Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BCM Sokolov
USK Praha B
19. 9. 2015
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tomáš Husák
Martin Dvořák
43
66
12
10
25
32
35
52
Review
skupina A 2. kolo 2
BCM Sokolov
Sokol Nusle
20. 9. 2015
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ondřej Štych
Jan Vokáč
64
75
16
15
41
34
45
58
Review
skupina A 3. kolo 3
BCM Sokolov
BK Slovan Ústí nad Labem
26. 9. 2015
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
Petr Fiala
94
52
23
15
51
19
68
39
Review
skupina A 4. kolo 4
BK Slovan Ústí nad Labem
USK Praha B
10. 10. 2015
16:30
SPŠ spojů Pavel Šmíd
Denisa Kovačiková
38
83
6
13
20
27
30
51
Review
skupina A 5. kolo 5
BK Slovan Ústí nad Labem
Sokol Nusle
11. 10. 2015
11:30
SPŠ spojů Lukáš Pešek
Michael Linka
73
78
16
15
32
37
52
59
71
71
Review
skupina A 6. kolo 6
USK Praha B
BCM Sokolov
24. 10. 2015
16:00
Hala Královka, plocha B Pavel Koudela
40
61
6
15
20
29
28
41
Review
skupina A 6. kolo 7
Sokol Nusle
BK Slovan Ústí nad Labem
24. 10. 2015
16:00
TJ Sokol Nusle Martin Křešťák
116
63
24
15
41
31
72
49
Review
skupina A 7. kolo 9
Sokol Nusle
BCM Sokolov
25. 10. 2015
09:00
TJ Sokol Nusle Pavel Týř
99
66
30
17
57
38
77
56
Review
skupina A 7. kolo 8
USK Praha B
BK Slovan Ústí nad Labem
25. 10. 2015
10:00
Hala Královka, plocha B Martin Křešťák
70
66
24
19
43
34
64
50
Review
skupina A 8. kolo 12
USK Praha B
Sokol Nusle
28. 10. 2015
09:00
SH Královka Tomáš Tejček
Martin Koudela
43
55
15
13
26
33
37
44
Review
skupina A 8. kolo 11
USK Praha B
Sokol Nusle
28. 10. 2015
11:00
SH Královka Martin Koudela
Tomáš Tejček
32
63
10
18
19
32
26
39
Review
skupina A 8. kolo 10
BCM Sokolov
BK Slovan Ústí nad Labem
20. 11. 2015
16:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ondřej Štych
Jan Vokáč
72
32
10
13
31
21
45
26
Review
skupina A 9. kolo 15
Sokol Nusle
USK Praha B
17. 11. 2015
09:00
TJ Sokol Nusle Lukáš Balog
Luděk Svoboda
84
37
26
6
37
18
64
26
Review
skupina A 9. kolo 16
Sokol Nusle
USK Praha B
17. 11. 2015
11:00
TJ Sokol Nusle Luděk Svoboda
Lukáš Balog
94
51
20
8
42
25
75
33
Review
skupina A 9. kolo 13
BK Slovan Ústí nad Labem
BCM Sokolov
22. 11. 2015
14:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
26
40
8
6
12
16
18
23
Review
skupina A 9. kolo 14
BK Slovan Ústí nad Labem
BCM Sokolov
22. 11. 2015
16:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Vokáč
32
72
12
18
21
32
24
52
Review
skupina A 10. kolo 17
BCM Sokolov
USK Praha B
7. 11. 2015
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Petr Hovorka
Christian Rychnavský
69
38
21
4
36
13
58
25
Review
skupina A 10. kolo 18
BK Slovan Ústí nad Labem
Sokol Nusle
7. 11. 2015
18:00
SPŠ spojů Denisa Kovačiková
Michal Tesař
31
106
4
17
15
47
18
75
Review
skupina A 11. kolo 20
BK Slovan Ústí nad Labem
USK Praha B
8. 11. 2015
09:00
SPŠ spojů Pavel Šmíd
Denisa Kovačiková
28
90
6
13
14
47
20
66
Review
skupina A 11. kolo 19
BCM Sokolov
Sokol Nusle
8. 11. 2015
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Petr Hovorka
Miloslav Bělík
58
76
16
13
28
36
42
58
Review
skupina A 12. kolo 21
USK Praha B
BK Slovan Ústí nad Labem
21. 11. 2015
11:00
Hala Královka, plocha B Petr Buršík
Pavel Šmíd
126
23
30
6
62
8
88
15
Review
skupina A 12. kolo 22
Sokol Nusle
BCM Sokolov
21. 11. 2015
16:00
TJ Sokol Nusle Jan Pačovský
Pavel Theodor
69
50
10
20
34
29
53
36
Review
skupina A 13. kolo 24
Sokol Nusle
BK Slovan Ústí nad Labem
22. 11. 2015
09:00
TJ Sokol Nusle Pavel Theodor
Jan Pačovský
105
11
22
6
44
9
69
11
Review
skupina A 13. kolo 23
USK Praha B
BCM Sokolov
22. 11. 2015
10:00
Hala Královka, plocha B Martin Buršík
Jan Machálek
44
54
10
18
27
33
35
43
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kateřina Votrubová USK Praha 18 27 1.0 7.8 3.3 0.2 0.7/1.4 0.0* 0.9
Kateřina Šrámková USK Praha B 20 16 1.0 12.6 3.3 1.2 2.4/4.0 59.4 2.1
10 Nikola Šafránková Sokol ZVUS H. Králové 17 25 1.0 8.0 3.6 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.4
Oliwia Ewa Růžičková Pas MB U14 19 17 1.0 10.4 4.4 0.1 1.4/3.4 42.1 1.6
11 Sofia Pokorná BK Brandýs n. L. 20 36 1.0 4.9 1.9 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.6
Karolína Krepindlová BK Prosek 19 19 1.0 8.9 4.2 0.0 0.6/2.5 25.5 2.1
Markéta Plocová Bor 20 15 1.0 9.0 4.0 0.1 0.8/2.3 34.3 1.0
Adéla Pražáková Studánka Pardubice 19 23 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
Monika Bočinská Pří U15 20 14 1.0 9.4 3.9 0.4 0.5/1.1 0.0* 0.8
Martina Pokorná SŠMH Brno 19 28 1.0 4.6 1.9 0.0 0.9/2.0 42.1 2.6
Barbora Karlovská Biž. Jablonec n. N. 20 27 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Vendula Kvapilová Zlín 20 10 1.0 12.7 4.1 1.0 1.5/2.8 53.6 2.2
Kristýna Vojkovská FM 20 37 1.0 3.4 1.4 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.0
Michaela Brychová Tigers Č. Budějovice 21 10 1.0 10.4 5.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.3
10 Terezie Křenková Sojky Pelhřimov 18 19 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/3.0 42.1 1.8
Karolína Červinková Basket Slovanka 19 25 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.0
5 Eliška Staňková BCM Sokolov 17 48 1.0 1.1 0.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.2
6 Anna Čechová Loko Trutnov 19 14 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.8
Pavlína Vitovská Pas U13G 18 3 1.0 13.7 5.0 0.0 3.7/8.0 45.8 3.3
Andrea Foltýnová Jiskra Kyjov 19 17 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
Barbora Chmielová SBŠ Ostrava B 20 5 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.8
Bára Titlová Valosun KP Brno 18 12 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Denisa Točíková Žabiny Brno B 20 16 1.0 1.9 0.8 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.2
Sabina Votavová BK Strakonice 19 12 1.0 2.4 1.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Monika Vrbová Loko Krnov 19 7 1.0 3.7 1.3 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.3
Denisa Hejtmánková BK Příbor 19 8 1.0 3.1 1.3 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.8
Nela Červinková Pastelka MB(ms) 19 15 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Anna Kazdová BC Vysočina 20 7 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/1.7 0.0* 1.7
Pavlína Kyralová Slovan Ústí n. L. 20 9 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.6
Lucie Mikulová OSK 19 1 1.0 22.0 10.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Kateřina Jakabová OP Prostějov 19 9 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.6
Eva Bašová BK Frýdek-Místek 19 22 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Markéta Ševčíková Mohelnice 19 12 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Natálie Lutzová USK Praha B 20 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Eliška Lukšíková Žabiny Brno B 19 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Leona Novotná Studánka Pardubice 20 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
10 Barbora Nováková Loko Trutnov 20 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Patricie Chalupná BK Blansko 19 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Eliška Brokešová HB Basket 19 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Michaela Lipavská BK Strakonice 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Terezie Kahlová BK Studánka Pardubice-kval 18 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
23 Monika Babická BKj. Kralupy n.V. 19 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Marie Adámková Valosun KP Brno 20 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
10 Eliška Kubíčková BK Havířov 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Ester Heidu Sokol Nusle 20 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hvězdová Vlčice BK Žďár n. S. 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Aneta Pechová Hranice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Gürtlerová USK Praha 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Killerová ;Sokol Šlapanice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Zajíčková Sokol Josefov 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Stefanie Reichlová KP Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Papadopulosová SK Bruntál 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Balcarová USK Praha 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Konstantina Urbánková Slovan Ústí n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Šoltysová B. Jablonec n. N. 20 2 15.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Kulhejmová Jiskra Kyjov B 20 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
11 Veronika Bečková Nobiles Nusle 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F- VAL
Kateřina Votrubová USK Praha 18 43 18 3 8 4 0
Kateřina Šrámková USK Praha B 20 42 18 4 6 8 16
10 Nikola Šafránková Sokol ZVUS H. Králové 17 27 12 1 5 2 0
Oliwia Ewa Růžičková Pas MB U14 19 24 9 1 6 4 0
11 Sofia Pokorná BK Brandýs n. L. 20 44 14 6 6 10 17
Karolína Krepindlová BK Prosek 19
Markéta Plocová Bor 20 20 10 1 3 4 0
Adéla Pražáková Studánka Pardubice 19
Monika Bočinská Pří U15 20 15 7 1 2 3 0
Martina Pokorná SŠMH Brno 19
Barbora Karlovská Biž. Jablonec n. N. 20 34 16 0 4 10 12
Vendula Kvapilová Zlín 20 19 8 3 6 4 15
Kristýna Vojkovská FM 20 28 14 2 4 10 9
Michaela Brychová Tigers Č. Budějovice 21 14 7 0 2 4 0
10 Terezie Křenková Sojky Pelhřimov 18 10 5 0 1 3 0
Karolína Červinková Basket Slovanka 19 8 4 0 1 5 0
5 Eliška Staňková BCM Sokolov 17 12 4 0 4 6 4
6 Anna Čechová Loko Trutnov 19 30 13 1 6 3 0
Pavlína Vitovská Pas U13G 18 15 7 1 4 4 0
Andrea Foltýnová Jiskra Kyjov 19
Barbora Chmielová SBŠ Ostrava B 20 16 8 0 2 3 15
Bára Titlová Valosun KP Brno 18
Denisa Točíková Žabiny Brno B 20
Sabina Votavová BK Strakonice 19 6 3 0 0 3 0
Monika Vrbová Loko Krnov 19 8 3 1 2 4 6
Denisa Hejtmánková BK Příbor 19 8 4 1 1 4 4
Nela Červinková Pastelka MB(ms) 19 6 3 0 0 0 0
Anna Kazdová BC Vysočina 20 9 4 0 1 4 0
Pavlína Kyralová Slovan Ústí n. L. 20 19 7 0 5 5 0
Lucie Mikulová OSK 19 22 10 0 2 2 17
Kateřina Jakabová OP Prostějov 19
Eva Bašová BK Frýdek-Místek 19
Markéta Ševčíková Mohelnice 19 3 1 0 1 3 0
Natálie Lutzová USK Praha B 20 18 8 1 8 5 0
Eliška Lukšíková Žabiny Brno B 19
Leona Novotná Studánka Pardubice 20 21 9 0 6 5 0
10 Barbora Nováková Loko Trutnov 20 12 6 0 4 5 0
Patricie Chalupná BK Blansko 19 4 2 0 0 1 0
Eliška Brokešová HB Basket 19
Michaela Lipavská BK Strakonice 19 16 8 1 1 4 0
Terezie Kahlová BK Studánka Pardubice-kval 18 2 1 0 0 0 0
23 Monika Babická BKj. Kralupy n.V. 19 31 13 1 5 5 0
Marie Adámková Valosun KP Brno 20
10 Eliška Kubíčková BK Havířov 18 2 1 0 0 3 -1
Ester Heidu Sokol Nusle 20
Karolína Hvězdová Vlčice BK Žďár n. S. 20 11 5 0 1 3 0
Natálie Gürtlerová USK Praha 19 25 12 0 5 5 0
Kateřina Zajíčková Sokol Josefov 19 0 0 0 0 1 0
Julie Balcarová USK Praha 18 2 1 0 2 3 0
Markéta Šoltysová B. Jablonec n. N. 20 36 18 0 4 4 0
Tereza Kulhejmová Jiskra Kyjov B 20
11 Veronika Bečková Nobiles Nusle 19
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BCM Sokolov 28 25.0 0.3 6.5 /15.0 43.4 15.2
USK Praha B 32 26.3 0.3 6.8 /15.5 44.0 12.2
Sokol Nusle 12 36.2 2.0 6.7 /17.4 38.5 15.2
Slovan Ústí n.L. 12 13.8 0.0 6.8 /19.1 35.4 12.1
Tigers Č. Budějovice 16 12.6 0.3 3.2 /10.4 30.7 11.8
Tygřice Borotín(ms) 16 30.4 1.3 9.3 /19.1 48.5 15.0
Příbram 15 23.4 0.5 4.5 /9.8 46.3 11.7
BC Vysočina 15 18.7 0.1 3.9 /9.0 43.4 7.6
Pastelka MB(ms) 22 26.0 0.1 6.3 /15.4 41.0 13.9
Pastelka MB 22 17.0 0.3 5.8 /15.8 36.6 15.5
BK Přelouč 22 23.5 0.2 7.9 /16.7 47.3 17.5
Sokol Josefov 22 13.2 0.0 3.8 /11.8 32.3 11.8
Biž. Jablonec n. N. 10 48.6 0.2 8.3 /19.0 43.7 22.5
BK Brandýs n. L. 22 36.5 1.9 8.1 /15.6 51.7 15.5
BK Blansko 16 23.9 0.3 4.4 /13.5 32.7 16.9
Jiskra Kyjov B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Žabiny Brno B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
;Sokol Šlapanice 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
KP Brno B 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Krnov 10 14.6 0.6 4.8 /13.4 35.8 14.9
SK Bruntál 9 30.2 0.0 5.4 /15.5 35.0 20.8
Mohelnice 10 21.4 1.1 6.2 /17.4 35.6 13.6
Zlín 10 30.7 1.1 6.9 /15.6 44.2 16.9
OSK Ol. B 8 2.5 0.1 0.8 /2.4 31.6 1.4
Hranice 7 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Frýdek-Místek 10 31.0 0.1 9.4 /20.9 45.0 15.1
BK Havířov 10 27.5 1.4 9.5 /21.5 44.2 17.7
BK Příbor 10 14.4 0.4 5.8 /17.6 33.0 14.6
Žilina 10 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SBŠ Ostrava B 10 29.2 1.2 9.3 /19.2 48.4 16.5
Val.Mez. 10 14.1 0.5 6.6 /17.0 38.8 15.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 2 1 1 0 - - -
Zatloukal Ondřej 4 3 1 0 - - -
Zachara Jakub 7 0 7 0 - - -
Výborný Dominik 1 1 0 0 - - -
Vopat Aleš 2 0 2 0 - - -
Vondráček Marek 2 2 0 0 - - -
Vokáč Jan 9 7 2 0 - - -
Vlas Rostislav 4 2 2 0 - - -
Velda Pavel 4 1 3 0 - - -
Veis Martin 3 2 1 0 - - -
Vážný Jakub 1 1 0 0 - - -
Vávra Petr 2 0 2 0 - - -
Vaníček Marek 2 1 1 0 - - -
Válek Jakub 1 0 1 0 - - -
Válek Přemysl 1 1 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 4 1 3 0 - - -
Týř Pavel 1 1 0 0 - - -
Toboláková Barbora 2 1 1 0 - - -
Tichov Michael 2 0 2 0 - - -
Theodor Pavel 3 2 1 0 - - -
Tesař Michal 1 0 1 0 - - -
Telvák Radek 2 0 2 0 - - -
Tejček Tomáš 2 1 1 0 - - -
Šuláková Pavlína 1 0 1 0 - - -
Štych Ondřej 2 2 0 0 - - -
Štěpánek Martin 4 2 2 0 - - -
Šťavík Radek 6 0 6 0 - - -
Šťastný Ondřej 1 0 1 0 - - -
Šnobl Lukáš 1 0 1 0 - - -
Šmíd Pavel 3 2 1 0 - - -
Sýkora Václav 1 0 1 0 - - -
Svoboda Luděk 2 1 1 0 - - -
Suder Lubor 1 0 1 0 - - -
Solar Josef 2 1 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 4 0 4 0 - - -
Slezák Jiří 6 3 3 0 - - -
Slavík Josef 2 1 1 0 - - -
Skipala Patrik 5 2 3 0 - - -
Sitař Josef 2 2 0 0 - - -
Siegfried Jiří 3 1 2 0 - - -
Scholze Štěpán 3 2 1 0 - - -
Sehnal Jiří 2 2 0 0 - - -
Salvetr Rudolf 1 0 1 0 - - -
Ryšavý Michal 2 1 1 0 - - -
Rypáček Jakub 6 1 5 0 - - -
Rychnavský Christian 6 2 4 0 - - -
Růžička Martin 2 1 1 0 - - -
Růzha Jan 3 1 2 0 - - -
Rozsíval Štěpán 1 0 1 0 - - -
Rajčan Tomáš 2 1 1 0 - - -
Příchodský Lukáš 1 0 1 0 - - -
Posker Jan 5 1 4 0 - - -
Plhák Radim 1 0 1 0 - - -
Plecháč Vojtěch 4 1 3 0 - - -
Plachý Zdeněk 6 0 6 0 - - -
Pešek Lukáš 1 1 0 0 - - -
Panák Daniel 4 0 4 0 - - -
Pačovský Jan 3 1 2 0 - - -
Opršal Martin 5 2 3 0 - - -
Opletal Petr 1 1 0 0 - - -
Opava Josef 1 1 0 0 - - -
Novotný Tomáš 2 1 1 0 - - -
Nováková Bára 2 0 2 0 - - -
Novák Vratislav 1 0 1 0 - - -
Novák Václav 1 1 0 0 - - -
Nesvadba Miloš 5 5 0 0 - - -
Němeček Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Nedělka Jiří 4 0 4 0 - - -
Mynarčík Petr 2 0 2 0 - - -
Mycak Michael 1 0 1 0 - - -
Michlík Radek 1 1 0 0 - - -
Menšík Jan 3 1 2 0 - - -
Matějček Josef 7 5 2 0 - - -
Mašek Patrik 5 1 4 0 - - -
Martínek Karel 5 4 1 0 - - -
Mareš Štěpán 4 4 0 0 - - -
Machálek Jan 3 0 3 0 - - -
Liška Jaroslav 3 0 3 0 - - -
Linka Michael 1 0 1 0 - - -
Laš Luděk 5 5 0 0 - - -
Kvoch Jan 1 0 1 0 - - -
Kult Michal 3 2 1 0 - - -
Kucharič Milan 2 2 0 0 - - -
Kučera Martin 1 1 0 0 - - -
Kubíček Jiří 1 1 0 0 - - -
Křešťák Martin 3 2 1 0 - - -
Křenek Karel 9 6 3 0 - - -
Krejsa Pavel 3 2 1 0 - - -
Krejsa Vojtěch 3 1 2 0 - - -
Krejčí Kristýna 4 2 2 0 - - -
Krejcar Petr 6 2 4 0 - - -
Kraváček Břetislav 6 6 0 0 - - -
Kozel Milan 2 1 1 0 - - -
Kovačiková Denisa 3 1 2 0 - - -
Koudela Martin 2 1 1 0 - - -
Koudela Pavel 1 1 0 0 - - -
Koppová Barbora 2 0 2 0 - - -
Konvičná Daniela 5 0 5 0 - - -
Konvička Jan 3 3 0 0 - - -
Kolář Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Koch Augustin 5 5 0 0 - - -
Kohout Marek 3 1 2 0 - - -
Kočí Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Kocurek Ondřej 1 0 1 0 - - -
Kocián Michal 2 0 2 0 - - -
Koc Ondřej 2 1 1 0 - - -
Kavka Radim 5 4 1 0 - - -
Kašpar Tomáš 1 1 0 0 - - -
Karásková Iva 4 2 2 0 - - -
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 - - -
K Ondřej 1 0 1 0 - - -
Jurda Aleš 3 2 1 0 - - -
Jiříček Petr 1 0 1 0 - - -
Jedličková Kateřina 1 0 1 0 - - -
Jarolímek Otto 1 1 0 0 - - -
Jansa Martin 2 1 1 0 - - -
Janovský Martin 2 2 0 0 - - -
Chaloupka Libor 10 8 2 0 - - -
Chaloupka Tomáš 6 1 5 0 - - -
Husák Tomáš 1 1 0 0 - - -
Hudec Filip 8 6 2 0 - - -
Hrdý Jakub 1 0 1 0 - - -
Hráčková Adéla 2 1 1 0 - - -
Hovorka Petr 4 3 1 0 - - -
Holubek Tomáš 2 2 0 0 - - -
Hollarová Martina 3 0 3 0 - - -
Holeš Daniel 1 1 0 0 - - -
Hofírek Jiří 2 1 1 0 - - -
Hlobil Jan 1 1 0 0 - - -
Hejnic Jan 1 1 0 0 - - -
Havrda Martin 1 0 1 0 - - -
Havlíček Petr 1 1 0 0 - - -
Hána Michal 1 1 0 0 - - -
Fučík Bohumír 9 6 3 0 - - -
Frátrik Josef 3 0 3 0 - - -
Frána Petr 3 3 0 0 - - -
Filip Daniel 2 1 1 0 - - -
Fialová Viola 1 1 0 0 - - -
Fiala Petr 3 1 2 0 - - -
Fanta Jiří 2 2 0 0 - - -
Englmaierová Tereza 3 3 0 0 - - -
Dvořák Martin 1 0 1 0 - - -
Ďuricová Kateřina 1 1 0 0 - - -
Dub Michal 3 2 1 0 - - -
Dostal Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Dospíšil Josef 4 2 2 0 - - -
Dombrovský Filip 3 3 0 0 - - -
Doležal Vratislav 5 2 3 0 - - -
Doksanský Milan 2 0 2 0 - - -
Dokoupil Tomáš 4 3 1 0 - - -
Dočkal Petr 1 1 0 0 - - -
Černohorský Marek 1 1 0 0 - - -
Csöllei Pavel 1 0 1 0 - - -
Cikánek Ondřej 1 1 0 0 - - -
Buryšek Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Buršík Martin 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 3 3 0 0 - - -
Bukovský Michal 2 1 1 0 - - -
Brzobohatá Veronika 4 1 3 0 - - -
Boček Jaroslav 2 2 0 0 - - -
Bilíček Aleš 1 1 0 0 - - -
Beran Josef 3 1 2 0 - - -
Bělík Miloslav 1 0 1 0 - - -
Balog Lukáš 3 1 2 0 - - -
Baďura Ota 2 2 0 0 - - -
Báča Adam 2 2 0 0 - - -
Anton Matěj 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře