BKj Kralupy

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 4. 5. 2016
Radana Hniličková
bkkralupyjunior@gmail.com
775 339 287

Trenér

od: 26. 5. 2016
Ing. Miroslav Komínek
kominekmirek@seznam.cz
777 471 459

Asistent trenéra

od: 19. 9. 2017
Radana Hniličková
bkkralupyjunior@gmail.com
775 339 287

Adresa

Basketbalový klub Kralupy - junior, z.s.
sport. hala, V Luhu
278 01 Kralupy nad Vltavou

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Michal Novák 2003 160 18
Matěj Gerneš 2004 17
Radim Pavlík 2004 17
Filip Kropáč 2002 19
Jakub Svoboda 2004 17
Ondřej Slabý 2004 17
Jiří Němec 2003 18
Martin Černík 2003 18
Michal Kamler 2002 19
Petr Stádník 2002 19
Vít Gerstenberger 2004 17
Jakub Žák 2003 18
David Chocholatý 2003 155 18
Petr Přibík 2004 17
Ondřej Vyhnánek 2004 182 17
Matěj Konvica 2003 0 18
Jáchym Gerstenberger 2002 19
Oliver Modr 2004 17
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
17444 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 4. 2019 ŠSK Slaný 84:80 27 3 21/14 60% 21
17443 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2019 BK Český Brod 70:52 21 5 13/11 54.2% 25
17441 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 23. 3. 2019 ŠSK Slaný 53:75 30 4 3/0 100% 13
17440 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 17. 3. 2019 BK Český Brod 74:64 22 2 14/18 43.8% 31
17217 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 8. 3. 2019 BK Brandýs n. Labem 56:87 34 2 13/6 68.4% 13
17231 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 17. 2. 2019 ŠSK Slaný 56:50 21 2 2/6 25% 12
17226 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 2. 2019 TJ AŠ Mladá Boleslav 76:59 30 3 7/15 31.8% 17
17223 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 2. 2019 BK Český Brod 85:46 28 5 14/10 58.3% 23
17213 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 26. 1. 2019 BK R&J EBC Mělník 40:91 26 6 21/10 67.7% 11
17210 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 1. 2019 BC Benešov 82:32 30 4 10/11 47.6% 14
17204 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 12. 2018 Sokol Písek Sršni B 40:56 18 3 11/11 50% 11
17168 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 15. 12. 2018 SKB Strakonice 74:62 26 4 10/6 62.5% 20
17200 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 15. 12. 2018 SKB Strakonice 56:63 25 2 7/5 58.3% 14
17192 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 12. 2018 ŠSK Slaný 74:70 27 1 17/8 68% 20
17191 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2018 BK Český Brod 72:75 27 5 6/6 50% 19
17186 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 17. 11. 2018 TJ AŠ Mladá Boleslav 61:72 26 2 14/13 51.9% 16
17181 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2018 BK R&J EBC Mělník 54:37 21 1 9/9 50% 7
17178 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 3. 11. 2018 BK Brandýs n. Labem 81:74 32 0 17/14 54.8% 18
17171 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 20. 10. 2018 BC Benešov 49:66 19 6 10/12 45.5% 22
17165 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 10. 2018 Sokol Písek Sršni B 58:50 23 2 6/11 35.3% 13
3 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 19. 5. 2018 Thermia Karlovy Vary 74:64 0 0 0/0 % 0
2 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 19. 5. 2018 Pod U17B 109:40 0 0 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 5. 2018
11:30
Basket Poděbrady
BK Kralupy junior
109
40
20
9
43
14
80
28
skupina A Review
1. kolo 19. 5. 2018
16:00
BK Kralupy junior
Thermia Karlovy Vary
74
64
24
13
42
31
58
50
skupina A Review
1. kolo 20. 5. 2018
09:30
BK Lokomotiva Plzeň B
BK Kralupy junior
49
70
10
20
16
37
29
53
skupina A Review
1. kolo 31. 5. 2018
18:30
BK Kralupy junior
USK Praha B
57
86
8
18
23
47
43
69
2. kolo Review
2. kolo 1. 6. 2018
18:30
USK Praha B
BK Kralupy junior
103
64
27
16
53
35
70
52
2. kolo Review
1. kolo 6. 10. 2018
17:00
BK Kralupy junior
Sokol Písek Sršni B
58
50
13
17
25
28
51
44
skupina A Review
3. kolo 20. 10. 2018
14:00
BC Benešov
BK Kralupy junior
49
66
12
16
26
25
40
50
skupina A Review
5. kolo 3. 11. 2018
17:00
BK Kralupy junior
BK Brandýs n. Labem
81
74
15
15
33
33
59
55
skupina A Review
6. kolo 4. 11. 2018
14:00
BK Kralupy junior
BK R&J EBC Mělník
54
37
11
9
27
23
41
29
skupina A Review
7. kolo 17. 11. 2018
09:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kralupy junior
61
72
16
11
34
37
44
50
skupina A Review
8. kolo 18. 11. 2018
09:00
BK Český Brod
BK Kralupy junior
72
75
30
16
48
45
60
62
skupina A Review
9. kolo 2. 12. 2018
14:00
BK Kralupy junior
ŠSK Slaný
74
70
18
19
39
37
53
57
skupina A Review
11. kolo 15. 12. 2018
16:00
SKB Strakonice
BK Kralupy junior
56
63
15
21
26
31
35
47
skupina A Review
2. kolo 15. 12. 2018
18:00
BK Kralupy junior
SKB Strakonice
74
62
27
10
45
31
58
48
skupina A Review
12. kolo 16. 12. 2018
10:00
Sokol Písek Sršni B
BK Kralupy junior
40
56
10
10
22
20
28
36
skupina A Review
14. kolo 13. 1. 2019
14:00
BK Kralupy junior
BC Benešov
82
32
23
1
50
19
67
21
skupina A Review
15. kolo 26. 1. 2019
17:00
BK R&J EBC Mělník
BK Kralupy junior
40
91
4
25
16
36
32
65
skupina A Review
17. kolo 9. 2. 2019
18:00
BK Kralupy junior
BK Český Brod
85
46
16
19
41
29
63
37
skupina A Review
18. kolo 10. 2. 2019
12:00
BK Kralupy junior
TJ AŠ Mladá Boleslav
76
59
20
18
40
29
58
43
skupina A Review
20. kolo 17. 2. 2019
10:00
ŠSK Slaný
BK Kralupy junior
56
50
9
14
21
23
43
36
skupina A Review
16. kolo 8. 3. 2019
17:00
BK Brandýs n. Labem
BK Kralupy junior
56
87
14
19
22
41
39
61
skupina A Review
1. kolo 17. 3. 2019
13:00
BK Český Brod
BK Kralupy junior
74
64
17
12
26
28
52
44
Skupina A 1-3 Review
2. kolo 23. 3. 2019
18:00
ŠSK Slaný
BK Kralupy junior
53
75
13
24
22
48
42
66
Skupina A 1-3 Review
3. kolo 6. 4. 2019
10:00
BK Kralupy junior
BK Český Brod
70
52
19
13
32
25
55
44
Skupina A 1-3 Review
3. kolo 7. 4. 2019
12:45
BK Kralupy junior
ŠSK Slaný
84
80
23
26
43
44
60
55
72
72
Skupina A 1-3 Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 7 21
2019/20 kvalifikace o ligu 5 5
2018/19 nadregionální soutěž 1 31
2018/19 kvalifikace o ligu 2 5
2017/18 nadregionální soutěž 4 26
2017/18 kvalifikace o ligu 4 3
2016/17 kvalifikace o ligu 5 4