Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 57
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
18. 12. 2021
-
Preview
skupina A 1. kolo 58
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
18. 12. 2021
-
Preview
skupina A 1. kolo 59
BC Wizards DDM P10
HB Basket Praha B
18. 12. 2021
-
Preview
skupina A 2. kolo 62
ASK Lovosice
HB Basket Praha B
18. 9. 2021
10:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
49
71
10
16
24
36
35
50
Review
skupina A 2. kolo 61
BA Tygřice Louny
BC Wizards DDM P10
18. 9. 2021
12:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Vincent Šedivý
Jan Šedivý
134
10
34
1
66
3
95
10
Review
skupina A 2. kolo 60
TJ Sokol Toužim
BK Česká Lípa
18. 9. 2021
14:00
Sportovní hala města Pavel Tauber
Petr Kalabza
84
33
20
12
46
18
64
24
Review
skupina A 3. kolo 65
ASK Lovosice
BC Wizards DDM P10
19. 9. 2021
10:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
Kateřina Žatecká
99
38
22
10
40
26
65
36
Review
skupina A 3. kolo 63
BK Beroun
BK Česká Lípa
19. 9. 2021
13:00
Sportovní hala Liteň Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
151
22
39
7
74
11
118
16
Review
skupina A 3. kolo 64
BA Tygřice Louny
HB Basket Praha B
19. 9. 2021
15:00
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Tomáš Morávek
Mattias Kundert
53
43
16
12
27
18
44
33
Review
skupina A 4. kolo 66
BK Česká Lípa
BC Wizards DDM P10
2. 10. 2021
15:30
ZŠ Slovanka Jaroslav Poživil
81
46
27
11
38
23
64
29
Review
skupina A 4. kolo 67
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
2. 10. 2021
17:00
Sportovní hala města Jan Čermák
David Řánek
46
69
10
22
24
36
40
56
Review
skupina A 4. kolo 68
BK Beroun
ASK Lovosice
27. 9. 2021
18:00
Sportovní hala Liteň Petr Buršík
Petr Frána
104
69
32
14
60
21
82
32
Review
skupina A 5. kolo 69
BK Česká Lípa
HB Basket Praha B
3. 10. 2021
10:00
ZŠ Slovanka Natálie Ryvolová
Jan Šedivý
41
107
10
24
22
48
30
73
Review
skupina A 5. kolo 70
TJ Sokol Toužim
ASK Lovosice
3. 10. 2021
11:00
Sportovní hala města 63
64
19
10
37
31
47
46
Review
skupina A 5. kolo 71
BK Beroun
BA Tygřice Louny
26. 9. 2021
11:00
Sportovní hala Liteň 66
68
18
18
37
33
53
53
Review
skupina A 6. kolo 73
BC Wizards DDM P10
TJ Sokol Toužim
16. 10. 2021
10:00
Hala U Váhy Radek Lahoda
Pavel Matys
30
118
10
23
20
52
26
81
Review
skupina A 6. kolo 72
BA Tygřice Louny
BK Česká Lípa
16. 10. 2021
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
103
32
32
13
55
20
79
26
Review
skupina A 6. kolo 74
HB Basket Praha B
BK Beroun
16. 10. 2021
16:00
SK Aritma Praha Michal Vyhlídal
Tomáš Tejček
27
58
2
18
7
31
15
45
Review
skupina A 7. kolo 76
BC Wizards DDM P10
BK Beroun
17. 10. 2021
10:00
Hala U Váhy Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
19
140
8
36
12
64
17
105
Review
skupina A 7. kolo 77
HB Basket Praha B
TJ Sokol Toužim
17. 10. 2021
14:30
SK Aritma Praha Barbora Toboláková
David Kuděj
64
44
17
8
35
19
45
37
Review
skupina A 7. kolo 75
ASK Lovosice
BK Česká Lípa
12. 10. 2021
18:00
Hala U Přívozu Barbora Keslerová
105
36
27
5
63
12
80
28
Review
skupina A 8. kolo 78
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
19. 12. 2021
-
Preview
skupina A 8. kolo 80
HB Basket Praha B
BC Wizards DDM P10
19. 12. 2021
-
Preview
skupina A 8. kolo 79
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
19. 12. 2021
10:00
Hala U Přívozu
Preview
skupina A 9. kolo 81
BK Česká Lípa
BK Beroun
6. 11. 2021
15:00
ZŠ Slovanka
Preview
skupina A 9. kolo 82
HB Basket Praha B
BA Tygřice Louny
6. 11. 2021
15:00
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 9. kolo 83
BC Wizards DDM P10
ASK Lovosice
6. 11. 2021
15:15
Hala U Váhy
Preview
skupina A 10. kolo 84
BK Česká Lípa
TJ Sokol Toužim
7. 11. 2021
11:00
ZŠ Slovanka
Preview
skupina A 10. kolo 86
HB Basket Praha B
ASK Lovosice
7. 11. 2021
12:30
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 10. kolo 85
BC Wizards DDM P10
BA Tygřice Louny
7. 11. 2021
15:15
Hala U Váhy
Preview
skupina A 11. kolo 87
HB Basket Praha B
BK Česká Lípa
20. 11. 2021
-
Preview
skupina A 11. kolo 89
BA Tygřice Louny
BK Beroun
20. 11. 2021
-
Preview
skupina A 11. kolo 88
ASK Lovosice
TJ Sokol Toužim
20. 11. 2021
15:30
Hala U Přívozu
Preview
skupina A 12. kolo 90
BC Wizards DDM P10
BK Česká Lípa
21. 11. 2021
-
Preview
skupina A 12. kolo 91
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
21. 11. 2021
-
Preview
skupina A 12. kolo 92
ASK Lovosice
BK Beroun
21. 11. 2021
15:30
Hala U Přívozu
Preview
skupina A 13. kolo 93
BK Česká Lípa
ASK Lovosice
4. 12. 2021
-
Preview
skupina A 13. kolo 94
BK Beroun
BC Wizards DDM P10
4. 12. 2021
-
Preview
skupina A 13. kolo 95
TJ Sokol Toužim
HB Basket Praha B
4. 12. 2021
-
Preview
skupina A 14. kolo 96
BK Česká Lípa
BA Tygřice Louny
5. 12. 2021
-
Preview
skupina A 14. kolo 97
TJ Sokol Toužim
BC Wizards DDM P10
5. 12. 2021
-
Preview
skupina A 14. kolo 98
BK Beroun
HB Basket Praha B
5. 12. 2021
-
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav(ms) 14 6 1.0 15.0 6.8 1.3/3.3 40.0 3.5
Eliška Adamcová Pastelka MB(ms) 13 6 1.0 10.8 4.2 2.5/5.0 50.0 1.0
Veronika Hanusová BA Tygřice Louny 15 4 1.0 15.3 7.0 1.3/4.5 27.8 1.5
Lian Al-Taji BS Český Brod 13 6 1.0 6.3 2.8 0.7/2.3 28.6 2.0
Ada Šteflová TJ Sokol Blatná 13 6 1.0 5.0 2.3 0.3/0.5 0.0* 1.8
31 Klára Školová BK Beroun 14 1 1.0 23.0 11.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Ema Červenková BC Benešov 14 6 1.0 2.2 1.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Tereza Adamová TJ Sokol Toužim 13 3 1.0 4.0 2.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Věra Bezstarosti ASK Lovosice 12 5 1.0 2.4 1.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Sabina Böhmová SKB Zlín 13 2 1.0 5.5 2.5 0.5/2.5 20.0 2.0
Pavla Kratochvílová HB Basket B 14 3 1.0 3.3 1.7 0.0/0.0 0.0* 0.3
Olga Dovalová BK Česká Lípa 14 5 1.0 2.0 1.0 0.0/0.8 0.0* 1.4
Anna Buchtelová BC Wizards DDM P10 13 3 1.0 3.3 1.3 0.7/4.3 15.4 2.3
Kateřina Bulová TBS Přerov 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.3
Klaudie Ertingerova Basket Valmez 14 2 1.0 3.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Terezie Cienciala TJ Sokol Pečky 13 8 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.1
Vanda Brandalíková Basket Říčany 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Fatima Al-Shammri KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Alexová BK Blansko 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Fiedlerová BC Vysočina 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Burianová SKB Tišnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Neveselá Sokol Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Antonová Žabiny Brno B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Pastelka MB(ms) 6 38.8 0.3 8.2 /17.0 48.0 15.5
BC Benešov 6 45.2 0.3 8.5 /19.8 42.9 13.2
TJ Sokol Pečky 6 23.7 0.0 3.3 /8.8 37.7 11.2
TJ Sokol Blatná 6 4.5 0.0 1.5 /4.3 34.6 7.3
TJ Sokol Toužim 5 32.0 0.6 5.2 /17.0 30.6 15.6
BK Česká Lípa 6 17.3 0.0 6.2 /17.2 35.9 13.5
Basket Říčany 6 16.2 0.0 4.7 /13.2 35.4 16.8
BS Český Brod 6 18.2 0.0 4.2 /12.9 32.5 16.8
AŠ Mladá Boleslav(ms) 6 33.3 0.0 3.5 /10.3 33.9 13.7
BC Vysočina 6 34.7 1.0 3.7 /11.2 32.8 10.7
BK Beroun 5 47.0 1.8 4.4 /10.6 41.5 15.2
BA Tygřice Louny 5 38.2 1.2 5.4 /12.8 42.2 11.8
ASK Lovosice 5 33.6 1.4 5.8 /19.2 30.2 10.2
BC Wizards DDM P10 5 13.0 0.0 2.6 /10.0 26.0 14.2
HB Basket B 5 28.0 0.2 5.8 /17.0 34.1 16.2
SKB Zlín 4 40.8 0.3 6.3 /16.8 37.3 13.8
Basket Valmez 4 10.0 0.0 3.3 /10.3 31.7 12.3
KP Brno B 2 13.0 0.0 4.5 /11.0 40.9 12.0
TBS Přerov 4 33.5 0.0 6.0 /18.3 32.9 14.3
SKB Tišnov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Žabiny Brno B 4 28.5 0.5 8.5 /17.8 47.9 9.0
Sokol Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 1 0 1 0 - - -
Vyhlídal Michal 1 1 0 0 - - -
Vybíral Michal 2 2 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 1 1 0 0 - - -
Veselý Jiří 1 1 0 0 - - -
Vávra Petr 6 5 1 0 - - -
Toboláková Barbora 1 1 0 0 - - -
Theodor Pavel 1 1 0 0 - - -
Tejček Tomáš 1 0 1 0 - - -
Tauber Pavel 1 1 0 0 - - -
Šťavík Radek 1 1 0 0 - - -
Šlehofer Martin 2 0 2 0 - - -
Šedivý Jan 2 0 2 0 - - -
Šedivý Vincent 1 1 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 2 0 0 - - -
Slezák Jiří 2 2 0 0 - - -
Seidl Josef 1 0 1 0 - - -
Řánek David 1 0 1 0 - - -
Ryvolová Natálie 1 1 0 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Povolný Jáchym 2 1 1 0 - - -
Poláček Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Opava Josef 2 2 0 0 - - -
Olbort Jan 2 1 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 1 1 0 0 - - -
Mrzena Lukáš 3 0 3 0 - - -
Morávek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Moravcová Lucie 2 1 1 0 - - -
Matys Pavel 1 0 1 0 - - -
Machálek Jan 6 1 5 0 - - -
Lahoda Radek 1 1 0 0 - - -
Kvíz Leoš 3 3 0 0 - - -
Kundert Mattias 1 0 1 0 - - -
Kuděj David 1 0 1 0 - - -
Kryštof Pavel 2 2 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 - - -
Koch Martin 2 0 2 0 - - -
Kohout Radomír 1 0 1 0 - - -
Keslerová Barbora 3 3 0 0 - - -
Kazda Petr 1 0 1 0 - - -
Kalabza Petr 1 0 1 0 - - -
Janovský Jaroslav 3 0 3 0 - - -
Jakubcová Kateřina 1 0 1 0 - - -
Chlup Aleš 2 0 2 0 - - -
Chaloupka Libor 2 2 0 0 - - -
Hawiger Matyáš 1 0 1 0 - - -
Havlíček Petr 1 0 1 0 - - -
Hacklová Rozálie 1 0 1 0 - - -
Friedl Miroslav 1 1 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 1 1 0 - - -
Frána Petr 6 4 2 0 - - -
Foltýnová Andrea 2 0 2 0 - - -
Čermák Jan 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 2 2 0 0 - - -
Bukovský Michal 1 1 0 0 - - -
Bill Marek 1 0 1 0 - - -
Baron Martin 2 1 1 0 - - -
Antoš Adam 2 0 2 0 - - -
Adamcová Michaela 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře