Veronika Šímová

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 15 let
Aktuální klub
Basket Slovanka
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
62
Procento vítězství
35.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F-
2018/19 Starší minižákyně U13 - starší minižákyně U13, otevřená soutěž Lokomotiva Liberec 12 - 2.5 1.1 0 0.3/1.1 30.8 -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina C Lokomotiva Liberec I 10 - 6.9 3 0 0.9/2.6 34.6 -
2019/20 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Lokomotiva Liberec I 4 - 8.3 3.3 0 1.8/3.5 50.0 -
2021/22 starší žákyně U15 - skupina C BSK TJ Jičín 5 - 1.8 0.8 0 0.2/0.8 25.0 -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Loko Liberec 16 - 11.4 4.8 0.1 1.4/3.6 39.7 -
2021/22 starší žákyně U15 - extraliga B BSK TJ Jičín 12 - 3.4 1.4 0 0.6/1.2 50.0 -
2022/23 kadetky U17 - skupina A Basket Slovanka 1 7.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0
2022/23 juniorky U19 - skupina A Loko Liberec 2 - 5.0 2.5 0 0/1 0.0 -
Průměr za kariéru 15.5 0.1 6.0 2.6 0.0 0.8/2.1 57.5 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 4 BCBenU19G 18. 9. 2022
Obranné doskoky 1 BK Strakonice 24. 9. 2022
Útočné doskoky 1 BK Strakonice 24. 9. 2022
Doskoky celkem 2 BK Strakonice 24. 9. 2022
Body 8 BCBenU19G 18. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Slovan Varnsdorf 11. 2. 2022 2021/22
2B body 9 Slavoj BK Litoměřice 6. 2. 2022 2021/22
3B body 1 Slavoj BK Litoměřice 11. 12. 2021 2021/22
Obranné doskoky 1 BK Strakonice 24. 9. 2022 2022/23
Útočné doskoky 1 BK Strakonice 24. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 2 BK Strakonice 24. 9. 2022 2022/23
Body 22 TJ Sokol Kladno 26. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
17. 9. 2022 skupina A BC Slaný 0:00 2 1 0 0/2 0.0
18. 9. 2022 skupina A BCBenU19G 0:00 8 4 0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A BK Strakonice 7:06 0 0 0 0/0 0
Celkem 3 7:06 10 5 /2 0.0
Průměr 3 2:22 3.3 1.7 0.0 0.0/0.7 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Slovan Varnsdorf 4 0:00 12.8 5.5 0.0 1.8/3.0 58.3 1.0
Slavoj BK Litoměřice 4 0:00 12.0 5.3 0.3 0.8/3.5 21.4 1.0
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Sokol H. Králové 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.7/1.3 50.0 0.3
Loko Trutnov 2 0:00 6.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
TJ Loko Krnov 2 0:00 6.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BSK Jičín 2 0:00 6.0 2.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Válečnice Děčín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BCBenU19G 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
FM 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Chomutov 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
K2 Prostějov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
OSK Olomouc 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BC Slaný 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 7:06 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0