Matěj Střelba

Národnost
CZE
Ročník narození
2007 - 17 let

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
314
Procento vítězství
70.1%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL +/-
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní část DBaK (mix) 2 - 2.0 0 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - - 0.0
2017/18 mladší minižákyně U12 - Oblastní přebor U 12 dívky DBaK (mix) 2 - 6.5 3 0.0 0 0.0 0.5/2.5 20.0 - - 0.0
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní část DBaK Blovice (mix) ( 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - - 0.0
2016/17 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 15 - 7.2 3.3 0.0 0 0.0 0.5/1.3 42.1 - - 0.0
2017/18 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 24 - 18.9 8.8 0.0 0 0.0 1.2/3.2 37.7 - - 0.0
2017/18 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 10 - 8.5 4.1 0.0 0 0.0 0.3/0.7 42.9 - - 0.0
2017/18 mladší minižáci U12 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 8 - 6.3 2.9 0.0 0 0.0 0.5/1.3 40.0 - - 0.0
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace B BŠ-Tygři Praha 6 - 22.8 10.8 0.0 0 0.0 1.2/4.8 24.1 - - 0.0
2018/19 mladší minižáci U12 - F1 BŠ-Tygři Praha 18 - 15.2 7.1 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - - 0.0
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/1.5 33.3 - - 0.0
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B" BŠ Tygři U13 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/1.5 0.0 - - 0.0
2018/19 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B "B1" BŠ Tygři U13 2 - 11.0 5.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - - 0.0
2018/19 starší minižáci U13 - Kvalifikace C BŠ-Tygři Praha 8 - 7.3 3.6 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - - 0.0
2018/19 starší minižáci U13 - F1 BŠ-Tygři Praha 18 - 6.1 2.9 0.0 0 0.0 0.2/1.2 19.0 - - 0.0
2017/18 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" BŠPhaU12B 1 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - - 0.0
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 BŠPhaU12B 2 - 4.5 2 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - - 0.0
2017/18 mladší minižáci U12 - Skupina 1-4 B BŠPhaU12B 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - - 0.0
2017/18 starší minižákyně U13 - Oblastní přebor U 13 dívky DBaK 10 - 7.2 3.1 0.0 0 0.0 1/2.6 38.5 - - 0.0
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina C Tygři Praha 10 - 7.6 3.6 0.0 0.1 0.0 0.1/0.5 20.0 - - 0.0
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Tygři Praha 8 - 1.5 0.6 0.0 0 0.0 0.3/1.1 22.2 - - 0.0
2020/21 mladší žáci U14 - Skupina B Tygři Praha 5 - 11.6 4.8 0.0 0.4 0.0 0.8/1.6 50.0 - - 0.0
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ Tygři Praha B 8 - 5.0 2.4 0.0 0 0.0 0.3/1.1 22.2 - - 0.0
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A BŠ Tygři Praha B 4 - 3.8 1.3 0.0 0 0.0 1.3/3 41.7 - - 0.0
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" Tygři U13B 2 - 14.0 6 0.0 0 0.0 2/5.5 36.4 - - 0.0
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" Tygři U13B 2 - 9.0 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - - 0.0
2019/20 starší minižáci U13 - Kvalifikace C Tygři Praha 6 - 14.0 6.2 0.0 0.2 0.0 1.2/1.3 87.5 - - 0.0
2019/20 starší minižáci U13 - F1 Tygři Praha 14 - 9.4 3.8 0.0 0.1 0.0 1.6/3.6 44.0 - - 0.0
2021/22 žáci U15 - skupina B Tygři Praha 12 - 14.3 6.6 0.0 0.1 0.0 0.8/2.8 29.4 - - 0.0
2021/22 žáci U15 - liga A Tygři Praha 12 - 15.7 7.1 0.0 0 0.0 1.5/2.4 62.1 - - 0.0
2022/23 kadeti U17 - Skupina A Tygři Praha B 4 - 8.8 3.8 0.0 0.3 0.0 0.5/0.8 66.7 - - 0.0
2022/23 kadeti U17 - 2. kolo Tygři Praha B 2 - 3.5 1 0.0 0.5 0.0 0/1 0.0 - - 0.0
2022/23 junioři U19 - Skupina A Tygři Praha B 8 - 4.3 1.4 0.0 0.4 0.0 0.4/0.9 42.9 - - 0.0
2022/23 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 14 13.9 2.2 0.6 /2.1 31.0 0.2 75.0 0.3/0.7 40.0 1.0 0.7 0.0
2022/23 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 6 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - - 0.0
2022/23 kadeti U17 - nadstavba A Tygři Praha 8 16.8 3.5 1.6 /2.9 56.5 0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.4 4.0 0.0
2022/23 kadeti U17 - předkolo play-off Tygři Praha 3 17.3 3.7 0.7 /2.3 28.6 0 0.0 2.3/2.7 87.5 2.0 1.7 0.0
2022/23 kadeti U17 - play-off Tygři Praha 2 17.0 1.0 0.5 /2.5 20.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 0.5 0.0
2022/23 kadeti U17 - MČR Tygři Praha 2 25.0 3.5 1 /1.5 66.7 0 0.0 1.5/2 75.0 1.5 5.5 0.0
2023/24 kadeti U17 - skupina A Tygři Praha 14 33.7 15.1 5.7 /12 47.6 0.2 21.4 3.1/5.9 52.4 3.4 17.1 -1.8
2023/24 junioři U19 - Skupina A Tygři Praha B 7 - 12.3 4.6 0.0 0.1 0.0 2.7/5 54.3 - - 0.0
2023/24 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 5 6.4 0.4 0 /0.4 0.0 0 0.0 0.4/0.8 50.0 0.4 1.4 1.8
2023/24 junioři U19 - nadstavba A Tygři Praha 3 11.3 2.3 1 /1.7 60.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3 3.0 5.7
2023/24 junioři U19 - play-out A Tygři Praha B 2 - 13.5 5.5 0.0 0 0.0 2.5/2.5 100.0 - - 0.0
2023/24 kadeti U17 - nadstavba B Tygři Praha 8 32.4 17.9 7.1 /12.5 57.0 0.3 33.3 2.9/5.8 50.0 1.9 21.5 18.4
2023/24 junioři U19 - předkolo play-off Tygři Praha 2 4.5 1.0 0.5 /1 50.0 0 0.0 0/1.5 0.0 1.0 -0.5 -8.0
2023/24 kadeti U17 - předkolo play-off Tygři Praha 2 35.0 18.5 7.5 /18 41.7 0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5 17.0 -13.0
2023/24 junioři U19 - play-off Tygři Praha 3 1.3 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 0.3 0.3
2023/24 junioři U19 - MČR Tygři Praha 2 1.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -1.0 0.5
Průměr za kariéru 19.6 4.3 9.4 4.2 28.7 0.1 8.1 0.9/2.2 112.2 1.7 1.7 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BA Grizzlies Plzeň 11. 11. 2023 2023/24
2B body 20 Slavoj Litoměřice 3. 10. 2021 2021/22
3B body 2 Válečníci Děčín 23. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 8 Sluneta Ústí n. L. 4. 12. 2023 2023/24
Útočné doskoky 5 BK Opava 16. 3. 2024 2023/24
Doskoky celkem 10 Sluneta Ústí n. L. 4. 12. 2023 2023/24
Body 40 Slavoj Litoměřice 3. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 33 BK Loko Plzeň 18. 11. 2023 2023/24
Asistence 13 Sluneta Ústí n. L. 4. 12. 2023 2023/24
Plus/minus 52 Basketpoint Frýdek-Místek 17. 3. 2024 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 6 28:14 12.7 4.8 46.8 0.2 25.0 2.5/4.5 55.6 1.8
BK Opava 4 27:22 14.5 5.5 57.9 0.5 66.7 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Teplice 4 0:00 11.3 5.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
BK Loko Plzeň 4 25:50 11.0 3.8 53.6 0.3 25.0 2.8/5.5 50.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 7.2 3.0 0.0 0.2 0.0 0.7/1.0 66.7 1.5
BK Jiskra Domažlice 4 0:00 10.8 4.5 0.0 0.3 0.0 1.0/4.0 25.0 2.5
TJ Sokol Kbely 3 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.3 85.7 2.7
BK Klatovy 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
BA Nymburk 5 27:37 7.2 2.6 50.0 0.0 0.0 2.0/4.8 41.7 1.8
Válečníci Děčín 4 24:23 8.5 2.3 31.0 0.5 100.0 2.5/4.8 52.6 1.8
Sokol Pražský 2 0:00 16.5 6.5 0.0 0.5 0.0 2.0/5.0 40.0 2.5
BK Levharti Chomutov 3 0:00 11.0 5.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 14.3 2.3
Tygři Brno 2 30:03 16.5 7.5 60.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Sokol Písek 5 23:47 6.6 2.6 39.4 0.0 0.0 1.4/3.0 46.7 1.8
Basketpoint Frýdek-Místek 2 24:28 16.0 7.5 68.2 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 29:47 13.5 6.0 52.2 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.5
USK 4 21:13 6.5 2.5 38.5 0.3 100.0 0.8/1.5 50.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 24.0 11.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
DBaK 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 0.5
BK Levharti Chomutov 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 16.7 1.7
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 3.0
Levharti Chomutov 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 3.3
Jižní Supi 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
VYS 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 -
TJ Sokol Toužim 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Beroun 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Grizzlies Plzeň 5 17:22 2.6 0.6 25.0 0.0 0.0 1.4/1.6 87.5 1.4
BSK Tatran Kraslice 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Válečníci Děčín 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BK Klatovy 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Baník Most 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 2.0
NH Ostrava 4 16:57 2.5 1.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 2 15:56 4.0 1.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BK Klatovy 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Jižní Supi 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Tygři Brno 2 10:21 3.5 1.5 75.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Kelti Nové Strašecí 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 3 3:01 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.7
Slavoj Litoměřice 1 18:22 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 4:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno 1 9:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 3 0:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 8:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň 1 4:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Nymburk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/5.0 0.0 -
BK Opava 3 1:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -