Příbram

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 9. 2016
Ing. Ivana Čapková
ivcapkovi@tiscali.cz
607 536 141

Trenér

od: 1. 9. 2016
Ing. Ivana Čapková
ivcapkovi@tiscali.cz
607 536 141

Asistent trenéra

od: 1. 9. 2016
Barbora Kozelková
hlavacovabara@seznam.cz
721 220 244

Adresa

Spolek přátel školy při 3. ZŠ Příbram-Březové Hory
Prokopská
26102 Příbram VI

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Eliška Vohradská 2007 0 16 11 17.9 7.6 0.0 2.6/7.8 33.7 1.4
Liliana Sirůčková 2004 168 19 11 15.6 5.4 1.1 1.6/3.8 42.9 2.1
Adéla Patáková 2004 164 19 12 10.3 4.3 0.0 1.8/3.7 47.7 3.8
Natálie Sirůčková 2004 168 19 12 6.6 2.9 0.0 0.8/2.3 33.3 2.8
Tereza Vaňáčová 2007 0 16 10 6.7 3.3 0.0 0.1/0.7 14.3 2.2
Nela Roušarová 2006 17 10 5.2 2.4 0.0 0.4/0.8 50.0 1.1
Sára Káchová 2005 0 18 11 3.6 1.6 0.0 0.4/1.4 26.7 2.2
Rozálie Wimmerová 2006 17 10 2.4 1.1 0.0 0.2/0.2 100.0 0.7
Eliška Zdobinská 2008 0 15 10 2.2 1.0 0.0 0.2/0.6 33.3 1.7
Justýna Šmerdová 2007 0 16 5 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.4
Klára Koudelová 2007 16 5 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Tereza Pecháčková 2006 0 17 5 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Apolena Jeníková 2007 16 9 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0 0.9
Emily Gruzdzová 2007 0 16 1 4.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Karolína Kettnerová 2006 17 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Zuzana Matějková 2005 0 18 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Emma Brettová 2007 16 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kristýna Liontiová 2006 17 7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
Eliška Hanusová 2006 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zuzana Vaďurová 2007 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zuzana Marešová 2008 0 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lucie Štruplová 2006 163 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniela Langerová 2006 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Monika Štveráková 2005 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
237 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 23. 4. 2022 BCM Sokolov 87:60 35 2 11/23 47.8%
231 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 23. 4. 2022 BCM Sokolov 53:58 20 1 15/24 62.5%
239 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 13. 3. 2022 BK Medvědi Tábor 66:68 30 1 5/23 21.7%
225 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 3. 3. 2022 BCM Sokolov 78:41 15 0 11/44 25%
234 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 26. 2. 2022 Basket Říčany 84:47 38 1 5/11 45.5%
233 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 12. 2. 2022 BK Medvědi Tábor 77:85 29 3 10/21 47.6%
228 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 6. 1. 2022 Basket Říčany 52:67 27 3 4/13 30.8%
227 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 12. 12. 2021 BK Medvědi Tábor 59:46 19 1 5/13 38.5%
222 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 13. 11. 2021 Basket Říčany 98:63 48 0 2/15 13.3%
221 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 24. 10. 2021 BK Medvědi Tábor 78:53 35 0 8/9 88.9%
219 nadregionální soutěž (kadetky U17) Domácí 23. 10. 2021 BCM Sokolov 53:70 23 0 7/19 36.8%
216 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 25. 9. 2021 Basket Říčany 50:53 21 0 11/28 39.3%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 25. 9. 2021
10:00
Basket Říčany
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
50
53
8
12
28
22
40
37
skupina A Review
4. kolo 23. 10. 2021
10:00
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BCM Sokolov
53
70
10
17
13
36
27
55
skupina A Review
5. kolo 24. 10. 2021
09:00
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BK Medvědi Tábor
78
53
19
14
40
31
62
41
skupina A Review
6. kolo 13. 11. 2021
09:00
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Basket Říčany
98
63
22
14
45
29
71
50
skupina A Review
10. kolo 12. 12. 2021
09:00
BK Medvědi Tábor
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
59
46
15
4
31
23
45
37
skupina A Review
11. kolo 6. 1. 2022
19:30
Basket Říčany
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
52
67
16
18
26
39
40
53
skupina A Review
15. kolo 12. 2. 2022
09:00
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BK Medvědi Tábor
77
85
19
17
37
43
59
60
77
85
skupina A Review
16. kolo 26. 2. 2022
16:30
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Basket Říčany
84
47
23
7
39
13
65
29
skupina A Review
9. kolo 3. 3. 2022
18:00
BCM Sokolov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
78
41
17
10
32
17
55
29
skupina A Review
20. kolo 13. 3. 2022
12:00
BK Medvědi Tábor
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
66
68
30
13
44
31
53
49
skupina A Review
14. kolo 23. 4. 2022
12:30
BCM Sokolov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
53
58
14
12
26
25
43
33
skupina A Review
19. kolo 23. 4. 2022
10:00
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BCM Sokolov
87
60
23
15
39
39
59
53
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 2 20
2019/20 nadregionální soutěž 7 14
2018/19 nadregionální soutěž 1 22
2017/18 nadregionální soutěž 4 22
2016/17 nadregionální soutěž 3 23
2015/16 kvalifikace o ligu 4 23

články