Klára Slunečková

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 16 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
181 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
179
Procento vítězství
68.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" HBB U12G(MS) 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 14 - 1.6 0.8 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 HBB U12G(MS) 4 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 HBB U12G(MS) 2 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 9-12 (B) HBB U12G(MS) 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket 7 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/0.9 33.3 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket 17 - 8.1 3.8 0.0 0 0.0 0.6/1.4 41.7 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"A" HBU13G(ms) 5 - 5.4 2.6 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G"A1" HBU13G(ms) 5 - 3.4 1.4 0.0 0 0.0 0.6/1 60.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket 16 - 2.3 1.1 0.0 0 0.0 0.2/0.3 75.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket 17 - 6.6 3 0.0 0 0.0 0.6/1.5 40.0 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Skupina 9-10 HBU13G(ms) 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina A HB Basket 7 - 2.4 1 0.0 0.1 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B" HBU13G(ms) 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B1" HBU13G(ms) 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket 12 - 3.7 1.7 0.0 0 0.0 0.3/1.1 30.8 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 3 - 2.7 1.3 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina B HB Basket 3 - 3.7 1.7 0.0 0 0.0 0.3/2.7 12.5 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část HB Basket 4 8.3 0.3 0 /0.5 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 0.3 -0.3
2021/22 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 5 - 4.6 2 0.0 0 0.0 0.6/2.8 21.4 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina A HB Basket 3 - 8.3 4 0.0 0 0.0 0.3/2 16.7 - -
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga A HB Basket 9 - 10.1 4.1 0.0 0.2 0.0 1.2/2.4 50.0 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 7 - 8.7 3.3 0.0 0.6 0.0 0.4/2.7 15.8 - -
2021/22 starší žákyně U15 - MČR HB Basket 3 - 7.3 3.3 100.0 0 0.0 0.7/3.7 18.2 4.0 0.3
2021/22 kadetky U17 - MČR HB Basket 1 13.0 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 - 2.0
2022/23 kadetky U17 - skupina A HB Basket 12 19.2 7.8 3.2 /6.9 45.8 0.1 10.0 1.3/3.5 35.7 2.6 5.5
2022/23 juniorky U19 - Skupina A HB Basket B 8 - 10.9 4.5 0.0 0 0.0 1.9/4.3 44.1 - -
2022/23 juniorky U19 - play-out A HB Basket B 2 - 10.0 2.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 - -
Průměr za kariéru 25.4 1.6 5.1 2.2 28.0 0.1 1.4 0.5/1.5 104.8 1.6 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Baník Most 16. 10. 2022
2B body 7 BK Strakonice 3. 12. 2022
3B body 1 Baník Most 28. 1. 2023
Obranné doskoky 4 Levhartice Chomutov 7. 1. 2023
Útočné doskoky 3 BA Sparta 25. 10. 2022
Doskoky celkem 4 BA Sparta 25. 10. 2022
Body 17 Baník Most 16. 10. 2022
Užitečnost 22 BA Sparta 4. 12. 2022
Asistence 3 Basket Slovanka 13. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Lvice Litoměřice 29. 1. 2023 2022/23
2B body 10 Basket Říčany 27. 1. 2018 2017/18
3B body 3 Loko Karlovy Vary 22. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 4 Levhartice Chomutov 7. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 3 BA Sparta 25. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 4 BA Sparta 25. 10. 2022 2022/23
Body 20 Basket Říčany 27. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 22 BA Sparta 4. 12. 2022 2022/23
Asistence 3 Basket Slovanka 13. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2022 skupina A BK Strakonice 21:01 13 6 50.0 0 0.0 1/4 25.0
28. 9. 2022 Skupina A BŠ Tygři Praha B 0:00 14 6 0.0 0 0.0 2/8 25.0
30. 9. 2022 Skupina A DBaK 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 10. 2022 Skupina A Sokol Kladno 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 18:37 7 3 75.0 0 0.0 1/3 33.3
9. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 23:26 1 0 0.0 0 0.0 1/4 25.0
15. 10. 2022 Skupina A BK Loko Karlovy Vary 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/6 50.0
16. 10. 2022 Skupina A Baník Most 0:00 17 6 0.0 0 0.0 5/8 62.5
22. 10. 2022 skupina A USK Praha 8:44 2 1 33.3 0 0.0 0/2 0.0
25. 10. 2022 skupina A BA Sparta 25:24 8 2 22.2 0 0.0 4/10 40.0
12. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 10:03 4 2 50.0 0 0.0 0/2 0.0
13. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 19:37 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 Skupina A BŠ Tygři Praha B 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0
26. 11. 2022 Skupina A Sokol Kladno 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/4 25.0
27. 11. 2022 Skupina A DBaK 0:00 13 5 0.0 0 0.0 3/4 75.0
3. 12. 2022 skupina A BK Strakonice 17:51 14 7 50.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 skupina A BA Sparta 19:54 16 7 70.0 0 0.0 2/4 50.0
7. 1. 2023 skupina A Levhartice Chomutov 19:18 8 3 42.9 0 0.0 2/6 33.3
8. 1. 2023 skupina A Tygři Praha 25:29 9 2 33.3 1 50.0 2/4 50.0
22. 1. 2023 skupina A USK Praha 20:54 10 4 57.1 0 0.0 2/3 66.7
28. 1. 2023 play-out A Baník Most 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/2 100.0
29. 1. 2023 play-out A BK Lvice Litoměřice 0:00 7 1 0.0 0 0.0 5/9 55.6
Celkem 22 230:18 201 79 95.2 2 20.0 37/87 42.5
Průměr 22 10:28 9.1 3.6 95.2 0.1 20.0 1.7/4.0 42.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha B 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 2.3
Baník Most 2 0:00 15.0 5.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
Basket Slovanka 5 0:00 5.6 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 2 19:26 13.5 6.5 50.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Basket Slovanka 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BA Sparta 2 22:39 12.0 4.5 47.4 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 2.5
DBaK 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BenU13G 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.3
BK Strakonice 3 0:00 7.7 2.7 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Tygři Praha 3 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
USK Praha 6 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BŠ Tygři Praha B 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BA Sparta 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
USK Praha 6 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.2/0.5 33.3 1.7
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta 5 0:00 3.2 1.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 0.8
Tygři Praha 2 22:03 8.0 2.5 50.0 0.5 33.3 1.5/3.5 42.9 2.5
Bižuterie Jablonec n.N. 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Sokol Kladno 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BA Sparta 6 0:00 2.2 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 37.5 0.3
USK Praha 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
BASlov U13 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
USK Praha 2 14:49 6.0 2.5 50.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.5
BK Loko Karlovy Vary 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 5.0
AŠMBU13G 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Basket Slovanka 5 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.8
BA Sparta 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Levhartice Chomutov 3 21:45 3.3 1.0 23.1 0.0 0.0 1.3/4.7 28.6 1.0
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Bra U13G 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BK Loko K. Vary 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Nusle 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
OSK Olomouc 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BK Strakonice 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 4.0
Pastelka U12G 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.0
Basket Slovanka 2 14:50 3.0 1.5 42.9 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/6.0 0.0 3.0
DBaK 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí nad Labem 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠSK Příb U12G 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
TJ Sokol Nusle 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 12:58 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKla U12G 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BCSlaU12G 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Levhartice Chomutov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Basket Slovanka 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 4:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Ostrava 1 6:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0