Nela Bártlová

Národnost
CZE
Ročník narození
2008 - 16 let
Aktuální klub
Loko Trutnov
Výška
167 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
190
Procento vítězství
42.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2020/21 mladší žákyně U14 - Skupina D BC Kolín 2 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.5/2 75.0 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A" Kol U12G 7 - 2.7 0.7 0.0 0.3 0.0 0.4/1.4 30.0 - -
2019/20 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A1" Kol U12G 7 - 6.1 2.9 0.0 0 0.0 0.4/1.7 25.0 - -
2020/21 starší minižákyně U13 - Starší minižákyně U13G Kol U13G 1 - 5.0 2 0.0 0 0.0 1/4 25.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" TJSokPečU11G(mix) 12 - 0.2 0.1 0.0 0 0.0 0/0.2 0.0 - -
2017/18 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" TJSokPečU11G(mix) 11 - 0.4 0.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B" Pečky U12G 7 - 1.1 0.6 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "B1" Pečky U12G 7 - 1.7 0.9 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 mladší minižákyně U12 - Skupina 7-8 Pečky U12G 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" SokPečU12B 8 - 4.8 1.3 0.0 0.6 0.0 0.4/1.4 27.3 - -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" SokPečU12B 6 - 5.0 1.8 0.0 0.3 0.0 0.3/1 33.3 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B" SokPečU13G 6 - 2.7 1.2 0.0 0 0.0 0.3/1 33.3 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž starších minižákyň U13G"B1" SokPečU13G 6 - 3.5 1.7 0.0 0 0.0 0.2/1 16.7 - -
2019/20 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o NF U13G semifinále SokPečU13G(kv) 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B BC Kolín 2 - 0.5 0 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - skupina D BC Kolín 12 - 8.8 3.7 0.0 0 0.0 1.5/3.1 48.6 - -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina B TJ Sokol Pečky 7 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 mladší žákyně U14 - liga C BC Kolín 8 - 8.4 3.8 0.0 0 0.0 0.9/2.3 38.9 - -
2021/22 starší žákyně U15 - Skupina B1 TJ Sokol Pečky 8 - 8.5 4 0.0 0 0.0 0.5/2.6 19.0 - -
2021/22 kadetky U17 - play-out B BC Kolín 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina C BC Kolín 2 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina C Kol U15 8 - 8.0 3.6 0.0 0 0.0 0.8/1.5 50.0 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina B Kol 17 - 7.8 3.2 0.0 0 0.0 1.3/2.5 52.4 - -
2022/23 starší žákyně U15 - liga B Kol U15 10 - 13.3 5.8 0.0 0.1 0.0 1.4/3.3 42.4 - -
2023/24 kadetky U17 - Skupina B BC Kolín 14 - 3.9 1.8 0.0 0 0.0 0.3/0.8 36.4 - -
2023/24 ženy - Středočeská basketbalová liga žen BC Kolín "B" 9 - 2.9 1.2 0.0 0 0.0 0.4/1.4 30.8 - -
2023/24 kadetky U17 - play-out B BC Kolín 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2023/24 kadetky U17 - nadstavba B Loko Trutnov 4 9.8 4.0 1.8 /3.3 53.8 0 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8 1.3
Průměr za kariéru 21.1 0.2 5.0 2.1 6.0 0.1 0.0 0.6/1.5 86.2 1.5 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK ČB 11. 11. 2023
2B body 4 BA Sparta B 9. 12. 2023
Obranné doskoky 3 SLUNETA Ústí n. L. 24. 2. 2024
Útočné doskoky 2 Basket Slovanka 25. 2. 2024
Doskoky celkem 4 SLUNETA Ústí n. L. 24. 2. 2024
Body 8 Studánka Pardubice 19. 11. 2023
Užitečnost 4 BA Sparta 10. 2. 2024
Asistence 2 Basket Slovanka 25. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Medvědi Tábor 3. 12. 2022 2022/23
2B body 12 BK Mohelnice 11. 2. 2023 2022/23
3B body 2 BA SpaU12B"B" 22. 9. 2019 2019/20
Obranné doskoky 3 SLUNETA Ústí n. L. 24. 2. 2024 2023/24
Útočné doskoky 2 Basket Slovanka 25. 2. 2024 2023/24
Doskoky celkem 4 SLUNETA Ústí n. L. 24. 2. 2024 2023/24
Body 28 BK Mohelnice 11. 2. 2023 2022/23
Užitečnost 4 BA Sparta 10. 2. 2024 2023/24
Asistence 2 Basket Slovanka 25. 2. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
1. 10. 2023 Skupina B BA Sparta B 0:00 0 0 0.0 0 0/2 0.0
30. 9. 2023 Skupina B BC Benešov 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
7. 10. 2023 Středočeská basketbalová liga žen Kralupy junior 0:00 3 1 0.0 0 1/3 33.3
14. 10. 2023 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
15. 10. 2023 Skupina B Sokol Nusle 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
21. 10. 2023 Středočeská basketbalová liga žen PodB 0:00 4 2 0.0 0 0/2 0.0
5. 11. 2023 Skupina B Pandy Čelákovice 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
11. 11. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BK ČB 0:00 3 0 0.0 0 3/6 50.0
18. 11. 2023 Skupina B Studánka Pardubice 0:00 4 2 0.0 0 0/2 0.0
19. 11. 2023 Skupina B Studánka Pardubice 0:00 8 4 0.0 0 0/2 0.0
29. 11. 2023 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 8 3 0.0 0 2/2 100.0
2. 12. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BA Čel 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
3. 12. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BraB 0:00 2 1 0.0 0 0/2 0.0
9. 12. 2023 Skupina B BA Sparta B 0:00 8 4 0.0 0 0/1 0.0
10. 12. 2023 Skupina B BC Benešov 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
16. 12. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BenB 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
17. 12. 2023 Středočeská basketbalová liga žen BK Příbram 2000 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
6. 1. 2024 Skupina B Sokol Nusle 0:00 8 3 0.0 0 2/2 100.0
7. 1. 2024 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
14. 1. 2024 Středočeská basketbalová liga žen Kralupy junior 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
20. 1. 2024 Skupina B Pandy Čelákovice 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
21. 1. 2024 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
28. 1. 2024 Středočeská basketbalová liga žen PodB 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
10. 2. 2024 nadstavba B BA Sparta 0:00 4 2 100.0 0 0/0 0
11. 2. 2024 nadstavba B BK Loko Karlovy Vary 0:00 2 1 100.0 0 0/0 0
14. 2. 2024 play-out B Bižuterie Jablonec n.N. 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
24. 2. 2024 nadstavba B SLUNETA Ústí n. L. 21:40 8 3 60.0 0 2/3 66.7
25. 2. 2024 nadstavba B Basket Slovanka 17:04 2 1 20.0 0 0/0 0
Celkem 28 38:44 98 44 338.5 10/27 37.0
Průměr 28 1:23 3.5 1.6 338.5 0.0 0.4/1.0 37.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Trutnov 4 0:00 9.8 4.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 2.3
KP Brno 4 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 2.5
BC Benešov "B" 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.8
AŠ Mladá Boleslav 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 0.7
BC Benešov 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
BK Kral-Jun U12B 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BC Benešov 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Sad U12G 6 0:00 3.2 1.0 0.0 0.2 0.0 0.7/1.7 40.0 1.3
Pandy Čelákovice 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol H. Králové 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Brandýs n.L. 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
AŠ MB U12 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Měl U12 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Kelti U12B 4 0:00 3.3 1.0 0.0 0.3 0.0 0.5/2.3 22.2 1.8
Studánka Pardubice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BA Říč U13G 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol H. Králové 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Studánka Pardubice 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Nusle 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Kralupy junior 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 21:40 8.0 3.0 60.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Studánka Pardubice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BA Sparta B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
BC Benešov 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Bra U12G 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
HBU13G(ms) 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
PodB 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Bižuterie Jablonec n.N. 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BraU11G 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BSK TJ Jičín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK ČB 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
BA Čel 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BraB 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BenB 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Příbram 2000 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Karlovy Vary 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Frýdek-Místek 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 17:04 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
ŠBKSad U11G 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3