Přebor

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 3
Porg Basket
Sokol Žižkov C
22. 10. 2019
17:00
ZŠ a gymnázium Nový PORG Radomír Kohout
Vladimír Slanina
66
46
20
6
36
20
51
35
Review
Základní fáze 1. kolo 1
Fenix Modřany
BA Sparta B
1. 10. 2019
17:45
ZŠ TGM Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
86
45
31
06
53
25
72
34
Review
Základní fáze 1. kolo 2
Sokol Vyšehrad B
BŠ Tygři Praha C
3. 10. 2019
18:00
ZŠ Plamínková Pavel Bohata
Michal Perlík
55
93
13
25
33
48
47
69
Review
Základní fáze 1. kolo 4
TJ Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
1. 10. 2019
18:35
ZŠ Albrechtická Michal Dub
Pavel Bohata
85
44
24
10
47
19
66
30
Review
Základní fáze 2. kolo 6
Sokol Žižkov C
TJ Sokol Kbely
9. 10. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Radomír Kohout
Pavel Bohata
41
102
4
23
11
53
27
75
Review
Základní fáze 2. kolo 8
Fenix Modřany
Sokol Vyšehrad B
8. 10. 2019
17:45
ZŠ TGM Jan Lejčko
Rebeka Anna Lišková
75
41
22
15
40
26
54
31
Review
Základní fáze 2. kolo 7
BŠ Tygři Praha C
Porg Basket
11. 10. 2019
18:35
ZŠ Na Dlouhém lánu Jakub Vampola
Hana Šmídková
62
54
15
15
34
29
48
42
Review
Základní fáze 2. kolo 5
BA Sparta B
TJ Sokol Dubeč
10. 10. 2019
18:40
Nafukovací hala Kuncova Daniel Čížek
Jakub Hejduk
58
62
10
14
23
30
36
42
Review
Základní fáze 3. kolo 10
Porg Basket
Fenix Modřany
17. 10. 2019
17:15
ZŠ a gymnázium Nový PORG Martin Kunc
Daniel Čížek
60
63
13
15
29
26
39
51
Review
Základní fáze 3. kolo 9
Sokol Vyšehrad B
BA Sparta B
17. 10. 2019
18:00
ZŠ Plamínková Vladimír Slanina
Roman Kejklíček
67
72
23
28
37
33
50
46
Review
Základní fáze 3. kolo 12
TJ Sokol Dubeč
Sokol Žižkov C
17. 10. 2019
18:00
ZŠ Starodubečská Pavel Strnad
Vojta Schaffner
81
48
14
14
33
25
52
41
Review
Základní fáze 3. kolo 11
TJ Sokol Kbely
BŠ Tygři Praha C
15. 10. 2019
18:35
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Radek Treml
116
50
24
18
55
23
89
35
Review
Základní fáze 4. kolo 15
Fenix Modřany
TJ Sokol Kbely
22. 10. 2019
17:45
ZŠ TGM Radek Treml
Pavel Šenk
67
98
19
29
35
52
51
63
Review
Základní fáze 4. kolo 16
Sokol Vyšehrad B
Porg Basket
24. 10. 2019
18:00
ZŠ Plamínková Martin Kunc
Michal Dub
50
85
10
20
22
36
35
60
Review
Základní fáze 4. kolo 14
BŠ Tygři Praha C
TJ Sokol Dubeč
25. 10. 2019
18:35
ZŠ Na Dlouhém lánu Hana Šmídková
Pavel Šenk
73
65
19
8
37
35
51
51
Review
Základní fáze 4. kolo 13
BA Sparta B
Sokol Žižkov C
24. 10. 2019
18:40
Nafukovací hala Kuncova Petr Tomášek
Petr Vrla
58
75
13
21
24
35
39
53
Review
Základní fáze 5. kolo 17
Porg Basket
BA Sparta B
5. 11. 2019
17:15
ZŠ a gymnázium Nový PORG Barbora Kopecká
Linda Bendová
68
37
15
9
41
18
52
30
Review
Základní fáze 5. kolo 20
Sokol Žižkov C
BŠ Tygři Praha C
6. 11. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Roman Pommer
Ondřej Koc
68
109
17
35
38
60
57
78
Review
Základní fáze 5. kolo 19
TJ Sokol Dubeč
Fenix Modřany
7. 11. 2019
18:00
ZŠ Starodubečská Daniel Holeš
Štěpán Beran
50
70
10
23
21
39
28
58
Review
Základní fáze 5. kolo 18
TJ Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad B
5. 11. 2019
18:35
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Michal Bukovský
85
57
17
10
40
24
54
48
Review
Základní fáze 6. kolo 24
Porg Basket
TJ Sokol Kbely
12. 11. 2019
17:15
ZŠ a gymnázium Nový PORG Michal Dub
Jan Machálek
53
93
15
18
31
37
45
74
Review
Základní fáze 6. kolo 22
Fenix Modřany
Sokol Žižkov C
12. 11. 2019
17:45
ZŠ TGM Barbora Kopecká
Linda Bendová
93
46
18
7
44
23
68
36
Review
Základní fáze 6. kolo 23
Sokol Vyšehrad B
TJ Sokol Dubeč
14. 11. 2019
18:00
ZŠ Plamínková Michal Perlík
Roman Kejklíček
76
65
28
18
47
24
59
44
Review
Základní fáze 6. kolo 21
BA Sparta B
BŠ Tygři Praha C
14. 11. 2019
18:40
Nafukovací hala Kuncova Jan Renc
Radomír Kohout
56
53
21
17
36
33
48
45
Review
Základní fáze 7. kolo 27
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad B
20. 11. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Roman Pommer
Pavel Šenk
94
83
15
21
35
40
51
61
68
68
78
78
Review
Základní fáze 7. kolo 26
TJ Sokol Dubeč
Porg Basket
21. 11. 2019
18:00
ZŠ Starodubečská Pavel Strnad
Zuzana Kotrbatá
69
57
16
17
33
33
44
43
Review
Základní fáze 7. kolo 25
TJ Sokol Kbely
BA Sparta B
19. 11. 2019
18:35
ZŠ Albrechtická Jakub Petrák
Lukáš Balog
108
70
23
16
59
31
83
49
Review
Základní fáze 7. kolo 28
BŠ Tygři Praha C
Fenix Modřany
22. 11. 2019
18:35
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Pavel Šenk
51
73
17
22
30
40
41
56
Review
Základní fáze 8. kolo 31
Sokol Žižkov C
Porg Basket
27. 11. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Roman Pommer
František Syrovátka
66
89
16
29
39
49
54
68
Review
Základní fáze 8. kolo 30
BŠ Tygři Praha C
Sokol Vyšehrad B
28. 11. 2019
18:00
ZŠ Plamínková Lukáš Balog
Vladimír Slanina
79
77
12
22
26
38
54
54
Review
Základní fáze 8. kolo 32
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Kbely
28. 11. 2019
18:00
ZŠ Starodubečská Petr Vrla
Jan Machálek
43
64
8
18
20
29
29
46
Review
Základní fáze 8. kolo 29
BA Sparta B
Fenix Modřany
28. 11. 2019
18:40
Nafukovací hala Kuncova Kristina Štelbacká
Jiří Siegfried
46
75
6
29
25
44
35
64
Review
Základní fáze 9. kolo 35
Porg Basket
BŠ Tygři Praha C
3. 12. 2019
16:30
ZŠ a gymnázium Nový PORG Barbora Kopecká
Michal Bukovský
58
69
14
15
38
35
52
47
Review
Základní fáze 9. kolo 33
TJ Sokol Dubeč
BA Sparta B
5. 12. 2019
18:00
ZŠ Starodubečská Petr Vrla
Daniel Holeš
103
61
35
8
55
32
85
39
Review
Základní fáze 9. kolo 36
Sokol Vyšehrad B
Fenix Modřany
5. 12. 2019
18:00
ZŠ Plamínková Martin Kunc
Miloslav Jon
68
92
17
34
30
52
48
67
Review
Základní fáze 9. kolo 34
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov C
3. 12. 2019
18:35
ZŠ Albrechtická Štěpán Beran
Lukáš Balog
113
51
26
14
60
22
81
36
Review
Základní fáze 10. kolo 40
Sokol Žižkov C
TJ Sokol Dubeč
11. 12. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Roman Pommer
Jan Machálek
67
68
19
18
31
36
45
52
Review
Základní fáze 10. kolo 38
Fenix Modřany
Porg Basket
10. 12. 2019
17:45
ZŠ TGM Jan Machálek
Jan Lejčko
82
63
21
22
36
33
53
48
Review
Základní fáze 10. kolo 39
BŠ Tygři Praha C
TJ Sokol Kbely
13. 12. 2019
18:35
ZŠ Na Dlouhém lánu Jan Lejčko
Hana Šmídková
70
77
22
13
40
38
64
58
Review
Základní fáze 10. kolo 37
BA Sparta B
Sokol Vyšehrad B
12. 12. 2019
18:40
Nafukovací hala Kuncova Kristina Štelbacká
Jan Lejčko
76
65
9
22
33
36
54
48
Review
Základní fáze 11. kolo 44
Porg Basket
Sokol Vyšehrad B
17. 12. 2019
17:15
ZŠ a gymnázium Nový PORG Barbora Kopecká
Linda Bendová
55
67
15
22
24
39
44
51
Review
Základní fáze 11. kolo 41
Sokol Žižkov C
BA Sparta B
18. 12. 2019
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Michal Dub
Luděk Svoboda
90
96
28
30
46
53
74
73
Review
Základní fáze 11. kolo 42
TJ Sokol Dubeč
BŠ Tygři Praha C
19. 12. 2019
18:00
ZŠ Starodubečská Petr Vrla
Jan Machálek
84
88
21
27
42
43
58
53
Review
Základní fáze 11. kolo 43
TJ Sokol Kbely
Fenix Modřany
17. 12. 2019
18:35
ZŠ Albrechtická Michal Dub
Štěpán Beran
67
43
25
7
27
15
44
26
Review
Základní fáze 12. kolo 47
Fenix Modřany
TJ Sokol Dubeč
9. 1. 2020
17:45
ZŠ TGM Pavel Strnad
Pavel Týř
64
67
20
16
35
32
47
51
Review
Základní fáze 12. kolo 46
Sokol Vyšehrad B
TJ Sokol Kbely
9. 1. 2020
18:00
ZŠ Plamínková Daniel Holeš
Vojta Schaffner
46
90
16
20
26
34
39
57
Review
Základní fáze 12. kolo 48
BŠ Tygři Praha C
Sokol Žižkov C
10. 1. 2020
18:35
ZŠ Na Dlouhém lánu Hana Šmídková
Daniel Čížek
73
52
15
12
31
23
51
31
Review
Základní fáze 12. kolo 45
BA Sparta B
Porg Basket
9. 1. 2020
18:40
Nafukovací hala Kuncova Petr Tomášek
Roman Pommer
81
56
26
17
45
29
65
38
Review
Základní fáze 13. kolo 50
Sokol Žižkov C
Fenix Modřany
15. 1. 2020
17:35
TJ Sokol Žižkov I. Michal Dub
Ondřej Koc
61
101
16
24
35
48
51
73
Review
Základní fáze 13. kolo 51
TJ Sokol Dubeč
Sokol Vyšehrad B
16. 1. 2020
18:00
ZŠ Plamínková Pavel Strnad
Pavel Bohata
68
58
21
17
35
29
58
46
Review
Základní fáze 13. kolo 49
BŠ Tygři Praha C
BA Sparta B
17. 1. 2020
18:35
ZŠ Na Dlouhém lánu Johana Melzerová
Daniel Holeš
69
31
21
5
41
10
57
22
Review
Základní fáze 13. kolo 52
TJ Sokol Kbely
Porg Basket
14. 1. 2020
18:35
ZŠ Albrechtická Štěpán Beran
Michal Dub
67
48
10
8
26
19
48
31
Review
Základní fáze 14. kolo 54
Porg Basket
TJ Sokol Dubeč
21. 1. 2020
17:15
ZŠ a gymnázium Nový PORG Vladimír Slanina
Ondřej Koc
89
55
27
6
48
28
68
48
Review
Základní fáze 14. kolo 56
Fenix Modřany
BŠ Tygři Praha C
21. 1. 2020
17:45
ZŠ TGM Daniel Čížek
Jan Machálek
85
63
15
17
32
38
59
50
Review
Základní fáze 14. kolo 55
Sokol Vyšehrad B
Sokol Žižkov C
23. 1. 2020
18:00
ZŠ Plamínková Daniel Holeš
Pavel Strnad
70
60
26
12
47
26
58
42
Review
Základní fáze 14. kolo 53
BA Sparta B
TJ Sokol Kbely
23. 1. 2020
18:40
Nafukovací hala Kuncova Anna Vagnerova
Jakub Hejduk
64
67
16
19
24
43
44
60
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Steiner Fenix Modřany 18 26 1.0 9.2 3.8 0.3 0.7/1.5 0.0* 1.3
Kryštof Macků Sokol Žižkov C 18 14 1.0 11.9 5.2 0.0 1.5/3.9 38.9 2.3
Vojtěch Bartoška TJ Sokol Kbely 17 10 1.0 7.3 3.4 0.0 0.5/2.3 21.7 1.8
David Rakovič Sokol Vyšehrad 18 21 1.0 3.0 0.6 0.5 0.3/1.0 0.0* 1.3
23 Filip Vrla BSK - Jižní Supi 18 13 1.0 4.0 1.2 0.4 0.4/0.6 0.0* 0.5
Petr Dvořák BA Sparta Praha 17 11 1.0 4.3 1.4 0.4 0.5/0.8 0.0* 1.5
Nicolas Randl Porg Basket 18 7 1.0 6.0 2.6 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.7
Jan Hendrych BŠ Tygři Praha C 17 4 1.0 9.0 2.8 0.8 1.3/2.5 50.0 0.0
Ondřej Palkovský Porg Basket 17 3 1.0 10.3 2.3 1.7 0.7/0.7 0.0* 0.0
Richard Brzobohatý BA Sparta Praha 17 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Petar Petrovič Sokol Žižkov B 18 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Denis Vlačiha TJ Sokol Dubeč 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Prokop Macků Sokol Žižkov 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Fenix Modřany 17 28.7 3.0 8.9 /19.7 45.2 14.0
BA Sparta B 16 21.1 4.1 7.9 /16.2 48.8 16.1
Sokol Vyšehrad B 17 21.9 3.1 6.6 /16.1 41.2 15.4
BŠ Tygři Praha C 16 27.1 4.0 5.0 /10.6 47.3 4.4
Porg Basket 17 24.9 2.9 7.0 /18.1 38.8 13.4
Sokol Žižkov C 16 25.6 1.1 6.4 /16.2 39.4 17.8
TJ Sokol Kbely 16 36.8 1.8 8.9 /19.7 45.2 16.1
TJ Sokol Dubeč 17 24.5 3.1 6.6 /14.8 44.8 13.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vrla Petr 4 3 1 0 - - -
Vampola Jakub 1 1 0 0 - - -
Vagnerova Anna 2 1 1 0 - - -
Týř Pavel 1 0 1 0 - - -
Treml Radek 2 1 1 0 - - -
Tomášek Petr 2 2 0 0 - - -
Štelbacká Kristina 2 2 0 0 - - -
Šmídková Hana 4 2 2 0 - - -
Šenk Pavel 5 0 5 0 - - -
Syrovátka František 1 0 1 0 - - -
Svoboda Luděk 2 0 2 0 - - -
Strnad Pavel 6 5 1 0 - - -
Slanina Vladimír 4 2 2 0 - - -
Siegfried Jiří 1 0 1 0 - - -
Schaffner Vojta 2 0 2 0 - - -
Řápková Karla 1 0 1 0 - - -
Renc Jan 1 1 0 0 - - -
Pommer Roman 5 4 1 0 - - -
Petrák Jakub 3 3 0 0 - - -
Perlík Michal 2 1 1 0 - - -
Neubauer Jan 2 0 2 0 - - -
Musil Jan 2 2 0 0 - - -
Melzerová Johana 1 1 0 0 - - -
Malkusová Šárka 2 0 2 0 - - -
Machálek Jan 6 1 5 0 - - -
Lišková Rebeka Anna 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 5 3 2 0 - - -
Kunc Martin 3 3 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 5 3 2 0 - - -
Kopecká Barbora 4 4 0 0 - - -
Kohout Radomír 5 2 3 0 - - -
Koc Ondřej 3 0 3 0 - - -
Kejklíček Roman 2 0 2 0 - - -
Jon Miloslav 1 0 1 0 - - -
Holeš Daniel 5 3 2 0 - - -
Hejduk Jakub 2 0 2 0 - - -
Dub Michal 8 6 2 0 - - -
Čížek Daniel 4 2 2 0 - - -
Bukovský Michal 3 1 2 0 - - -
Bohata Pavel 4 1 3 0 - - -
Blahout Petr 1 1 0 0 - - -
Beran Štěpán 4 2 2 0 - - -
Bendová Linda 3 0 3 0 - - -
Balog Lukáš 5 3 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře