Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
BS Český Brod
Sokol Nusle
16. 11. 2019
10:00
Sportovní hala Michal Scholze
Michal Kocián
67
39
17
11
30
19
43
29
Review
skupina A 1. kolo 1
BK Kralupy junior
TJ Sokol Kladno
16. 11. 2019
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Roman Kejklíček
Linda Bendová
35
61
10
15
17
32
23
51
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
16. 11. 2019
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Jindřich Nesper
48
91
9
24
17
46
32
69
Review
skupina A 1. kolo 4
Tygři Praha
HB Basket Praha B
16. 11. 2019
18:30
Sportovní hala Jeneč Roman Kejklíček
Linda Bendová
110
33
27
11
52
17
81
25
Review
skupina A 2. kolo 6
TJ Sokol Kladno
HB Basket Praha B
5. 10. 2019
12:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Musil
Michal Horník
45
68
16
25
29
41
36
51
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Kralupy junior
Tygři Praha
5. 10. 2019
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Roman Kejklíček
Barbora Kopecká
32
71
14
8
19
35
26
53
Review
skupina A 2. kolo 7
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BS Český Brod
5. 10. 2019
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Jindřich Nesper
55
47
16
11
32
31
44
42
Review
skupina A 2. kolo 8
DBaK
Sokol Nusle
5. 10. 2019
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Ulrych
Petr Vrla
80
52
19
14
43
20
66
41
Review
skupina A 3. kolo 12
DBaK
BS Český Brod
6. 10. 2019
09:00
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Ulrych
Petr Vrla
115
34
31
10
59
15
80
23
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Kralupy junior
HB Basket Praha B
6. 10. 2019
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Jan Hejnic
Michal Horník
77
69
23
17
42
26
56
51
Review
skupina A 3. kolo 11
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Nusle
6. 10. 2019
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Jindřich Nesper
34
58
8
17
19
27
28
48
Review
skupina A 3. kolo 10
TJ Sokol Kladno
Tygři Praha
6. 10. 2019
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Šenk
Jakub Petrák
36
89
13
22
21
47
34
61
Review
skupina A 4. kolo 13
Tygři Praha
BS Český Brod
19. 10. 2019
14:30
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Daniel Holeš
102
38
24
9
43
22
67
29
Review
skupina A 4. kolo 16
TJ Sokol Kladno
DBaK
19. 10. 2019
15:30
Hala 5. ZŠ Kladno Miloslav Jon
Radek Šťavík
30
98
7
20
12
52
24
74
Review
skupina A 4. kolo 14
HB Basket Praha B
Sokol Nusle
19. 10. 2019
16:00
SK Aritma Praha Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
60
53
16
14
26
28
42
47
51
51
Review
skupina A 4. kolo 15
BK Kralupy junior
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 10. 2019
17:00
SH Kralupy nad Vltavou Tomáš Benda
Michal Vyhlídal
48
36
12
11
22
21
36
27
Review
skupina A 5. kolo 17
Tygři Praha
Sokol Nusle
20. 10. 2019
10:00
Sportovní hala Jeneč Matej Kovačovič
Daniel Holeš
97
48
29
9
52
24
81
38
Review
skupina A 5. kolo 19
BK Kralupy junior
DBaK
20. 10. 2019
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Ladislav Neuman
Zuzana Kotrbatá
66
70
19
14
30
32
52
45
60
60
Review
skupina A 5. kolo 18
HB Basket Praha B
BS Český Brod
20. 10. 2019
10:30
SK Aritma Praha Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
58
33
14
4
32
11
48
25
Review
skupina A 5. kolo 20
TJ Sokol Kladno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
20. 10. 2019
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Zuzana Kotrbatá
Jakub Vampola
64
50
13
14
35
23
50
40
Review
skupina A 6. kolo 23
BS Český Brod
BK Kralupy junior
2. 11. 2019
16:00
ZŠ Hovorčovická Pavel Theodor
Pavel Matys
91
55
18
20
45
34
68
44
Review
skupina A 6. kolo 24
Sokol Nusle
TJ Sokol Kladno
2. 11. 2019
16:00
TJ Sokol Nusle Martin Svoboda
Michal Kult
58
62
12
18
32
34
48
51
Review
skupina A 6. kolo 21
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Tygři Praha
2. 11. 2019
16:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Jelínek
Michal Bakajsa
30
99
7
26
15
51
24
78
Review
skupina A 6. kolo 22
DBaK
HB Basket Praha B
2. 11. 2019
16:30
ZŠ Kožlany Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
137
32
28
9
59
22
98
29
Review
skupina A 7. kolo 28
Sokol Nusle
BK Kralupy junior
3. 11. 2019
11:00
TJ Sokol Nusle Martin Svoboda
Michal Kult
73
39
22
4
36
14
53
26
Review
skupina A 7. kolo 26
DBaK
Tygři Praha
3. 11. 2019
11:30
ZŠ Kožlany Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
55
58
14
13
26
23
44
40
Review
skupina A 7. kolo 27
BS Český Brod
TJ Sokol Kladno
3. 11. 2019
12:00
ZŠ Na Slovance Pavel Theodor
Pavel Matys
86
64
25
19
38
31
55
49
Review
skupina A 7. kolo 25
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
3. 11. 2019
12:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Jelínek
Michal Bakajsa
37
45
6
13
12
31
24
37
Review
skupina A 8. kolo 29
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno Ondřej Svejkovský
Pavel Matys
20
0
*
Review
skupina A 8. kolo 31
Sokol Nusle
BS Český Brod
17. 11. 2019
11:00
TJ Sokol Nusle Petr Šmůla
Petr Vrla
47
61
8
5
22
29
32
43
Review
skupina A 8. kolo 32
HB Basket Praha B
Tygři Praha
17. 11. 2019
12:30
SK Aritma Praha Jiří Siegfried
Patricie-Anna Reitzová
32
82
8
20
17
39
22
64
Review
skupina A 8. kolo 30
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
17. 11. 2019
15:00
ZŠ Kožlany Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
82
42
21
16
38
27
62
34
Review
skupina A 9. kolo 33
HB Basket Praha B
BK Kralupy junior
30. 11. 2019
09:30
SK Aritma Praha Petr Šmůla
Martin Koudela
63
49
16
10
33
24
45
37
Review
skupina A 9. kolo 35
Sokol Nusle
BK Lokomotiva Karlovy Vary
30. 11. 2019
15:15
TJ Sokol Nusle Marek Vondráček
Barbora Kopecká
70
22
13
10
27
16
46
21
Review
skupina A 9. kolo 36
BS Český Brod
DBaK
30. 11. 2019
16:00
Sportovní hala Miloslav Jon
Filip Hackl
66
99
20
19
34
39
48
70
Review
skupina A 9. kolo 34
Tygři Praha
TJ Sokol Kladno
30. 11. 2019
17:30
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Pavel Hendrich
100
51
27
20
57
28
78
38
Review
skupina A 10. kolo 37
Tygři Praha
BK Kralupy junior
1. 12. 2019
09:00
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Pavel Hendrich
114
43
31
14
56
25
82
33
Review
skupina A 10. kolo 40
Sokol Nusle
DBaK
1. 12. 2019
13:00
TJ Sokol Nusle Marek Vondráček
Barbora Kopecká
52
82
13
25
27
36
40
63
Review
skupina A 10. kolo 39
BS Český Brod
BK Lokomotiva Karlovy Vary
1. 12. 2019
14:00
Sportovní hala Dominik Výborný
Patricie-Anna Reitzová
62
44
17
11
42
21
55
30
Review
skupina A 10. kolo 38
HB Basket Praha B
TJ Sokol Kladno
1. 12. 2019
16:30
SK Aritma Praha Ondřej Svejkovský
Petr Vrla
34
67
6
20
16
35
26
55
Review
skupina A 11. kolo 44
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Sokol Kladno
14. 12. 2019
12:30
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
39
54
11
9
20
27
28
48
Review
skupina A 11. kolo 41
Sokol Nusle
Tygři Praha
14. 12. 2019
13:00
TJ Sokol Nusle Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
46
76
13
17
21
32
36
50
Review
skupina A 11. kolo 42
BS Český Brod
HB Basket Praha B
14. 12. 2019
16:00
ZŠ Hovorčovická Jan Hendrych
Jaroslav Pazourek
54
66
10
19
24
35
39
49
Review
skupina A 11. kolo 43
DBaK
BK Kralupy junior
14. 12. 2019
16:30
Tělocvična 25. ZŠ Daniel Čížek
Petr Vrla
88
60
20
15
30
29
50
44
Review
skupina A 12. kolo 47
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Kralupy junior
15. 12. 2019
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
65
70
14
20
33
26
44
43
Review
skupina A 12. kolo 48
DBaK
TJ Sokol Kladno
15. 12. 2019
13:00
Tělocvična 25. ZŠ Daniel Čížek
Petr Vrla
91
35
23
4
50
15
67
22
Review
skupina A 12. kolo 45
BS Český Brod
Tygři Praha
15. 12. 2019
16:30
ZŠ Hovorčovická Lukáš Balog
Jan Lejčko
28
105
6
22
13
42
20
76
Review
skupina A 12. kolo 46
Sokol Nusle
HB Basket Praha B
11. 12. 2019
16:30
TJ Sokol Nusle Jiří Siegfried
Linda Bendová
48
62
13
14
24
30
32
45
Review
skupina A 13. kolo 51
TJ Sokol Kladno
BS Český Brod
18. 1. 2020
10:30
Hala 5. ZŠ Kladno Pavel Matys
František Syrovátka
74
39
17
14
36
26
50
31
Review
skupina A 13. kolo 49
HB Basket Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
18. 1. 2020
15:00
SK Aritma Praha Matěj Záruba
Ondřej Svejkovský
92
38
22
12
50
22
71
28
Review
skupina A 13. kolo 50
Tygři Praha
DBaK
18. 1. 2020
16:30
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Jindřich Zámostný
69
56
17
14
24
27
40
37
52
52
Review
skupina A 13. kolo 52
BK Kralupy junior
Sokol Nusle
18. 1. 2020
18:00
SH Kralupy nad Vltavou Vladimír Slanina
Jiří Siegfried
55
44
18
18
34
30
42
38
Review
skupina A 14. kolo 53
Tygři Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 1. 2020
12:00
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Karel Křenek
106
25
24
8
53
14
81
18
Review
skupina A 14. kolo 54
HB Basket Praha B
DBaK
19. 1. 2020
13:00
SK Aritma Praha Vladimír Slanina
Jiří Siegfried
64
93
13
26
32
53
47
80
Review
skupina A 14. kolo 55
BK Kralupy junior
BS Český Brod
19. 1. 2020
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Jan Lejčko
Anna Vagnerova
88
34
25
6
44
10
67
17
Review
skupina A 14. kolo 56
TJ Sokol Kladno
Sokol Nusle
19. 1. 2020
17:00
Hala 5. ZŠ Kladno Miloslav Jon
Jakub Vampola
56
48
11
9
25
25
43
33
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Andrea Černá BSK TJ Jičín 19 18 1.0 16.9 6.9 0.1 2.8/3.8 73.9 1.3
12 Markéta Oubrechtová Basket Říčany 17 17 1.0 15.6 5.4 0.5 3.2/5.7 56.7 0.0
Lucie Lucáková DBaK 19 17 1.0 15.6 6.9 0.3 0.9/1.9 0.0* 1.6
Lucie Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 18 1.0 14.3 5.8 0.0 2.7/4.6 57.8 2.3
18 Klára Šmídová Sokol Kladno 19 17 1.0 14.5 5.8 0.4 1.9/3.6 51.6 1.2
Barbora Loudová BKj. Kralupy n.V. 17 18 1.0 13.6 4.4 1.2 1.1/2.4 46.5 3.4
Veronika Martínková BK Brandýs n.L. 19 16 1.0 15.2 6.0 0.0 3.2/7.3 44.0 2.3
5 Klára Válková Basket Ostrava 18 16 1.0 15.0 6.4 0.1 1.9/4.7 41.3 2.7
Klára Bodláková BK Brandýs n.L. 19 18 1.0 12.6 4.6 0.4 2.0/2.8 70.6 2.2
Barbora Leopoldová Basket Poděbrady 17 18 1.0 12.3 4.8 0.6 0.9/2.1 44.7 1.6
31 Denisa Vrzalová Basket Říčany 19 17 1.0 12.9 4.9 0.2 2.5/3.8 65.6 0.0
Hana Krupková Sokol Nusle 18 18 1.0 12.2 4.6 0.2 2.4/4.1 59.5 2.3
Kateřina Čejková DBaK 19 18 1.0 12.2 5.3 0.1 1.3/2.2 61.5 1.7
Štěpánka Láníková BSK TJ Jičín 17 19 1.0 11.4 4.6 0.1 1.9/2.3 81.8 1.8
58 Lucie Fránová Tygři Praha 17 17 1.0 12.5 5.4 0.0 1.8/4.3 42.5 1.6
Tereza Maruštíková SLUNETA Ústí n. L. 18 16 1.0 13.3 5.4 0.0 2.4/4.3 55.9 1.3
24 Aneta Kytlicová K2 Prostějov 17 16 1.0 13.1 5.4 0.3 1.6/3.1 52.0 2.0
Anna Paula Moreira BKj. Kralupy n.V. 18 16 1.0 13.1 4.3 0.4 3.3/4.8 69.7 0.9
8 Tereza Vojtová Tygři Praha 18 17 1.0 12.1 2.6 1.4 2.7/4.4 61.3 1.3
Melánie Štréblová SLUNETA Ústí n. L. 18 14 1.0 14.4 5.1 0.7 2.1/2.6 80.6 2.8
Klára Brodová OSK Olomouc 17 17 1.0 11.8 4.9 0.0 2.0/3.2 63.0 1.8
Kateřina Kaiserová DBaK 19 16 1.0 12.3 3.6 1.1 1.8/2.6 68.3 1.9
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 18 18 1.0 10.8 4.7 0.0 1.3/2.9 45.3 1.6
Lucie Lindrová Sokol H. Králové B 17 13 1.0 14.8 5.9 0.1 2.7/3.5 76.1 1.9
Nikola Marková HB Basket 19 20 1.0 9.5 2.8 0.8 1.5/2.0 72.5 2.0
Jana Sombergová Studánka Pardubice 19 19 1.0 9.9 3.5 0.3 2.2/5.8 37.8 2.4
Marie Riegertová SLUNETA Ústí n. L. 18 15 1.0 12.4 4.5 0.6 1.7/2.8 59.5 2.3
Gabriela Bžunková BKj. Kralupy n.V. 19 11 1.0 16.9 5.6 0.9 2.9/6.9 42.1 2.5
25 Magdaléna Černá Tygři Praha 18 16 1.0 11.6 3.7 0.8 2.0/4.2 47.8 1.4
44 Karolína Čechová Basket Říčany 18 15 1.0 12.3 5.7 0.0 0.8/1.6 0.0* 0.0
14 Aneta Zahradníčková BK Vyškov 18 15 1.0 12.1 3.1 1.6 1.0/1.5 0.0* 2.0
Natálie Zelenková BK Brandýs n.L. 19 18 1.0 9.7 3.5 0.7 0.6/3.1 17.9 1.4
Klára Balážová HB Basket 18 18 1.0 9.6 3.8 0.2 1.4/2.1 65.8 1.5
Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 18 16 1.0 10.7 2.5 1.4 1.4/1.8 0.0* 1.3
Laura-Francesca Wohnerová Sokol H. Králové B 17 18 1.0 9.4 2.8 0.8 1.3/1.8 0.0* 1.6
Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 18 17 1.0 9.9 3.2 0.6 1.8/2.6 68.2 2.1
Vendula Rohlenová Studánka Pardubice 19 19 1.0 8.8 2.9 0.6 1.1/2.6 42.0 1.9
Terezie Anabela Pavlíčková OSK Olomouc 18 19 1.0 8.7 3.1 0.6 0.9/1.6 0.0* 2.1
Adéla Zápotocká Sokol Nusle 18 18 1.0 9.2 3.7 0.2 1.4/2.1 67.6 2.1
18 Magdalena Soudková Basket Říčany 17 17 1.0 9.7 3.4 0.6 1.1/2.2 50.0 0.0
Kristýna Brožková BK Brandýs n.L. 19 14 1.0 11.7 4.7 0.0 2.3/4.7 48.5 2.1
51 Mariana Přibylová Tygři Praha 17 15 1.0 10.7 3.8 0.8 0.7/1.5 0.0* 1.5
Vanesa Capíková SBŠ Ostrava B 17 15 1.0 10.6 3.5 0.7 1.5/2.5 60.5 2.1
Kateřina Prudká BK Brandýs n.L. 19 15 1.0 10.5 2.7 1.4 0.9/1.4 0.0* 1.4
Ema Jetelinová Žabiny Brno B 18 15 1.0 10.5 3.5 0.7 1.5/3.0 51.1 1.9
Adéla Jebavá Sokol Nusle 19 17 1.0 9.2 3.8 0.0 1.6/2.9 56.0 2.5
26 Kristýna Růžičková BS Č. Brod 17 15 1.0 10.1 3.5 0.4 1.9/3.9 47.5 1.7
Veronika Szabó OSK Olomouc 19 22 26.1 6.9 2.5 0.2/1.4 1.3/2.1 60.9 1.6
Tereza Ježková Basket Severočesko 18 18 1.0 8.4 3.6 0.0 1.3/3.4 38.7 2.6
Lucie Kašparová DBaK 17 14 1.0 10.8 5.0 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.3
Kristína Kuklová Žabiny Brno B 17 15 1.0 9.9 4.0 0.2 1.3/2.9 46.5 1.9
88 Kristýna Maderová K2 Prostějov 18 16 1.0 9.1 3.7 0.1 1.6/2.9 54.3 2.6
16 Eva Antošová Tygři Praha 18 14 1.0 10.4 3.3 0.9 1.2/2.7 44.7 1.4
Klára Hodboďová BKDěč U17G 18 15 1.0 9.5 4.1 0.1 1.2/3.5 34.6 2.8
7 Sandra Mádlová Basket Říčany 17 9 1.0 15.7 3.9 1.6 3.2/5.0 64.4 0.0
Viktorie Štaflová USK Praha B 17 15 1.0 9.3 3.4 0.1 2.3/3.7 62.5 1.8
Lucie Všetečková BSK TJ Jičín 17 19 1.0 7.3 3.2 0.1 0.8/1.5 0.0* 1.1
Lucie Pekárková SLUNETA Ústí n. L. 18 15 1.0 9.1 3.7 0.0 1.8/2.9 61.4 1.2
Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 18 18 1.0 7.4 3.2 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.4
10 Kateřina Kejíková BK Vyškov 18 14 1.0 9.4 2.5 0.8 2.0/3.3 60.9 2.5
Barbora Krásná DBaK 18 12 1.0 10.6 4.3 0.4 0.7/2.0 33.3 2.3
Andrea Kovářová USK Praha B 17 14 1.0 9.1 3.3 0.1 2.3/3.1 74.4 1.9
Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 18 14 1.0 9.0 3.8 0.0 1.4/3.3 43.5 1.7
25 Adéla Hampejsová BS Č. Brod 18 8 1.0 15.6 5.8 1.0 1.1/4.0 28.1 2.6
Kateřina Tauchmanová BSK TJ Jičín 17 17 1.0 7.4 2.4 0.4 1.5/4.0 36.8 1.5
Kristýna Gharibova Studánka Pardubice 19 19 1.0 6.5 1.8 0.6 0.9/2.3 40.9 2.8
Alžběta Šebelová TJ Sokol Kladno 17 15 1.0 8.1 3.7 0.0 0.8/3.2 25.0 2.5
Anna Ženíšková DBaK 17 16 1.0 7.6 2.9 0.4 0.7/1.7 0.0* 1.6
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 17 18 1.0 6.7 2.5 0.2 1.1/2.1 51.4 2.9
Kateřina Daňková Žabiny Brno B 17 15 1.0 8.0 2.3 0.5 1.9/4.1 45.9 1.6
31 Aneta Krupková BS Č. Brod 17 17 1.0 7.1 2.2 0.6 0.6/1.9 0.0* 1.8
Barbora Davidová SLUNETA Ústí n. L. 18 14 1.0 8.5 1.6 1.4 0.9/1.5 0.0* 2.3
Lenka Spurná BKDěč U17G 18 18 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.3 0.0* 2.6
Monika Foffová Sokol H. Králové B 17 19 1.0 6.2 2.4 0.1 1.2/2.0 57.9 2.2
Štěpánka Teršlová DBaK 19 15 1.0 7.7 3.2 0.1 1.1/2.5 45.9 1.3
5 Nela Sonnevendová K2 Prostějov 17 19 1.0 6.1 2.2 0.3 1.0/2.1 48.7 2.4
Tereza Telecká Sokol H. Králové B 17 10 1.0 11.5 3.9 0.8 1.3/2.6 50.0 3.1
Nela Malá Sokol H. Králové B 17 16 1.0 7.2 3.4 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.9
Eliska Niamh Sieglová Loko Karlovy Vary 17 19 1.0 6.1 2.5 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.2
Veronika Rozmajzlová BKj. Kralupy n.V. 17 15 1.0 7.7 3.2 0.1 1.1/2.4 44.4 1.9
26 Emma Medová Tygři Praha 18 17 1.0 6.8 2.2 0.7 0.3/0.5 0.0* 1.6
9 Laura Samouk Tygři Praha 17 14 1.0 8.1 2.0 1.2 0.4/0.4 0.0* 0.8
Žofia Vajdová BKj. Kralupy n.V. 18 18 1.0 6.3 2.2 0.3 1.1/2.6 42.6 1.4
23 Kateřina Nováková BS Č. Brod 18 7 1.0 16.1 3.1 3.3 0.0/0.0 0.0* 1.9
Barbora Krejčová USK Praha B 17 16 1.0 6.9 2.8 0.0 1.4/2.0 68.8 1.3
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 19 12 1.0 9.1 2.4 0.7 2.3/3.6 62.8 1.9
Natálie Benešová Žabiny Brno B 18 10 1.0 10.8 3.5 0.4 2.6/5.4 48.1 2.1
Karolína Šplíchalová Loko Karlovy Vary 17 8 1.0 13.5 5.9 0.1 1.4/2.6 52.4 3.1
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 16 11 1.0 9.7 3.7 0.2 1.7/3.2 54.3 1.8
Damiana Juhászová DBaK 17 10 1.0 10.6 4.9 0.1 0.5/0.9 0.0* 3.0
Kateřina Caldrová Loko Karlovy Vary 18 19 1.0 5.5 1.7 0.3 1.4/2.5 55.3 2.1
12 Zuzana Příhodová BS Č. Brod 18 9 1.0 11.7 3.8 0.8 1.8/3.7 48.5 2.3
Markéta Zajícová SBŠ Ostrava B 19 14 1.0 7.5 3.4 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.7
Kateřina Zárubová Sokol H. Králové B 18 7 1.0 15.0 6.3 0.3 1.6/2.0 78.6 1.4
Antonie Beníčková OSK Olomouc 19 17 1.0 6.2 2.5 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.6
Anna Nováková Sokol H. Králové B 18 9 1.0 11.4 4.3 0.3 1.8/2.7 66.7 2.2
Bianka Kloknerová SBŠ Ostrava B 19 8 1.0 12.8 4.9 0.8 0.8/1.0 0.0* 1.5
Monika Hacková Sokol H. Králové B 18 9 1.0 11.2 5.1 0.0 1.0/2.8 36.0 1.6
6 Adéla Chuchlerová Sokol Kladno 19 14 1.0 7.2 2.7 0.1 1.6/2.8 56.4 3.3
28 Julie Laubertová Tygři Praha 17 16 1.0 6.3 1.9 0.7 0.4/1.2 0.0* 1.6
Michaela Kulhánková BKDěč U17G 18 17 1.0 5.9 1.7 0.5 1.1/2.9 36.7 2.5
Markéta Šafránková HB Basket B 17 18 1.0 5.6 2.1 0.3 0.4/0.9 0.0* 0.7
Michaela Maršíková USK Praha B 19 19 1.0 5.2 1.6 0.3 1.2/2.5 46.8 1.5
Adéla Krejčová SLUNETA Ústí n. L. 19 14 1.0 7.1 2.7 0.3 0.8/1.0 0.0* 1.9
Viola Zajícová SLUNETA Ústí n. L. 18 16 1.0 6.1 2.4 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.4
Martina Tomášková BKj. Kralupy n.V. 17 16 1.0 6.1 2.1 0.2 1.4/2.5 57.5 2.2
Adéla Gangurová Loko Karlovy Vary 18 18 1.0 5.4 1.7 0.4 0.9/2.3 40.5 1.7
Marianna Kmínková BKDěč U17G 18 17 1.0 5.7 1.8 0.1 1.7/3.0 56.9 2.7
22 Antonie Březinová Tygři Praha 17 12 1.0 8.0 3.1 0.4 0.6/1.2 0.0* 1.2
Alžběta Studénková Sokol Nusle 19 13 1.0 7.3 2.1 0.6 1.3/3.8 34.7 2.3
Daniela Jochová Studánka Pardubice 19 19 1.0 5.0 1.1 0.8 0.4/0.8 0.0* 2.1
Natálie Prislupčáková BKDěč U17G 18 18 1.0 5.3 1.3 0.3 1.9/2.8 66.7 2.3
Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 18 18 1.0 5.2 1.3 0.7 0.4/0.7 0.0* 0.8
Markéta Hrabalíková OSK Olomouc 17 14 1.0 6.7 2.4 0.6 0.3/0.7 0.0* 1.9
Simona Pazourková USK Praha B 17 17 1.0 5.4 1.7 0.4 0.9/1.7 0.0* 1.9
Barbora Marečková Sokol H. Králové B 18 17 1.0 5.4 1.5 0.6 0.6/0.8 0.0* 2.6
Zuzana Květoňová Žabiny Brno B 18 15 1.0 5.9 2.1 0.1 1.3/3.6 35.2 2.5
Magdaléna Šmolíková DBaK 18 16 1.0 5.5 2.1 0.1 1.0/1.7 0.0* 2.1
88 Aneta Skoumalová Tygři Praha 17 10 1.0 8.8 1.8 1.7 0.1/0.2 0.0* 0.9
Dominika Pietraszová Sokol H. Králové B 17 17 1.0 5.2 1.9 0.1 1.1/2.5 44.2 2.2
Eliška Skoumalová Sokol H. Králové B 17 15 1.0 5.9 1.5 0.8 0.4/0.5 0.0* 1.4
Martina Zemanová K2 Prostějov 18 18 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.6
15 Karolína Berková K2 Prostějov 17 13 1.0 6.8 2.6 0.4 0.4/1.6 0.0* 1.8
Bára Hlaváčková BSK TJ Jičín 17 11 1.0 7.9 2.8 0.1 2.0/2.9 68.8 2.0
Kateřina Mynářová USK Praha B 18 10 1.0 8.6 3.6 0.0 1.4/3.1 45.2 1.5
Klára Vondřičková SLUNETA Ústí n. L. 18 12 1.0 7.2 2.8 0.0 1.5/3.6 41.9 3.2
Adéla Maxová BSK TJ Jičín 18 17 1.0 5.1 2.3 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.9
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 17 16 1.0 5.4 2.1 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.3
9 Vanesa Randulová Basket Ostrava 18 18 1.0 4.8 1.4 0.4 0.7/1.6 0.0* 2.1
5 Alžběta Thümmelová Basket Říčany 19 14 1.0 6.1 2.7 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.0
Vendula Mahelová Sokol H. Králové B 17 18 1.0 4.7 2.0 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.6
5 Alžběta Matasová Tygři Praha 17 9 1.0 9.4 4.0 0.1 1.1/2.0 55.6 1.4
Barbora Svobodová Studánka Pardubice 17 16 1.0 5.3 2.1 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.7
1 Emilie Brzoňová Tygři Praha 16 9 1.0 9.1 3.2 0.7 0.7/0.8 0.0* 1.4
Kamila Kusá Sokol H. Králové B 17 10 1.0 8.0 2.7 0.2 2.0/4.6 43.5 2.3
Sára Zátopková SBŠ Ostrava B 18 9 1.0 8.9 3.6 0.1 1.4/3.4 41.9 2.3
Natálie Koucká HB Basket 19 10 1.0 7.9 3.3 0.1 1.0/1.5 0.0* 0.9
7 Anna Wicherková Basket Ostrava 18 18 1.0 4.3 1.7 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.8
Marcela Hronková OSK Olomouc 18 20 22.3 3.9 1.1 0.3/2.1 1.1/1.5 0.0* 0.6
Kateřina Seberová SBŠ Ostrava B 17 12 1.0 6.4 2.0 0.8 0.2/0.3 0.0* 1.7
Barbora Michalinová Basket Severočesko 18 18 1.0 4.2 1.3 0.1 1.4/2.2 62.5 1.8
Magdaléna Kmínková BKDěč U17G 18 15 1.0 5.1 1.4 0.5 0.9/1.3 0.0* 1.5
Andrea Zídková Aritma Praha 18 15 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.5
Lucie Kovářová SBŠ Ostrava B 17 15 1.0 5.0 1.6 0.3 0.8/1.3 0.0* 1.4
Karolína Tabačková Studánka Pardubice 18 15 1.0 4.9 1.6 0.3 0.7/1.4 0.0* 2.2
Tereza Čuříková DBaK 17 14 1.0 5.2 1.9 0.4 0.4/0.7 0.0* 1.8
Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 18 15 1.0 4.9 1.6 0.3 0.9/1.8 0.0* 1.7
Karolína Valachová Žabiny Brno B 18 15 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.7
Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 18 11 1.0 6.6 1.9 0.4 1.7/2.4 73.1 1.5
Klára Mexbauerová BKj. Kralupy n.V. 19 8 1.0 9.0 3.1 0.8 0.5/1.0 0.0* 2.8
Renée Štampochová BSK TJ Jičín 19 17 1.0 4.2 1.6 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.8
Eliška Mrázková Žabiny Brno B 17 15 1.0 4.8 2.1 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.2
Jolana Petroušová SBŠ Ostrava B 19 14 1.0 5.1 2.1 0.1 0.6/1.1 0.0* 2.4
Anja Válková Studánka Pardubice 17 13 1.0 5.5 1.9 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.8
Petra Malenová Žabiny Brno B 18 16 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.8
Eliška Kulichová BK Brandýs n.L. 19 15 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Natálie Petráková USK Praha B 17 18 1.0 3.8 1.4 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.3
Nikola Chmelíková BSK TJ Jičín 17 17 1.0 4.1 1.2 0.0 1.7/3.3 51.8 1.5
Nina Haiblíková Basket Severočesko 18 17 1.0 4.0 1.4 0.0 1.3/3.8 34.4 2.1
Adéla Vrťátková BKj. Kralupy n.V. 19 6 1.0 11.3 4.7 0.0 2.0/3.0 66.7 2.8
Michaela Kynclová SBŠ Ostrava B 18 7 1.0 9.7 2.9 1.0 1.0/2.3 43.8 2.0
Ema Bucháčková Basket Poděbrady 18 14 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.4 0.0* 0.9
Klára Žáčková Sokol Nusle 18 14 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
66 Natálie Hachlicová Basket Ostrava 18 18 1.0 3.6 1.3 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.7
Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 18 8 1.0 8.1 3.5 0.0 1.1/2.1 52.9 2.1
Michaela Jindrová BKDěč U17G 19 14 1.0 4.6 2.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.2
79 Kateřina Gottwaldová Basket Ostrava 18 10 1.0 6.5 2.6 0.0 1.3/2.7 48.1 1.0
Michaela Hejná Loko Karlovy Vary 18 7 1.0 9.3 2.7 0.3 3.0/5.1 58.3 1.9
Natálie Ryvolová SLUNETA Ústí n. L. 19 5 1.0 12.8 5.2 0.0 2.4/4.8 50.0 3.2
Tereza Bočková Sokol Nusle 18 16 1.0 3.9 1.5 0.2 0.4/0.5 0.0* 2.1
Agáta Seidelová SLUNETA Ústí n. L. 18 14 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.3
15 Jana Foltinková Basket Ostrava 18 16 1.0 3.9 1.3 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.4
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 17 6 1.0 10.3 3.8 0.2 2.2/3.5 61.9 1.3
Anežka Rupertová BK Lvice Litoměřice 18 17 1.0 3.6 1.7 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.9
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 16 7 1.0 8.7 3.6 0.3 0.7/1.4 0.0* 2.3
Petra Nedbalá Basket Poděbrady 17 13 1.0 4.6 0.6 0.5 1.8/2.5 69.7 1.3
Tereza Ryšavá Sokol Nusle 18 16 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.4
Natálie Svobodová SLUNETA Ústí n. L. 17 6 1.0 9.7 3.7 0.3 1.3/2.0 66.7 1.7
10 Tereza Košátková Basket Říčany 18 13 1.0 4.5 2.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iva Kalousková Studánka Pardubice 18 13 1.0 4.4 1.2 0.4 0.9/2.2 42.9 2.2
22 Hana Oubrechtová Basket Říčany 17 10 1.0 5.7 1.9 0.3 1.0/1.5 0.0* 0.0
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 18 9 1.0 6.2 1.9 0.6 0.8/1.3 0.0* 0.9
Lucie Čepová OSK Olomouc 18 18 20.1 3.1 0.9 0.2/1.2 0.7/1.1 0.0* 1.4
Klára Jirchářová B. Jablonec n. N. 19 18 1.0 3.1 1.1 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.4
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 16 8 1.0 6.6 2.3 0.4 1.0/1.8 0.0* 2.4
Jana Streitová Žabiny Brno B 18 3 1.0 17.3 4.3 2.3 1.7/2.0 83.3 0.7
Julie Michalčíková Žabiny Brno B 17 10 1.0 5.1 2.4 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.4
Eliška Urbanová Basket Poděbrady 18 10 1.0 4.8 1.8 0.0 1.2/2.3 52.2 1.5
Tereza Zahradníková BSK TJ Jičín 17 14 1.0 3.4 1.0 0.2 0.8/1.0 0.0* 2.0
Andrea Šulcová Loko Karlovy Vary 17 3 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/1.3 0.0* 2.0
Markéta Šamšová HB Basket B 16 14 1.0 3.4 1.1 0.1 0.9/1.4 0.0* 0.9
Tereza Bahounková OSK Olomouc 18 4 1.0 11.8 3.0 1.0 2.8/3.5 78.6 2.0
Barbora Valachová BKDěč U17G 17 10 1.0 4.7 1.6 0.4 0.3/1.3 0.0* 0.5
34 Alice Rečková Basket Říčany 19 12 1.0 3.8 1.1 0.3 0.9/1.8 0.0* 0.0
Denisa Nováková BKj. Kralupy n.V. 19 4 1.0 11.5 2.3 2.0 1.0/1.0 0.0* 2.3
Romana Školníková BKDěč U17G 19 17 1.0 2.7 0.9 0.2 0.1/0.2 0.0* 2.8
0 Sofia Borcelová BS Č. Brod 17 9 1.0 5.1 2.2 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.4
Eliška Seilerová BKDěč U17G 18 10 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Kristina Drahošová BK Brandýs n.L. 19 9 1.0 5.1 2.2 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.7
Natálie Durdová BKj. Kralupy n.V. 18 3 1.0 15.0 5.0 0.7 3.0/4.0 75.0 0.3
Karolína Divišová Basket Severočesko 18 18 1.0 2.5 0.8 0.2 0.2/0.7 0.0* 0.5
Natálie Koubková BK Brandýs n.L. 18 8 1.0 5.5 1.4 0.4 1.6/2.5 65.0 1.6
Alice Kinclová HB Basket B 17 12 1.0 3.7 1.2 0.3 0.3/0.3 0.0* 1.2
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 18 9 1.0 4.9 0.8 0.7 1.3/1.8 0.0* 2.2
Klára Karterová BK Lvice Litoměřice 19 15 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.5
Tereza Kučerová USK Praha B 17 15 1.0 2.9 1.0 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.7
Barbora Švrdlíková OSK Olomouc 17 17 1.0 2.6 1.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.8
Klára Novotná BK Brandýs n.L. 18 16 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/1.4 0.0* 2.4
Karolína Šlachtovská SBŠ Ostrava B 17 11 1.0 3.9 1.4 0.0 1.2/2.3 52.0 1.3
44 Agáta Novotná BS Č. Brod 17 9 1.0 4.8 1.7 0.3 0.4/0.7 0.0* 2.9
Julie Potůčková HB Basket B 17 9 1.0 4.8 2.0 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.4
Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 18 16 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Ema Sojková TJ Sokol Kladno 17 8 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/3.0 41.7 0.8
Markéta Andrýsková OSK Olomouc 19 13 1.0 3.2 0.7 0.5 0.2/0.5 0.0* 0.8
Tereza Klečková Basket Poděbrady 18 14 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 2.5
10 Lucie Šarochová BS Č. Brod 18 6 1.0 6.8 1.5 0.2 3.3/4.8 69.0 2.0
Viktorie Petržílková BK Brandýs n.L. 19 15 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.8
Anna Procházková BKDěč U17G 18 14 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.9
Kateřina Kozáková USK Praha B 18 15 1.0 2.6 0.9 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.5
Patricie Hrdinová Sokol Nusle 18 16 1.0 2.4 0.9 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.5
Veronika Hviščová TJ Sokol Kladno 17 11 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.4
Denisa Lebedová SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 3.9 1.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.4
Andrea Hájková HB Basket 19 16 1.0 2.4 0.8 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.6
0 Erika Fischerová BS Č. Brod 17 13 1.0 2.9 0.8 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.8
Ema Bartoňová Žabiny Brno B 17 4 1.0 9.5 3.8 0.3 1.3/2.0 62.5 1.3
Adéla Majerová BKDěč U17G 19 9 1.0 4.2 1.3 0.1 1.2/2.3 52.4 1.4
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 19 14 1.0 2.6 0.9 0.2 0.1/0.4 0.0* 1.3
Aneta Jurná Žabiny Brno B 19 5 1.0 7.4 2.0 0.8 1.0/1.4 0.0* 0.6
Nela Nétková Žabiny Brno B 18 8 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Veronika Hanyšová BSK TJ Jičín 17 19 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.2
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 17 10 1.0 3.5 1.2 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.3
Anna Chalupecká SLUNETA Ústí n. L. 19 10 1.0 3.5 1.3 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.1
Veronika Šolcová BSK TJ Jičín 18 14 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.2
Karolína Petlanová USK Praha B 17 3 1.0 11.3 3.7 0.7 2.0/4.0 50.0 2.3
Andrea Karásková Basket Poděbrady 19 5 1.0 6.8 2.2 0.0 2.4/4.4 54.5 3.0
14 Vendula Gráfová BS Č. Brod 17 15 1.0 2.3 0.9 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.3
23 Karolína Morovičová Basket Ostrava 18 11 1.0 3.0 0.8 0.2 0.8/2.2 37.5 1.3
42 Klára Jemelková Basket Ostrava 17 8 1.0 4.1 1.8 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.8
Martina Andrová BK Brandýs n.L. 19 13 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.6
Emma Smitková Loko Karlovy Vary 17 18 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
15 Eliška Krausová BS Č. Brod 18 13 1.0 2.5 0.4 0.5 0.1/0.2 0.0* 0.5
Barbora Vaníková DBaK 18 8 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.0
Jindřiška Hrubá BK Lvice Litoměřice 18 3 1.0 10.0 3.7 0.7 0.7/1.0 0.0* 2.0
Stella Jeřábková Basket Poděbrady 18 13 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.0
Aneta Příbrská TJ Sokol Kladno 17 6 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.2 31.6 1.3
27 Vendula Matuštíková Basket Ostrava 17 6 1.0 5.0 1.7 0.2 1.2/1.8 0.0* 2.0
10 Martina Málková Tygři Praha 17 6 1.0 4.8 1.8 0.2 0.7/2.0 33.3 0.8
Aneta Borešová BKDěč U17G 19 15 1.0 1.9 0.6 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.1
33 Zuzana Sieberová BS Č. Brod 18 7 1.0 4.0 1.3 0.1 1.0/2.3 43.8 0.6
Viktorie Urbánková SLUNETA Ústí n. L. 18 8 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.9
Anna Revťáková BKj. Kralupy n.V. 17 15 1.0 1.8 0.7 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.6
Terezie Kahlová Studánka Pardubice 18 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.8
Tereza Karasová HB Basket 18 4 1.0 6.8 1.5 1.0 0.8/3.3 23.1 1.3
Martina Sečányová Loko Karlovy Vary 16 6 1.0 4.5 1.3 0.2 1.3/2.5 53.3 3.5
Petra Heřmanová USK Praha B 17 9 1.0 2.9 0.7 0.4 0.2/0.2 0.0* 1.4
Tereza Bártová Basket Poděbrady 18 11 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.8
Eva Salačová HB Basket B 17 13 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.7
8 Markéta Jurásková Basket Ostrava 18 5 1.0 5.2 1.2 0.4 1.6/4.4 36.4 2.0
Nela Fialová Basket Poděbrady 18 15 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.4
Nicole Seifertová USK Praha B 17 6 1.0 4.0 1.3 0.2 0.8/1.7 0.0* 1.0
Nicol Horáková HB Basket 19 11 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.9
Lucie Benešová BK Brandýs n.L. 19 10 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.9 0.0* 0.7
Linda Titzová Žabiny Brno B 17 8 1.0 3.0 1.0 0.3 0.3/1.5 0.0* 1.4
42 Markéta Lodlová BS Č. Brod 17 9 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.0
16 Karolína Čechová BS Č. Brod 19 6 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.8 35.3 1.7
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 16 9 1.0 2.7 0.7 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.1
Barbora Fišerová OSK Olomouc 17 11 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.4
Michaela Staňková Basket Poděbrady 18 7 1.0 3.1 1.1 0.0 0.9/1.1 0.0* 1.7
Adéla Dvořáková Basket Severočesko 18 15 1.0 1.4 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
Stella Vodvárková Sokol H. Králové B 16 2 1.0 10.0 3.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adéla Stindlová BSK TJ Jičín 16 2 1.0 10.0 3.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Karolína Tomanová USK Praha B 17 12 1.0 1.7 0.5 0.0 0.7/1.6 0.0* 0.6
Marie Rene Janku Sokol Nusle 17 5 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.2
12 Gabriela Šliková Sokol Kladno 19 15 1.0 1.3 0.5 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.5
Denisa Jelínková Basket Poděbrady 18 11 1.0 1.7 0.6 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.8
Linda Rettová Basket Říčany 15 8 1.0 2.3 0.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.0
Klára Pifková SBŠ Ostrava B 17 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Žofie Paterová Sokol H. Králové B 19 2 1.0 9.0 3.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.5
Radka Lindovská SBŠ Ostrava B 19 2 1.0 9.0 2.5 0.5 2.5/3.0 83.3 2.0
Karolína Zachová USK Praha B 19 11 1.0 1.6 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.5
Valerie Plačková Žabiny Brno B 18 3 1.0 5.7 2.0 0.3 0.7/1.3 0.0* 0.7
23 Vendula Grudlová K2 Prostějov 17 15 1.0 1.1 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.5
Markéta Páceltová Loko Karlovy Vary 17 17 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Lucie Horáková Žabiny Brno B 17 7 1.0 2.4 0.1 0.6 0.4/1.1 0.0* 1.9
Alžběta Seifrtová Basket Poděbrady 18 1 1.0 17.0 6.0 0.0 5.0/7.0 71.4 3.0
Hana Tomková Basket Poděbrady 18 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
34 Kateřina Homolová Tygři Praha 17 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Lucie Veselá TJ Sokol Kladno 16 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Anežka Keřková BK Brandýs n.L. 19 13 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
12 Viktorie Jurtíková K2 Prostějov 18 6 1.0 2.7 0.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.2
0 Emma Horáková BS Č. Brod 18 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Lada Ingrid Brisudová SBŠ Ostrava B 19 3 1.0 5.0 1.0 0.7 1.0/1.3 0.0* 2.0
Dorota Saviola SBŠ Ostrava B 18 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Adéla Folprechtová BSK TJ Jičín 16 8 1.0 1.9 0.6 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.9
Agáta Martínková Studánka Pardubice 17 9 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Julie Doležalová BKj. Kralupy n.V. 17 18 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 17 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/1.3 0.0* 3.3
Sofie Šturmová Sokol Nusle 17 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Tereza Durchánková Basket Severočesko 17 12 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.5
Barbora Puchnerová Basket Poděbrady 18 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Victoria Karasula Basket Poděbrady 19 4 1.0 3.3 0.8 0.5 0.3/0.5 0.0* 2.3
Šárka Šálková BK Lvice Litoměřice 17 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
19 Lucie Rabochová BS Č. Brod 17 11 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.5
Stella Jurmanová BKj. Kralupy n.V. 17 9 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
11 Adéla Gráfová BS Č. Brod 17 11 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.5
Pavla Chalupová TJ Sokol Kladno 17 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
55 Heidi Cholevová Basket Ostrava 18 16 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Alice Konštacká Sokol H. Králové B 18 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Amálie Rykaluková SBŠ Ostrava B 17 10 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
13 Eva Medvecká Basket Ostrava 17 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Kateřina Richterová Basket Poděbrady 17 3 1.0 3.7 1.0 0.3 0.7/0.7 0.0* 1.3
Simona Gajdošová SBŠ Ostrava B 17 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Veronika Hosnedlová Loko Karlovy Vary 17 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Tereza Fabiánková HB Basket B 18 12 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
11 Natálie Jindrová Sokol Kladno 18 11 1.0 0.9 0.3 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.3
Eliška Vondrušková Žabiny Brno B 17 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Aneta Procházková TJ Sokol Kladno 17 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Polachová Basket Severočesko 19 15 1.0 0.7 0.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.9
Barbora Kouřilová Žabiny Brno B 16 12 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.6
Svatava Křůmalová OSK Olomouc 17 6 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Vendula Kohoutová DBaK 19 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.9
Josefína Končelíková USK Praha B 17 8 1.0 1.1 0.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.0
28 Nella Klapková BS Č. Brod 17 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Lenka Kovandová HB Basket B 17 8 1.0 1.0 0.1 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.3
Phoebe Kolmanová USK Praha B 17 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.0
Klaudie Jarkovská Basket Poděbrady 17 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.3
Barbora Motlíčková Basket Poděbrady 17 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Thea Schusterová BKj. Kralupy n.V. 18 13 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Tereza Pavelková SBŠ Ostrava B 17 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.5
Lenka Merclová Žabiny Brno B 19 1 1.0 7.0 1.0 0.0 5.0/7.0 71.4 1.0
Karolína Zemanová Loko Karlovy Vary 16 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.0
Emma Michovská BKj. Kralupy n.V. 17 9 1.0 0.8 0.2 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.2
Linda Vašková K2 Prostějov 17 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Barbora Skokanová Žabiny Brno B 17 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Bára Kapicová BKDěč U17G 19 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.3
Alžběta Vránová BK Lvice Litoměřice 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kristýna Hořejší BKj. Kralupy n.V. 18 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Johana Kopecká SLUNETA Ústí n. L. 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tereza Slavíková DBaK 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
34 Natálie Hájková Sokol Kladno 18 16 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Dominika Ševčíková OSK Olomouc 17 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Alžběta Kratochvílová HB Basket B 18 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Petra Pajkrtová USK Praha 18 1 13.0 5.0 0.0 1.0/1.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Lucie Nergerová Basket Poděbrady 17 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
16 Agáta Pecková Basket Říčany 17 14 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.0
Natálie Neumannová BKj. Kralupy n.V. 18 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Markéta Hviščová TJ Sokol Kladno 17 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Klára Mašíčková Basket Severočesko 18 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0*