Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 216
Basket Říčany
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
25. 9. 2021
10:00
Sportovní hala Říčany Jan Machálek
50
53
8
12
28
22
40
37
Review
skupina A 2. kolo 217
BK Medvědi Tábor
BCM Sokolov
9. 10. 2021
13:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Stanislav Dvořák
37
46
10
8
19
25
27
34
Review
skupina A 3. kolo 218
Basket Říčany
BCM Sokolov
10. 10. 2021
09:00
SH Benešov Petr Buršík
Jan Machálek
26
109
6
24
14
59
24
82
Review
skupina A 4. kolo 220
BK Medvědi Tábor
Basket Říčany
23. 10. 2021
09:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Lukáš Petrisko
63
45
14
20
28
29
52
40
Review
skupina A 4. kolo 219
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BCM Sokolov
23. 10. 2021
10:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Jáchym Povolný
53
70
10
17
13
36
27
55
Review
skupina A 5. kolo 221
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BK Medvědi Tábor
24. 10. 2021
09:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Jáchym Povolný
78
53
19
14
40
31
62
41
Review
skupina A 6. kolo 222
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Basket Říčany
13. 11. 2021
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 7. kolo 223
BCM Sokolov
BK Medvědi Tábor
14. 11. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov Petr Hovorka
Matěj Heřman
Preview
skupina A 8. kolo 224
BCM Sokolov
Basket Říčany
27. 11. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov Petr Fiala
Jan Pacelt
Preview
skupina A 9. kolo 225
BCM Sokolov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
28. 11. 2021
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov Matěj Heřman
Petr Fiala
Preview
skupina A 9. kolo 226
Basket Říčany
BK Medvědi Tábor
11. 12. 2021
18:00
Sportovní hala Říčany
Preview
skupina A 10. kolo 227
BK Medvědi Tábor
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
12. 12. 2021
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
skupina A 11. kolo 228
Basket Říčany
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Říčany
Preview
skupina A 12. kolo 229
BCM Sokolov
BK Medvědi Tábor
9. 1. 2022
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
skupina A 13. kolo 230
Basket Říčany
BCM Sokolov
22. 1. 2022
-
Sportovní hala Říčany
Preview
skupina A 14. kolo 231
BCM Sokolov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
5. 2. 2022
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
skupina A 14. kolo 232
BK Medvědi Tábor
Basket Říčany
5. 2. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
skupina A 15. kolo 233
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BK Medvědi Tábor
12. 2. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 16. kolo 234
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Basket Říčany
26. 2. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 17. kolo 235
BK Medvědi Tábor
BCM Sokolov
12. 3. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview
skupina A 18. kolo 236
BCM Sokolov
Basket Říčany
26. 3. 2022
-
Tělocvična Gymnázia Sokolov
Preview
skupina A 19. kolo 238
Basket Říčany
BK Medvědi Tábor
9. 4. 2022
-
Sportovní hala Říčany
Preview
skupina A 19. kolo 237
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BCM Sokolov
9. 4. 2022
-
ZŠ Březové Hory
Preview
skupina A 20. kolo 239
BK Medvědi Tábor
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
23. 4. 2022
-
Hala 7. ZŠ Helsinská
Preview

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Natálie Borková SKB Česká Třebová 16 6 1.0 5.7 2.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Sarah Krstičová BCM Sokolov 14 3 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/3.3 40.0 1.0
Zuzka Čížková BK Medvědi Tábor 15 1 1.0 24.0 7.0 1.0 7.0/14.0 50.0 1.0
Denisa Dřímalová Basket Říčany 16 2 1.0 9.5 4.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.0
Natálie Abrahámková BK Lipník 15 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tereza Hrivňáková Loko Krnov 16 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Nela Benešová Vlčice Žďár 15 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 4.5
Nela Harabišová SK Bruntál 17 1 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/5.0 40.0 4.0
Jana Dvořáková TJ Šumperk 15 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Soňa Bilová Gepardi Rožnov p/R 14 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Natálie Valíčková Slovan Varnsdorf 15 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
Lucie Čermáková BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Kučerová BK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Běláčová DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Bábíčková Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Bártová ADFORS Basket Litomyšl 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Brettová Pří U15 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Bartoňová SKB Tišnov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Ondrysková Sokol Lanžhot 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Chrástná BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Livie Čtrnáctá TJ Sokol Kladno 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Balcarová Loko Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Doležalová Slavoj BK Litoměřice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
SK Bruntál 1 29.0 3.0 11.0 /24.0 45.8 17.0
Gepardi Rožnov p/R 3 24.3 0.7 8.7 /13.0 66.7 17.7
Basket Říčany 3 18.0 0.3 3.3 /10.0 33.3 5.0
Příbram 3 26.3 0.0 8.7 /18.7 46.4 18.3
Loko Krnov 3 25.3 1.3 10.0 /27.0 37.0 16.3
BK Lipník 2 21.5 0.0 4.5 /8.0 56.3 12.5
Basket Ostrava B 1 12.0 2.0 0.0 /2.0 0.0 15.0
TJ Šumperk 2 29.0 1.5 7.0 /17.0 41.2 17.0
ADFORS Basket Litomyšl 6 29.3 0.3 6.5 /20.0 32.5 16.8
Sokol Lanžhot 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SKB Tišnov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Žabiny Brno C 6 31.3 2.3 7.8 /13.1 59.5 5.8
SKB Česká Třebová 6 21.8 3.0 3.3 /10.8 30.8 13.2
BK Blansko 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Uherský Brod 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Medvědi Tábor 3 20.3 1.3 6.3 /16.3 38.8 13.7
BCM Sokolov 3 30.7 0.7 11.7 /28.4 41.2 12.7
Vlčice Žďár 2 25.0 1.5 4.5 /9.5 47.4 16.5
BK Teplice 2 13.0 5.5 9.0 /20.0 45.0 13.5
BKj. Kralupy n.V. 2 19.0 3.5 12.5 /21.0 59.5 16.5
TJ Sokol Kladno 2 25.0 2.0 4.5 /14.0 32.1 22.0
Slavoj BK Litoměřice 4 21.3 1.8 7.0 /14.5 48.3 15.8
Slovan Varnsdorf 1 20.0 1.0 9.0 /23.0 39.1 11.0
Loko Liberec 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Šikner Roman 1 1 0 0 - - -
Šesták Matěj 1 0 1 0 - - -
Strmiska Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Slovák Roman 2 0 2 0 - - -
Slezák Jiří 6 5 1 0 - - -
Sádovský Matěj 4 4 0 0 - - -
Povolný Jáchym 2 0 2 0 - - -
Pivovarský Michal 2 2 0 0 - - -
Petrisko Lukáš 1 0 1 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Pechová Aneta 1 0 1 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 0 1 0 - - -
Olbort Jan 2 2 0 0 - - -
Nývltová Eva 1 1 0 0 - - -
Němec Karel 1 1 0 0 - - -
Morávek Tomáš 2 1 1 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 2 1 1 0 - - -
Lunhul Vladislav 1 1 0 0 - - -
Kryštof Pavel 2 2 0 0 - - -
Kmošek Jakub 1 0 1 0 - - -
Keslerová Barbora 2 0 2 0 - - -
Kazda Petr 2 1 1 0 - - -
Jelínek Matouš 2 2 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 3 3 0 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Hawiger Matyáš 1 0 1 0 - - -
Gabriel Jakub 1 0 1 0 - - -
Friedl Miroslav 2 1 1 0 - - -
Frass Rastislav 2 2 0 0 - - -
Dvořák Stanislav 1 0 1 0 - - -
Dolinek Ivo 1 1 0 0 - - -
Doležal Vratislav 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 3 3 0 0 - - -
Baron Martin 2 0 2 0 - - -
Asztalos Ondřej 2 1 1 0 - - -
Antoš Adam 2 0 2 0 - - -
Adamcová Michaela 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře