Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BK Strakonice
Tigers Basketball České Budějovice
27. 10. 2018
14:00
STARZ aréna Ondřej Koc
Václav Novák
92
28
21
10
40
11
64
19
Review
Skupina A 1. kolo 2
Basketbalová škola - Tygři Praha
HB Basket Praha
27. 10. 2018
14:30
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Vojtěch Šmíd
73
101
17
22
28
59
48
77
Review
Skupina A 1. kolo 3
DBaK
BA Sparta
27. 10. 2018
15:45
Tělocvična 25. ZŠ Matej Kovačovič
Matěj Barták
50
120
6
43
23
65
37
95
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Chomutov
BA Karlovy Vary
25. 10. 2018
17:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Jindřich Nesper
68
33
20
6
38
14
52
21
Review
Skupina A 2. kolo 8
HB Basket Praha
BA Sparta
30. 10. 2018
11:30
SK Aritma Praha Barbora Kopecká
Jaroslav Pazourek
51
70
17
21
24
41
35
53
Review
Skupina A 2. kolo 5
BK Strakonice
BK Chomutov
15. 9. 2018
17:00
STARZ aréna Jan Lejčko
Daniel Vimmr
55
48
14
13
27
21
44
36
Review
Skupina A 2. kolo 7
Basketbalová škola - Tygři Praha
DBaK
15. 9. 2018
17:00
Sportovní hala Jeneč Karel Křenek
Pavel Koudela
61
53
16
7
30
23
41
37
Review
Skupina A 2. kolo 6
Tigers Basketball České Budějovice
BA Karlovy Vary
15. 9. 2018
18:00
SH ZŠ Kubatova Hana Šmídková
Vratislav Novák
70
53
14
20
36
30
53
42
Review
Skupina A 3. kolo 10
Tigers Basketball České Budějovice
BK Chomutov
16. 9. 2018
09:30
SH ZŠ Kubatova Hana Šmídková
Vratislav Novák
62
60
19
16
35
30
45
43
Review
Skupina A 3. kolo 9
BK Strakonice
BA Karlovy Vary
16. 9. 2018
10:00
STARZ aréna Jan Lejčko
Václav Novák
77
30
18
8
33
13
53
21
Review
Skupina A 3. kolo 11
Basketbalová škola - Tygři Praha
BA Sparta
16. 9. 2018
15:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Balog
Jan Lejčko
53
88
13
17
22
33
37
62
Review
Skupina A 3. kolo 12
HB Basket Praha
DBaK
10. 11. 2018
16:30
SK Aritma Praha Karel Křenek
Barbora Kopecká
79
50
22
10
44
22
58
40
Review
Skupina A 4. kolo 15
BK Strakonice
Basketbalová škola - Tygři Praha
29. 9. 2018
13:30
STARZ aréna Pavel Csöllei
Vratislav Novák
70
62
23
11
42
27
59
42
Review
Skupina A 4. kolo 14
BA Karlovy Vary
BA Sparta
29. 9. 2018
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Marek Vošahlík
Tomáš Tax
26
96
12
30
16
37
20
73
Review
Skupina A 4. kolo 13
BK Chomutov
DBaK
29. 9. 2018
16:00
Městská sportovní hala Hana Šmídková
Kristina Štelbacká
73
49
19
14
42
23
55
35
Review
Skupina A 4. kolo 16
Tigers Basketball České Budějovice
HB Basket Praha
29. 9. 2018
18:00
SH ZŠ Kubatova Lucie Peterková
Michal Pivovarský
56
88
22
17
35
43
45
69
Review
Skupina A 5. kolo 18
BA Karlovy Vary
DBaK
30. 9. 2018
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Tomáš Tax
Michal Bakajsa
35
77
14
19
25
41
28
57
Review
Skupina A 5. kolo 20
Tigers Basketball České Budějovice
Basketbalová škola - Tygři Praha
30. 9. 2018
10:00
SH ZŠ Kubatova Václav Novák
Michal Pivovarský
58
74
13
12
28
30
40
53
Review
Skupina A 5. kolo 17
BK Chomutov
BA Sparta
30. 9. 2018
11:00
Městská sportovní hala Jindřich Nesper
Lucie Ftáčková
38
74
12
16
16
35
29
53
Review
Skupina A 5. kolo 19
BK Strakonice
HB Basket Praha
30. 9. 2018
13:00
STARZ aréna Pavel Csöllei
Vratislav Novák
73
49
19
14
33
28
52
35
Review
Skupina A 6. kolo 21
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Chomutov
13. 10. 2018
09:00
Sportovní hala Jeneč Michal Perlík
Ondřej Svejkovský
49
69
15
15
27
33
33
50
Review
Skupina A 6. kolo 22
HB Basket Praha
BA Karlovy Vary
13. 10. 2018
15:30
SK Aritma Praha Ondřej Koc
Václav Novák
96
42
22
7
50
22
71
31
Review
Skupina A 6. kolo 24
BA Sparta
Tigers Basketball České Budějovice
13. 10. 2018
17:00
Hala Kuncova Jan Hejnic
Lukáš Kalabza
98
64
31
10
55
30
80
41
Review
Skupina A 6. kolo 23
DBaK
BK Strakonice
13. 10. 2018
18:00
ZŠ Kožlany Lukáš Balog
Daniel Vimmr
38
80
1
23
14
38
27
64
Review
Skupina A 7. kolo 28
BA Sparta
BK Strakonice
14. 10. 2018
11:00
Hala Kuncova Lucie Peterková
Lukáš Kalabza
76
62
22
18
43
32
58
47
Review
Skupina A 7. kolo 27
DBaK
Tigers Basketball České Budějovice
14. 10. 2018
11:15
ZŠ Kožlany Lukáš Balog
Daniel Vimmr
58
71
14
21
28
44
43
57
Review
Skupina A 7. kolo 25
Basketbalová škola - Tygři Praha
BA Karlovy Vary
14. 10. 2018
11:30
Sportovní hala Jeneč Kristina Štelbacká
Daniel Broško
89
66
12
14
38
40
68
58
Review
Skupina A 7. kolo 26
HB Basket Praha
BK Chomutov
14. 10. 2018
12:45
SK Aritma Praha Ondřej Koc
Václav Novák
78
65
26
17
40
33
63
47
Review
Skupina A 8. kolo 30
HB Basket Praha
Basketbalová škola - Tygři Praha
28. 10. 2018
10:30
SK Aritma Praha Michal Kocián
Jaroslav Pazourek
77
41
25
18
38
24
60
30
Review
Skupina A 8. kolo 29
Tigers Basketball České Budějovice
BK Strakonice
28. 10. 2018
11:00
SH ZŠ Kubatova Vratislav Novák
Michal Pivovarský
48
84
13
23
24
46
35
65
Review
Skupina A 8. kolo 31
BA Sparta
DBaK
28. 10. 2018
17:00
Hala Kuncova Michael Mycak
Simona Prchalová
113
27
22
8
45
10
84
17
Review
Skupina A 8. kolo 32
BA Karlovy Vary
BK Chomutov
24. 10. 2018
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Václav Ježek
50
74
11
19
20
32
35
60
Review
Skupina A 9. kolo 35
BA Sparta
Basketbalová škola - Tygři Praha
10. 11. 2018
14:30
Hala Kuncova Martin Haniš
Pavel Koudela
84
36
22
14
46
23
76
28
Review
Skupina A 9. kolo 33
BA Karlovy Vary
BK Strakonice
10. 11. 2018
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Jindřich Nesper
57
63
12
23
26
33
45
43
Review
Skupina A 9. kolo 34
BK Chomutov
Tigers Basketball České Budějovice
10. 11. 2018
17:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Michael Mycak
90
62
27
16
53
30
67
45
Review
Skupina A 9. kolo 36
DBaK
HB Basket Praha
4. 10. 2018
17:15
Tělocvična 25. ZŠ Rudolf Salvetr
Lukáš Kalabza
47
74
15
19
31
31
41
56
Review
Skupina A 10. kolo 39
DBaK
Basketbalová škola - Tygři Praha
11. 11. 2018
08:30
Tělocvična 25. ZŠ Václav Ježek
Lukáš Kalabza
53
54
10
18
18
30
36
45
Review
Skupina A 10. kolo 38
BA Karlovy Vary
Tigers Basketball České Budějovice
11. 11. 2018
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Jindřich Nesper
56
66
21
21
36
36
49
55
Review
Skupina A 10. kolo 40
BA Sparta
HB Basket Praha
11. 11. 2018
11:00
Hala Kuncova Martin Haniš
Pavel Koudela
75
54
21
13
38
29
56
41
Review
Skupina A 10. kolo 37
BK Chomutov
BK Strakonice
11. 11. 2018
13:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Ondřej Josefus
72
49
18
10
27
25
45
36
Review
Skupina A 11. kolo 42
DBaK
BA Karlovy Vary
24. 11. 2018
14:00
ZŠ Kožlany Jindřich Nesper
Lukáš Kalabza
82
43
23
11
42
21
60
33
Review
Skupina A 11. kolo 43
HB Basket Praha
BK Strakonice
24. 11. 2018
14:00
SK Aritma Praha Vojtěch Šmíd
Pavel Koudela
67
46
13
12
31
22
52
40
Review
Skupina A 11. kolo 44
Basketbalová škola - Tygři Praha
Tigers Basketball České Budějovice
24. 11. 2018
15:30
Sportovní hala Jeneč Hana Šmídková
Daniel Čížek
104
68
33
14
59
35
81
48
Review
Skupina A 11. kolo 41
BA Sparta
BK Chomutov
24. 11. 2018
17:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Pavel Šmíd
79
56
16
12
36
29
52
45
Review
Skupina A 12. kolo 47
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Strakonice
25. 11. 2018
10:00
Sportovní hala Jeneč Hana Šmídková
Daniel Čížek
52
74
11
15
14
36
33
54
Review
Skupina A 12. kolo 48
HB Basket Praha
Tigers Basketball České Budějovice
25. 11. 2018
10:30
SK Aritma Praha Vladimír Slanina
Lukáš Balog
73
46
21
11
44
17
57
34
Review
Skupina A 12. kolo 45
DBaK
BK Chomutov
25. 11. 2018
11:15
ZŠ Kožlany Jindřich Zámostný
Lukáš Kalabza
44
88
10
17
19
47
27
69
Review
Skupina A 12. kolo 46
BA Sparta
BA Karlovy Vary
25. 11. 2018
13:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Michal Bakajsa
74
39
27
12
42
19
54
30
Review
Skupina A 13. kolo 49
BA Karlovy Vary
Basketbalová škola - Tygři Praha
8. 12. 2018
14:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Jindřich Nesper
24
98
7
24
12
49
17
75
Review
Skupina A 13. kolo 52
BK Strakonice
BA Sparta
8. 12. 2018
16:00
STARZ aréna Pavel Csöllei
Jiří Kubíček
62
52
12
15
27
28
41
41
Review
Skupina A 13. kolo 50
BK Chomutov
HB Basket Praha
8. 12. 2018
18:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Václav Ježek
79
56
20
9
42
28
65
45
Review
Skupina A 13. kolo 51
Tigers Basketball České Budějovice
DBaK
8. 12. 2018
18:00
SH ZŠ Kubatova Michal Pivovarský
Václav Novák
94
69
29
19
49
31
72
54
Review
Skupina A 14. kolo 53
BK Chomutov
Basketbalová škola - Tygři Praha
9. 12. 2018
09:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Lucie Ftáčková
48
54
13
14
26
28
34
38
Review
Skupina A 14. kolo 54
BA Karlovy Vary
HB Basket Praha
9. 12. 2018
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Hendrych
Jindřich Nesper
30
97
6
25
15
52
20
69
Review
Skupina A 14. kolo 55
BK Strakonice
DBaK
9. 12. 2018
10:00
STARZ aréna Pavel Csöllei
Roman Kejklíček
78
50
26
11
36
21
64
35
Review
Skupina A 14. kolo 56
Tigers Basketball České Budějovice
BA Sparta
9. 12. 2018
11:00
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Vratislav Novák
66
83
17
23
36
45
50
71
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
10 Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 17 50 2.7 13.4 4.8 / 3.1 158.2 0.8 / 0.7 0.0* 1.5/2.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.2 0.3 0.1 0.0 0.1 2.4 6.4
Tereza Ježková BSK TJ Jičín 17 43 1.0 15.4 5.8 / 4.2 140.2 0.0 0.0* 3.7/6.6 56.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 7.3
Dominica Hynková KP Brno 17 36 1.0 17.3 6.0 / 8.1 74.8 0.7 / 1.4 0.0* 3.1/4.2 73.5 0.8 1.4 2.2 1.1 1.3 0.9 0.0 1.2 1.8 16.8
Lucie Válková BKHAV 16 28 1.0 20.4 6.6 / 6.6 100.0 1.1 / 1.1 0.0* 3.9/7.2 54.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.7 14.4
Sára Lišková HB Basket 17 43 3.0 12.5 4.9 / 7.0 70.6 0.1 / 0.5 0.0* 2.2/5.3 41.7 0.7 1.4 2.1 0.4 0.5 0.9 0.0 1.6 1.6 9.2
Michaela Cibulková SKB Tišnov 17 22 1.0 24.1 10.5 / 0.0 0.0* 0.5 0.0* 1.8/2.8 65.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 0.0
Petra Klokočníková Basket Poděbrady 17 47 1.0 8.9 3.3 / 1.9 0.0* 0.4 / 0.3 0.0* 0.9/1.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 3.8
9 Damiana Juhászová DBaK 17 27 1.0 13.7 5.5 / 5.5 100.0 0.3 / 0.3 0.0* 1.9/3.8 49.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.6 8.1
2 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov 17 36 3.4 8.8 2.8 / 3.1 91.9 0.4 / 0.6 0.0* 1.8/2.8 65.7 0.0 0.2 0.2 0.1 0.1 0.3 0.0 0.1 1.9 5.8
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 17 35 1.0 8.8 3.7 / 4.1 91.6 0.0 / 0.1 0.0* 1.2/3.6 33.1 0.1 0.1 0.2 0.1 0.1 0.4 0.0 0.3 2.0 4.3
Zuzana Křížová Žabiny Brno 17 36 3.0 8.2 2.9 / 4.1 72.1 0.6 / 1.0 0.0* 0.6/1.5 0.0* 0.3 0.9 1.3 0.2 0.5 0.9 0.0 0.6 1.5 6.0
Eliška Kubečková Lokomotiva Liberec 17 15 1.0 16.5 5.5 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 4.6/8.9 51.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
Markéta Hrabalíková OSK Olomouc 16 28 1.0 7.8 2.2 / 2.2 100.0 0.6 / 0.6 0.0* 1.4/2.7 51.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.1 3.3
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka 17 16 1.0 13.0 4.3 / 4.3 100.0 1.3 / 1.3 0.0* 0.6/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 10.3
17 Luisa Vydrová BA Sparta 17 25 19.8 6.8 3.1 / 6.0 51.3 0.0 / 0.2 0.0* 0.6/0.8 0.0* 2.8 2.6 5.4 0.7 1.6 1.5 0.0 1.0 1.5 9.4
Tereza Telecká Sokol Nilfisk H. Králové 17 27 2.7 6.1 1.8 / 1.9 0.0* 0.7 / 0.9 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.2 0.1 0.0 0.3 2.7 3.3
Adéla Johanesová BK Strakonice 17 41 1.0 3.5 1.4 / 1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.6/1.9 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.0 0.1 0.2 0.0 0.1 3.1 -0.7
Viktorie Jurtíková OP Prostějov 17 27 1.0 5.3 1.9 / 1.9 0.0* 0.4 / 0.4 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 3.2
Eliška Trollerová BA K. Vary 16 10 1.0 13.2 3.7 / 3.7 100.0 1.1 / 1.1 0.0* 2.5/4.1 61.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 10.0
Natálie Benešová Žabiny Brno B 17 19 1.0 6.8 2.4 / 0.0 0.0* 0.2 0.0* 1.6/2.8 58.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 0.0
Tereza Karasová HB Basket B 17 20 1.0 6.3 1.7 / 0.0 0.0* 0.8 0.0* 0.7/2.1 34.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0
Hana Kačírková USK Praha B 17 20 1.0 5.5 1.6 / 0.0 0.0* 0.7 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.0
Darina Peterková BK Chomutov 17 11 4.3 9.9 2.5 / 3.5 73.7 0.4 / 0.5 0.0* 3.7/5.6 66.1 0.0 0.1 0.1 0.0 0.4 0.5 0.0 0.5 1.9 5.5
Lenka Spurná Válečnice Děčín 17 14 1.0 7.7 3.4 / 3.4 100.0 0.1 / 0.1 0.0* 0.8/1.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 4.0
Vanesa Randulová Basket Ostrava 17 26 1.0 3.5 1.5 / 1.5 0.0* 0.1 / 0.1 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 1.4
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava 17 29 1.0 2.5 0.6 / 0.5 0.0* 0.3 / 0.2 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.1
Michaela Polanská TJ Sokol Stěžery 17 14 1.0 4.9 1.9 / 0.0 0.0* 0.1 0.0* 0.6/1.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 0.0
Charlotte Velichová Sokol Nilfisk H. Králové 17 11 17.8 5.8 1.8 / 4.7 38.5 0.5 / 2.3 20.0 0.8/1.5 0.0* 0.8 1.9 2.7 1.1 1.4 1.2 0.1 1.5 1.0 5.2
Barbora Soukupová BA Sparta 17 9 5.1 6.9 2.0 / 3.1 64.3 0.6 / 0.7 0.0* 1.2/1.6 0.0* 0.2 0.3 0.6 0.0 0.2 0.2 0.0 0.3 0.4 5.8
Eliška Formánková Slovan Litoměřice 17 25 1.0 2.4 0.9 / 0.9 0.0* 0.1 / 0.1 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.3
Tereza Draxlerová KP Brno B 17 12 1.0 4.8 1.7 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 1.5/2.2 69.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 0.0
Marie Riegertová Levhartice Chomutov 17 9 19.4 3.4 1.4 / 4.2 34.2 0.1 / 0.9 0.0* 0.2/0.7 0.0* 1.3 2.7 4.0 0.6 0.9 2.4 0.0 1.6 1.9 2.1
23 Natálie Hájková BK Havířov 17 11 9.5 2.5 0.8 / 1.4 0.0* 0.2 / 0.5 0.0* 0.4/0.4 0.0* 0.4 0.7 1.1 0.2 0.4 0.4 0.0 0.3 0.5 2.7
Julie Nekolná USK Praha 17 7 8.7 3.4 1.4 / 3.0 47.6 0.0 0.0* 0.6/0.6 0.0* 1.3 1.0 2.3 0.0 0.0 0.4 0.0 0.3 0.3 3.9
Anna Zrůstová Tigers Č. Budějovice 17 3 1.0 4.3 2.0 / 2.0 100.0 0.0 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.7 -0.3
14 Tereza Šandová SBŠ Ostrava 17 4 14.8 3.0 0.5 / 2.0 25.0 0.3 / 1.3 0.0* 1.3/1.5 0.0* 0.0 0.8 0.8 0.5 0.3 3.3 0.0 1.0 1.8 -2.3
Eliška Hejsková BK Havířov B 17 1 1.0 4.0 0.0 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
19 Juliette Bangme Semgady Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sandra Mádlová BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Aneta Vošahlíková USK Praha 22 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Amálie Bess Kahn Basketbalová škola - Tygři Praha 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Klára Lepší Slovan Litoměřice B 14 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
10 Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 17 54 20 8 8 2 10 10 12 20 4 4 10 44
Tereza Ježková BSK TJ Jičín 17 68 28 0 18 0 0 0 0 0 0 0 10 60
Dominica Hynková KP Brno 17 80 30 4 34 0 0 0 0 0 0 0 10 74
Lucie Válková BKHAV 16 35 12 3 9 0 0 0 0 0 0 0 5 28
Sára Lišková HB Basket 17 54 24 2 18 8 14 22 6 6 2 22 8 56
Michaela Cibulková SKB Tišnov 17 25 12 0 11 2 3 5 3 2 7 4 4 21
Petra Klokočníková Basket Poděbrady 17 42 14 6 12 0 0 0 0 0 0 0 8 42
9 Damiana Juhászová DBaK 17 26 13 2 5 0 0 0 0 0 0 0 5 26
2 Martina Eva Suchánková Loko Trutnov 17 46 16 6 12 0 0 0 0 0 0 0 10 40
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 17 50 22 0 8 0 0 0 0 0 0 0 10 44
Zuzana Křížová Žabiny Brno 17 38 18 6 4 4 10 14 4 6 8 8 10 42
Eliška Kubečková Lokomotiva Liberec 17 18 7 1 7 0 0 0 0 0 0 0 5 14
Markéta Hrabalíková OSK Olomouc 16 20 7 2 4 0 0 0 0 0 0 0 5 16
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka 17 25 9 3 4 0 0 0 0 0 0 0 5 23
17 Luisa Vydrová BA Sparta 17 32 15 1 5 7 5 12 3 2 2 6 4 30
Tereza Telecká Sokol Nilfisk H. Králové 17 16 5 2 2 0 7 7 0 3 3 4 5 14
Adéla Johanesová BK Strakonice 17 26 12 0 8 4 4 8 0 6 14 6 10 20
Viktorie Jurtíková OP Prostějov 17 17 7 2 2 0 0 0 0 0 0 0 5 15
Eliška Trollerová BA K. Vary 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Natálie Benešová Žabiny Brno B 17 12 6 0 4 2 3 5 2 0 1 4 5 11
Tereza Karasová HB Basket B 17 27 8 2 6 1 3 4 1 1 2 4 5 23
Hana Kačírková USK Praha B 17 20 6 3 3 0 0 0 0 0 0 0 5 16
Darina Peterková BK Chomutov 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lenka Spurná Válečnice Děčín 17 14 6 1 5 0 0 0 0 0 0 0 5 10
Vanesa Randulová Basket Ostrava 17 10 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 4 7
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava 17 14 4 2 2 0 0 0 0 0 0 0 8 14
Michaela Polanská TJ Sokol Stěžery 17 9 4 1 1 4 2 4 1 1 4 0 5 7
Charlotte Velichová Sokol Nilfisk H. Králové 17 31 15 6 7 1 7 8 2 4 2 4 5 30
Barbora Soukupová BA Sparta 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Eliška Formánková Slovan Litoměřice 17 15 7 1 2 0 0 0 0 0 0 0 2 14
Tereza Draxlerová KP Brno B 17 10 5 0 4 0 0 0 0 0 0 0 4 8
Marie Riegertová Levhartice Chomutov 17 24 10 3 8 2 5 7 3 1 4 3 4 22
23 Natálie Hájková BK Havířov 17 30 11 3 8 0 0 0 0 0 0 0 4 24
Julie Nekolná USK Praha 17 38 16 0 12 0 0 0 0 0 0 0 3 31
Anna Zrůstová Tigers Č. Budějovice 17 5 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 4 1
14 Tereza Šandová SBŠ Ostrava 17 25 8 2 4 0 0 0 0 0 0 0 5 19
Eliška Hejsková BK Havířov B 17 10 5 2 2 0 0 0 0 0 0 0 5 9
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK Strakonice 33 22.2 3.1 8.8 /18.6 47.5 1.2 2.4 3.5 0.3 0.9 2.4 1.6 16.4 0.1
Tigers Č. Budějovice 28 23.8 1.0 9.2 /17.8 51.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 13.5 0.0
Basketbalová škola - Tygři Praha 28 24.7 4.4 7.9 /17.7 44.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.2 0.0
HB Basket 33 26.2 4.3 11.8 /22.0 53.5 1.5 2.5 4.0 0.7 0.8 1.2 1.9 16.8 0.3
DBaK 28 23.9 0.9 7.0 /15.6 44.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.8 0.0
BA Sparta 33 28.3 5.3 9.2 /16.3 56.3 1.8 2.7 4.5 1.2 1.4 2.3 2.2 15.7 0.4
BK Chomutov 33 23.1 3.0 11.4 /20.4 55.9 1.5 3.0 4.5 0.8 1.0 1.5 1.8 18.2 0.3
BA K. Vary 28 17.7 1.3 7.2 /14.7 49.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0 0.0
USK Praha 30 23.9 1.7 9.8 /18.1 54.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.2 0.0
Basket Slovanka 28 25.3 2.5 8.3 /17.6 47.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.1 0.0
Sokol Nilfisk H. Králové 19 30.2 4.1 10.3 /19.1 54.0 3.4 4.7 8.1 1.9 3.1 2.4 2.5 17.8 0.3
Lokomotiva Trutnov 28 24.3 1.6 12.2 /24.7 49.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 13.9 0.0
Slovan Litoměřice 30 19.7 2.5 9.4 /19.2 49.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.2 0.0
Sluneta Ústí n.L. 33 26.4 3.8 10.1 /19.3 52.4 1.6 2.8 4.4 1.3 1.0 2.2 1.5 18.9 0.2
ŠBK P-H Sadská 28 25.0 3.5 9.4 /17.1 55.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.8 0.0
BSK TJ Jičín 28 22.7 0.6 11.5 /21.3 54.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 16.1 0.0
SBŠ Ostrava 30 22.5 2.7 10.0 /18.5 54.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.2 0.0
Basket Ostrava 28 20.7 1.0 9.1 /19.5 46.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0 0.0
OSK Olomouc 28 19.8 1.5 8.3 /17.6 47.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 16.3 0.0
Studánka Pardubice 28 20.9 1.7 7.7 /18.3 42.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 21.5 0.0
KP Brno 33 31.4 1.0 12.1 /20.4 59.4 1.2 2.6 3.8 0.6 0.8 2.3 1.6 14.8 0.2
Žabiny Brno 33 26.0 4.2 10.0 /19.0 52.6 1.3 2.8 4.1 0.9 1.1 2.0 1.6 18.3 0.2
OP Prostějov 28 22.4 3.2 8.3 /18.8 43.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0 0.0
BK Havířov 30 23.7 2.2 12.5 /22.7 54.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.4 0.0
Slovan Litoměřice B 14 17.7 0.4 5.2 /11.9 43.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 0.0
Válečnice Děčín 14 22.7 1.4 7.6 /17.5 43.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 19.6 0.0
Sokol Nusle 14 21.6 0.3 9.3 /18.4 50.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.7 0.0
BC Vysočina 14 22.6 1.1 9.4 /19.2 48.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.1 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Zámostný Jindřich 6 6 0 0 1.2 1.6 1.4
Zachar Dominik 11 0 11 0 1.2 1.4 1.3
Výborný Dominik 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Vrla Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vimmr Daniel 4 0 4 0 1.1 1.3 1.2
Vildová Linda 9 0 9 0 1.4 1.2 1.3
Veselý Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Večeřa Pavel 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Vaníček Marek 11 5 6 0 1.1 1.1 1.1
Válek Jakub 5 3 2 0 1.0 1.5 1.3
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Trmač Vladislav 6 2 4 0 1.0 1.8 1.4
Toboláková Barbora 5 4 1 0 1.2 1.1 1.2
Tichov Michael 5 0 5 0 1.0 1.1 1.1
Theodor Pavel 9 3 6 0 1.2 1.1 1.1
Tesař Michal 8 1 7 0 1.4 1.8 1.6
Tax Tomáš 9 2 7 0 1.2 1.1 1.2
Šuláková Pavlína 10 2 8 0 1.0 1.3 1.1
Štelbacká Kristina 9 1 8 0 1.1 1.0 1.1
Štancl Dominik 15 6 9 0 1.3 1.2 1.2
Šmídková Hana 9 9 0 0 1.1 1.0 1.1
Šmíd Vojtěch 10 4 6 0 1.1 1.5 1.3
Šmíd Pavel 7 6 1 0 1.0 1.1 1.1
Šenk Pavel 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Svoboda Karel 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Svoboda Martin 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
Svejkovský Ondřej 7 2 5 0 1.1 1.0 1.1
Smelty Jiří 4 0 4 0 1.0 1.1 1.1
Slanina Vladimír 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Skořepa Petr 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Siegfried Jiří 8 5 3 0 1.3 1.1 1.2
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Schaffner Vojta 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 3 2 1 0 1.0 1.8 1.4
Rom Daniel 7 7 0 0 1.0 1.4 1.2
Renc Jan 7 5 2 0 1.3 1.2 1.3
Prchalová Simona 2 1 1 0 1.8 1.8 1.8
Pivovarský Michal 10 3 7 0 1.0 1.1 1.1
Petrák Robin 6 3 3 0 1.2 1.0 1.1
Petrák Jakub 7 6 1 0 1.0 1.9 1.4
Peterková Lucie 4 4 0 0 2.0 1.3 1.6
Perlík Michal 5 4 1 0 1.3 1.2 1.3
Pazourek Jaroslav 13 1 12 0 1.1 1.3 1.2
Opletal Petr 13 12 1 0 1.5 1.1 1.3
Nováková Bára 12 3 9 0 1.2 1.2 1.2
Novák Václav 11 2 9 0 1.1 1.5 1.3
Novák Vratislav 9 4 5 0 1.1 1.1 1.1
Novák Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nevřela Tomáš 4 0 4 0 1.0 1.3 1.1
Neuman Ladislav 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Nesper Jindřich 16 4 12 0 1.1 1.4 1.3
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 6 2 4 0 1.0 1.3 1.1
Mycak Michael 12 4 8 0 1.1 1.2 1.1
Musil Jan 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Mrázek Michal 9 6 3 0 1.1 1.6 1.3
Menšík Jan 6 6 0 0 1.0 1.3 1.2
Melichárek Ivo 4 3 1 0 1.1 1.3 1.2
Mašek Tomáš 5 0 5 0 1.0 1.2 1.1
Mareš Roman 3 1 2 0 1.5 1.5 1.5
Lejčko Jan 10 8 2 0 1.0 1.8 1.4
Kuncl Michal 10 1 9 0 1.2 1.4 1.3
Kult Michal 12 2 10 0 1.4 1.3 1.4
Kučírek Martin 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Kubíček Jiří 12 8 4 0 1.3 1.9 1.6
Kubeš Michal 5 1 4 0 1.0 1.2 1.1
Křenek Karel 6 6 0 0 1.3 1.4 1.4
Kremser Jakub 6 2 4 0 2.0 1.3 1.6
Krčmář Dominik 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Kovačovič Matej 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kout Jan 3 2 1 0 1.0 1.5 1.3
Koudela Pavel 6 0 6 0 1.2 1.2 1.2
Kouba Dalibor 8 2 6 0 1.1 1.3 1.2
Kotrbatá Zuzana 9 4 5 0 1.7 1.2 1.4
Kotala Dominik 3 2 1 0 1.0 1.7 1.3
Kopecká Barbora 6 1 5 0 1.4 1.3 1.3
Konvička Jan 6 4 2 0 1.0 1.8 1.4
Kohout Radomír 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 3 3 0 0 1.0 1.7 1.3
Koc Ondřej 8 8 0 0 1.1 1.3 1.2
Kejklíček Roman 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Kavan Jonáš 5 0 5 0 2.0 1.6 1.8
Karabínová Natálie 14 10 4 0 1.1 1.2 1.1
Kapl Antonín 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Kalabza Lukáš 16 2 14 0 1.1 1.7 1.4
Jurda Aleš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Josefus Ondřej 10 4 6 0 1.3 1.6 1.4
Jon Miloslav 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Ježek Václav 12 8 4 0 1.0 1.6 1.3
Jakubík Petr 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Horsáková Natálie 4 0 4 0 1.0 1.5 1.3
Holubová Anežka 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Holaň Dominik 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Hendrych Jan 22 19 3 0 1.2 1.2 1.2
Hejnic Jan 10 8 2 0 1.0 1.2 1.1
Havlíček Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 6 4 2 0 1.2 1.1 1.1
Hartig Lukáš 7 7 0 0 1.9 1.0 1.4
Haniš Martin 2 2 0 0 1.0 2.5 1.8
Halíková Barbora 13 1 12 0 1.2 1.6 1.4
Giecek Adam 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Ftáčková Lucie 13 1 12 0 1.3 1.4 1.4
Frátrik Josef 2 2 0 0 1.8 1.5 1.6
Fanta Jiří 7 6 1 0 1.0 1.1 1.1
Eisner Petr 6 5 1 0 1.7 1.0 1.3
Ďurana Antonín 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Dostal Vojtěch 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Dombrovský Filip 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Dolejš Václav 5 2 3 0 1.2 1.5 1.4
Čížek Daniel 12 4 8 0 1.4 1.1 1.3
Csöllei Pavel 5 5 0 0 1.1 1.8 1.5
Buršík Martin 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Buňka Jiří 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Broško Daniel 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Bráblík Jan 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Borýsková Nikola 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Bohata Pavel 10 9 1 0 1.3 1.1 1.2
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bešina Marek 4 3 1 0 1.1 1.3 1.2
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Matěj 3 1 2 0 2.0 1.3 1.7
Barták Dominik 5 4 1 0 1.3 1.3 1.3
Balog Lukáš 13 10 3 0 1.1 1.3 1.2
Bakajsa Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 4 0 4 0 1.0 2.0 1.5
Anton Karel 18 14 4 0 1.4 1.4 1.4
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře