Basket Poděbrady

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Kvalifikace o ligu | Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 1. 9. 2014
Ing. Tomáš Benda
benda.basket@seznam.cz
724 503 932

Trenér

od: 10. 5. 2018 do 30. 1. 2019
Mgr. Michal Skořepa
skorepa1@seznam.cz
603 783 478

Asistent trenéra

od: 10. 5. 2018 do 1. 2. 2019
Vladimír Vodehnal
gaston@seznam.cz

Adresa

Basket Poděbrady z.s.
Na Vinici 766
29001 Poděbrady

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Ladislav Bečvář 2002 0 19 9 12.6 3.3 1.3 1.9/3.8 50.0 0.8
Dominik Najman 2002 174 19 12 5.8 1.4 0.6 1.2/1.2 100.0 1.0
Daniel Musil 2002 172 19 3 20.0 7.0 0.7 4.0/5.0 80.0 2.3
Jakub Vosejpka 2002 163 19 2 14.5 3.0 2.5 1.0/1.0 100.0 2.0
Vojtěch Podruh 2005 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
David Frič 2004 190 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Kotil 2003 165 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Svoboda 2003 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Soukal 2003 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Josef Růžek 2002 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adam Černý 2003 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Erik Pudil 2003 173 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lukáš Svoboda 2003 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Vodehnal 2003 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Černý 2003 0 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Suttner 2004 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Beneš 2002 159 19 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Řehák 2004 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Horák 2004 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Hampl 2004 0 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Šich 2003 188 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
196 liga (kadeti U17) Domácí 7. 4. 2019 BSK Modřany - Jižní Supi 65:74 23 2 13/9 59.1% 13
193 liga (kadeti U17) Domácí 24. 3. 2019 SK Žabovřesky 74:91 16 12 6/3 66.7% 14
189 liga (kadeti U17) Domácí 23. 3. 2019 Tygři JBC Brno 83:62 24 8 11/4 73.3% 12
188 liga (kadeti U17) Hosté 10. 3. 2019 Basketbalová škola - Tygři Praha 100:58 15 6 10/6 62.5% 11
185 liga (kadeti U17) Hosté 9. 3. 2019 BA Sparta Praha 69:54 13 5 13/7 65% 17
179 liga (kadeti U17) Hosté 24. 2. 2019 BSK Modřany - Jižní Supi 74:66 15 7 15/3 83.3% 23
177 liga (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2019 Tygři JBC Brno 90:65 22 3 12/6 66.7% 15
176 liga (kadeti U17) Hosté 9. 2. 2019 SK Žabovřesky 67:46 15 3 7/8 46.7% 10
173 liga (kadeti U17) Domácí 27. 1. 2019 BA Sparta Praha 67:84 18 2 25/15 62.5% 25
171 liga (kadeti U17) Domácí 26. 1. 2019 Basketbalová škola - Tygři Praha 45:88 13 4 7/6 53.8% 13
109 liga (kadeti U17) Hosté 13. 1. 2019 BK Sojky Pelhřimov 83:71 11 11 16/9 64% 18
105 liga (kadeti U17) Hosté 12. 1. 2019 Basketbalová škola - Tygři Praha 77:72 20 4 20/7 74.1% 22
103 liga (kadeti U17) Domácí 16. 12. 2018 BK Synthesia Pardubice B 96:66 35 2 20/10 66.7% 12
100 liga (kadeti U17) Domácí 15. 12. 2018 Královští Sokoli 94:66 28 10 8/3 72.7% 16
95 liga (kadeti U17) Hosté 2. 12. 2018 Vlci Žďár 82:85 29 5 12/4 75% 20
91 liga (kadeti U17) Hosté 1. 12. 2018 BC Vysočina 78:71 21 7 8/11 42.1% 18
86 liga (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2018 BC Kolín 56:109 37 7 14/4 77.8% 12
58 liga (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2018 BC Kolín 102:54 41 4 8/7 53.3% 18
81 liga (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2018 Basketbalová škola - Tygři Praha 63:77 14 4 23/11 67.6% 20
77 liga (kadeti U17) Domácí 3. 11. 2018 BK Sojky Pelhřimov 69:56 19 8 7/9 43.8% 14
76 liga (kadeti U17) Hosté 21. 10. 2018 Královští Sokoli 30:92 27 9 11/4 73.3% 14
71 liga (kadeti U17) Hosté 20. 10. 2018 BK Synthesia Pardubice B 64:66 18 7 9/10 47.4% 19
67 liga (kadeti U17) Domácí 7. 10. 2018 BC Vysočina 81:63 23 6 17/11 60.7% 20
63 liga (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2018 Vlci Žďár 78:54 24 7 9/6 60% 20
6 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 20. 5. 2018 Thermia Karlovy Vary 163:28 41 10 9/13 40.9% 13
2 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 19. 5. 2018 BK Kralupy junior 109:40 25 6 3/3 50% 17
4 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 19. 5. 2018 BK Loko Plzeň B 45:121 38 3 5/8 38.5% 17
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 5. 2018
18:00
BK Lokomotiva Plzeň B
Basket Poděbrady
45
121
4
34
16
63
27
93
skupina A Review
1. kolo 19. 5. 2018
11:30
Basket Poděbrady
BK Kralupy junior
109
40
20
9
43
14
80
28
skupina A Review
1. kolo 20. 5. 2018
11:30
Basket Poděbrady
Thermia Karlovy Vary
163
28
39
10
83
13
108
17
skupina A Review
2. kolo 6. 10. 2018
18:00
Basket Poděbrady
Vlci Žďár
78
54
19
7
36
24
56
46
skupina B Review
3. kolo 7. 10. 2018
14:00
Basket Poděbrady
BC Vysočina
81
63
22
12
35
33
54
49
skupina B Review
4. kolo 20. 10. 2018
18:30
BK Synthesia Pardubice B
Basket Poděbrady
64
66
14
14
26
25
51
48
skupina B Review
5. kolo 21. 10. 2018
12:30
Královští Sokoli
Basket Poděbrady
30
92
9
30
18
46
23
71
skupina B Review
6. kolo 3. 11. 2018
19:00
Basket Poděbrady
BK Sojky Pelhřimov
69
56
17
15
25
21
47
41
skupina B Review
7. kolo 4. 11. 2018
13:00
Basket Poděbrady
Basketbalová škola - Tygři Praha
63
77
28
9
39
30
56
56
skupina B Review
1. kolo 17. 11. 2018
19:00
Basket Poděbrady
BC Kolín
102
54
26
14
50
21
79
34
skupina B Review
8. kolo 18. 11. 2018
11:30
BC Kolín
Basket Poděbrady
56
109
18
35
24
55
36
88
skupina B Review
9. kolo 1. 12. 2018
17:00
BC Vysočina
Basket Poděbrady
78
71
21
11
38
31
64
61
skupina B Review
10. kolo 2. 12. 2018
10:00
Vlci Žďár
Basket Poděbrady
82
85
16
19
33
45
56
69
skupina B Review
11. kolo 15. 12. 2018
13:00
Basket Poděbrady
Královští Sokoli
94
66
19
17
35
25
58
46
skupina B Review
12. kolo 16. 12. 2018
13:30
Basket Poděbrady
BK Synthesia Pardubice B
96
66
26
19
42
32
67
51
skupina B Review
13. kolo 12. 1. 2019
16:00
Basketbalová škola - Tygři Praha
Basket Poděbrady
77
72
26
11
44
30
56
52
skupina B Review
14. kolo 13. 1. 2019
10:00
BK Sojky Pelhřimov
Basket Poděbrady
83
71
16
12
32
34
56
50
skupina B Review
1. kolo 26. 1. 2019
13:00
Basket Poděbrady
Basketbalová škola - Tygři Praha
45
88
15
23
24
38
40
65
finálová skupina Review
2. kolo 27. 1. 2019
13:00
Basket Poděbrady
BA Sparta Praha
67
84
18
15
36
40
56
60
finálová skupina Review
3. kolo 9. 2. 2019
13:00
SK Žabovřesky
Basket Poděbrady
67
46
15
10
30
25
48
35
finálová skupina Review
4. kolo 10. 2. 2019
09:00
Tygři JBC Brno
Basket Poděbrady
90
65
27
24
47
33
75
47
finálová skupina Review
5. kolo 24. 2. 2019
13:00
BSK Modřany - Jižní Supi
Basket Poděbrady
74
66
19
19
40
41
56
56
finálová skupina Review
7. kolo 9. 3. 2019
09:00
BA Sparta Praha
Basket Poděbrady
69
54
16
11
32
24
54
48
finálová skupina Review
8. kolo 10. 3. 2019
13:15
Basketbalová škola - Tygři Praha
Basket Poděbrady
100
58
28
10
53
18
80
31
finálová skupina Review
9. kolo 23. 3. 2019
12:30
Basket Poděbrady
Tygři JBC Brno
83
62
15
15
31
29
59
49
finálová skupina Review
10. kolo 24. 3. 2019
13:00
Basket Poděbrady
SK Žabovřesky
74
91
20
16
41
42
54
67
finálová skupina Review
12. kolo 7. 4. 2019
11:00
Basket Poděbrady
BSK Modřany - Jižní Supi
65
74
14
23
27
40
46
56
finálová skupina Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 liga 2 26
2018/19 kvalifikace o ligu 1 6
2018/19 liga 2 24
2015/16 Krajský přebor kadetů U17 3 37

články