Lucie Dymáčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2010 - 14 let
Aktuální klub
Sokol Kladno
Výška
166 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
172
Procento vítězství
40.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o NF U11G(kv) semifinále 1 KlaU11G(kv) 2 7.0 3.5 0 0/0.5 0.0 -
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o NF U11G(kv) finále KlaU11G(kv) 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2020/21 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž U12G "B" SKla U12G 1 10.0 5 0 0/3 0.0 -
2020/21 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž U12G "B1" SKla U12G 1 6.0 3 0 0/2 0.0 -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" SokKlad U11G 12 1.1 0.5 0 0.1/0.2 50.0 -
2018/19 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1" SokKlad U11G 12 0.4 0.2 0 0.1/0.2 50.0 -
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" SokKlad U11G 8 4.3 2.1 0 0/0.1 0.0 -
2019/20 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1" SokKlad U11G 8 1.3 0.6 0 0/0.1 0.0 -
2020/21 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" SokKlad U11G 2 16.0 7 0 2/4.5 44.4 -
2020/21 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" SokKlad U11G 2 5.0 2 0 1/1.5 66.7 -
2020/21 mladší minižákyně U12 - minižákyně U12, otevřená soutěž Sokol Kladno 4 4.8 2.3 0 0.3/1 25.0 -
2021/22 Starší minižákyně U13 - starší minižákyně U13, Oblastní soutěž TJ Sokol Kladno 24 6.1 2.7 0 0.5/1.5 37.1 -
2021/22 starší minižákyně U13 - Středočeský přebor starších minižákyň U13G KlS U13G 19 5.5 2.6 0 0.3/1.4 19.2 -
2021/22 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF Semifinále 1 SokKla U12G(kv) 2 9.0 4.5 0 0/0 0.0 -
2021/22 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o NF TJ Sokol Kladno U13G(kv) 2 5.5 2.5 0 0.5/1 50.0 -
2022/23 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 KlS U13G 9 13.4 5.7 0.1 1.8/2.9 61.5 -
2022/23 mladší žákyně U14 - Skupina B Sokol Kladno 7 4.4 1.7 0.1 0.6/1.3 44.4 -
2022/23 starší žákyně U15 - Skupina A Sokol Kladno 5 8.0 3.2 0 1.6/2.8 57.1 -
2022/23 starší minižákyně U13 - Kvalifikace o Národní finále Semifinále 3 TJ Sokol Kladno U13G(kv) 2 6.0 2 0.5 0.5/2.5 20.0 -
2022/23 mladší žákyně U14 - liga A Sokol Kladno 11 11.4 4.5 0.3 1.6/4 40.9 -
2022/23 starší žákyně U15 - skupina A1 Sokol Kladno 6 11.3 3.7 0.8 1.5/2.7 56.3 -
2022/23 starší minižákyně U13 - Finále o NF TJ Sokol Kladno U13G(kv) 2 8.0 3 0 2/2 100.0 -
2022/23 starší minižákyně U13 - 5.- 8.místo KlS U13G 2 9.0 4 0 1/3 33.3 -
2023/24 starší žákyně U15 - Skupina B TJ Sokol Kladno 5 11.0 4 0 3/4 75.0 -
2023/24 mladší žákyně U14 - Skupina B Sokol Kladno 2 8.0 4 0 0/0 0.0 -
2023/24 kadetky U17 - Skupina A TJ Sokol Kladno 2 9.5 4 0 1.5/3 50.0 -
2023/24 mladší žákyně U14 - Liga A Sokol Kladno 11 8.6 3.2 0.3 1.5/4 36.4 -
2023/24 starší žákyně U15 - Liga A TJ Sokol Kladno 8 13.0 4.4 0.3 3.5/7 50.0 -
Průměr za kariéru 21.5 6.7 2.8 0.1 0.9/2.0 120.9 1.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BK Lvice Litoměřice 27. 1. 2024
2B body 9 Tigers Basketball České Budějovice 3. 3. 2024
3B body 2 TJ Sokol Nusle 16. 3. 2024
Body 27 Tigers Basketball České Budějovice 3. 3. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Pod U13G(ms) 25. 3. 2023 2022/23
2B body 10 BC Slaný 13. 2. 2023 2022/23
3B body 2 BK Levhartice Chomutov "B" 15. 1. 2023 2022/23
Body 28 Pod U13G(ms) 25. 3. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
17. 9. 2023 Skupina B BK Levhartice Chomutov 6 3 0 0/0 0
9. 12. 2023 Skupina B HB Basket 10 5 0 0/0 0
12. 12. 2023 Skupina B ŠBK P-H Sadská 15 6 0 3/3 100.0
5. 1. 2024 Liga A TJ Sokol Nusle 6 1 0 4/8 50.0
6. 1. 2024 Liga A USK Praha 14 6 0 2/8 25.0
13. 1. 2024 Skupina B KraJ 9 4 0 1/2 50.0
18. 1. 2024 Skupina B BC Slaný 11 5 0 1/2 50.0
20. 1. 2024 Liga A BCM Sokolov 6 3 0 0/2 0.0
27. 1. 2024 Skupina B BK Lvice Litoměřice 12 3 0 6/7 85.7
28. 1. 2024 Skupina B Sluneta Ústí n.L. 8 2 0 4/6 66.7
6. 2. 2024 Liga A BK Karlovy Vary 12 4 0 4/8 50.0
10. 2. 2024 Liga A BC Slaný 6 1 1 1/2 50.0
11. 2. 2024 Liga A BC Slaný 4 2 0 0/0 0
11. 2. 2024 Liga A BK Levhartice Chomutov 10 5 0 0/0 0
17. 2. 2024 Liga A BK Levhartice Chomutov 10 4 0 2/5 40.0
18. 2. 2024 Liga A BK Karlovy Vary 13 4 0 5/9 55.6
24. 2. 2024 Skupina A BK Levhartice Chomutov "B" 10 5 0 0/2 0.0
2. 3. 2024 Liga A Klatovy U15 10 4 0 2/6 33.3
3. 3. 2024 Liga A Tigers Basketball České Budějovice 27 9 1 6/12 50.0
9. 3. 2024 Skupina A DBaK B 9 3 0 3/4 75.0
16. 3. 2024 Liga A TJ Sokol Nusle 12 2 2 2/8 25.0
17. 3. 2024 Liga A USK Praha 16 7 0 2/4 50.0
23. 3. 2024 Liga A BK Karlovy Vary 18 5 1 5/8 62.5
6. 4. 2024 Liga A BK Karlovy Vary 9 4 0 1/2 50.0
7. 4. 2024 Liga A BCM Sokolov 0 0 0 0/2 0.0
9. 4. 2024 Liga A BK Levhartice Chomutov 4 1 0 2/4 50.0
13. 4. 2024 Liga A Tigers Basketball České Budějovice 12 5 0 2/8 25.0
14. 4. 2024 Liga A Klatovy U15 10 3 0 4/4 100.0
Celkem 28 289 106 5 62/126 49.2
Průměr 28 10.3 3.8 0.2 2.2/4.5 49.2
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
Tigers Basketball České Budějovice 2 19.5 7.0 0.5 4.0/10.0 40.0 1.5
SlaU11G 10 3.7 1.6 0.0 0.5/1.2 41.7 1.2
BC Slaný 3 11.0 4.3 0.7 0.3/0.7 50.0 3.3
BK Levhartice Chomutov 4 8.3 3.8 0.0 0.8/2.0 37.5 0.8
Válečnice Děčín 4 8.3 3.5 0.0 1.3/4.5 27.8 1.0
BK Karlovy Vary 2 15.5 4.5 0.5 5.0/8.5 58.8 1.5
BASlov U13 3 10.0 4.3 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
USK Praha 2 15.0 6.5 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
BK Chomutov 4 7.3 2.8 0.3 1.0/2.0 50.0 1.8
Pod U13G(ms) 1 28.0 10.0 0.0 8.0/12.0 66.7 1.0
Sla U13G 3 9.0 3.7 0.3 0.7/1.3 50.0 0.3
BK Lvice Litoměřice 2 13.5 4.0 0.0 5.5/7.5 73.3 2.5
TJ Sokol Nusle 3 7.7 1.3 1.0 2.0/5.3 37.5 1.3
Válečnice Děčín 2 11.0 3.0 0.0 5.0/8.5 58.8 2.0
ASK Lovosice 2 11.0 3.0 1.0 2.0/5.0 40.0 3.5
BraU11G 6 3.5 1.7 0.0 0.2/0.2 100.0 1.3
BK Karlovy Vary 2 10.5 4.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
ŠBK Sadská U13G(kv) 3 7.0 3.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.3
Klatovy U15 2 10.0 3.5 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
BC KolU11G 8 2.4 1.1 0.0 0.1/0.3 50.0 1.6
ŠBK Sadská U13G 3 6.0 3.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
HB Basket 2 8.0 3.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Sad U12G 2 8.0 4.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.5
BA Říč U13G 2 8.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 4 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
ŠBK P-H Sadská 1 15.0 6.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK Band. n/L U11G (k 2 7.0 3.5 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BK Levhartice Chomutov 2 7.0 2.5 0.0 2.0/4.5 44.4 0.5
Junior U13G 2 6.0 2.5 0.0 1.0/4.5 22.2 3.5
BKBranU13G(kv) 2 6.0 2.0 0.5 0.5/2.5 20.0 1.0
BC Slaný 1 11.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
DBaK 2 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Levhartice Chomutov "B" 1 10.0 5.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
DBaK B 1 9.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
KraJ 1 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n.L. 1 8.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
SLUNETA Ústí n.L. 4 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
BCM Sokolov 2 3.0 1.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BCBenU13G 1 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Válečnice Děčín 2 3.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BKKraljunU11G(ms) 4 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
HBU13G(ms) 2 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
ŠBKSad U11G 4 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
BaŘíč U11G 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Strakonice 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0