Markéta Dvořáková
Národnost
CZE
Ročník narození
2007 -
17 let
Aktuální klub
BK Lvice Litoměřice
Výška
165 cm
Kariéra
Sezony
5
Zápasy
120
Procento vítězství
40%
Počet klubů
3
Kariéra
Sezona | Tým | Zápasy | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" | BARoun.l. U12(mix MS | 10 | 1.2 | 0.6 | 0 | 0/0.4 | 0.0 | - |
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" | BARoun.l. U12(mix MS | 10 | 1.1 | 0.4 | 0 | 0.3/0.6 | 50.0 | - |
2018/19 mladší minižáci U12 - Nadstavba B | BARoun.l. U12(mix MS | 3 | 0.7 | 0.3 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" | Roudnice U13B(mix) | 8 | 0.6 | 0.1 | 0 | 0.4/1.5 | 25.0 | - |
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" | Roudnice U13B(mix) | 7 | 1.1 | 0.6 | 0 | 0/0.9 | 0.0 | - |
2021/22 kadetky U17 - skupina B | Slavoj BK Litoměřice | 16 | 2.9 | 1.3 | 0 | 0.4/1.1 | 38.9 | - |
2021/22 starší žákyně U15 - skupina B | Slavoj BK Litoměřice | 12 | 2.1 | 0.9 | 0 | 0.3/1 | 25.0 | - |
2021/22 starší žákyně U15 - liga B | Slavoj BK Litoměřice | 6 | 4.0 | 1.3 | 0 | 1.3/2 | 66.7 | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina B | Slavoj BK Litoměřice | 3 | 8.0 | 3 | 0 | 2/3.3 | 60.0 | - |
2022/23 kadetky U17 - 2. kolo | Slavoj BK Litoměřice | 2 | 2.0 | 1 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
2022/23 kadetky U17 - Skupina A | BK Lvice Litoměřice | 17 | 4.9 | 2.2 | 0 | 0.5/1.4 | 37.5 | - |
2023/24 kadetky U17 - Skupina A | BK Lvice Litoměřice | 10 | 1.5 | 0.7 | 0 | 0.1/0.3 | 33.3 | - |
2023/24 juniorky U19 - Skupina A | BK Lvice Litoměřice | 5 | 2.6 | 1 | 0 | 0.6/1 | 60.0 | - |
2023/24 juniorky U19 - play-out A | BK Lvice Litoměřice | 6 | 2.0 | 1 | 0 | 0/0.2 | 0.0 | - |
2023/24 kadetky U17 - play-out A | BK Lvice Litoměřice | 3 | 1.3 | 0.7 | 0 | 0/0 | 0.0 | - |
Průměr za kariéru | 23.6 | 2.4 | 1.0 | 0.0 | 0.4/1.0 | 79.3 | 1.6 |
Osobní rekordy
Sezónní rekordy
Datum | Fáze sezóny | Soupeř | B | 2B | 3B | TH | TH % |
---|---|---|---|---|---|---|---|
30. 9. 2023 | Skupina A | BC Slaný | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
1. 10. 2023 | Skupina A | BK Beroun | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
11. 11. 2023 | Skupina A | HB Basket B | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 100.0 |
18. 11. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
19. 11. 2023 | Skupina A | Tygři Praha B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
2. 12. 2023 | Skupina A | BK Klatovy | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 12. 2023 | Skupina A | DBaK | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
9. 12. 2023 | Skupina A | BK Beroun | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0.0 |
10. 12. 2023 | Skupina A | BC Slaný | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
6. 1. 2024 | Skupina A | USK Praha B | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
7. 1. 2024 | Skupina A | BK Strakonice | 3 | 1 | 0 | 1/2 | 50.0 |
13. 1. 2024 | Skupina A | Sokol Nusle | 9 | 4 | 0 | 1/3 | 33.3 |
14. 1. 2024 | Skupina A | BŠ Tygři Praha B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
20. 1. 2024 | Skupina A | DBaK | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
21. 1. 2024 | Skupina A | BCM Sokolov | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
27. 1. 2024 | play-out A | BA Tygřice Louny | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 2. 2024 | play-out A | BC Slaný | 4 | 2 | 0 | 0/0 | 0 |
3. 3. 2024 | play-out A | BŠ Tygři Praha B | 2 | 1 | 0 | 0/1 | 0.0 |
4. 3. 2024 | play-out A | DBaK | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
10. 3. 2024 | play-out A | BCM Sokolov | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
16. 3. 2024 | play-out A | Tygři Praha B | 0 | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
24. 3. 2024 | play-out A | BA Tygřice Louny | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
26. 3. 2024 | play-out A | BK Karlovy Vary | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
28. 3. 2024 | play-out A | HB Basket B | 2 | 1 | 0 | 0/0 | 0 |
Celkem | 24 | 44 | 20 | 4/9 | 44.4 | ||
Průměr | 24 | 1.8 | 0.8 | 0.0 | 0.2/0.4 | 44.4 |
Soupeř | Z | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tygřice Louny | 4 | 4.5 | 2.3 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 3.3 |
BK Brandýs n. L. | 2 | 4.5 | 1.5 | 0.0 | 1.5/2.0 | 75.0 | 2.5 |
Ber U12B | 4 | 2.3 | 1.0 | 0.0 | 0.3/1.0 | 25.0 | 0.8 |
Sluneta Ústí n.L. | 2 | 4.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 0.5 |
BK Beroun | 6 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.2 | 42.9 | 1.8 |
Sokol Nusle | 1 | 9.0 | 4.0 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 2.0 |
BCM Sokolov | 3 | 2.7 | 1.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
TJ Sokol Kladno | 4 | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 0.5/1.5 | 33.3 | 2.3 |
BKj. Kralupy n.V. | 4 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
Loko Trutnov | 1 | 8.0 | 2.0 | 0.0 | 4.0/6.0 | 66.7 | 4.0 |
Basket Slovanka | 2 | 3.5 | 1.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 0.5 |
BC Slaný | 3 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.7 |
BA Tygřice Louny | 2 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.5 |
BK Brandýs n.L. | 1 | 6.0 | 2.0 | 0.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 5.0 |
Loko Liberec | 4 | 1.3 | 0.5 | 0.0 | 0.3/1.0 | 25.0 | 2.0 |
BŠ Tygři Praha B | 2 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0 | 0.5 |
USK Praha B | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
BC Benešov | 2 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
DBaK | 1 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BC Slaný | 2 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |
HB Basket B | 2 | 2.0 | 0.5 | 0.0 | 1.0/1.0 | 100.0 | - |
USK Praha | 2 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 50.0 | 1.0 |
Tygři U13B | 2 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.5/3.0 | 16.7 | 1.5 |
BK Strakonice | 1 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 3.0 |
Ber U13B | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0 | 1.5 |
BK Levhartice Chomutov | 2 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.0 |
BK Karlovy Vary | 1 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 3.0 |
DBaK | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 0.5 |
BK Klatovy | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | - |
Tygři Praha B | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.3 |
JUVENTA U13B | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.5 |
Studánka Pardubice | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 2.0 |
BA Sparta | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0 | 1.0 |