BS Český Brod

Kategorie
Starší žákyně U15
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 7. 9. 2021
Lenka Svatoňová
bs@basketslovanka.cz
602 872 517

Trenér

od: 16. 9. 2021
Tomáš Hor
hor@cesbrod.cz
724 180 233

1. asistent trenéra

od: 16. 9. 2021
Darina Jettmarová
darina.jettmarova@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 16. 9. 2021
Lenka Bartáková
lenka.bartak1@seznam.cz

Adresa

Basket Slovanka, z.s.
Bedřichovská
182 00 Praha 8 - Libeň

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Lucie Vorlická 2008 13 10 7.9 3.5 0.9/2.7 33.3 2.1
Anna Horová 2008 13 9 5.3 2.6 0.2/0.7 33.3 2.8
Klaudie Jahodářová 2008 0 13 10 4.5 2.2 0.1/0.2 50.0 1.8
Lian Al-Taji 2008 13 7 5.7 2.6 0.6/2.0 28.6 1.9
Anna Petraturová 2007 14 7 5.7 2.7 0.3/1.7 16.7 0.7
Julie Novotná 2008 13 9 4.2 1.9 0.4/1.3 33.3 1.3
Tereza Kondratievová 2008 13 9 4.0 1.7 0.7/2.0 33.3 1.9
Radka Chrenková 2008 13 9 2.7 1.2 0.2/1.1 20.0 1.6
Natálie Hofmanová 2008 140 13 6 2.8 1.2 0.5/2.0 25.0 1.0
Jana Havránková 2008 13 3 5.3 2.3 0.7/1.3 50.0 2.7
Charlotte Skallová 2008 130 13 2 6.5 2.5 1.5/6.5 23.1 2.0
Nikol Hakrová 2008 130 13 2 6.5 3.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Irena Soukupová 2008 13 5 1.8 0.8 0.2/0.4 50.0 0.8
Valentýna Hladíková 2007 14 8 0.8 0.3 0.3/1.0 25.0 0.4
Ema Herichová 2008 13 3 2.0 1.0 0.0/1.3 0.0 1.7
Nela Bukovská 2009 130 12 1 5.0 1.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Veronika Lodlová 2008 13 7 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0 0.9
Tereza Ledinská 2008 13 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Arlinda Mustafa 2008 13 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Veronika Jakešová 2008 13 4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Amálie Miklová 2009 0 12 1 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Elizabeth Čekalová 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Denisa Neuwirthová 2009 135 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Julie Přichystalová 2009 150 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Slabá 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniela Tonková 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Magdalena Pozdílková 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alena Hrušová 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kemi Samuel 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lenka Škraňková 2008 13 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Amélie Králová 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kamila Augustinová 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Denisa Rokosová 2008 13 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petra Šípková 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Thea Kortanová 2009 130 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ella Trybenekrová 2009 0 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
47 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 5. 12. 2021 AŠ Mladá Boleslav(ms) 33:73 14 5/11 31.3% 15
44 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 4. 12. 2021 Basket Pastelka MB(ms) 29:53 12 5/12 29.4% 16
39 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 21. 11. 2021 Basket Říčany 70:36 15 6/10 37.5% 21
30 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 7. 11. 2021 TJ Sokol Pečky 77:42 19 4/9 30.8% 12
2 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 6. 11. 2021 TJ Sokol Pečky 54:49 27 0/13 0% 10
25 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 17. 10. 2021 BC Benešov 21:108 7 7/9 43.8% 20
21 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 16. 10. 2021 BC Vysočina 34:88 17 0/0 % 19
20 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 3. 10. 2021 Basket Pastelka MB(ms) 106:19 6 7/7 50% 21
15 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Hosté 2. 10. 2021 AŠ Mladá Boleslav(ms) 79:8 3 2/10 16.7% 13
11 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 19. 9. 2021 TJ Sokol Blatná 118:24 58 2/8 20% 11
7 nadregionální soutěž (starší žákyně U15) Domácí 18. 9. 2021 Basket Říčany 43:49 18 7/18 28% 17
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
9. kolo
00:00
TJ Sokol Blatná
BS Český Brod
skupina B Preview
2. kolo 18. 9. 2021
15:00
BS Český Brod
Basket Říčany
43
49
16
7
23
25
32
43
skupina B Review
3. kolo 19. 9. 2021
10:00
BS Český Brod
TJ Sokol Blatná
118
24
25
9
46
13
75
24
skupina B Review
4. kolo 2. 10. 2021
12:30
AŠ Mladá Boleslav(ms)
BS Český Brod
79
8
18
0
45
1
64
3
skupina B Review
5. kolo 3. 10. 2021
11:00
Basket Pastelka MB(ms)
BS Český Brod
106
19
26
6
56
10
77
15
skupina B Review
6. kolo 16. 10. 2021
15:00
BS Český Brod
BC Vysočina
34
88
14
34
20
45
30
71
skupina B Review
7. kolo 17. 10. 2021
10:00
BS Český Brod
BC Benešov
21
108
skupina B Review
1. kolo 6. 11. 2021
15:00
BS Český Brod
TJ Sokol Pečky
54
49
18
13
32
19
40
36
skupina B Review
8. kolo 7. 11. 2021
13:00
TJ Sokol Pečky
BS Český Brod
77
42
13
9
33
20
54
30
skupina B Review
10. kolo 21. 11. 2021
09:30
Basket Říčany
BS Český Brod
70
36
16
10
33
18
52
28
skupina B Review
11. kolo 4. 12. 2021
13:00
BS Český Brod
Basket Pastelka MB(ms)
29
53
4
14
11
32
22
40
skupina B Review
12. kolo 5. 12. 2021
11:30
BS Český Brod
AŠ Mladá Boleslav(ms)
33
73
11
17
17
35
24
50
skupina B Review
13. kolo 18. 12. 2021
00:00
BC Benešov
BS Český Brod
skupina B Preview
14. kolo 19. 12. 2021
16:00
BC Vysočina
BS Český Brod
skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů