Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BA Grizzlies Plzeň
BA LYNX Liberec
19. 6. 2021
08:30
Hala Plzeň Skvrňany Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
109
29
41
6
72
11
84
18
Review
skupina A 1. kolo 6
BA LYNX Liberec
Tygři Praha B
20. 6. 2021
08:30
Hala Plzeň Skvrňany Jiří Jodl
Pavel Podhůrský
37
122
5
29
12
66
21
91
Review
skupina A 1. kolo 2
SKB Rokycany
Tygři Praha B
19. 6. 2021
10:30
Hala Plzeň Skvrňany Jiří Jodl
Pavel Podhůrský
31
165
8
38
17
89
27
114
Review
skupina A 1. kolo 7
Tigers Basketball České Budějovice
BA Grizzlies Plzeň
20. 6. 2021
10:30
Hala Plzeň Skvrňany Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
45
87
12
29
26
48
29
59
Review
skupina A 1. kolo 3
BA LYNX Liberec
Tigers Basketball České Budějovice
19. 6. 2021
13:30
Hala Plzeň Skvrňany Miloslav Jon
František Syrovátka
58
88
14
24
35
50
51
73
Review
skupina A 1. kolo 8
SKB Rokycany
BA LYNX Liberec
20. 6. 2021
13:30
Hala Plzeň Skvrňany Ondřej Svejkovský
František Syrovátka
17
94
4
24
11
44
17
76
Review
skupina A 1. kolo 4
Tygři Praha B
BA Grizzlies Plzeň
19. 6. 2021
16:30
Hala Plzeň Skvrňany Ondřej Svejkovský
František Syrovátka
31
54
7
14
21
29
27
45
Review
skupina A 1. kolo 9
Tygři Praha B
Tigers Basketball České Budějovice
20. 6. 2021
16:30
Hala Plzeň Skvrňany Miloslav Jon
František Syrovátka
87
40
19
10
48
13
67
27
Review
skupina A 1. kolo 5
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
19. 6. 2021
18:30
Hala Plzeň Skvrňany Ondřej Svejkovský
Miloslav Jon
96
39
26
8
49
15
71
31
Review
skupina A 1. kolo 10
BA Grizzlies Plzeň
SKB Rokycany
20. 6. 2021
18:30
Hala Plzeň Skvrňany Ondřej Svejkovský
Miloslav Jon
118
31
32
8
64
17
92
23
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Bareš BC Kolín 16 4 1.0 18.0 5.3 0.5 6.0/10.5 57.1 2.5
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 15 5 1.0 12.0 5.2 0.2 1.0/2.2 45.5 3.2
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 16 5 1.0 8.6 2.2 1.4 0.0/0.6 0.0* 3.2
Eduardo Almadana Clerisse Tygři Praha B 16 6 1.0 6.5 2.5 0.2 1.0/1.8 0.0* 0.5
David Aubrecht BARoun.l. U17B 15 4 1.0 8.0 2.5 0.5 1.5/2.5 60.0 3.5
Matěj Adámek BC Kolín B 15 8 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/2.5 20.0 1.3
Mathias Brabec TJ Sokol Kbely 16 6 1.0 4.2 1.8 0.2 0.0/0.0 0.0* 2.3
Michael Prokýšek BK Lions J. Hradec B 14 5 1.0 4.4 1.2 0.4 0.8/1.8 0.0* 1.4
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 16 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.8
Martin Bitto Tigers Č. Budějovice 15 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.0
Jiří Bastl SKB Rokycany 14 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 15 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Mikoláš Dratva BP Frýdek-Místek 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Samuel Macht BK Jiskra Domažlice 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matěj Adamec Snakes B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ota Burian LYNX Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Čank NH Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Celta BK Opava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Bartoň BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
NAPOS Vysoká n. L. 3 17.3 1.0 7.7 /21.0 36.5 17.0
BP Frýdek-Místek 3 18.7 1.7 8.0 /23.3 34.3 19.0
BC Kolín B 4 19.3 1.0 6.3 /21.3 29.4 21.0
BK Lions J. Hradec B 5 21.6 6.4 6.2 /15.6 39.7 18.0
TJ Sokol Kbely 6 38.2 2.3 10.5 /22.7 46.3 17.8
NH Ostrava B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Jiskra Domažlice 4 25.3 6.8 7.3 /14.3 50.9 17.3
BA 2006´Roudnice n. L. 4 22.3 1.3 9.5 /23.0 41.3 17.5
Slavia Kroměříž 5 27.6 4.0 8.2 /16.6 49.4 18.0
BA Grizzlies Plzeň 5 33.4 5.8 7.6 /16.8 45.2 21.8
LYNX Liberec 4 21.3 1.8 6.8 /24.6 27.6 14.5
SKB Rokycany 4 13.0 0.3 2.8 /9.6 28.9 19.3
Tygři Praha B 6 32.0 3.2 11.5 /22.2 51.9 17.5
Tigers Č. Budějovice 4 25.5 2.0 10.3 /18.6 55.4 20.3
BC Kolín 4 17.0 5.5 11.3 /23.8 47.4 15.0
Snakes B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
ADFORS Basket Litomyšl 6 23.3 4.2 7.8 /17.3 45.2 17.2
BK Opava B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BC Nový Jičín 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 - - -
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 - - -
Vildová Linda 4 0 4 0 - - -
Vampola Jakub 1 0 1 0 - - -
Tesař Michal 4 0 4 0 - - -
Syrovátka František 5 0 5 0 - - -
Svejkovský Ondřej 5 5 0 0 - - -
Scholze Michal 2 2 0 0 - - -
Podhůrský Pavel 4 2 2 0 - - -
Petrák Jakub 1 1 0 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 0 1 0 - - -
Nesper Jindřich 4 2 2 0 - - -
Nehoda Pavel 1 1 0 0 - - -
Mynarčík Petr 4 4 0 0 - - -
Kubeš Michal 1 1 0 0 - - -
Kout Jan 4 0 4 0 - - -
Klapetek René 1 0 1 0 - - -
Kesler Vladimír 4 4 0 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Kapl Antonín 4 0 4 0 - - -
Jon Miloslav 4 2 2 0 - - -
Jodl Jiří 4 2 2 0 - - -
Jeřáb Jan 1 1 0 0 - - -
Jakubík Petr 1 0 1 0 - - -
Hudec Filip 2 1 1 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Hendrych Jan 2 2 0 0 - - -
Hejduk Jakub 1 0 1 0 - - -
Fanta Jiří 4 4 0 0 - - -
Bráblík Jan 4 0 4 0 - - -
Bohata Pavel 2 2 0 0 - - -
Bešina Marek 2 1 1 0 - - -
Baďura Ota 4 2 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře