David Lukeš

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 15 let
Aktuální klub
BA Grizzlies Plzeň
Výška
157 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
82
Procento vítězství
81.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina B BA Grizzlies Plzeň 12 - 5.3 1.8 0.3 0.9/1.8 50.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace C Tygři Praha A 4 - 6.0 2.8 0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 starší minižáci U13 - F1 Tygři Praha A 13 - 7.5 2.8 0.2 1.5/3.4 43.2 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BA Grizzlies Plzeň 8 - 2.4 0.8 0.1 0.5/1.8 28.6 - -
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B Tygři Praha 5 - 7.0 2.8 0 1.4/2.6 53.8 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A BA Grizzlies Plzeň 4 - 0.8 0.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň 4 - 1.0 0.5 0 0/1.5 0.0 - -
2021/22 žáci U15 - skupina B Tygři Praha 11 - 5.8 2.2 0.4 0.4/0.8 44.4 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň B 11 - 6.5 2.5 0.4 0.5/1.8 30.0 - -
2021/22 kadeti U17 - finálová skupina BA Grizzlies Plzeň 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 kadeti U17 - o postup do extraligy BA Grizzlies Plzeň 3 10.0 3.3 1.7 /2.3 0 0/0 0.0 1.7 1.7
2022/23 kadeti U17 - skupina A BA Grizzlies Plzeň 2 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2022/23 kadeti U17 - Skupina A BA Grizzlies Plzeň B 1 - 11.0 4 1 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 20.5 0.4 4.9 1.9 0.2 0.7/1.6 87.5 1.8 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 4 BK Kladno 24. 9. 2022
3B body 1 BK Kladno 24. 9. 2022
Obranné doskoky 2 BC Vysočina 20. 5. 2022
Útočné doskoky 1 BC Vysočina 20. 5. 2022
Doskoky celkem 3 BC Vysočina 20. 5. 2022
Body 11 BK Kladno 24. 9. 2022
Užitečnost 3 BCM Orli Prostějov 22. 5. 2022
Asistence 1 BC Vysočina 20. 5. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BA Sparta Praha 14. 12. 2019 2019/20
2B body 6 TJ Sokol Kbely 19. 9. 2021 2021/22
3B body 2 BK Beroun 19. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 2 BC Vysočina 20. 5. 2022 2022/23
Útočné doskoky 1 BC Vysočina 20. 5. 2022 2022/23
Doskoky celkem 3 BC Vysočina 20. 5. 2022 2022/23
Body 14 BK Beroun 11. 12. 2021 2021/22
Užitečnost 3 BCM Orli Prostějov 22. 5. 2022 2022/23
Asistence 1 BC Vysočina 20. 5. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
20. 5. 2022 o postup do extraligy BC Vysočina 12:04 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
21. 5. 2022 o postup do extraligy BA Sparta Praha 6:58 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
22. 5. 2022 o postup do extraligy BCM Orli Prostějov 10:29 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 skupina A Válečníci Děčín 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A Sokol Pražský 3:59 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2022 Skupina A BK Kladno 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 6 33:30 21 9 128.6 1 25.0 / 0.0
Průměr 6 5:35 3.5 1.5 128.6 0.2 25.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 0.0 1.8/4.8 36.8 2.8
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
USK Praha 3 0:00 6.7 2.0 0.0 0.3 0.0 1.7/3.0 55.6 1.7
BK Klatovy 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Beroun 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Kelti Nové Strašecí 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
Tygři Louny B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Kladno 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Kladno 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 5.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Radotín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 10:29 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 6:58 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
BC Vysočina 1 12:04 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Tygři Louny 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Písek 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Vlci Žďár 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Válečníci Děčín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 3:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0