BCM Sokolov

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Vedoucí družstva

od: 7. 10. 2021
Marcela Makovičková
makovickova@zs-brezova.cz
603 341 135

Trenér

od: 1. 9. 2023
Lucie Krejčová
krejcovalucie@email.cz

1. asistent trenéra

od: 1. 9. 2023
Miroslav Makovička
makovicka@statek-bernard.cz

Technický zápis

od: 4. 9. 2023
Marcela Makovičková
makovickova@zs-brezova.cz
603 341 135

Adresa

Basketbalové centrum mládeže Sokolov, z.s.
Spartakiádní 1957
35601 Sokolov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
5 Adéla Vetenglová 2008 165 16 16 15.7 4.9 0.4 4.5/6.9 65.5 3.1
6 Adéla Rešlová 2007 165 17 16 10.9 3.4 0.6 2.4/4.5 54.2 2.1
8 Marie Heřmanová 2009 174 15 15 9.1 3.8 0.2 0.9/2.0 46.7 2.6
4 Karolína Krolopová 2008 168 16 16 6.1 2.9 0.0 0.4/0.5 75.0 1.8
13 Klára Kopecká 2007 176 17 14 5.4 2.6 0.0 0.1/0.2 66.7 2.0
17 Aneta Skřivánková 2007 170 17 16 3.9 1.6 0.0 0.6/1.3 50.0 3.8
12 Veronika Šihovcová 2007 167 17 15 3.6 1.3 0.2 0.5/0.8 58.3 1.7
15 Veronika Převrátilová 2008 175 16 8 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
10 Klára Koutecká 2007 172 17 9 0.6 0.2 0.0 0.1/0.2 50.0 0.2
7 Klára Kottová 2008 165 16 12 0.4 0.2 0.0 0.1/0.2 50.0 0.5
16 Nicol Wernerová 2008 164 16 12 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0 0.3
11 Veronika Zaspalová 2008 167 16 9 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
18 Nela Ferenecová 2009 168 15 3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
19 Karolína Johnová 2008 165 16 5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
14 Sofie Suchopárová 2009 167 15 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Garajová 2009 167 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
20 Natálie Sotolářová 2007 162 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Suchá 2007 165 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Emily Vacurová 2006 168 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Emma Podhrázská 2010 165 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Monika Tišerová 2006 163 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marie Staňková K 2006 184 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpánka Turanská 2006 170 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mariana Lena Frecerová 2005 170 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Natálie Machová 2010 152 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Lhotáková 2006 176 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martina Švehlová 2006 174 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Alexandra Weberová 2006 172 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Hana Trnková 2006 177 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
0 Amélie Holejšovská 2009 170 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Margarita Tothová 2006 163 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Františka Baborovská 2010 177 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sarah Krstičová 2007 169 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
0 Kateřina Stojanová 2009 170 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anežka Zemanová 2010 167 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kamila Sinkulová 2006 172 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jana Tranžíková 2007 174 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F+
226 liga (kadetky U17) Domácí 5. 5. 2024 BCM Sokolov : 0 /0 %
222 liga (kadetky U17) Domácí 21. 4. 2024 BK Lvice Litoměřice : 0 /0 %
220 liga (kadetky U17) Domácí 20. 4. 2024 BC Slaný : 0 /0 %
217 liga (kadetky U17) Domácí 7. 4. 2024 BCM Sokolov : 0 /0 %
214 liga (kadetky U17) Domácí 6. 4. 2024 BCM Sokolov : 0 /0 %
209 liga (kadetky U17) Domácí 16. 3. 2024 DBaK : 0 /0 %
205 liga (kadetky U17) Domácí 10. 3. 2024 BCM Sokolov : 0 /0 %
208 liga (kadetky U17) Domácí 9. 3. 2024 BCM Sokolov : 0 /0 %
202 liga (kadetky U17) Domácí 11. 2. 2024 BK Beroun 67:71 19 4 17/33 51.5% 27
200 liga (kadetky U17) Domácí 10. 2. 2024 Tygři Praha B 42:73 14 3 5/8 62.5% 0
54 liga (kadetky U17) Hosté 21. 1. 2024 BK Lvice Litoměřice 67:46 18 0 10/18 55.6% 0
50 liga (kadetky U17) Hosté 20. 1. 2024 Tygři Praha B 62:56 19 2 12/20 60% 0
48 liga (kadetky U17) Domácí 7. 1. 2024 BC Slaný 69:46 28 1 10/13 76.9% 0
43 liga (kadetky U17) Domácí 6. 1. 2024 BK Beroun 53:60 22 1 6/9 66.7% 0
40 liga (kadetky U17) Hosté 10. 12. 2023 BK Strakonice 123:52 19 2 8/13 61.5% 0
36 liga (kadetky U17) Hosté 9. 12. 2023 USK Praha B 81:54 24 0 6/12 50% 0
30 liga (kadetky U17) Domácí 19. 11. 2023 DBaK 62:61 25 1 9/18 50% 0
2 liga (kadetky U17) Hosté 18. 11. 2023 DBaK 67:58 26 0 6/8 75% 0
26 liga (kadetky U17) Domácí 5. 11. 2023 Tygři Praha B 51:80 19 1 10/12 83.3% 12
22 liga (kadetky U17) Domácí 4. 11. 2023 BK Lvice Litoměřice 60:77 20 2 14/27 51.9% 25
19 liga (kadetky U17) Hosté 15. 10. 2023 BK Beroun 79:55 21 2 7/10 70% 0
16 liga (kadetky U17) Hosté 14. 10. 2023 BC Slaný 70:64 28 1 5/20 25% 0
12 liga (kadetky U17) Domácí 1. 10. 2023 USK Praha B 53:89 14 2 19/28 67.9% 0
8 liga (kadetky U17) Domácí 30. 9. 2023 BK Strakonice 30:111 11 0 8/12 66.7% 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 30. 9. 2023
16:00
BCM Sokolov
BK Strakonice
30
111
5
30
11
55
21
80
Skupina A Review
3. kolo 1. 10. 2023
11:00
BCM Sokolov
USK Praha B
53
89
12
19
23
42
35
58
Skupina A Review
4. kolo 14. 10. 2023
10:00
BC Slaný
BCM Sokolov
70
64
29
13
36
34
55
52
Skupina A Review
5. kolo 15. 10. 2023
15:00
BK Beroun
BCM Sokolov
79
55
21
11
33
30
57
47
Skupina A Review
6. kolo 4. 11. 2023
14:00
BCM Sokolov
BK Lvice Litoměřice
60
77
18
14
34
37
47
61
Skupina A Review
7. kolo 5. 11. 2023
14:30
BCM Sokolov
Tygři Praha B
51
80
8
19
26
39
40
58
Skupina A Review
1. kolo 18. 11. 2023
14:00
DBaK
BCM Sokolov
67
58
9
15
23
24
45
44
Skupina A Review
8. kolo 19. 11. 2023
11:00
BCM Sokolov
DBaK
62
61
15
11
33
31
43
45
55
55
Skupina A Review
9. kolo 9. 12. 2023
15:30
USK Praha B
BCM Sokolov
81
54
18
10
37
26
57
38
Skupina A Review
10. kolo 10. 12. 2023
09:00
BK Strakonice
BCM Sokolov
123
52
32
4
60
21
90
35
Skupina A Review
11. kolo 6. 1. 2024
12:00
BCM Sokolov
BK Beroun
53
60
14
14
28
31
42
50
Skupina A Review
12. kolo 7. 1. 2024
12:00
BCM Sokolov
BC Slaný
69
46
17
11
29
22
43
31
Skupina A Review
13. kolo 20. 1. 2024
15:15
Tygři Praha B
BCM Sokolov
62
56
17
17
35
28
46
43
Skupina A Review
14. kolo 21. 1. 2024
12:00
BK Lvice Litoměřice
BCM Sokolov
67
46
17
6
38
21
55
32
Skupina A Review
1. kolo 10. 2. 2024
19:30
BCM Sokolov
Tygři Praha B
42
73
18
20
22
36
38
51
play-out A Review
2. kolo 11. 2. 2024
13:00
BCM Sokolov
BK Beroun
67
71
11
16
26
28
43
47
play-out A Review
4. kolo 9. 3. 2024
12:30
BC Slaný
BCM Sokolov
play-out A Preview
3. kolo 10. 3. 2024
13:00
BK Lvice Litoměřice
BCM Sokolov
play-out A Preview
5. kolo 16. 3. 2024
00:00
BCM Sokolov
DBaK
play-out A Preview
7. kolo 6. 4. 2024
00:00
BK Beroun
BCM Sokolov
play-out A Preview
8. kolo 7. 4. 2024
00:00
Tygři Praha B
BCM Sokolov
play-out A Preview
9. kolo 20. 4. 2024
00:00
BCM Sokolov
BC Slaný
play-out A Preview
10. kolo 21. 4. 2024
00:00
BCM Sokolov
BK Lvice Litoměřice
play-out A Preview
12. kolo 5. 5. 2024
00:00
DBaK
BCM Sokolov
play-out A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 liga 8 16
2022/23 kvalifikace o ligu 3 4
2022/23 liga 4 30
2021/22 nadregionální soutěž 1 22
2017/18 nadregionální soutěž 1 28
2017/18 kvalifikace o ligu 3 2
2016/17 nadregionální soutěž 2 34