Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BA Karlovy Vary
Sokol Nusle
26. 5. 2018
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Jindřich Nesper
63
35
16
13
26
20
46
32
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Lvice Litoměřice
Tigers Basketball České Budějovice
26. 5. 2018
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Jindřich Nesper
81
45
21
19
37
27
54
44
Review
skupina A 2. kolo 3
Tigers Basketball České Budějovice
BA Karlovy Vary
26. 5. 2018
16:30
SH BK Loko Karlovy Vary Zuzana Kotrbatá
Hana Šmídková
34
96
14
20
21
36
32
54
Review
skupina A 2. kolo 4
Sokol Nusle
BK Lvice Litoměřice
26. 5. 2018
18:45
SH BK Loko Karlovy Vary Zuzana Kotrbatá
Hana Šmídková
58
62
14
19
26
35
42
50
Review
skupina A 3. kolo 5
Sokol Nusle
Tigers Basketball České Budějovice
27. 5. 2018
09:00
SH BK Loko Karlovy Vary Zuzana Kotrbatá
Hana Šmídková
51
56
9
13
26
26
36
45
Review
skupina A 3. kolo 6
BK Lvice Litoměřice
BA Karlovy Vary
27. 5. 2018
11:15
SH BK Loko Karlovy Vary Zuzana Kotrbatá
Hana Šmídková
54
46
16
9
31
26
39
38
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
12 Valentýna Kadlecová Levhartice Chomutov 18 26 31.5 18.1 4.8 1.0/3.3 5.5/7.4 74.5 2.3
17 Zuzana Pěchová Basket Ostrava 19 9 1.0 35.6 10.9 1.4 9.4/14.0 67.5 3.1
4 Barbora Jorová Levhartice Chomutov 18 28 34.5 7.4 2.3 0.5/2.6 1.3/2.6 49.3 2.9
Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 19 20 1.0 8.7 3.8 0.0 1.2/2.6 45.1 1.1
16 Johana Staňková Levhartice Chomutov 18 27 28.9 5.9 2.1 0.3/1.3 1.0/1.4 0.0* 2.8
Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 19 22 1.0 6.9 1.7 0.7 1.4/2.1 66.0 1.7
Jindřiška Hrubá BK Lvice Litoměřice 18 17 1.0 8.8 3.5 0.2 1.2/1.8 0.0* 2.6
Anželika Konovalová Loko Karlovy Vary 17 17 1.0 7.7 3.1 0.0 1.6/2.6 61.4 1.7
Petra Pajkrtová USK Praha B 19 23 1.0 5.0 1.7 0.2 1.1/1.8 0.0* 0.6
Kateřina Kourková BC Vysočina 19 18 1.0 4.7 2.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.7
Zuzana Tomanová Basket Slovanka 17 5 1.0 16.2 5.4 1.2 1.8/3.4 52.9 4.0
Eliška Trollerová BA K. Vary 18 4 1.0 18.3 3.8 1.3 7.0/9.8 71.8 2.8
Monika Hack BC Vysočina 19 16 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 19 17 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.0
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka 19 5 1.0 14.4 5.0 0.8 2.0/3.6 55.6 3.2
Adéla Gangurová Loko Karlovy Vary 19 18 1.0 3.8 1.1 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.7
Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 19 21 1.0 3.2 1.0 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.4
28 Nella Klapková Basket Slovanka 17 5 1.0 12.2 5.2 0.0 1.8/5.4 33.3 4.0
Michaela Hejná Loko Karlovy Vary 19 12 1.0 4.8 1.8 0.2 0.7/1.4 0.0* 1.1
Barbora Soukupová Tigers Č. Budějovice 18 3 1.0 18.0 5.3 0.7 5.3/8.7 61.5 1.3
Julie Gončárová BC Slaný 19 5 1.0 10.8 3.6 0.0 3.6/8.0 45.0 3.0
Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 19 15 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
1 Barbora Krásná DBaK 19 2 1.0 24.5 11.0 0.5 1.0/2.0 50.0 2.5
1 Emilie Brzoňová Basketbalová škola - Tygři Praha 17 3 1.0 15.7 7.3 0.3 0.0/0.7 0.0* 0.7
Terezie Anabela Pavlíčková OSK Olomouc 19 15 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.3
5 Eliška Staňková Levhartice Chomutov 19 27 12.7 1.7 0.5 0.0/0.4 0.6/1.0 0.0* 1.0
Kateřina Caldrová Loko Karlovy Vary 19 20 1.0 2.3 0.7 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.4
Nela Sadílková BC Slaný 19 5 1.0 8.8 3.2 0.0 2.4/4.6 52.2 1.6
Johanka Kindermannová BC Slaný 19 5 1.0 8.6 3.8 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.4
9 Laura Samouk Basketbalová škola - Tygři Praha 18 3 1.0 14.0 4.7 1.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Timotea Najbrtová Tigers Č. Budějovice 18 3 1.0 13.7 5.3 0.0 3.0/10.7 28.1 2.0
26 Kristýna Růžičková Basket Slovanka 18 5 1.0 8.2 3.4 0.0 1.4/3.6 38.9 2.6
58 Lucie Fránová Basketbalová škola - Tygři Praha 18 3 1.0 13.3 5.7 0.3 1.0/3.0 33.3 1.0
Alžběta Seifrtová Basket Poděbrady 18 3 1.0 12.0 4.3 0.3 2.3/3.3 70.0 2.7
Karolína Šplíchalová BA K. Vary 18 4 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.8
Markéta Hrabalíková OSK Olomouc 18 3 1.0 10.7 3.3 1.0 1.0/1.7 0.0* 1.0
19 Juliette Bangme Semgady Sokol Nusle 19 3 1.0 10.3 3.7 0.0 3.0/5.3 56.3 1.3
Andrea Šulcová BA K. Vary 18 4 1.0 7.5 3.3 0.0 1.0/3.5 28.6 1.3
Marie Burdová Sokol Horní Počernice 17 3 1.0 10.0 1.7 1.7 1.7/2.7 62.5 3.0
Klára Brodová OSK Olomouc 18 3 1.0 10.0 3.7 0.0 2.7/4.0 66.7 2.3
Lucie Peršínová Loko Karlovy Vary 19 19 1.0 1.5 0.5 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.7
Adéla Zápotocká Sokol Nusle 19 3 1.0 9.7 4.0 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
5 Alžběta Matasová Basketbalová škola - Tygři Praha 17 3 1.0 8.7 3.7 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.0
22 Antonie Březinová Basketbalová škola - Tygři Praha 17 3 1.0 8.7 2.0 1.0 1.7/3.3 50.0 1.0
Lucie Kašparová DBaK 18 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/4.0 12.5 3.0
Eliska Niamh Sieglová BA K. Vary 18 4 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Kateřina Kloudová BK Chomutov 17 3 1.0 7.3 3.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Krýzová Sokol Horní Počernice 18 3 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.7
12 Hana Klečková Basket Ostrava 19 3 1.0 7.0 3.0 0.3 0.0/0.7 0.0* 2.0
Štěpánka Divišová Tigers Č. Budějovice 17 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Simona Pilátová BC Vysočina 18 12 1.0 1.7 0.3 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.8
Anna Ženíšková DBaK 18 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Lucie Černá Basket Poděbrady 17 3 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/2.0 50.0 0.7
Anna Pospíšilová BC Slaný 19 5 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/2.2 36.4 1.8
Heidi Cholevová Basket Ostrava 19 23 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Nela Fialová Basket Poděbrady 19 3 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sára Vaněčková BC Vysočina 18 12 1.0 1.6 0.6 0.1 0.2/0.2 0.0* 1.2
10 Lucie Šarochová Basket Slovanka 19 2 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Stella Jeřábková Basket Poděbrady 19 3 1.0 6.0 2.3 0.0 1.3/2.7 50.0 0.7
Emma Horáková Slavoj Český Brod 18 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Alessia Dassi DBaK 19 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 3.0
21 Barbora Vaníková DBaK 19 2 1.0 8.5 3.5 0.5 0.0/2.0 0.0 1.5
Tereza Čuříková DBaK 18 2 1.0 8.5 3.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
10 Klára Žáčková Sokol Nusle 19 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
12 Zuzana Příhodová Basket Slovanka 19 2 1.0 8.5 3.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Kateřina Nosková BC Vysočina 18 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
33 Zuzana Sieberová Basket Slovanka 19 5 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.2
13 Adriana Krešne BK Chomutov 19 3 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
34 Kateřina Homolová Basketbalová škola - Tygři Praha 18 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/3.3 30.0 1.3
Tereza Nováková BC Slaný 17 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.3
10 Martina Málková Basketbalová škola - Tygři Praha 18 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Tereza Jandová Sokol Horní Počernice 18 3 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/1.7 0.0* 1.0
Svatava Křůmalová OSK Olomouc 17 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/1.7 0.0* 1.0
5 Klára Válková Basket Ostrava 19 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
25 Adéla Hampejsová Basket Slovanka 19 10 6.9 1.3 0.4 0.1/0.3 0.2/1.2 0.0* 1.2
Petra Nedbalá Basket Poděbrady 18 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
7 Magdaléna Šmolíková DBaK 19 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 4.5
Petra Havlínová BC Slaný 18 5 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/3.0 20.0 1.8
16 Eva Antošová Basketbalová škola - Tygři Praha 19 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.0
Jana Bundilová OSK Olomouc 17 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
Barbora Švrdlíková OSK Olomouc 17 7 1.0 1.7 0.4 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.4
Alice Krýzová Sokol Horní Počernice 18 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Kateřina Gottwaldová Basket Ostrava 19 3 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.7
Ema Bucháčková Basket Poděbrady 19 3 1.0 4.0 1.3 0.0 1.3/4.0 33.3 1.0
Barbora Leopoldová Basket Poděbrady 17 3 1.0 3.7 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Alena Siegelbauerová Tigers Č. Budějovice 16 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 3.0
Tereza Klečková Basket Poděbrady 18 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
Eliška Králová Sokol Horní Počernice 18 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Ema Kolibačová BC Slaný 19 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.0
11 Pavla Kordaničová BK Chomutov 17 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Adéla Pluchová BC Slaný 18 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
8 Franka Anna Peroutka BK Chomutov 19 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tereza Husáková Sokol Horní Počernice 18 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
15 Lenka Kočí BK Chomutov 17 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
6 Tereza Peštová DBaK 19 2 1.0 4.5 1.0 0.5 1.0/3.0 33.3 2.0
Anna Vávrová Tigers Č. Budějovice 19 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 3.3
Adéla Jurníková OSK Olomouc 17 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
15 Jana Foltinková Basket Ostrava 19 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Žaneta Gucko Tigers Č. Budějovice 18 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Klaudie Jarkovská Basket Poděbrady 18 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kozáková Sokol Nusle 18 3 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 3.7
Hana Krupková Sokol Nusle 19 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/3.3 10.0 3.0
Markéta Páceltová BA K. Vary 18 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
4 Sofia Simićová Basket Slovanka 17 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
6 Amálie Bess Kahn Basketbalová škola - Tygři Praha 18 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Magdalena Soudková Sokol Horní Počernice 18 3 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ellen Krejčí Sokol Horní Počernice 17 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Hana Vaňourková Sokol Nusle 16 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
31 Aneta Krupková Basket Slovanka 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Kučerová Sokol Horní Počernice 17 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Stehlíková Slavoj Český Brod 17 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
7 Klára Vašinová Basketbalová škola - Tygři Praha 19 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.7
Tereza Ryšavá Sokol Nusle 19 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Nikola Samcová BC Slaný 18 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.0
Kateřina Křemenová Sokol Horní Počernice 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
Veronika Hosnedlová BA K. Vary 18 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonie Baborovská BA K. Vary 17 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.0
14 Vendula Gráfová Basket Slovanka 18 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.4
Markéta Záborcová BC Slaný 17 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
17 Eliška Hupačová DBaK 19 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
13 Magdaléna Holá Basketbalová škola - Tygři Praha 18 3 1.0 1.3 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 0.0
Barbora Toušková Slavoj Český Brod 18 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
Barbora Fišerová OSK Olomouc 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
15 Eliška Krausová Basket Slovanka 19 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vendula Matuštíková Basket Ostrava 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Ema Ptáčková Sokol Horní Počernice 18 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
31 Aneta Frýdová DBaK 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
25 Nikola Strádalová BK Chomutov 19 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Natálie Výborná Slavoj Český Brod 16 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
Sofie Hadrabová Sokol Horní Počernice 17 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/2.7 12.5 1.7
Eliška Náplavová OSK Olomouc 17 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/2.3 14.3 2.3
Eliška Dudková Basket Poděbrady 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
66 Natálie Hachlicová Basket Ostrava 19 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Magdaléna Neradová BC Slaný 18 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
7 Anna Wicherková Basket Ostrava 19 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
8 Markéta Jurásková Basket Ostrava 19 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Martina Blahová Levhartice Chomutov 19 8 7.8 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0/0.0 0.0* 0.5
23 Karolína Morovičová Basket Ostrava 19 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Anežka Najmanová Slavoj Český Brod 18 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 2.0
Kateřina Výrostková BC Vysočina 18 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
9 Adriana Birošová BK Chomutov 19 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Andrea Hřavová Tigers Č. Budějovice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
9 Vanesa Randulová Basket Ostrava 19 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Linda Petrželková Basket Poděbrady 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Erika Fischerová Slavoj Český Brod 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
20 Eliška Ransdorfová Basketbalová škola - Tygři Praha 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Patricie Hrdinová Sokol Nusle 19 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Janoušková BK Lvice Litoměřice 17 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 19 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Adéla Kopicová Biž. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Claudie Štroblová BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Durasová Sokol Horní Počernice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Lucie Rabochová Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Liliana Sirůčková Tigers Č. Budějovice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nina Haiblíková Biž. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Ducháčková Biž. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Biž. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Říhová Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Baťková Biž. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Horáčková BK Brandýs n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Levová BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anne-Maria Aignerová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Macečková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Sirůčková Tigers Č. Budějovice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Kostelňáková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erika Cahová BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Schwarzová BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Košátková Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Vávrová BK Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Formánková Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Bedušová BA K. Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Zavadilová OP Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kloboučková BK Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Dadejíková BK Lvice Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Týřová BK Lvice Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Stránská Tigers Č. Budějovice 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Lucie Hudousková DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kašpárková OP Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Lindušková OP Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Havlíčková BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Zaňáková BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Jemelková Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Jíchová BA K. Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Šťastná OP Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Doležalová Tigers Č. Budějovice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krebsová BK Lvice Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Silvie Netáhlová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Klupáková BK Lvice Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Malika Kadded BK Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Barusel BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Kateřina Žatecká BK Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Zrůstová Tigers Č. Budějovice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Smitková BA K. Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Alžběta Miklová Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Stehlíková Tigers Č. Budějovice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Kořínková Basket Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Tomková BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Nagyová BC Slaný 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Horáková OP Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renée Šolcová OP Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Stachová BK Lvice Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Honomichlová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Franková BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Matasová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Štěpánka Knotková DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Veronika Šlaisová DBaK 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
42 Markéta Lodlová Basket Slovanka 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Besperátová BA K. Vary 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kazdová BK Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Choroušová BK Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kučerová BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
43 Lenka Zimmelová Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Rozálie Štastná Basket Poděbrady 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vasilisa Loginova BA K. Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amelie Jarošová BC Vysočina 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zůzová BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Benetková BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Čermáková BC Vysočina 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Macurová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Pechová BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Čurdová BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Havlůjová BC Vysočina 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Rožňáková BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Doubravová Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Bečvářová Basket Poděbrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Vurmová Basket Poděbrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Karásková OP Prostějov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Janštová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Lovětínská Slavoj Český Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Slavíková DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Chromíková Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Masná Basket Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Fulnečková Basket Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Talacková Slavoj Český Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Karásková OP Prostějov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Elen Boráková Basketbalová škola - Tygři Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Gajdošová Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kudelová Basket Ostrava 17 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Lucie Čejková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Pechoušková Tigers Č. Budějovice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zlatušková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Sečányová BA K. Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Horutová Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Holainová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Vašková Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Bláhová Slavoj Český Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Vondráková Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Hrbková Tigers Č. Budějovice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Tereza Koudelková BK Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Čápová BA K. Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Hudečková Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Denisa Marková Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Prislupčáková Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Strýčková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Hanušová Slavoj Český Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Klimešová OP Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Lavírová BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kubátová BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Lacinová Válečnice Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Violetta Šeböková Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Komárková Biž. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Červencová BK Brandýs n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Teršlová Biž. Jablonec n. N. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Marie Hůlová BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Bittnerová BK Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patricie Zajícová Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentina Mertlová BK Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentina Čermáková BK Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Igazová Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Goliášová Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Dobešová Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kalinová BK Lvice Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Poštolková Slavoj Český Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natalie Bláhová Slavoj Český Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Jaloviecová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Marková Basket Poděbrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Veselská Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vincová Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
54 Barbora Vidmanová Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Kristýna Palánová Basket Slovanka 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zlata Dvořáková BC Vysočina 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Klára Haidová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Richterová BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Malkusová Sokol Nusle 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Josefína Šístková BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Brichtová Jiskra Kyjov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Murgašová OSK Olomouc 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Berková OP Prostějov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Divišová Biž. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Durchánková Biž. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hausenblasová Biž. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Klokočníková Biž. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Kolenová Biž. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
53 Michaela M Basket Slovanka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Eliášová OSK Olomouc 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Lukešová BK Brandýs n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Kytlicová OP Prostějov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renata Šinovská Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kortusová Tigers Č. Budějovice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Davidová Tigers Č. Budějovice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leontýna Čapková Tigers Č. Budějovice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Adéla Gráfová Basket Slovanka 18 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
3 Adéla Hanzlíčková Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krátká Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Cetkovská OP Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Pátková OSK Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Vrátilová BK Lvice Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Hrubá BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Beránková BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Hasmanová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Vránová BK Lvice Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Lepší BK Lvice Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Magdaléna Černá Basketbalová škola - Tygři Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Fantová BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Bártů BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tina Vavříková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Kalousová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Marie Staňková BK Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Motlíčková BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kolářová BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lada Dvořáková BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kučerová BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Nergerová BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Klementová BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Řepková Slavoj Český Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Romana Dragounová BC Slaný 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hejlová Tigers Č. Budějovice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Veronika Staňková DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vymlátilová OP Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Jurtíková OP Prostějov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Peterková Tigers Č. Budějovice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vilímová BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Damiana Juhászová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Kaňková Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Koubková BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Procházková BC Vysočina 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Michalinová Biž. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Škvorová Sokol Nusle 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Šálková BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Rychecká BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Sandra Mádlová Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Ammerlaan Slavoj Český Brod 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Agáta Novotná Basket Slovanka 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Červená BA K. Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Puchnerová Basket Poděbrady 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Rene Janku Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hamplová Basket Poděbrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Zatloukalová OP Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zahradníčková OP Prostějov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kejíková OP Prostějov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
2 Kateřina Bárová Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johanka Burdová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ela Salačová BK Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Dufková Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Šturmová Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kristová Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Evelyn Nicholls Basket Poděbrady 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Kopecká Sokol Horní Počernice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Natálie Babyčová Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Buryanová Sokol Horní Počernice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Drastichová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
26 Emma Medová Basketbalová škola - Tygři Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Anna Dobrotková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Mariana Přibylová Basketbalová škola - Tygři Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Tereza Vojtová Basketbalová škola - Tygři Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Synková Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Berová Basket Poděbrady 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Veselá Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentina Jandorová Jiskra Kyjov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislava Georgieva BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Pifková Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Novotná Basket Poděbrady 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Gieslová OSK Olomouc 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bozděchová BK Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Táňa Bělohlávková OSK Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Svobodová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Klára Spilková DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Rozálie Oplová DBaK 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
11 Kateřina Hauerová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šarlota Martincová Basket Poděbrady 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Táňa Kořínková OSK Olomouc 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ilona Uhelská Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kadaníková Sokol Horní Počernice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Valachová Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Barčová Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Adamová Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kulhánková Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Schönerová Tigers Č. Budějovice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Eliška Macháčková Basketbalová škola - Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Chaloupková Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Novotná Basket Poděbrady 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Šťastná Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Převrátilová BA K. Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Spurná Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Zirmová Biž. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Fričová Sokol Horní Počernice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Julie Laubertová Basketbalová škola - Tygři Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Lucie Chválová Basket Slovanka 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Jiráková DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
26 Tereza Tůmová BK Chomutov 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
12 Adéla Brabcová Basketbalová škola - Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marianna Kmínková Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Kdýrová Slavoj Český Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Červencová BK Brandýs n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Pešavová Slavoj Český Brod 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adéla Dvořáková Biž. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Hnízdilová OP Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Grudlová OP Prostějov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Sonnevendová