Nikola Kubínová

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 16 let
Aktuální klub
BSK TJ Jičín
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
178
Procento vítězství
70.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 starší minižáci U13 - skupina VPI BSK TJ Jičín 26 - 3.8 1.7 0.0 0 0.0 0.3/1.2 21.9 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - základní BSK Continental TJ Jičín - kval 6 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - základní BSK TJ Jičín - kval 6 - 9.7 4.2 0.0 0 0.0 1.3/3.8 34.8 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - skupina VPII BSK TJ JIčín 12 - 17.2 7.9 0.0 0 0.0 1.3/3.2 42.1 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII play-off BSK TJ JIčín 2 - 19.0 9 0.0 0 0.0 1/1.5 66.7 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII final four BSK TJ JIčín 1 - 22.0 10 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - -
2018/19 mladší minižáci U12 - VPII finále BSK TJ JIčín 1 - 13.0 6 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPI o 5.-8.místo BSK TJ Jičín 1 - 15.0 7 0.0 0 0.0 1/1 100.0 - -
2018/19 starší minižáci U13 - VPI o 5.místo BSK TJ Jičín 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BSK Jičín 3 - 3.0 1.3 100.0 0 0.0 0.3/3.7 9.1 2.0 -2.3
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo BSK Jičín 2 - 2.0 0 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 11 - 5.6 2.1 0.0 0.1 0.0 1.2/2.9 40.6 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina C BSK Jičín 9 - 15.7 6.9 0.0 0 0.0 1.9/4.8 39.5 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever BSK TJ Jičín 12 - 12.2 5.2 0.0 0.2 0.0 1.3/3 44.4 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. B BSK TJ Jičín 4 - 10.3 3.5 0.0 0 0.0 3.3/7.3 44.8 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BSK Jičín 6 - 14.7 5.8 0.0 0 0.0 3/6.8 43.9 - -
2019/20 starší minižáci U13 - sever 1-3 BSK TJ Jičín 1 - 10.0 3 0.0 0 0.0 4/9 44.4 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B BSK TJ Jičín 6 - 19.7 6.8 0.0 0.3 0.0 5/10.7 46.9 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina D BSK Jičín 2 - 23.5 8.5 0.0 1 0.0 3.5/6 58.3 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 2 - 13.0 6 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo BSK TJ Jičín 2 - 21.0 10 0.0 0 0.0 1/3.5 28.6 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BSK TJ Jičín 11 - 16.1 6.6 0.0 0.2 0.0 2.3/3.6 62.5 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C BSK TJ Jičín 9 - 22.2 9.3 0.0 0.2 0.0 2.9/4.7 61.9 - -
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga B BSK TJ Jičín 8 - 18.9 7.1 0.0 0.4 0.0 3.5/4.8 73.7 - -
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina BSK TJ Jičín 8 - 12.5 4.6 0.0 0.3 0.0 2.5/4.9 51.3 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina B Sokol H. Králové 12 20.3 5.5 1.9 /4.6 41.8 0.3 21.1 0.7/1.6 42.1 1.6 5.9
2022/23 kadetky U17 - skupina B Sokol H. Králové 12 20.5 11.7 3.8 /7.3 52.9 0.8 26.3 1.5/3 50.0 0.8 15.2
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A Sokol H. Králové 2 22.0 9.0 4 /8 50.0 0 0.0 1/1 100.0 - 13.0
Průměr za kariéru 35.6 3.0 11.5 4.7 48.9 0.2 9.5 1.6/3.5 273.2 1.3 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 K2 Prostějov 6. 11. 2022
2B body 7 KP Brno 9. 10. 2022
3B body 3 KP Brno 7. 1. 2023
Obranné doskoky 8 Žabiny Brno 8. 1. 2023
Útočné doskoky 6 SBŠ Ostrava 21. 1. 2023
Doskoky celkem 10 KP Brno 7. 1. 2023
Body 20 Loko Trutnov 12. 11. 2022
Užitečnost 27 KP Brno 7. 1. 2023
Asistence 6 ŠBK P-H Sadská 11. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol H. Králové 16. 10. 2021 2021/22
2B body 14 BK Ústí nad Orlicí 20. 10. 2018 2018/19
3B body 3 KP Brno 7. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 8 Levhartice Chomutov 29. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 6 SBŠ Ostrava 21. 1. 2023 2022/23
Doskoky celkem 10 KP Brno 7. 1. 2023 2022/23
Body 31 Slovan Varnsdorf 14. 12. 2019 2019/20
Užitečnost 27 KP Brno 7. 1. 2023 2022/23
Asistence 6 ŠBK P-H Sadská 11. 1. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina B ŠBK P-H Sadská 24:14 12 4 40.0 1 25.0 1/4 25.0
28. 9. 2022 skupina B Loko Trutnov 16:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B BK Havířov 20:18 15 7 53.8 0 0.0 1/3 33.3
2. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 17:36 11 4 66.7 1 100.0 0/1 0.0
8. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 22:57 13 6 75.0 0 0.0 1/3 33.3
9. 10. 2022 skupina B KP Brno 24:37 18 7 87.5 1 50.0 1/3 33.3
15. 10. 2022 skupina B BA Sparta Praha 5:55 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
22. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 25:04 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
23. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 17:00 8 4 36.4 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 19:25 6 1 33.3 1 50.0 1/2 50.0
6. 11. 2022 skupina B K2 Prostějov 24:22 9 2 25.0 0 0.0 5/8 62.5
10. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 20:56 15 7 77.8 0 0.0 1/2 50.0
12. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 22:58 20 6 75.0 1 25.0 5/8 62.5
17. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 23:58 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 18:12 5 1 100.0 1 50.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina B BK Havířov 22:07 5 1 50.0 1 33.3 0/3 0.0
11. 12. 2022 skupina B BA Sparta Praha 16:13 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2023 skupina B KP Brno 20:03 15 3 50.0 3 60.0 0/1 0.0
8. 1. 2023 skupina B Žabiny Brno 26:19 9 0 0.0 2 28.6 3/6 50.0
11. 1. 2023 skupina B ŠBK P-H Sadská 19:21 13 4 57.1 1 25.0 2/2 100.0
14. 1. 2023 skupina B K2 Prostějov 26:29 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2023 skupina B Žabiny Brno 31:40 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
21. 1. 2023 skupina B SBŠ Ostrava 22:46 3 1 14.3 0 0.0 1/2 50.0
22. 1. 2023 skupina B Basket Ostrava 0:00 14 4 100.0 1 100.0 3/3 100.0
28. 1. 2023 nadstavba A HB Basket 23:00 10 4 50.0 0 0.0 2/2 100.0
29. 1. 2023 nadstavba A Levhartice Chomutov 20:30 8 4 50.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 26 532:52 224 77 48.7 14 23.3 28/57 49.1
Průměr 26 20:29 8.6 3.0 48.7 0.5 23.3 1.1/2.2 49.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ŠBK P-H Sadská 5 0:00 16.6 6.2 0.0 0.4 0.0 3.0/5.8 51.7 2.6
Sokol H. Králové B 4 0:00 17.8 6.8 0.0 0.5 0.0 2.8/4.3 64.7 1.0
Loko Trutnov 4 0:00 17.0 7.3 0.0 0.0 0.0 2.5/7.3 34.5 2.8
BK Brandýs n. L. 3 0:00 18.7 7.7 0.0 0.3 0.0 2.3/5.0 46.7 2.0
Loko Trutnov 3 0:00 18.7 8.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 3 0:00 18.3 8.0 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 1.7
Sokol H. Králové 2 0:00 21.5 7.5 0.0 0.0 0.0 6.5/10.0 65.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 20.0 8.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
K2 Prostějov 2 0:00 19.5 8.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
Basket Slovanka B 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
BK Klatovy 3 0:00 12.0 5.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.3
Žabiny Brno 2 0:00 17.5 6.0 0.0 0.5 0.0 4.0/6.5 61.5 1.5
Loko Trutnov 2 21:57 17.5 6.5 76.5 0.5 16.7 3.0/5.0 60.0 0.5
BC Kolín 2 0:00 17.5 7.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
KP Brno 2 22:20 16.5 5.0 71.4 2.0 57.1 0.5/2.0 25.0 0.5
DBaK 2 0:00 16.5 5.5 0.0 0.5 0.0 4.0/7.5 53.3 1.0
SLUNETA Ústí nad Labem 3 0:00 10.3 3.7 0.0 0.0 0.0 3.0/7.7 39.1 2.7
BK Studánka Pardubic 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Sokol Hradec Králové 5 0:00 6.0 1.8 0.0 0.0 0.0 2.4/5.2 46.2 2.0
TJ Loko Krnov 1 0:00 29.0 13.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK NAPOS Vysoká n.L 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol Hradec "B" 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 21:47 12.5 4.0 47.1 1.0 25.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Nobiles 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 -
BK Loko Trutnov 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.5 0.0 0.0/2.5 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 23.0 7.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.5
USK Praha 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.5
Žabiny Brno 2 24:38 11.0 3.0 46.2 1.0 25.0 2.0/4.5 44.4 1.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.5
Tygři Praha B 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Havířov 2 21:12 10.0 4.0 53.3 0.5 25.0 0.5/3.0 16.7 1.0
BK Bizoni Náchod 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
FM 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Studánka Pardubice 1 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 -
TJ Svitavy 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.8
SBŠ Ostrava 2 17:54 8.0 2.5 71.4 1.0 66.7 0.0/0.5 0.0 1.5
K2 Prostějov 2 25:25 7.5 2.5 38.5 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 15.0 4.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 4.0
ADFORS Basket Litomy 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
OSK Olomouc 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Basket Ostrava 2 12:32 7.0 2.0 50.0 0.5 50.0 1.5/2.5 60.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 4.0
SBŠ Ostrava 2 19:53 5.5 2.5 27.8 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/12.0 41.7 3.0
Sokol Hradec 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 1.5
STRABAG Zlín 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
HB Basket 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 2 25:32 5.0 1.5 37.5 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 2.5
HB Basket 1 23:00 10.0 4.0 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BK Levhartice Chomutov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Levhartice Chomutov 1 20:30 8.0 4.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 11:04 2.5 1.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
K2 Prostějov 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
MČR 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 2 20:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5

články