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
HB Basket 1 20:07 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
TJ Sokol Nusle 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Hradec 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sojky Pelhřimov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
KP Brno 2 20:21 2.5 1.0 16.7 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
K2 Prostějov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol PP Hradec Králové 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Strakonice 1 17:21 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Tygři Praha 2 16:31 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 17:57 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Pce 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 10:16 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
K2 Prostějov 1 8:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0