BC Vysočina

Kategorie
Starší žákyně U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 16. 7. 2015
Martin Háj
plavskola@volny.cz
567 308 530

Trenér

od: 24. 8. 2021
Ivo Novák
novakivo@centrum.cz

Asistent trenéra

od: 24. 8. 2021
Martina Rokosová
rokosovi@email.cz

Adresa

Basketbalový klub Jihlava z. s.
Rošického
586 04 Jihlava

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Nela Fiedlerová 2009 160 12
Nela Viková 2009 151 12
Linda Kohoutová 2008 175 13
Emily Dunstová 2009 176 12
Amálie Nosková 2008 165 13
Michaela Čurdová 2007 160 14
Tereza Pětivlasová 2008 170 13
Kristýna Rutschová 2010 160 11
Jasmína Trněná 2010 158 11
Karolína Hudečková 2008 174 13
Nela Cafourková 2009 164 12
Beáta Němcová 2009 170 12
Ema Juchelková 2008 172 13
Vendula Pechová 2007 150 14
Linda Rokosová 2008 170 13
Valérie Tlustá 2008 167 13
Adéla Hudečková 2010 175 11
Kristýna Tomšovská 2008 171 13
Rosálie Kučerová 2009 167 12
Nela Hromádková 2009 164 12
Simona Nováková 2008 166 13
Pavla Kružíková 2007 180 14
Viktorie Pittnerová 2007 177 14
Klára Svobodová 2008 168 13
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
26 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 17. 10. 2021 TJ Sokol Pečky 28:95 43 1 6/11 35.3% 7
21 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 16. 10. 2021 BS Český Brod 34:88 41 0 6/12 33.3% 9
17 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 3. 10. 2021 TJ Sokol Blatná 131:12 64 1 0/0 % 5
13 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 2. 10. 2021 Basket Říčany 68:38 27 3 5/10 33.3% 17
10 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 19. 9. 2021 Basket Pastelka MB(ms) 52:30 14 0 2/6 25% 18
5 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 18. 9. 2021 AŠ Mladá Boleslav(ms) 28:44 19 1 3/6 33.3% 8
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 18. 9. 2021
16:00
AŠ Mladá Boleslav(ms)
BC Vysočina
28
44
6
10
12
19
22
37
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
09:00
Basket Pastelka MB(ms)
BC Vysočina
52
30
14
10
26
16
34
24
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
13:00
BC Vysočina
Basket Říčany
68
38
21
7
36
16
55
28
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
13:00
BC Vysočina
TJ Sokol Blatná
131
12
22
2
63
7
87
10
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
15:00
BS Český Brod
BC Vysočina
34
88
14
34
20
45
30
71
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
10:00
TJ Sokol Pečky
BC Vysočina
28
95
1
28
7
44
16
64
skupina B Review
1. kolo 6. 11. 2021
00:00
BC Vysočina
BC Benešov
skupina B Preview
8. kolo 7. 11. 2021
00:00
BC Benešov
BC Vysočina
skupina B Preview
9. kolo 20. 11. 2021
00:00
BC Vysočina
Basket Pastelka MB(ms)
skupina B Preview
10. kolo 21. 11. 2021
00:00
BC Vysočina
AŠ Mladá Boleslav(ms)
skupina B Preview
11. kolo 4. 12. 2021
17:40
TJ Sokol Blatná
BC Vysočina
skupina B Preview
12. kolo 5. 12. 2021
14:00
Basket Říčany
BC Vysočina
skupina B Preview
13. kolo 18. 12. 2021
00:00
BC Vysočina
TJ Sokol Pečky
skupina B Preview
14. kolo 19. 12. 2021
00:00
BC Vysočina
BS Český Brod
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 kvalifikace o ligu 3 4
2019/20 žákovská liga 8 15
2018/19 kvalifikace o ligu 3 4
2018/19 žákovská liga 4 20
2015/16 kvalifikace o ligu 2 28

články