Marie Staňková

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
237
Procento vítězství
53.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Krajský přebor BCM Sokolov U 11 (žky) 10 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - U 11 - krajský přebor (turnaje) BCM Sokolov U 11 (žky) 6 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Oblastní přebor 5na5 BCM Sokolov (MS) 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Oblastní přebor BCM Sokolov - MS 12 - 0.2 0.1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Play Off BCM Sokolov - MS 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Play Off BCM Sokolov (MS) 4 - 0.8 0.3 0 0.3/1 25.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A BCM Sokolov 12 - 0.9 0.4 0 0.1/0.3 25.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A Loko Karlovy Vary 8 - 4.3 1.9 0 0.5/0.6 80.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. A Loko Karlovy Vary 5 - 6.4 2.4 0 1.6/1.8 88.9 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BK Chomutov 12 - 1.1 0.5 /0.5 0 0.1/0.2 50.0 0.4 0.6
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B BK Levhartice Chomutov 12 - 10.4 4.4 0 1.6/2.6 61.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BK Chomutov 10 - 1.0 0.3 /0.3 0 0.4/0.6 66.7 0.5 0.3
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. A BK Levhartice Chomutov 10 - 7.9 3.1 0 1.7/3.2 53.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BK Chomutov 3 4.7 0.3 0 /1.3 0 0.3/0.7 50.0 - 0.3
2019/20 starší žákyně U15 - skupina A BK Levhartice Chomutov 3 - 7.0 3.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A BK Levhartice Chomutov 12 - 3.3 1.2 0 0.9/1.6 57.9 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina B BCM Sokolov 12 - 18.7 6.7 0.2 4.8/7.9 61.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. A BK Levhartice Chomutov 8 - 4.9 2 0 0.9/2.3 38.9 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A BK Levhartice Chomutov 4 - 2.8 1.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina B BCM Sokolov 3 - 17.3 7.3 0.3 1.7/2.7 62.5 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Levhartice Chomutov 19 17.7 3.8 1.1 /3.5 0.3 0.9/1.4 63.0 2.0 3.6
2021/22 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 25 23.8 9.3 2.8 /7 0.6 1.7/2.6 65.2 2.8 9.0
2021/22 kadetky U17 - skupina A BCM Sokolov 4 - 18.0 6.3 1 2.5/4.5 55.6 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR Levhartice Chomutov 3 14.0 2.3 0.7 /2.7 0 1/1.3 75.0 4.3 -1.0
2021/22 kadetky U17 - MČR Levhartice Chomutov 3 24.7 11.7 2.7 /6.7 1.3 2.3/3.3 70.0 3.0 12.0
2022/23 kadetky U17 - Skupina B BCM Sokolov 3 - 20.3 5.7 1 6/8.3 72.0 - -
2022/23 kadetky U17 - 2. kolo BCM Sokolov 2 - 17.0 5 2 1/4 25.0 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 9 21.8 5.7 1.7 /5.1 0.7 0.3/0.9 37.5 1.6 6.6
2022/23 kadetky U17 - skupina A Levhartice Chomutov 8 26.1 9.4 2.9 /7.5 0.6 1.8/3.5 50.0 1.5 9.3
2022/23 kadetky U17 - Skupina A BCM Sokolov 2 - 16.5 4.5 1.5 3/4.5 66.7 - -
Průměr za kariéru 25.7 6.4 5.9 2.1 0.2 1.1/1.9 155.6 1.7 2.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 Slavoj BK Litoměřice 21. 5. 2022
2B body 9 DBaK 3. 12. 2022
3B body 3 Slavoj BK Litoměřice 21. 5. 2022
Obranné doskoky 5 BK Strakonice 6. 11. 2022
Útočné doskoky 9 USK Praha 25. 9. 2022
Doskoky celkem 11 USK Praha 25. 9. 2022
Body 28 Slavoj BK Litoměřice 21. 5. 2022
Užitečnost 18 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022
Asistence 3 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Loko Karlovy Vary 2. 11. 2019 2019/20
2B body 19 BKj. Kralupy n.V. 16. 11. 2019 2019/20
3B body 3 KP Brno 26. 2. 2022 2021/22
Obranné doskoky 6 Loko Trutnov 30. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 9 USK Praha 25. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 11 SBŠ Ostrava 25. 2. 2022 2021/22
Body 40 BKj. Kralupy n.V. 16. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 27 KP Brno 26. 2. 2022 2021/22
Asistence 5 Sokol H. Králové 1. 5. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
21. 5. 2022 Skupina B Slavoj BK Litoměřice 0:00 28 4 0.0 3 0.0 11/15 73.3
21. 5. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 21 7 0.0 0 0.0 7/10 70.0
22. 5. 2022 Skupina B Slovan Varnsdorf 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 6. 2022 2. kolo Pandy Čelákovice 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/4 25.0
5. 6. 2022 2. kolo Pandy Čelákovice 0:00 20 5 0.0 3 0.0 1/4 25.0
25. 9. 2022 skupina A USK Praha 31:40 9 2 40.0 1 25.0 2/6 33.3
28. 9. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 28:00 12 3 50.0 2 66.7 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Basket Slovanka 19:31 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A HB Basket 32:31 13 2 28.6 3 75.0 0/2 0.0
12. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 27:49 3 0 0.0 1 20.0 0/4 0.0
15. 10. 2022 skupina A HB Basket 23:47 4 2 22.2 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A USK Praha 10:22 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 13:40 3 1 33.3 0 0.0 1/1 100.0
23. 10. 2022 skupina A BA Sparta 25:06 7 2 18.2 0 0.0 3/4 75.0
6. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 21:25 7 1 33.3 1 100.0 2/2 100.0
12. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 26:06 8 3 37.5 0 0.0 2/4 50.0
13. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 27:25 10 3 37.5 0 0.0 4/4 100.0
17. 11. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 20:16 5 1 20.0 1 20.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 24:47 6 3 42.9 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 20:26 6 1 16.7 1 33.3 1/2 50.0
24. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 26:45 13 4 57.1 1 25.0 2/5 40.0
3. 12. 2022 skupina A USK Praha 26:03 12 6 54.5 0 0.0 0/2 0.0
3. 12. 2022 Skupina A DBaK 0:00 21 9 0.0 1 0.0 0/0 0
4. 12. 2022 Skupina A BK Klatovy 0:00 12 0 0.0 2 0.0 6/9 66.7
Celkem 24 405:39 254 74 69.8 21 48.8 43/78 55.1
Průměr 24 16:54 10.6 3.1 69.8 0.9 48.8 1.8/3.3 55.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BKj. Kralupy n.V. 6 0:00 18.0 8.3 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 1.8
Sokol Kladno 8 0:00 11.8 4.8 0.0 0.0 0.0 2.3/4.4 51.4 1.9
SLUNETA Ústí nad Labem 4 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 3.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BA Sparta 4 25:08 9.8 2.8 34.4 0.5 14.3 2.8/4.3 64.7 2.8
Tygři Praha 4 24:46 9.8 4.0 50.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 3.5
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 19.0 6.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.5
USK Praha 4 26:26 9.0 2.8 36.7 0.3 11.1 2.8/5.0 55.0 2.5
Pandy Čelákovice 2 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Basket Slovanka 4 0:00 8.3 2.0 0.0 0.0 0.0 4.3/8.5 50.0 2.0
HB Basket 4 25:02 8.3 1.3 16.7 1.3 55.6 2.0/3.5 57.1 3.0
BK Strakonice 3 18:13 10.3 3.3 62.5 0.7 66.7 1.7/2.3 71.4 1.0
KP Brno 2 21:30 15.0 5.0 52.6 1.5 37.5 0.5/1.0 50.0 2.5
Basket Slovanka 3 26:37 9.7 2.7 42.1 0.7 28.6 2.3/4.3 53.8 1.3
SBŠ Ostrava 2 26:36 14.0 4.0 42.1 1.5 33.3 1.5/2.0 75.0 4.0
Slavoj BK Litoměřice 1 0:00 28.0 4.0 0.0 3.0 0.0 11.0/15.0 73.3 2.0
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
BK Strakonice 8 0:00 3.1 1.0 0.0 0.0 0.0 1.1/1.9 60.0 1.6
Loko Karlovy Vary 4 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.8 63.2 2.0
BK Strakonice 5 0:00 4.6 1.4 0.0 0.0 0.0 1.8/2.6 69.2 1.4
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 21.0 7.0 0.0 0.0 0.0 7.0/10.0 70.0 3.0
DBaK 1 0:00 21.0 9.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 3 29:19 7.0 2.3 38.9 0.7 22.2 0.3/2.0 16.7 2.0
USK Praha 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 3.3
BK Strakonice 3 22:27 6.7 1.7 50.0 0.7 50.0 1.3/1.3 100.0 2.3
Basket Ostrava 2 21:31 10.0 3.5 70.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 25:43 9.0 2.5 50.0 1.0 28.6 1.0/1.0 100.0 2.0
Basket Slovanka 5 17:31 3.6 1.4 36.8 0.2 16.7 0.2/0.4 50.0 1.6
Sluneta Ústí n.L. 2 24:08 8.5 2.0 36.4 1.5 37.5 0.0/0.0 0.0 2.5
Basket Slovanka 3 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
Loko Trutnov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
TJ Sokol Nusle 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Basket Slovanka B 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
HB Basket 3 21:52 4.0 1.3 23.5 0.3 25.0 0.3/0.3 100.0 2.7
BK Klatovy 1 0:00 12.0 0.0 0.0 2.0 0.0 6.0/9.0 66.7 -
Loko Trutnov 2 20:23 6.0 1.5 25.0 0.5 14.3 1.5/1.5 100.0 2.0
Slovan Varnsdorf 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 5 0:00 2.4 1.2 300.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.6
USK Praha 4 14:16 2.8 0.5 28.6 0.3 16.7 1.0/1.0 100.0 2.3
DBaK 4 0:00 2.5 1.0 400.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BK Klatovy 4 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.8
Tygři Praha 2 24:07 4.5 0.5 10.0 1.0 25.0 0.5/3.0 16.7 1.5
HB Basket 5 0:24 1.8 0.6 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 1.4
Sokol H. Králové 1 19:21 8.0 3.0 42.9 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
SBŠ Ostrava 1 22:39 7.0 2.0 50.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Žabiny Brno 1 18:25 7.0 1.0 14.3 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 5.0
B. Jablonec n. N. 1 18:57 6.0 2.0 28.6 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Tygři Praha 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
BSK Jičín 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BA K. Vary 4 0:00 1.5 0.8 150.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKHAV 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Studánka Pardubice 2 16:44 2.5 1.0 28.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 2 13:38 2.5 0.5 12.5 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Slaný 3 0:00 1.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BA Sparta Praha 2 16:10 2.5 0.5 20.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
KP Brno 1 15:58 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 14:40 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Havířov 1 17:12 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
KP Brno 1 11:51 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
DBaK 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
DBaK 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy (ZČ MS) 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň (mix) 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Sokolov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Toužim 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKK Holýšov (mix) (M 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články