Natálie Flaxová

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 15 let
Aktuální klub
BSK TJ Jičín
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
295
Procento vítězství
61%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - o 7.-9.místo BSK TJ Jičín 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní 5x5 BSK Continental TJ Jičín "B" 7 - 3.0 1.1 0 0.7/2.6 27.8 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - základní 5x5 BSK Continental TJ J 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 2.5 0.8 0 0.8/1.7 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK Continental TJ Jičín 11 - 1.9 0.8 0 0.3/1.6 16.7 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní BSK Continental TJ Jičín 10 - 13.6 6 0 1.6/3.6 44.4 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 6 - 1.7 0.7 0 0.3/1.5 22.2 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 4 - 7.0 3.3 0 0.5/2.8 18.2 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Final Four BSK Continental TJ Jičín 2 - 7.5 3.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Final Four BSK Continental TJ Jičín 2 - 6.0 2.5 0 1/1 100.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP II BSK TJ Jičín 8 - 1.9 0.9 0 0.1/0.8 16.7 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - skupina VP II BSK TJ JIčín 17 - 9.0 4.1 0 0.8/3 25.5 - -
2017/18 nejmladší minižáci U11 - skupina sever BSK TJ Jičín 12 - 17.3 8.2 0 0.9/3 30.6 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín - kval 4 - 4.0 1.5 0 1/3 33.3 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 4 - 17.0 8 0 1/2.5 40.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - základní KMČR 6 - 8.5 3.5 0 1.5/4 37.5 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "B" BSK Jič.U13 4 - 4.3 2 0 0.3/0.5 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G B1 BSK Jič.U13 4 - 4.5 2.3 0 0/0.3 0.0 - -
2017/18 mladší minižáci U12 - VPII 1-4 o 11.- 13.misto BSK TJ JIčín 2 - 15.0 7 0 1/1.5 66.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - skupina VPI BSK TJ Jičín 26 - 7.0 3 0 1/2.8 34.2 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín - kval 6 - 2.7 1.3 0 0/1.2 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 6 - 15.7 7.2 0 1.3/4 33.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - základní BSK Continental TJ J 4 - 2.3 0.8 0 0.8/2.5 30.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - skupina VPII BSK TJ JIčín 6 - 17.2 8 0 1.2/1.7 70.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina D BSK Jičín 6 - 7.8 3.3 0 1.2/2.7 43.8 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B BSK Jičín 14 - 3.3 1.5 0 0.3/1.4 20.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII play-off BSK TJ JIčín 2 - 14.0 7 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII final four BSK TJ JIčín 1 - 18.0 8 0 2/2 100.0 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII finále BSK TJ JIčín 1 - 19.0 9 0 1/6 16.7 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPI o 5.-8.místo BSK TJ Jičín 1 - 14.0 7 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPI o 5.místo BSK TJ Jičín 1 - 16.0 8 0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BSK Jičín 3 - 7.7 2.7 0 2.3/4 58.3 3.0 3.0
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BSK Jičín 2 - 3.5 1.5 0 0.5/2 25.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 11 - 6.4 2.7 0 0.9/1.8 50.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina C BSK Jičín 7 - 17.0 7.7 0 1.6/2.7 57.9 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever BSK TJ Jičín 8 - 12.3 5.6 0 1/2.5 40.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 4 - 7.0 2.8 0 1.5/2 75.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BSK Jičín 6 - 10.5 4.3 0.2 1.3/3 44.4 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever 1-3 BSK TJ Jičín 1 - 10.0 5 0 0/0 0.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 6 - 17.7 5.7 1.3 2.3/3.7 63.6 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina D BSK Jičín 2 - 20.5 6 1.5 4/6.5 61.5 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 2 - 10.5 5 0 0.5/2.5 20.0 - -
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo BSK TJ Jičín 2 - 5.5 2.5 0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 11 - 10.5 4.3 0.2 1.4/1.7 78.9 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C BSK TJ Jičín 9 - 21.9 8.2 1.2 1.8/3.1 57.1 - -
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga B BSK TJ Jičín 14 - 15.8 4.7 1.5 1.9/2.9 63.4 - -
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina BSK TJ Jičín 6 - 8.8 3.3 0.5 0.7/0.7 100.0 - -
2022/23 kadetky U17 - skupina B Sokol H. Králové 7 19.6 8.1 2.1 /5.3 1 0.9/1.4 60.0 1.6 6.3
Průměr za kariéru 32.3 0.5 9.2 3.8 0.2 1.0/2.3 207.3 2.0 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BC Benešov 22. 10. 2022
2B body 6 KP Brno 9. 10. 2022
3B body 4 SBŠ Ostrava 23. 10. 2022
Obranné doskoky 5 KP Brno 9. 10. 2022
Útočné doskoky 5 KP Brno 9. 10. 2022
Doskoky celkem 10 KP Brno 9. 10. 2022
Body 16 KP Brno 9. 10. 2022
Užitečnost 17 KP Brno 9. 10. 2022
Asistence 2 Loko Trutnov 10. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol H. Králové 5. 12. 2021 2021/22
2B body 15 BK Studánka Pardubic 26. 1. 2019 2018/19
3B body 5 Žabiny Brno 16. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 5 KP Brno 9. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 KP Brno 9. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 10 KP Brno 9. 10. 2022 2022/23
Body 35 BK Brandýs n. L. 20. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 17 KP Brno 9. 10. 2022 2022/23
Asistence 2 Loko Trutnov 10. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina B ŠBK P-H Sadská 21:24 11 4 57.1 1 20.0 0/0 0
25. 9. 2022 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 19:42 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B KP Brno 21:52 16 6 54.5 1 25.0 1/4 25.0
22. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 15:07 3 0 0.0 1 33.3 0/0 0
23. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 21:52 13 0 0.0 4 80.0 1/2 50.0
22. 10. 2022 Skupina B BC Benešov 0:00 16 5 0.0 1 0.0 3/5 60.0
10. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 17:18 5 1 25.0 0 0.0 3/3 100.0
12. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 19:37 7 3 60.0 0 0.0 1/1 100.0
12. 11. 2022 Skupina B Studánka Pardubice 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2022 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
Celkem 11 136:52 99 30 81.1 10 43.5 9/15 60.0
Průměr 11 12:26 9.0 2.7 81.1 0.9 43.5 0.8/1.4 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK NAPOS Vysoká n.L. 6 0:00 13.8 6.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 41.7 2.2
BK Studánka Pardubic 5 0:00 15.8 7.2 0.0 0.0 0.0 1.4/4.2 33.3 2.4
Sokol H. Králové 4 0:00 18.5 5.3 0.0 1.5 0.0 3.5/4.5 77.8 1.8
BK Brandýs n. L. 3 0:00 20.7 7.3 0.0 1.3 0.0 2.0/3.0 66.7 2.3
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 14.0 4.5 0.0 1.3 0.0 1.3/2.3 55.6 3.8
Sokol Hradec Králové 7 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.1/3.7 30.8 1.6
Loko Trutnov 6 0:00 9.0 4.2 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 3.7
BK Bizoni Náchod 2 0:00 25.0 11.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
KMČR 9 0:00 5.4 2.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.4 38.5 1.3
BK NAPOS Vysoká n.L. 4 0:00 12.3 5.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.5 21.4 3.3
Loko Trutnov 4 0:00 12.3 5.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.0
FM 2 0:00 22.0 8.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
Sokol H. Králové B 4 0:00 9.5 3.3 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Sokol Hradec 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 2.0
Sokol Hradec 5 0:00 7.2 3.2 0.0 0.0 0.0 0.8/2.4 33.3 1.4
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
BK NAPOS Vysoká n.L 2 0:00 16.5 7.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
TJ Loko Krnov 2 0:00 16.0 6.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Královští Sokoli 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Hradec 7 0:00 4.3 1.4 0.0 0.0 0.0 1.4/3.9 37.0 2.0
Sokol Nová Paka 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.0
K2 Prostějov 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.5 45.5 3.5
TJ Svitavy 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 2.3
SBŠ Ostrava 2 0:00 14.0 4.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
Žabiny Brno 2 0:00 14.0 0.5 0.0 3.5 0.0 2.5/5.0 50.0 3.5
OSK Olomouc 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
USK Praha 3 0:00 7.7 2.7 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 2.7
Sokol Hradec "B" 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.5
Studánka Pardubice 1 0:00 22.0 6.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 -
Studánka Pardubice 1 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 20.0 7.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
ADFORS Basket Litomy 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
Bižuterie Jablonec n.N. 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Přelouč 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Tygři Praha B 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
Basket Slovanka B 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
KP Brno 1 21:52 16.0 6.0 54.5 1.0 25.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
STRABAG Zlín 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Studánka Pardubice 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
DBaK 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 5.0
SBŠ Ostrava 1 21:52 13.0 0.0 0.0 4.0 80.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Havířov 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
MČR 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 28.6 0.8
Loko Trutnov 2 18:27 6.0 2.0 44.4 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Loko Trutnov 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 3.0
USK Praha 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.3
HB Basket 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 1 21:24 11.0 4.0 57.1 1.0 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Nobiles 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
KP Brno 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
BA Sparta Praha 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BK Klatovy 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Levhartice Chomutov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
Žabiny Brno 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
TJ Sokol Nusle 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
K2 Prostějov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Pod U13G(ms) 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Basket Ostrava 1 15:07 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno 1 19:42 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 1.0