TJ Sokol Kbely

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 8. 2010
Tomáš Hruška
grusa@volny.cz
724 055 655

Asistent trenéra

od: 16. 5. 2019
Jiří Cebak
cebakjiri@gmail.com
606 398 660

Asistent trenéra

od: 10. 10. 2016
František Klečka
mudr.k@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 3. 10. 2011
Petr Šedivý
p-sedivy@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 21. 9. 2022
Lumír Troják
trojak@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 21. 9. 2022
Lubor Viktorin
lubor.viktorin@avikotime.cz
604 122 454

Technický zápis

od: 9. 1. 2023
Tomáš Hruška
grusa@volny.cz
724 055 655

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Kbely
Mladoboleslavská
197 00 Praha - Kbely

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Bartůněk 2007 190 17 17 1.0 16.2 6.7 0.0 2.8/6.3 44.9 2.4
Tomáš Procházka 2007 148 17 16 1.0 10.7 2.8 0.6 3.2/6.3 51.0 1.4
Matyáš Kadlec 2009 174 15 14 1.0 6.1 1.6 0.8 0.5/0.9 0.0 0.5
František Voda 2009 178 15 15 1.0 3.7 1.1 0.2 1.0/1.9 0.0 2.1
Jiří Machek 2007 169 17 18 1.0 3.1 1.1 0.0 0.9/2.2 43.6 2.5
Tomáš Hak 2007 157 17 12 1.0 4.3 1.1 0.4 0.9/2.3 40.7 3.2
Pavel Procházka 2008 158 16 18 1.0 2.9 0.8 0.1 1.0/1.3 0.0 1.6
Marek Haboň 2008 172 16 13 1.0 3.9 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0 1.2
Jakub Iltis 2008 174 16 12 1.0 3.9 1.3 0.3 0.4/0.4 0.0 1.3
Matyáš Nechvátal 2008 160 16 12 1.0 3.6 1.5 0.2 0.1/0.3 0.0 1.2
Patrik Vintiška 2007 180 17 5 1.0 7.0 2.8 0.0 1.4/2.2 63.6 2.8
Tomáš Wasserbauer 2008 170 16 5 1.0 6.4 2.4 0.4 0.4/1.8 0.0 0.8
Filip Joch 2007 180 17 17 1.0 1.8 0.4 0.4 0.1/0.1 0.0 0.9
Pavel Hrdina 2008 173 16 17 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/2.1 36.1 0.9
Georgij Tkačenko 2009 200 15 11 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.5 0.0 1.4
Andrej Tymko 2009 156 15 15 1.0 1.7 0.5 0.1 0.2/0.5 0.0 0.9
Jakub Pecha 2010 173 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Marek Pavlík 2008 148 16 5 1.0 0.6 0.0 0.2 0.0/0.0 0.0 0.0
Jáchym Rataj 2008 168 16 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0 1.1
Richard Donev 2010 177 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Ponert 2009 164 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Bartoška 2007 170 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Troják 2007 160 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marek Soják 2009 150 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nikolas Paulsen 2009 162 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Filip 2006 198 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Klíma 2009 159 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vladimír Vrba 2006 190 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Viktorin 2006 170 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Viktorin 2006 195 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kryštof Uchytil 2006 186 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Dominik Rous 2006 162 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Vojtěch Pokorný 2007 170 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Rodion Panforov 2007 180 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Latislav 2006 145 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Luka Kešelj 2008 160 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zdeněk Horák 2006 198 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tadeáš Vidra 2009 163 15 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
226 liga (kadeti U17) Domácí 17. 4. 2024 TJ Sokol Kbely : 0 /0 %
222 liga (kadeti U17) Domácí 7. 4. 2024 BA LYNX Liberec 45:95 15 3 6/12 50%
220 liga (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2024 Slavoj BK Litoměřice 57:71 17 2 17/35 48.6%
217 liga (kadeti U17) Hosté 17. 3. 2024 Tygři Praha B 105:59 21 2 11/18 61.1%
202 liga (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2024 Sokol Písek Sršni B 57:89 17 3 14/25 56%
209 liga (kadeti U17) Domácí 20. 2. 2024 BA Sparta Praha 39:84 13 2 7/10 70%
205 liga (kadeti U17) Hosté 10. 2. 2024 BA LYNX Liberec 117:37 13 1 8/18 44.4%
208 liga (kadeti U17) Hosté 5. 2. 2024 Slavoj BK Litoměřice 67:49 17 2 9/13 69.2%
214 liga (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2024 Sokol Písek Sršni B 83:48 14 2 14/31 45.2%
200 liga (kadeti U17) Domácí 20. 1. 2024 Tygři Praha B 51:75 17 3 8/25 32%
54 liga (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2024 BK Klatovy 93:28 10 1 5/22 22.7%
50 liga (kadeti U17) Hosté 6. 1. 2024 Sokol Písek Sršni B 70:48 16 2 10/27 37%
48 liga (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2023 BA LYNX Liberec 46:74 16 2 8/11 72.7%
43 liga (kadeti U17) Domácí 9. 12. 2023 BA Sparta Praha 35:86 12 1 8/12 66.7%
30 liga (kadeti U17) Domácí 19. 11. 2023 Tygři Praha B 60:69 20 4 8/9 88.9%
2 liga (kadeti U17) Hosté 18. 11. 2023 Tygři Praha B 71:46 17 3 3/13 23.1%
40 liga (kadeti U17) Hosté 5. 11. 2023 Slavoj BK Litoměřice 93:45 12 1 18/33 54.5%
36 liga (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2023 BK Levharti Chomutov 92:36 11 2 8/16 50%
26 liga (kadeti U17) Domácí 15. 10. 2023 Sokol Písek Sršni B 68:74 22 3 15/32 46.9%
22 liga (kadeti U17) Domácí 14. 10. 2023 BK Klatovy 41:82 14 2 7/16 43.8%
19 liga (kadeti U17) Hosté 1. 10. 2023 BA Sparta Praha 72:37 14 1 6/14 42.9%
16 liga (kadeti U17) Hosté 30. 9. 2023 BA LYNX Liberec 74:35 12 1 8/18 44.4%
12 liga (kadeti U17) Domácí 17. 9. 2023 BK Levharti Chomutov 62:72 20 5 7/16 43.8%
8 liga (kadeti U17) Domácí 16. 9. 2023 Slavoj BK Litoměřice 50:82 21 1 5/12 41.7%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 16. 9. 2023
11:00
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
50
82
21
17
31
39
46
57
Skupina A Review
3. kolo 17. 9. 2023
11:00
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
62
72
18
30
37
40
50
60
Skupina A Review
4. kolo 30. 9. 2023
19:30
BA LYNX Liberec
TJ Sokol Kbely
74
35
21
13
42
18
51
31
Skupina A Review
5. kolo 1. 10. 2023
09:00
BA Sparta Praha
TJ Sokol Kbely
72
37
16
12
39
18
60
27
Skupina A Review
6. kolo 14. 10. 2023
15:00
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
41
82
13
19
23
40
28
60
Skupina A Review
7. kolo 15. 10. 2023
11:00
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
68
74
10
34
24
46
44
61
Skupina A Review
9. kolo 4. 11. 2023
18:00
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
92
36
24
9
43
16
62
28
Skupina A Review
10. kolo 5. 11. 2023
11:00
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
93
45
27
11
45
21
75
29
Skupina A Review
1. kolo 18. 11. 2023
16:00
Tygři Praha B
TJ Sokol Kbely
71
46
25
8
48
13
62
33
Skupina A Review
8. kolo 19. 11. 2023
11:00
TJ Sokol Kbely
Tygři Praha B
60
69
16
14
20
34
39
52
Skupina A Review
11. kolo 9. 12. 2023
15:00
TJ Sokol Kbely
BA Sparta Praha
35
86
2
23
16
48
21
70
Skupina A Review
12. kolo 10. 12. 2023
13:00
TJ Sokol Kbely
BA LYNX Liberec
46
74
12
20
25
39
35
62
Skupina A Review
13. kolo 6. 1. 2024
18:30
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
70
48
23
7
39
19
55
36
Skupina A Review
14. kolo 7. 1. 2024
09:00
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
93
28
19
10
47
13
73
17
Skupina A Review
1. kolo 20. 1. 2024
14:00
TJ Sokol Kbely
Tygři Praha B
51
75
7
25
16
46
40
65
play-out A Review
7. kolo 21. 1. 2024
10:00
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
83
48
20
19
41
35
59
41
play-out A Review
4. kolo 5. 2. 2024
18:30
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
67
49
14
10
32
23
50
34
play-out A Review
3. kolo 10. 2. 2024
13:30
BA LYNX Liberec
TJ Sokol Kbely
117
37
40
8
78
12
89
26
play-out A Review
5. kolo 20. 2. 2024
18:30
TJ Sokol Kbely
BA Sparta Praha
39
84
4
29
9
45
28
64
play-out A Review
2. kolo 16. 3. 2024
16:00
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
57
89
12
21
29
45
43
64
play-out A Review
8. kolo 17. 3. 2024
09:00
Tygři Praha B
TJ Sokol Kbely
105
59
29
7
55
21
81
45
play-out A Review
9. kolo 6. 4. 2024
18:00
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
57
71
18
24
29
45
48
56
play-out A Review
10. kolo 7. 4. 2024
10:00
TJ Sokol Kbely
BA LYNX Liberec
45
95
11
21
21
48
34
72
play-out A Review
12. kolo 17. 4. 2024
18:40
BA Sparta Praha
TJ Sokol Kbely
play-out A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 liga 8 14
2022/23 liga 4 31
2021/22 kvalifikace o ligu 1 8
2021/22 liga 2 26
2019/20 kvalifikace o ligu 3 4
2019/20 Přebor 1 28
2018/19 Přebor 3 19
2017/18 Přebor 3 32
2016/17 Přebor 4 23
2015/16 Přebor 5 25

články