Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Nusle
18. 5. 2019
09:00
SPŠ spojů Pavel Šmíd
Michael Mycak
84
74
15
10
45
29
73
49
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Levhartice Chomutov
Basket Pastelka MB(ms)
18. 5. 2019
11:00
SPŠ spojů Pavel Šmíd
Michael Mycak
68
31
20
5
49
7
61
17
Review
skupina A 2. kolo 3
Basket Pastelka MB(ms)
SLUNETA Ústí nad Labem
18. 5. 2019
14:45
SPŠ spojů Roman Kejklíček
Hana Šmídková
60
99
12
27
30
46
44
75
Review
skupina A 2. kolo 4
Sokol Nusle
BK Levhartice Chomutov
18. 5. 2019
16:45
SPŠ spojů Roman Kejklíček
Hana Šmídková
51
55
10
9
23
20
37
34
Review
skupina A 3. kolo 5
Sokol Nusle
Basket Pastelka MB(ms)
19. 5. 2019
09:00
SPŠ spojů Pavel Šmíd
Michael Mycak
50
39
12
11
26
22
36
32
Review
skupina A 3. kolo 6
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
19. 5. 2019
11:00
SPŠ spojů Pavel Šmíd
Michael Mycak
82
56
19
6
36
22
56
42
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Dominika Menčíková Slovan Litoměřice B 16 14 1.0 13.6 6.0 0.3 0.8/1.2 0.0* 0.9
Lucie Válková BK Havířov 16 20 25.2 8.9 3.0 0.3 / 1.5 2.1/2.9 73.7 2.0
Adéla Žáčková BK Strakonice 16 20 13.8 7.7 2.6 0.5 / 1.6 1.1/1.9 0.0* 1.1
Anna Krajíčková BK Havířov B 16 9 1.0 13.0 4.0 0.6 3.3/5.0 66.7 1.7
Simona Pazourková USK Praha B 16 17 1.0 5.4 1.7 0.4 0.9/1.7 0.0* 1.9
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 16 8 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/1.5 0.0* 1.3
Lucie Nergerová Basket Poděbrady 16 6 1.0 8.5 3.2 0.2 1.7/2.8 58.8 1.8
Sára Vaněčková BK Žďár Open 16 8 1.0 6.1 2.4 0.0 1.4/2.0 68.8 2.6
Rozálie Frišová SLUNETA Ústí n. L. B 16 4 1.0 8.0 3.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.0
14 Eliška Boučková Loko Trutnov 16 7 15.1 3.6 0.7 0.4 / 2.3 0.9/1.6 0.0* 0.9
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 3.0
Julie Pilařová Sokol Kladno 14 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.5
Julie Kučerová Brandýs n. L. "B" 16 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.1
Adéla Kočí Baník Most 16 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 0.5
Alžběta Vránová Slovan Litoměřice 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Sobotková Studánka Pardubice 16 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Barbora Hnízdilová SLUNETA Ústí n. L. 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Marie Rene Janku Sokol Nusle 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.5
Karolína Krátká Basket Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Brzoňová Slovan Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kerdová Pastelka MB(ms) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Šafránková HB Basket 16 2 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Salaková HB Basket 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Vrabcová HB Basket B 16 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Gabriela Válková FM 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Rychecká BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sluneta Ústí n.L. 3 35.3 0.0 9.0 /22.0 40.9 16.7
Sokol Nusle 4 7.0 0.5 5.3 /11.3 46.7 9.3
Pastelka MB(ms) 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Strakonice 4 34.0 2.3 6.0 /15.5 38.7 0.0
Sokol Kladno 4 20.3 0.0 7.8 /21.8 35.6 15.8
HB Basket 6 16.3 1.2 5.0 /13.2 38.0 11.8
BKj. Kralupy n.V. 4 18.5 3.0 7.0 /13.3 52.8 20.8
Basket Poděbrady 4 27.8 0.5 10.3 /21.3 48.2 15.5
BK Havířov 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Studánka Pardubice 3 32.7 1.0 6.3 /16.6 38.0 16.7
BK Frýdek-Místek 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vimmr Daniel 2 0 2 0 - - -
Tichov Michael 2 2 0 0 - - -
Tax Tomáš 1 0 1 0 - - -
Šmídková Hana 2 0 2 0 - - -
Šmíd Pavel 4 4 0 0 - - -
Slanina Vladimír 1 0 1 0 - - -
Renc Jan 2 2 0 0 - - -
Pivovarský Michal 4 2 2 0 - - -
Opletal Petr 2 2 0 0 - - -
Mynarčík Petr 1 1 0 0 - - -
Mycak Michael 4 0 4 0 - - -
Musil Jan 4 4 0 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Kuncl Michal 4 0 4 0 - - -
Kubeš Michal 1 0 1 0 - - -
Krčmář Dominik 2 0 2 0 - - -
Koudela Pavel 1 0 1 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 4 0 4 0 - - -
Kejklíček Roman 2 2 0 0 - - -
Karabínová Natálie 4 0 4 0 - - -
Kalabza Lukáš 4 4 0 0 - - -
Hejnic Jan 1 1 0 0 - - -
Ďurana Antonín 4 0 4 0 - - -
Dostal Vojtěch 2 2 0 0 - - -
Balog Lukáš 1 1 0 0 - - -
Anton Karel 4 4 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře