Snakes B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 7. 2014
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 5. 6. 2021
David Panáček
1309david@seznam.cz
739 810 967

Asistent trenéra

od: 5. 6. 2021 do 22. 9. 2021
Radovan Kovalský
radovan.kovalsky@seznam.cz
608 113 698

Asistent trenéra

od: 22. 9. 2021
Jiří Klepáč
jirka.klepac15@gmail.com

Adresa

BK SNAKES OSTRAVA z.s.

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Matěj Adamec 2006 15
Šimon Skopal 2007 0 14
Pavel Bentkowski 2005 172 16
Petr Haták 2005 16
Matyáš Kaspřík 2007 0 14
Matyas Roleček 2008 13
Lukáš Macura 2008 13
Daniel Stefanov 2007 0 14
Adam Zapletal 2006 15
Matyáš Vítek 2007 14
Jan Klhůfek 2007 0 14
Richard Bauer 2007 0 14
Jakub Zetek 2007 0 14
Matyáš Hawiger 2006 0 15
Viktor Rehák 2006 15
Marko Duspara 2008 0 13
Lukáš Smažák 2007 0 14
Jakub Jícha 2006 15
Jakub Štibrocha 2006 15
Marek Filipský 2007 0 14
Jáchym Baďura 2006 15
Vojtěch Veselý 2007 0 14
Oliver Celerin 2007 0 14
Štěpán Jílek 2008 13
Radim Křenek 2007 0 14
Martin Zavadil 2005 178 16
Matěj Žvak 2008 13
Kryštof Stolarczyk 2006 15
Matyaš Zoubek 2006 15
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17260 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 25. 9. 2021 BK Snakes Orlová 78:80
28 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 20. 6. 2021 BC Kolín 64:70
30 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 20. 6. 2021 ADFORS Basket Litomyšl 83:54
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 6. 2021
12:00
Snakes Ostrava B
BK Opava B
75
83
25
20
45
36
54
58
skupina C Review
1. kolo 19. 6. 2021
18:00
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava B
75
51
14
8
28
19
58
28
skupina C Review
1. kolo 20. 6. 2021
17:00
ADFORS Basket Litomyšl
Snakes Ostrava B
83
54
23
15
44
26
71
44
skupina C Review
1. kolo 20. 6. 2021
13:00
Snakes Ostrava B
BC Kolín
64
70
11
14
34
33
52
51
skupina C Review
1. kolo 25. 9. 2021
09:00
Snakes Ostrava B
BK Snakes Orlová
78
80
14
24
38
49
61
62
skupina F Review
2. kolo 9. 10. 2021
15:00
TJ Šumperk
Snakes Ostrava B
skupina F Preview
3. kolo 23. 10. 2021
00:00
Snakes Ostrava B
BK Opava B
skupina F Preview
4. kolo 24. 10. 2021
12:00
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava B
skupina F Preview
5. kolo 13. 11. 2021
00:00
Snakes Ostrava B
TJ Start Havířov
skupina F Preview
6. kolo 27. 11. 2021
00:00
BK Krnov
Snakes Ostrava B
skupina F Preview
7. kolo 11. 12. 2021
00:00
Snakes Ostrava B
STRABAG Zlín
skupina F Preview
8. kolo 12. 12. 2021
00:00
Snakes Ostrava B
SK Bruntál
skupina F Preview
9. kolo 8. 1. 2022
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek
Snakes Ostrava B
skupina F Preview
10. kolo 22. 1. 2022
00:00
BK Snakes Orlová
Snakes Ostrava B
skupina F Preview
11. kolo 5. 2. 2022
00:00
Snakes Ostrava B
TJ Šumperk
skupina F Preview
12. kolo 19. 2. 2022
00:00
BK Opava B
Snakes Ostrava B
skupina F Preview
13. kolo 20. 2. 2022
00:00
Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
skupina F Preview
14. kolo 12. 3. 2022
00:00
TJ Start Havířov
Snakes Ostrava B
skupina F Preview
15. kolo 26. 3. 2022
00:00
Snakes Ostrava B
BK Krnov
skupina F Preview
16. kolo 9. 4. 2022
00:00
STRABAG Zlín
Snakes Ostrava B
skupina F Preview
17. kolo 30. 4. 2022
00:00
SK Bruntál
Snakes Ostrava B
skupina F Preview
18. kolo 14. 5. 2022
00:00
Snakes Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
skupina F Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o ligu 5 4
2019/20 nadregionální soutěž 5 15
2018/19 nadregionální soutěž 7 22
2017/18 nadregionální soutěž 3 23
2016/17 nadregionální soutěž 5 15